Prihlášky podľa klubov

Preteky: M SR štafiet (04.10.2020)

Počet prihlásených: 198

Kluby

BBA     EBB     FBA     HBB     KYS     RBA     SPE     SSN     TKE     VBA     VZA    

KOBRA Bratislava (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Marian Dávidík BBA7713 8667959 M 19- E - 25.09.2020
Karol Hierweg BBA5801 406918 M 105 E - 25.09.2020
Juraj Horniak BBA8202 307459 M 105 E - 25.09.2020
Peter Illés BBA7601 307340 M 105 E - 28.09.2020
Adam Jonáš BBA0101 7209670 M 19- E - 25.09.2020
Ondrej Piják BBA8204 8200003 M 19- E - 25.09.2020

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Pavol Bednár EBB6101 1869 M 165 E - 25.09.2020
Peter Ďurčo EBB6102 406939 M 165 E - 25.09.2020
Juraj Nemec EBB6001 406942 M 165 E - 25.09.2020

ŠK Farmaceut Bratislava (25) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jakub Berčík FBA0507 2134365 M -18 E - 22.09.2020
Martin Borský FBA7704 435206 M 105 E - 21.09.2020
Filip Bukovac FBA0501 8116740 M -18 E - 21.09.2020
Maroš Bukovac FBA7601 8518355 M 105 E - 21.09.2020
Pavol Bukovac FBA8102 8115118 M 19- E - 21.09.2020
Alena Bukovacová FBA7451 8515557 W 105 E - 21.09.2020
Dušan Furucz FBA7101 8007101 M 165 E - 21.09.2020
Jela Furuczová FBA7151 511235 W 135 E - 21.09.2020
Rebecca Herna FBA0553 8665514 M -18 E - 21.09.2020
Dušan Hrnčiar FBA7703 2104597 M 105 E - 21.09.2020
Ladislav Kasza FBA7102 7003175 M 135 E - 21.09.2020
Tomáš Kasza FBA0503 8116805 M -18 E - 21.09.2020
Tereza Kendrová FBA0651 8518357 W -14 E - 22.09.2020
Ján Koman FBA0504 8226389 M -18 E - 22.09.2020
Marek Koman FBA7905 8226311 M 135 E - 21.09.2020
Kristína Komanová FBA7853 8226357 W 105 E - 21.09.2020
Ivan Kotuliak FBA7402 2078495 M 135 E - 21.09.2020
Lea Kotuliaková FBA0751 2078498 W -14 E - 22.09.2020
Petra Kotuliaková FBA7552 2078494 W 135 E - 21.09.2020
Viktor Mikluš FBA5201 406913 M 165 E - 21.09.2020
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 165 E - 21.09.2020
Peter Mižúr FBA9101 8116785 M 19- E - 21.09.2020
Šimon Mižúr FBA9401 8071319 M 19- E - 21.09.2020
Jana Mižúrová FBA6351 2079495 W 135 E - 21.09.2020
Hana Šmelíková FBA6951 9200733 W 105 E - 21.09.2020

ŠK HADVEO Banská Bystrica (19) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Táňa Časnochová HBB7051 406977 W 135 E - 25.09.2020
Alexandra Sára Chudá HBB0751 2066961 W -14 E - 25.09.2020
Katarzyna Galla HBB9552 7200183 Open - 25.09.2020
Matej Hraboš HBB9501 8071299 M 19- E - 25.09.2020
Miroslav Hríbik HBB8501 2300847 Open - 25.09.2020
Andrea Hríbiková HBB8451 2066979 W 135 E - 25.09.2020
Ľuboš Michač HBB7601 8004349 M 105 E - 25.09.2020
Samuel Michač HBB0802 8518354 M -14 E - 25.09.2020
Ema Michačová HBB0551 8517354 Open - 25.09.2020
Andrej Patráš HBB8201 8004356 M 105 E - 25.09.2020
Igor Patráš HBB7901 8629471 M 19- E - 25.09.2020
Ella Michaela Patrášová HBB0951 889284 W -14 E - 25.09.2020
Samuel Šebo HBB0702 2066962 M -14 E - 25.09.2020
Ela Sedileková HBB9352 8116746 M 19- E - 25.09.2020
Milan Šimoník HBB7501 8004359 M 105 E - 25.09.2020
Jana Šmelíková HBB6651 307274 W 135 E - 25.09.2020
Matej Trenčan HBB1001 2066963 Open - 25.09.2020
Milan Trenčan HBB0703 2138226 Open - 25.09.2020
Zuzana Trenčanová HBB7951 45805 Open - 25.09.2020

Klub OB Kysak (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
György Filö KYS6302 9633077 M 19- E - 25.09.2020
Dávid Franko KYS9301 515103 M 19- E - 25.09.2020
Valér Franko KYS6601 1966416 M 19- E - 25.09.2020

