Prihlášky

Preteky: M SR na stredných tratiach (03.10.2020)

Počet prihlásených: 275

Kategórie

M -14 E    M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W 21- E    W 35- E    W 40- E    W 45- E    W 50- E    W 55- E    M 65- E    W 60- E    M 70- E    W -20 E    W 65- E    W 70- E    K3         MW-R       M -10      W -10      M -12 C    W -12 C    N         

M -14 E (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 2049999 Áno 27.09.2020
Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 2051421 Áno 25.09.2020
Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 8662739 Áno 25.09.2020
Samuel Šebo HBB0702 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066962 Áno 25.09.2020
Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2138226 Áno 25.09.2020
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 8071316 Áno 23.09.2020
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 8400090 Áno 23.09.2020
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 1407856 Áno 25.09.2020
Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 1407858 Áno 25.09.2020
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 8300002 Áno 23.09.2020
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 8300010 Áno 25.09.2020
Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 2136737 Áno 25.09.2020

M -16 E (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 8103015 Áno 27.09.2020
Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 2027942 Áno 27.09.2020
Matúš Vnučák RBK0401 Klub orientačných športov Ružomberok 2039081 Áno 23.09.2020
Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 8071317 Áno 23.09.2020
Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 8116740 Áno 14.09.2020
Ján Koman FBA0504 ŠK Farmaceut Bratislava 8226389 Áno 14.09.2020
Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 8116805 Áno 14.09.2020
Jakub Berčík FBA0507 ŠK Farmaceut Bratislava 2134365 Áno 14.09.2020
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 8025007 Áno 24.09.2020
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 406927 Áno 25.09.2020
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 8001935 Áno 25.09.2020
Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 1407852 Áno 25.09.2020
Vladimír Molnár SPE0409 Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno 23.09.2020

M -18 E (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 8072002 Áno 25.09.2020
Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 8017132 Áno 25.09.2020
Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 8017117 Áno 25.09.2020
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 8100014 Áno 25.09.2020
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 8482066 Áno 24.09.2020
Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 7210250 Áno 24.09.2020
Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 1407838 Áno 25.09.2020
Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 8100070 Áno 25.09.2020

M -20 E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 8017134 Áno 25.09.2020
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 8200031 Áno 25.09.2020
Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 219148 Áno 25.09.2020

M 21- E (26)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Rastislav Oľhava TKE8901 Klub OB ATU Košice 7201826 Áno 25.09.2020
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 8656717 Áno 25.09.2020
Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 8017124 Áno 25.09.2020
Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 8656741 Áno 25.09.2020
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 886720 Áno 25.09.2020
Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 8019943 Áno 25.09.2020
Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406961 Áno 25.09.2020
Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 7204989 Áno 25.09.2020
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 8667959 Áno 25.09.2020
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 307459 Áno 25.09.2020
Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 8200003 Áno 25.09.2020
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 7209670 Áno 25.09.2020
Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 515155 Áno 25.09.2020
Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8071299 Áno 25.09.2020
Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 8240596 Áno 24.09.2020
Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 515103 Áno 24.09.2020
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 1231990 Áno 24.09.2020
Adam Král VZA9601 Slávia Žilinská univerzita 406986 Áno 24.09.2020
Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 8655373 Áno 23.09.2020
Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 8090128 Áno 23.09.2020
Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 8116785 Áno 14.09.2020
Šimon Mižúr FBA9401 ŠK Farmaceut Bratislava 8071319 Áno 21.09.2020
Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 8115118 Áno 21.09.2020
Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 8100023 Áno 07.09.2020
Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 2078195 Áno 24.09.2020
Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 8100080 Áno 24.09.2020

M 35- E (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno 25.09.2020
Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004356 Áno 25.09.2020
Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 8482096 Áno 24.09.2020
Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 406996 Áno 23.09.2020
Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 8071290 Áno 23.09.2020
Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 7210405 Áno 20.09.2020
Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 307293 Áno 20.09.2020

