Prihlášky

Preteky: M SR štafiet (04.10.2020)

Počet prihlásených: 198

Kategórie

M -14 E    M -18 E    M 19- E    M 105 E    M 135 E    M 165 E    W -14 E    W -18 E    W 19- E    W 105 E    W 135 E    W 165 E    Open       M -10      W -10     

M -14 E (17)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 2051421 Áno 25.09.2020
Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 8662739 Áno 25.09.2020
Samuel Šebo HBB0702 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066962 Áno 25.09.2020
Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8518354 Áno 25.09.2020
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 8071316 Áno 25.09.2020
Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 1423311 Áno 25.09.2020
Jakub Sluka SPE0888 Klub OB Sokol Pezinok 1407854 Áno 25.09.2020
Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 1888446 Áno 25.09.2020
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 8400090 Áno 24.09.2020
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 1407856 Áno 25.09.2020
Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 307272 Áno 25.09.2020
Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 1407858 Áno 25.09.2020
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 8300002 Áno 25.09.2020
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 8300010 Áno 25.09.2020
Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 2136737 Áno 25.09.2020
Matej Jendek SPE0810 Klub OB Sokol Pezinok 1407853 Áno 25.09.2020
Daniel Nemček SPE09BC Klub OB Sokol Pezinok 2111077 Áno 25.09.2020

M -18 E (16)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 8017132 Áno 25.09.2020
Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 8017117 Áno 25.09.2020
Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 8017125 Áno 25.09.2020
Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 8071317 Áno 25.09.2020
Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 8071294 Áno 25.09.2020
Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 8116740 Áno 21.09.2020
Ján Koman FBA0504 ŠK Farmaceut Bratislava 8226389 Áno 22.09.2020
Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 8116805 Áno 21.09.2020
Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 8665514 Áno 21.09.2020
Jakub Berčík FBA0507 ŠK Farmaceut Bratislava 2134365 Áno 22.09.2020
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 8025007 Áno 25.09.2020
Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 1407838 Áno 25.09.2020
Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 8100070 Áno 25.09.2020
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 8001935 Áno 25.09.2020
Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 1407852 Áno 25.09.2020
Vladimír Molnár SPE0409 Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno 25.09.2020

M 19- E (34)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Rastislav Oľhava TKE8901 Klub OB ATU Košice 7201826 Áno 25.09.2020
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 8656717 Áno 25.09.2020
Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 8017124 Áno 25.09.2020
Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 8656741 Áno 25.09.2020
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 886720 Áno 25.09.2020
Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 8019943 Áno 25.09.2020
Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 8017134 Áno 25.09.2020
Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 1966416 Áno 25.09.2020
Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 515103 Áno 25.09.2020
György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 9633077 Áno 25.09.2020
Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 8434822 Áno 25.09.2020
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 8200031 Áno 25.09.2020
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 8100014 Áno 25.09.2020
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 8667959 Áno 25.09.2020
Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 8200003 Áno 25.09.2020
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 7209670 Áno 25.09.2020
Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8629471 Áno 25.09.2020
Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8071299 Áno 25.09.2020
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8116746 Áno 25.09.2020
Adam Král VZA9601 Slávia Žilinská univerzita 406986 Áno 25.09.2020
Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 8655373 Áno 25.09.2020
Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 8090128 Áno 25.09.2020
Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 8240596 Áno 24.09.2020
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 8482066 Áno 24.09.2020
Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 416125 Áno 24.09.2020
Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307385 Áno 24.09.2020
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 1231990 Áno 24.09.2020
Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 9900803 Áno 24.09.2020
Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 8116785 Áno 21.09.2020
Šimon Mižúr FBA9401 ŠK Farmaceut Bratislava 8071319 Áno 21.09.2020
Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 8115118 Áno 21.09.2020
Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 2078195 Áno 24.09.2020
Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 307293 Áno 20.09.2020
Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 8100080 Áno 24.09.2020

M 105 E (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 406918 Áno 25.09.2020
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 307459 Áno 25.09.2020
Peter Illés BBA7601 KOBRA Bratislava 307340 Áno 28.09.2020
Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004356 Áno 25.09.2020
Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004359 Áno 25.09.2020
Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004349 Áno 25.09.2020
Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 8518355 Áno 21.09.2020
Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 2104597 Áno 21.09.2020
Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 435206 Áno 21.09.2020

M 135 E (15)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 2051301 Áno 25.09.2020
Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 8017135 Áno 25.09.2020
Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 2051422 Áno 25.09.2020
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 8115802 Áno 25.09.2020
Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 8662438 Áno 25.09.2020
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno 25.09.2020
Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 8071290 Áno 25.09.2020
Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 8071298 Áno 25.09.2020
Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 8071296 Áno 25.09.2020
Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 876002 Áno 24.09.2020
Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 8482090 Áno 24.09.2020
Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 8482096 Áno 24.09.2020
Ladislav Kasza FBA7102 ŠK Farmaceut Bratislava 7003175 Áno 21.09.2020
Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava 2078495 Áno 21.09.2020
Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 8226311 Áno 21.09.2020