TJ Rapid Bratislava (13) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Dušan Formanko RBA5801 2099591 Open - 25.09.2020
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 8200031 M 19- E - 25.09.2020
Taťjana Jánošková RBA6051 8400039 W 165 E - 25.09.2020
Maximilián Kubik RBA0303 8100014 M 19- E - 25.09.2020
Iva Kumová RBA6252 307367 W 165 E - 25.09.2020
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 135 E - 25.09.2020
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 W 165 E - 25.09.2020
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 M 19- E - 25.09.2020
Milan Petrinec RBA5802 8115802 M 135 E - 25.09.2020
Daniel Šmelík RBA0702 8662739 M -14 E - 25.09.2020
Juraj Šmelík RBA6603 8662438 M 135 E - 25.09.2020
Beata Vávrová RBA5651 8226342 Open - 25.09.2020
Ela Vojtková RBA0254 2120020 Open - 25.09.2020

Klub OB Sokol Pezinok (51) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ema Adamove SPE10AF 2111073 W -10 - 25.09.2020
Jakub Bohúň SPE12AE 2111079 M -10 - 25.09.2020
Laura Bohúňová SPE10BB 2111080 M -10 - 25.09.2020
Dávid Cisár SPE0708 2136737 M -14 E - 25.09.2020
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 M -18 E - 25.09.2020
Marek Dolný SPE0407 1407852 M -18 E - 25.09.2020
Michal Dolný SPE0706 8300010 M -14 E - 25.09.2020
Martina Dorozlová SPE0456 1407855 W -18 E - 25.09.2020
Andrej Havlík SPE0901 307272 M -14 E - 25.09.2020
Ema Havlíková SPE0451 8025014 W -18 E - 25.09.2020
Samuel Hostačný SPE0501 406927 Open - 25.09.2020
Filip Jančík SPE0604 8300002 M -14 E - 25.09.2020
Matej Jendek SPE0810 1407853 M -14 E - 25.09.2020
Ondrej Jendek SPE0704 1407858 M -14 E - 25.09.2020
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 W -18 E - 24.09.2020
Ľubomíra Ježíková SPE8351 2120015 Open - 24.09.2020
Natália Ježíková SPE0454 8188801 W -18 E - 24.09.2020
Lukáš Kapusta SPE0602 1407856 M -14 E - 25.09.2020
Maya Karovic SPE5851 1400941 W 165 E - 22.09.2020
Soňa Kavecká SPE4851 1407848 W 165 E - 02.09.2020
Zuzana Kováčová SPE0256 2111072 W -18 E - 25.09.2020
Miro Kuník SPE7549 1407835 Open - 25.09.2020
Radoslav Kuník SPE0103 219148 Open - 25.09.2020
Adam Mahmoud SPE10BA 2111075 M -10 - 25.09.2020
Andrej Mikloš SPE0401 8025007 M -18 E - 25.09.2020
Vladimír Molnár SPE0409 2111071 M -18 E - 25.09.2020
Khrystyna Myhovych SPE0255 2111076 W -18 E - 25.09.2020
Daniel Nemček SPE09BC 2111077 M -14 E - 25.09.2020
Daniel Ondovčík SPE0801 1888446 M -14 E - 25.09.2020
Daniela Ondovčíková SPE7852 8101080 W 19- E - 25.09.2020
Eva Ondovčíková SPE0358 1888447 W -18 E - 25.09.2020
Lucia Ondovčíková SPE0051 7212124 W 19- E - 25.09.2020
Ivan Oravec SPE5502 219143 M 165 E - 25.09.2020
Michal Pavelek SPE7902 307293 M 19- E - 20.09.2020
Jaroslav Piják SPE5801 8025012 M 165 E - 02.09.2020
Barbora Pijáková SPE9451 8133318 W 19- E - 25.09.2020
Iveta Pijáková SPE6251 8025010 W 165 E - 02.09.2020
Lukáš Poláček SPE8601 2078195 M 19- E - 24.09.2020
Pavol Poláček SPE5501 1407867 M 165 E - 24.09.2020
Darina Poláčková SPE5852 1407865 W 165 E - 24.09.2020
Matúš Šimo SPE0107 8100080 M 19- E - 24.09.2020
Marián Šipoš SPE7102 7070726 Open - 25.09.2020
Šimon Šipoš SPE0406 8001935 M -18 E - 25.09.2020
Tomáš Šipoš SPE0311 8100070 M -18 E - 25.09.2020
Hana Šipošová SPE0951 8025022 W -14 E - 25.09.2020
Lucia Šipošová SPE0654 8103019 W -14 E - 25.09.2020
Zuzana Šipošová SPE7351 7070721 Open - 25.09.2020
Jakub Sluka SPE0888 1407854 M -14 E - 25.09.2020
Lucia Syrová SPE1052 1407857 W -10 - 24.09.2020
Tomáš Syrový SPE0601 8400090 M -14 E - 24.09.2020
Daniel Szabó SPE10AE 2111078 M -10 - 25.09.2020

