Prihlášky podľa klubov
Preteky: Majstrovstvá SR na dlhej trati (17.10.2020)
Počet prihlásených: 85
nereg. Klub OB BOR Topoľčianky (1) (filter)
Pretekár | Reg. číslo | SportIdent | Kategórie (E1) | Služby | Dátum prihlášok |
---|---|---|---|---|---|
Peter Borčin | 02U70AA | 2012279 | M 50 E | - | 27.09.2020 |
(CZE) OB Havířov (1) (filter)
Pretekár | Reg. číslo | SportIdent | Kategórie (E1) | Služby | Dátum prihlášok |
---|---|---|---|---|---|
Karel Beneš | 03H42AB | 1421901 | M 70 E | - | 06.09.2020 |
Kysucke Nove Mesto (1) (filter)
Pretekár | Reg. číslo | SportIdent | Kategórie (E1) | Služby | Dátum prihlášok |
---|---|---|---|---|---|
Jozef Bačík | 07R70AA | M 50 E | - | 24.09.2020 |
KOBRA Bratislava (4) (filter)
Pretekár | Reg. číslo | SportIdent | Kategórie (E1) | Služby | Dátum prihlášok |
---|---|---|---|---|---|
Marian Dávidík | BBA7713 | 8667959 | M 21 E | - | 27.09.2020 |
Karol Hierweg | BBA5801 | 406918 | M 45 E | - | 27.09.2020 |
Juraj Horniak | BBA8202 | 307459 | M 21 E | - | 27.09.2020 |
Adam Jonáš | BBA0101 | 7209670 | M 20 E | - | 27.09.2020 |
ŠK Cart print Nitra (1) (filter)
Pretekár | Reg. číslo | SportIdent | Kategórie (E1) | Služby | Dátum prihlášok |
---|---|---|---|---|---|
Martin Bednárik | CNR7201 | 406996 | M 35 E | - | 23.09.2020 |
TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (4) (filter)
Pretekár | Reg. číslo | SportIdent | Kategórie (E1) | Služby | Dátum prihlášok |
---|---|---|---|---|---|
Martina Bialeková | EBB7351 | 7201767 | W 35 E | - | 25.09.2020 |
Juraj Nemec | EBB6001 | 406942 | M 60 E | - | 25.09.2020 |
Roman Ščehovič | EBB6401 | 406954 | M 55 E | - | 25.09.2020 |
Katarína Schwarzová | EBB1151 | 7080080 | W 10 | - | 27.09.2020 |
ŠK Farmaceut Bratislava (17) (filter)
Pretekár | Reg. číslo | SportIdent | Kategórie (E1) | Služby | Dátum prihlášok |
---|---|---|---|---|---|
Jakub Berčík | FBA0507 | 2134365 | M 16 E | - | 27.09.2020 |
Filip Bukovac | FBA0501 | 8116740 | M 16 E | - | 22.09.2020 |
Lukáš Bukovác | FBA1002 | 8515555 | MWR | - | 22.09.2020 |
Pavol Bukovac | FBA8102 | 8115118 | M 21 E | 24.09.2020 | |
Alena Bukovacová | FBA7451 | 8515557 | W 35 E | - | 22.09.2020 |
Rebecca Herna | FBA0553 | 8665514 | W 16 E | - | 22.09.2020 |
Dušan Hrnčiar | FBA7703 | 2104597 | M 40 E | - | 22.09.2020 |
Ladislav Kasza | FBA7102 | 7003175 | M 45 E | - | 22.09.2020 |
Tomáš Kasza | FBA0503 | 8116805 | M 16 E | - | 22.09.2020 |
Tereza Kendrová | FBA0651 | 8518357 | W 14 E | - | 22.09.2020 |
Ján Koman | FBA0504 | 8226389 | M 16 E | - | 22.09.2020 |
Marek Koman | FBA7905 | 8226311 | M 40 E | - | 22.09.2020 |