M 165 E (21)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 8499977 Áno 25.09.2020
Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 8017127 Áno 25.09.2020
Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 8017123 Áno 25.09.2020
Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 307277 Áno 25.09.2020
Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 2032193 Áno 25.09.2020
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 2051437 Áno 25.09.2020
Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 1869 Áno 25.09.2020
Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406942 Áno 25.09.2020
Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406939 Áno 25.09.2020
Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 8071291 Áno 25.09.2020
Jozef Král VZA6801 Slávia Žilinská univerzita 8627 Áno 25.09.2020
Peter Jurčík VZA6802 Slávia Žilinská univerzita 8071310 Áno 25.09.2020
Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307386 Áno 24.09.2020
František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307398 Áno 24.09.2020
Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 8667993 Áno 24.09.2020
Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 2079503 Áno 21.09.2020
Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 8007101 Áno 21.09.2020
Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 406913 Áno 21.09.2020
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 1407867 Áno 24.09.2020
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 8025012 Áno 02.09.2020
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 219143 Áno 25.09.2020

W -14 E (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 889284 Áno 25.09.2020
Alexandra Sára Chudá HBB0751 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066961 Áno 25.09.2020
Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 8071305 Áno 25.09.2020
Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 8071304 Áno 25.09.2020
Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 8071292 Áno 25.09.2020
Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 2078498 Áno 22.09.2020
Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 8518357 Áno 22.09.2020
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 8103019 Áno 25.09.2020
Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 8025022 Áno 25.09.2020

W -18 E (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 8017122 Áno 25.09.2020
Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 8017133 Áno 25.09.2020
Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 8631587 Áno 25.09.2020
Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 8004605 Áno 25.09.2020
Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 8017126 Áno 25.09.2020
Sofia Sekaninová TKE0451 Klub OB ATU Košice 8019946 Áno 25.09.2020
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 8025014 Áno 25.09.2020
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 8188801 Áno 24.09.2020
Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 1888447 Áno 25.09.2020
Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 8060806 Áno 24.09.2020
Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 1407855 Áno 25.09.2020
Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok 2111076 Áno 25.09.2020
Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 2111072 Áno 25.09.2020

W 19- E (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 8017116 Áno 25.09.2020
Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 2020726 Áno 25.09.2020
Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 2051346 Áno 25.09.2020
Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 2051353 Áno 25.09.2020
Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 8071306 Áno 25.09.2020
Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 1403139 Áno 25.09.2020
Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 2051450 Áno 25.09.2020
Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 8012045 Áno 25.09.2020
Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 7207885 Áno 25.09.2020
Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 8012047 Áno 25.09.2020
Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 8133318 Áno 25.09.2020
Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 7212124 Áno 25.09.2020
Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 8101080 Áno 25.09.2020

W 105 E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 8515557 Áno 21.09.2020
Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 9200733 Áno 21.09.2020
Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 8226357 Áno 21.09.2020

W 135 E (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 7207626 Áno 25.09.2020
Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 2051368 Áno 25.09.2020
Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 2051442 Áno 25.09.2020
Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 307274 Áno 25.09.2020
Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 406977 Áno 25.09.2020
Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066979 Áno 25.09.2020
Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 8071303 Áno 25.09.2020
Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 8071300 Áno 25.09.2020
Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 1152125 Áno 25.09.2020
Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 2079495 Áno 21.09.2020
Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 511235 Áno 21.09.2020
Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 2078494 Áno 21.09.2020

W 165 E (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 2032145 Áno 25.09.2020
Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 2051445 Áno 25.09.2020
Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 232109 Áno 25.09.2020
Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 307367 Áno 25.09.2020
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 8123457 Áno 25.09.2020
Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 8400039 Áno 25.09.2020
Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 1407848 Áno 02.09.2020
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 1407865 Áno 24.09.2020
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 8025010 Áno 02.09.2020
Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 1400941 Áno 22.09.2020

Open (20)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno 25.09.2020
Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 8226342 Áno 25.09.2020
Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava 2120020 Áno 25.09.2020
Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2300847 Áno 25.09.2020
Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 7200183 Áno 25.09.2020
Matej Trenčan HBB1001 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066963 Áno 25.09.2020
Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2138226 Áno 25.09.2020
Zuzana Trenčanová HBB7951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45805 Áno 25.09.2020
Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8517354 Áno 25.09.2020
Anastasiia Tsipushtanova Slávia Žilinská univerzita 2045212 Áno 25.09.2020
Miriam Králová VZA6951 Slávia Žilinská univerzita 8625 Áno 25.09.2020
Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 7005043 Áno 25.09.2020
Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307384 Áno 24.09.2020
Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416825 Áno 24.09.2020
Miro Kuník SPE7549 Klub OB Sokol Pezinok 1407835 Áno 25.09.2020
Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 219148 Áno 25.09.2020
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 406927 Áno 25.09.2020
Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 7070721 Áno 25.09.2020
Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 2120015 Áno 24.09.2020
Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 7070726 Áno 25.09.2020

M -10 (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Daniel Szabó SPE10AE Klub OB Sokol Pezinok 2111078 Áno 25.09.2020
Adam Mahmoud SPE10BA Klub OB Sokol Pezinok 2111075 Áno 25.09.2020
Jakub Bohúň SPE12AE Klub OB Sokol Pezinok 2111079 Áno 25.09.2020
Laura Bohúňová SPE10BB Klub OB Sokol Pezinok 2111080 Áno 25.09.2020

W -10 (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 1407857 Áno 24.09.2020
Ema Adamove SPE10AF Klub OB Sokol Pezinok 2111073 Áno 25.09.2020