M 40- E (14)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 2120021 Áno 25.09.2020
Peter Illés BBA7601 KOBRA Bratislava 307340 Áno 28.09.2020
Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8629471 Áno 25.09.2020
Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004349 Áno 25.09.2020
Rastislav Mikluš 14F77AA Rasad 1771226 Áno 25.09.2020
Valter Sohler RBK7701 Klub orientačných športov Ružomberok 8516212 Áno 23.09.2020
Jozef Král VZA6801 Slávia Žilinská univerzita 8627 Áno 24.09.2020
Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 8071296 Áno 23.09.2020
Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 8518355 Áno 14.09.2020
Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 2104597 Áno 14.09.2020
Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava 2078495 Áno 21.09.2020
Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 8226311 Áno 14.09.2020
Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 8516751 Áno 24.09.2020
Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 8200011 Áno 23.09.2020

M 45- E (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 2051301 Áno 25.09.2020
Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 2051422 Áno 25.09.2020
Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 7201804 Áno 25.09.2020
Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 406918 Áno 25.09.2020
Bohuš Butaš 12E73AA Boxo 406963 Áno 25.09.2020
Ivan Butaš 12E72AA Boxo 1407861 Áno 25.09.2020
Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004359 Áno 25.09.2020
Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 1966416 Áno 24.09.2020
Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 8004354 Áno 24.09.2020
Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 8007101 Áno 14.09.2020
Ladislav Kasza FBA7102 ŠK Farmaceut Bratislava 7003175 Áno 14.09.2020
Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 7070726 Áno 25.09.2020

M 50- E (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 2012279 Áno 27.09.2020
Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 8017127 Áno 25.09.2020
Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 8017135 Áno 25.09.2020
Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 8662438 Áno 25.09.2020
Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 640640 Áno 29.09.2020
Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307386 Áno 24.09.2020
František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307398 Áno 24.09.2020
Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307385 Áno 24.09.2020
Jozef Bačík 07R70AA Kysucke Nove Mesto Áno 24.09.2020
Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 2012284 Áno 24.09.2020
Ivan Trepáč VZA7001 Slávia Žilinská univerzita 2045214 Áno 24.09.2020

M 55- E (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 8499977 Áno 25.09.2020
Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 307277 Áno 25.09.2020
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 2051437 Áno 25.09.2020
Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 1869 Áno 25.09.2020
Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406954 Áno 25.09.2020
Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406939 Áno 25.09.2020
Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 876002 Áno 24.09.2020
György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 9633077 Áno 24.09.2020
Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 8667993 Áno 24.09.2020
Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 406991 Áno 07.09.2020

M 60- E (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 8017123 Áno 25.09.2020
Jozef Fedor 01M57AA Sokol Pezinok 46281 Áno 25.09.2020
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno 25.09.2020
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 8115802 Áno 25.09.2020
Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406942 Áno 25.09.2020
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 8025012 Áno 02.09.2020

W -14 E (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 2103271 Áno 27.09.2020
Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 889284 Áno 25.09.2020
Alexandra Sára Chudá HBB0751 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066961 Áno 25.09.2020
Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 7207860 Áno 24.09.2020
Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 8071305 Áno 24.09.2020
Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 8518357 Áno 21.09.2020
Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 2078498 Áno 21.09.2020
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 8103019 Áno 25.09.2020

W -16 E (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Áno 27.09.2020
Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 2049989 Áno 27.09.2020
Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 8017133 Áno 25.09.2020
Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 8019946 Áno 25.09.2020
Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8517354 Áno 25.09.2020
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 8668997 Áno 20.09.2020
Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 8665514 Áno 21.09.2020
Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 8004348 Áno 07.09.2020
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 8025014 Áno 25.09.2020
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 8188801 Áno 24.09.2020
Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 8060806 Áno 24.09.2020
Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 1407855 Áno 25.09.2020