Kristína Komanová | FBA7853 | 8226357 | W 40 E | - | 22.09.2020 |
Lea Kotuliaková | FBA0751 | 2078498 | W 14 E | - | 22.09.2020 |
Ján Mižúr | FBA5501 | 2079503 | M 65 E | - | 22.09.2020 |
Peter Mižúr | FBA9101 | 8116785 | M 21 E | - | 22.09.2020 |
Hana Šmelíková | FBA6951 | 8071314 | W 45 E | 22.09.2020 |
ŠK HADVEO Banská Bystrica (11) (filter)
Pretekár | Reg. číslo | SportIdent | Kategórie (E1) | Služby | Dátum prihlášok |
---|---|---|---|---|---|
Katarzyna Galla | HBB9552 | 7200183 | W 21 E | - | 25.09.2020 |
Ľuboš Michač | HBB7601 | 8004349 | M 40 E | - | 25.09.2020 |
Samuel Michač | HBB0802 | 8518354 | M 14 E | - | 25.09.2020 |
Ema Michačová | HBB0551 | 8517354 | W 16 E | - | 25.09.2020 |
Ela Sedileková | HBB9352 | 8116746 | W 21 E | - | 25.09.2020 |
Igor Patráš | HBB7901 | 8629471 | M 40 E | - | 25.09.2020 |
Šimon Patráš | HBB1301 | 1295689 | MWR | - | 25.09.2020 |
Ella Michaela Patrášová | HBB0951 | 889284 | W 14 E | - | 25.09.2020 |
Miroslav Pilát | HBB8502 | 406952 | M 21 E | - | 25.09.2020 |
Milan Šimoník | HBB7501 | 8004359 | M 45 E | - | 25.09.2020 |
Jana Šmelíková | HBB6651 | 307274 | W 50 E | - | 25.09.2020 |
Klub OB Kysak (1) (filter)
Pretekár | Reg. číslo | SportIdent | Kategórie (E1) | Služby | Dátum prihlášok |
---|---|---|---|---|---|
György Filö | KYS6302 | 9633077 | M 55 E | - | 26.09.2020 |
Klub OB AŠK Pezinok (2) (filter)
Pretekár | Reg. číslo | SportIdent | Kategórie (E1) | Služby | Dátum prihlášok |
---|---|---|---|---|---|
Medard Féder | PEZ7303 | 7201804 | M 45 E | - | 27.09.2020 |
Medard Féder | PEZ0102 | 8662443 | M 20 E | - | 27.09.2020 |
TJ Rapid Bratislava (8) (filter)
Pretekár | Reg. číslo | SportIdent | Kategórie (E1) | Služby | Dátum prihlášok |
---|---|---|---|---|---|
Dušan Formanko | RBA5801 | 2099591 | M 60 E | - | 27.09.2020 |
Tobiáš Goldschmidt | RBA0003 | 8200031 | M 21 E | - | 27.09.2020 |
Maximilián Kubik | RBA0303 | 8100014 | M 18 E | - | 27.09.2020 |
Iva Kumová | RBA6252 | 307367 | W 55 E | - | 27.09.2020 |
Milan Petrinec | RBA5802 | 8115802 | M 60 E | - | 27.09.2020 |
Daniel Šmelík | RBA0702 | 442590 | M 14 E | - | 27.09.2020 |
Juraj Šmelík | RBA6603 | 7208215 | M 50 E | - | 27.09.2020 |
Beata Vávrová | RBA5651 | 8226342 | W 60 E | - | 27.09.2020 |
Klub orientačných športov Ružomberok (1) (filter)
Pretekár | Reg. číslo | SportIdent | Kategórie (E1) | Služby | Dátum prihlášok |
---|---|---|---|---|---|
Matúš Vnučák | RBK0401 | 2039081 | M 16 E | - | 23.09.2020 |
Klub OB Sokol Pezinok (21) (filter)
