Prihlášky

Preteky: Dunajská buzola, šprintové štafety (27.10.2019)

Počet prihlásených: 37

Kategórie

MWM -12 (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 2049999 Áno 17.10.2019
Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 2049994 Áno 17.10.2019
Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 7900097 Áno 17.10.2019
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 406924 Áno 18.10.2019
Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok Áno 18.10.2019
Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 2136737 Áno 19.10.2019

MWM -16 (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 2043832 Áno 18.10.2019
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 2043831 Áno 18.10.2019
Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava 442600 Áno 18.10.2019
Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 2027942 Áno 17.10.2019
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Áno 17.10.2019
Tomáš Kováč SKS0602 Športový klub Sandberg Áno 17.10.2019
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Áno 18.10.2019
Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 406936 Áno 15.10.2019
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 8400090 Áno 15.10.2019

MWM -17 (20)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 8222299 Áno 18.10.2019
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 8123457 Áno 18.10.2019
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno 18.10.2019
Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 2043834 Áno 18.10.2019
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 307356 Áno 18.10.2019
Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 2043833 Áno 18.10.2019
Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 2027943 Áno 17.10.2019
Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 2027945 Áno 17.10.2019
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 8099132 Áno 17.10.2019
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 8656707 Áno 17.10.2019
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 8103015 Áno 17.10.2019
Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 2049992 Áno 17.10.2019
Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 2049995 Áno 17.10.2019
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 2079535 Áno 17.10.2019
Radoslav Kováč SKS77AC Športový klub Sandberg 2114240 Áno 17.10.2019
Mária Bellušová SKS74AC Športový klub Sandberg 2120022 Áno 17.10.2019
Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 1919919 Áno 17.10.2019
Marek Hrašna Klub OB Sokol Pezinok 2008513 Áno 18.10.2019
Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 8660504 Áno 18.10.2019
Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 8303074 Áno 18.10.2019

MWM 50- (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 2027941 Áno 17.10.2019
Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 2028800 Áno 17.10.2019