W -18 E (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 8017122 Áno 25.09.2020
Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 8631587 Áno 25.09.2020
Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 8004605 Áno 25.09.2020
Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 8017126 Áno 25.09.2020
Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava 2120020 Áno 25.09.2020
Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 1888447 Áno 25.09.2020
Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok 2111076 Áno 24.09.2020
Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 2111072 Áno 23.09.2020

W 21- E (14)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Terézia Knorová ZMT9852 Klub OB Martin 2066091 Áno 25.09.2020
Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 8017116 Áno 25.09.2020
Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 2020726 Áno 25.09.2020
Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 2051346 Áno 25.09.2020
Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 2051353 Áno 25.09.2020
Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 8071306 Áno 25.09.2020
Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 8434822 Áno 25.09.2020
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8116746 Áno 25.09.2020
Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 7200183 Áno 25.09.2020
Anastasiia Tsipushtanova Slávia Žilinská univerzita 2045212 Áno 25.09.2020
Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 8071303 Áno 23.09.2020
Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 7207885 Áno 23.09.2020
Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 8012047 Áno 23.09.2020
Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 8133318 Áno 25.09.2020

W 35- E (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 2051379 Áno 28.09.2020
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 7201767 Áno 25.09.2020
Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 8515557 Áno 14.09.2020
Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 2120015 Áno 24.09.2020

W 40- E (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 7207626 Áno 25.09.2020
Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 2051442 Áno 25.09.2020
Agnesa Miklušová 14F78AA Rasad 1780120 Áno 25.09.2020
Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416825 Áno 24.09.2020
Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 2078494 Áno 21.09.2020
Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 8226357 Áno 14.09.2020
Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 8101080 Áno 25.09.2020

W 45- E (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 2066093 Áno 25.09.2020
Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 2051368 Áno 25.09.2020
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 8123457 Áno 25.09.2020
Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava 2133069 Áno 25.09.2020
Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307384 Áno 24.09.2020
Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 511235 Áno 14.09.2020
Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 8071314 Áno 21.09.2020
Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 7070721 Áno 25.09.2020

W 50- E (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 2032145 Áno 25.09.2020
Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 232109 Áno 25.09.2020
Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 307274 Áno 25.09.2020
Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 406977 Áno 25.09.2020
Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 1966817 Áno 24.09.2020
Miriam Králová VZA6951 Slávia Žilinská univerzita 8625 Áno 24.09.2020
Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 8071300 Áno 23.09.2020
Eva Trepáčová VZA7053 Slávia Žilinská univerzita 8071318 Áno 24.09.2020

W 55- E (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 416848 Áno 25.09.2020
Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 2051445 Áno 25.09.2020
Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 307367 Áno 25.09.2020
Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 8012045 Áno 23.09.2020
Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 2079495 Áno 21.09.2020
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 8025010 Áno 02.09.2020

M 65- E (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 416534 Áno 25.09.2020
Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 2051413 Áno 25.09.2020
Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 2032193 Áno 25.09.2020
Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 8390839 Áno 28.09.2020
Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 8071291 Áno 23.09.2020
Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 416540 Áno 24.09.2020
Milan Fiala (BEL) NSV Amel 02851 Áno 21.09.2020
Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 2079503 Áno 21.09.2020
Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 406913 Áno 21.09.2020
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 1407867 Áno 24.09.2020
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 219143 Áno 25.09.2020

W 60- E (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 8226342 Áno 25.09.2020
Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 8400039 Áno 25.09.2020
Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 8071301 Áno 23.09.2020
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 1407865 Áno 24.09.2020
Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 1400941 Áno 22.09.2020

M 70- E (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 7206540 Áno 25.09.2020

W -20 E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 1403139 Áno 25.09.2020
Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 2051450 Áno 25.09.2020
Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 7212124 Áno 25.09.2020

W 65- E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 416516 Áno 25.09.2020
Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 8350835 Áno 25.09.2020
Viera Fialová (BEL) NSV Amel 02509 Áno 21.09.2020

W 70- E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 416514 Áno 24.09.2020
Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 1407848 Áno 02.09.2020
Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 416515 Áno 24.09.2020