Pretekár | Reg. číslo | SportIdent | Kategórie (E1) | Služby | Dátum prihlášok |
---|---|---|---|---|---|
Adela Čermáková | SPE0359 | 2111074 | W 18 E | - | 27.09.2020 |
Dávid Cisár | SPE0708 | 2136737 | M 14 E | - | 27.09.2020 |
Nicholas Ditri | SPE0304 | 1407838 | M 18 E | - | 27.09.2020 |
Marek Dolný | SPE0407 | 2111071 | M 16 E | - | 25.09.2020 |
Michal Dolný | SPE0706 | 8300010 | M 14 E | - | 25.09.2020 |
Andrej Havlík | SPE0901 | 307272 | M 12 C | - | 27.09.2020 |
Ema Havlíková | SPE0451 | 8025014 | W 16 E | - | 27.09.2020 |
Filip Jančík | SPE0604 | 8300002 | M 14 E | - | 27.09.2020 |
Viktor Ježík | SPE1202 | 1407843 | MWR | - | 24.09.2020 |
Gabriela Ježíková | SPE0551 | 8060806 | W 16 E | - | 24.09.2020 |
Ľubomíra Ježíková | SPE8351 | 2120015 | W 35 E | - | 24.09.2020 |
Natália Ježíková | SPE0454 | 8188801 | W 16 E | - | 24.09.2020 |
Zuzana Kováčová | SPE0256 | 2111072 | W 18 E | - | 27.09.2020 |
Andrej Mikloš | SPE0401 | 8025007 | M 16 E | - | 27.09.2020 |
Daniel Ondovčík | SPE0801 | 1888446 | M 12 C | - | 26.09.2020 |
Daniela Ondovčíková | SPE7852 | 8101080 | W 40 E | - | 26.09.2020 |
Eva Ondovčíková | SPE0358 | 1888447 | W 18 E | - | 26.09.2020 |
Lucia Ondovčíková | SPE0051 | 7212124 | W 20 E | - | 26.09.2020 |
Marian Spišiak | SPE7601 | 8516751 | M 40 E | - | 24.09.2020 |
Lucia Syrová | SPE1052 | 1407857 | W 10 | - | 24.09.2020 |
Tomáš Syrový | SPE0601 | 8400090 | M 14 E | - | 24.09.2020 |
KOB Čingov Spišská Nová Ves (7) (filter)
Pretekár | Reg. číslo | SportIdent | Kategórie (E1) | Služby | Dátum prihlášok |
---|---|---|---|---|---|
Martin Barč | SSN6801 | 307385 | M 50 E | - | 24.09.2020 |
Alena Barillová | SSN6951 | 307384 | W 45 E | - | 24.09.2020 |
Táňa Bednáriková | SSN7952 | 416825 | W 40 E | - | 24.09.2020 |
Miroslav Palička | SSN5902 | 8667993 | M 55 E | - | 24.09.2020 |
František Šoltés | SSN6202 | 307398 | M 50 E | - | 24.09.2020 |
Pavol Šoltés | SSN6402 | 307386 | M 50 E | - | 24.09.2020 |
Paulína Šoltésová | SSN0951 | 416711 | W 12 C | - | 24.09.2020 |
ŠK Triturus Nitra (2) (filter)
Pretekár | Reg. číslo | SportIdent | Kategórie (E1) | Služby | Dátum prihlášok |
---|---|---|---|---|---|
Lenka Porubská | TNR0451 | 8668997 | W 16 E | - | 27.09.2020 |
Július Porubský | TNR7301 | 7210405 | M 35 E | - | 27.09.2020 |
ŠK VAZKA Bratislava (3) (filter)
Pretekár | Reg. číslo | SportIdent | Kategórie (E1) | Služby | Dátum prihlášok |
---|---|---|---|---|---|
Jozef Fekiač | VBA5801 | 2042534 | M 60 E | - | 24.09.2020 |
Mária Fekiačová | VBA5851 | 53793 | W 60 E | - | 24.09.2020 |
Oliver Lago | VBA0301 | 8482066 | M 18 E | 26.09.2020 |