Skočiť na hlavný obsah
Slovenčina
English
Prejsť
Prihlásenie
Registrácia
Informačný systém
Prepnúť navigáciu
Preteky
Kluby
Ranking
Evidencie
Kluby
Športoví odborníci
Rozhodcovská aktivita
Reprezentácie
Talentovaní športovci
Štatistiky
Tvorba kalendára
Pomoc
FAQ
Správa pretekárov
Správa klubov
Správa žiadostí
Správa pretekov
Správa výsledkov
Správa prihlášok
Prihlasovanie na preteky
Registrácia do systému
Preteky
2019
,
2020
,
2021
,
2022
,
2023
,
2024
Všetky
,
OB
,
OC
,
LOB
,
TRAIL
Všetky
,
január
,
február
,
marec
,
apríl
,
máj
,
jún
,
júl
,
august
,
september
,
október
,
november
,
december
Rok
- Zvoľte -
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
Klub
- Zvoľte -
BBA
BBB
CBA
CNR
DKE
DUT
EBB
FBA
GVK
HBB
HKE
IBA
KBA
KBB
KRA
KYS
MKE
MTL
MZV
OBA
PBA
PEZ
PKE
RBA
RBB
RBK
RCP
RZK
RZZ
SKS
SPE
SSN
TBB
TKE
TNR
TPA
TPK
TVR
UKE
VBA
VBB
VIA
VKE
VZA
VZV
XOB
ZMA
ZMT
Odvetvie
- Zvoľte -
OB
OC
LOB
TRAIL
Klasifikácia
- Zvoľte -
Majstrovstvá Slovenska
Slovenský rebríček
Oblastný rebríček - SRJ
Oblastný rebríček
Školské preteky
Verejné preteky
Majstrovstvá sveta / svetový pohár
Medzinárodné preteky
Ostatné
Školenie, seminár
Akcia reprezentácie
Filter
Reset
Dátum
Názov
Miesto
Odvetvie
Klasifikácia
Organizátor
Info
13.04.2024
- 14.04.2024
Majstrovstvá Slovenska v OC
Limbach
OC
MSR
VBA
13.04.2024
3., 4., kolo oblastného rebríčka Východ
Spišská Nová Ves -sídlisko Mier
OB
OR
SSN
P
16.04.2024
Školské majstrovstvá okresov BA1 a BA2
Bratislava-Dúbravka, ZŠ Beňovského 1
OB
O
VBA
17.04.2024
Školské majstrovstvá okresov BA3,BA4, BA5
Bratislava-Dúbravka, ZŠ Beňovského 1
OB
O
VBA
18.04.2024
Školské majstrovstvá okresu Pezinok, 3. kolo Pezinskej školskej ligy
Vitamin pub, Pezinok
OB
V
SPE
20.04.2024
Majstrovstvá Slovenska v šprinte
Trenčín
OB
MSR
SPE
P
21.04.2024
1. kolo SRŠ - šprintové štafety
Trenčín
OB
SRJ
SPE
P
05.05.2024
Bučové jadérko - stíhačka, 6. kolo OR západ
Bratislava - Dúbravka
OB
OR
MTL
P
05.05.2024
Bučové jadérko - prológ I., 5. kolo OR západ
Bratislava - Dúbravka
OB
OR
MTL
P
11.05.2024
- 12.05.2024
Slovenský rebríček jednotlivcov - Dlhá a Stredná trať
Hrčava
OB
SRJ
VZA
P
25.05.2024
Majstrovstvá Slovenska v OB štafiet v šprinte - 2. kolo SRŠ
Martin
OB
MSR
ZMT
26.05.2024
Majstrovstvá Slovenska v OB v knock-out šprinte
Martin
OB
MSR
ZMT
01.06.2024
Spoznaj les
Bratislava Pekná cesta
OB
OR
SKS
15.06.2024
Majstrovstvá Slovenska v OB na strednej trati
Silica
OB
MSR
TKE
16.06.2024
Majstrovstvá Slovenska v OB štafiet - 3. kolo SRŠ
Silica
OB
MSR
TKE
21.09.2024
- 22.09.2024
Majstrovstvá Slovenska v OB na dlhej trati + SRJ Stredná trať
Králiky
OB
MSR
HBB
11.10.2024
Majstrovstvá Slovenska v nočnom OB
Bratislava
OB
MSR
RBA
12.10.2024
4. kolo SRŠ - štafety
Bratislava, Borinka
OB
SRJ
SKS
13.10.2024
Jelení paroh a kravský roh - SRJ Stredná trať
Borinka
OB
SRJ
SKS
Preteky na mape