K3 (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jana Dienova KOBRA Bratislava 9900077 Áno 25.09.2020
Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2300847 Áno 25.09.2020
Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066979 Áno 25.09.2020
Milan Trenčan HBB7906 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2136723 Áno 25.09.2020
Adam Müller VBA8802 ŠK VAZKA Bratislava 307298 Áno 24.09.2020
Annamária Pavelová KYS7651 Klub OB Kysak 7467746 Áno 24.09.2020
Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 7005043 Áno 24.09.2020
Terézia Pompurová TBB9851 ŠK Terezka Banská Bystrica 416705 Áno 07.09.2020
Miroslav Kuník SPE7549 Klub OB Sokol Pezinok 1407835 Áno 25.09.2020
Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 219144 Áno 25.09.2020

MW-R (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 2051312 Áno 28.09.2020
Daniel Nemec EBB1801 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406962 Áno 25.09.2020
Lea Illésová KOBRA Bratislava 533310 Áno 28.09.2020
Katarína Pavelová Klub OB Kysak 682684 Áno 24.09.2020
Anna Pavelová KYS10AA Klub OB Kysak 7530753 Áno 24.09.2020
Šimon Sohler RBK1401 Klub orientačných športov Ružomberok 2031326 Áno 23.09.2020
Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 8515555 Áno 14.09.2020
Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 1407843 Áno 24.09.2020
Adam Adamove SPE13AB Klub OB Sokol Pezinok 2111074 Áno 23.09.2020

M -10 (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Matej Trenčan HBB1001 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066963 Áno 25.09.2020
Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 2088215 Áno 21.09.2020
Daniel Szabó SPE10AE Klub OB Sokol Pezinok 2111078 Áno 24.09.2020
Adam Mahmoud SPE10BA Klub OB Sokol Pezinok 2111075 Áno 24.09.2020
Jakub Bohúň SPE12AE Klub OB Sokol Pezinok 2111079 Áno 25.09.2020

W -10 (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 1407857 Áno 23.09.2020
Ema Adamove SPE10AF Klub OB Sokol Pezinok 2111073 Áno 23.09.2020
Laura Bohúňová SPE10BB Klub OB Sokol Pezinok 2111080 Áno 25.09.2020

M -12 C (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 2079540 Áno 27.09.2020
Peter Juhas Klub OB Martin Áno 25.09.2020
Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 2051309 Áno 28.09.2020
Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8518354 Áno 25.09.2020
Ľudovít Pavela KYS0801 Klub OB Kysak 7207863 Áno 24.09.2020
Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita 2092368 Áno 24.09.2020
Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 1423311 Áno 23.09.2020
Jakub Sluka SPE0888 Klub OB Sokol Pezinok 1407854 Áno 25.09.2020
Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 1888446 Áno 25.09.2020
Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 307272 Áno 25.09.2020
Matej Jendek SPE0810 Klub OB Sokol Pezinok 1407853 Áno 25.09.2020
Daniel Nemček SPE09BC Klub OB Sokol Pezinok 2111077 Áno 24.09.2020

W -12 C (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 2049987 Áno 27.09.2020
Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 8112324 Áno 27.09.2020
Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 2049994 Áno 27.09.2020
Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416711 Áno 24.09.2020
Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 8071304 Áno 23.09.2020
Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 8071292 Áno 23.09.2020
Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 2120012 Áno 25.09.2020

N (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Michal Breiner Klub OB ATU Košice 2051414 Áno 25.09.2020
Simona Miklušová 14F07AA Rasad 1070429 Áno 25.09.2020
Andrej Mikluš 14F09AA Rasad 1090105 Áno 25.09.2020
Daniel Mikluš 14F11AA Rasad 1110530 Áno 25.09.2020
Miroslava Babíková Slávia Žilinská univerzita 1423316 Áno 23.09.2020
Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 1423312 Áno 23.09.2020