KOB Čingov Spišská Nová Ves (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Barč SSN6801 307385 M 19- E - 24.09.2020
Alena Barillová SSN6951 307384 Open - 24.09.2020
Táňa Bednáriková SSN7952 416825 Open - 24.09.2020
Silvester Dulák SSN9007 9900803 M 19- E - 24.09.2020
Miroslav Palička SSN5902 8667993 M 165 E - 24.09.2020
Michal Pavlík SSN9001 1231990 M 19- E - 24.09.2020
František Šoltés SSN6202 307398 M 165 E - 24.09.2020
Pavol Šoltés SSN6402 307386 M 165 E - 24.09.2020

Klub OB ATU Košice (39) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Elena Belicová TKE6251 2051445 W 165 E - 25.09.2020
Martina Breinerová TKE7652 2051442 W 135 E - 25.09.2020
Boris Ďurčo TKE6301 307277 M 165 E - 25.09.2020
Petronela Filipová TKE0352 8017126 W -18 E - 25.09.2020
Sandra Ivanková TKE0253 8631587 W -18 E - 25.09.2020
Jakub Karol Janšo TKE0602 2051421 M -14 E - 25.09.2020
Karol Janšo TKE6206 2051437 M 165 E - 25.09.2020
Martin Jerguš TKE6702 8017135 M 135 E - 25.09.2020
Anna Mária Jergušová TKE6651 232109 W 165 E - 25.09.2020
Michal Krajčík TKE8704 8656741 M 19- E - 25.09.2020
Kristína Krajčíková TKE9254 2020726 W 19- E - 25.09.2020
Simona Mihaličová TKE0551 8017133 W -18 E - 25.09.2020
Eva Mušinská TKE6451 2032145 W 165 E - 25.09.2020
Tomáš Mušinský TKE9301 8656717 M 19- E - 25.09.2020
Lukáš Mário Novota TKE0302 8017117 M -18 E - 25.09.2020
Mikuláš Novota TKE6002 8017124 M 19- E - 25.09.2020
Rastislav Oľhava TKE8901 7201826 M 19- E - 25.09.2020
Miroslav Papuga TKE9002 886720 M 19- E - 25.09.2020
Andrea Papugová TKE9751 2051346 W 19- E - 25.09.2020
Katarína Papugová TKE9255 8071306 W 19- E - 25.09.2020
Martina Papugová TKE9551 2051353 W 19- E - 25.09.2020
Jozef Pollák TKE6001 8017127 M 165 E - 25.09.2020
Martin Roháč TKE0301 8017132 M -18 E - 25.09.2020
Zdenko Roháč TKE7301 2051301 M 135 E - 25.09.2020
Viktória Roháčová TKE0051 1403139 W 19- E - 25.09.2020
Sofia Sekaninová TKE0451 8019946 W -18 E - 25.09.2020
Lukáš Simočko TKE0003 8017134 M 19- E - 25.09.2020
Michal Simočko TKE5302 2032193 M 165 E - 25.09.2020
Dušan Sláma TKE9801 8019943 M 19- E - 25.09.2020
Peter Sláma TKE6401 8499977 M 165 E - 25.09.2020
Richard Sláma TKE0303 8017125 M -18 E - 25.09.2020
Jana Slámová TKE7252 7207626 W 135 E - 25.09.2020
Natália Tyszová TKE8851 8017116 W 19- E - 25.09.2020
Martin Velgos TKE7202 2051422 M 135 E - 25.09.2020
Michaela Velgosová TKE0151 2051450 W 19- E - 25.09.2020
Miroslava Velgosová TKE0351 8004605 W -18 E - 25.09.2020
Oksana Velgosová TKE7351 2051368 W 135 E - 25.09.2020
Ľuboslava Weissová TKE0252 8017122 W -18 E - 25.09.2020
Slávko Žilinčík TKE5602 8017123 M 165 E - 25.09.2020

ŠK VAZKA Bratislava (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Miroslav Lago VBA7601 8482096 M 135 E - 24.09.2020
Oliver Lago VBA0301 8482066 M 19- E - 24.09.2020
Peter Mlynárik VBA6501 876002 M 135 E - 24.09.2020
Matej Müller VBA9601 8240596 M 19- E - 24.09.2020
Adam Navrátil VBA9901 416125 M 19- E - 24.09.2020
Rostislav Navrátil VBA6601 8482090 M 135 E - 24.09.2020

Slávia Žilinská univerzita (25) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Tomáš Babík VZA0802 1423311 M -14 E - 25.09.2020
Jakub Chupek VZA9901 8655373 M 19- E - 25.09.2020
Jozef Chupek VZA7101 8071290 M 135 E - 25.09.2020
Silvia Chupeková VZA7250 8071303 W 135 E - 25.09.2020
Tamara Denysenko VZA6151 8012045 W 19- E - 25.09.2020
Alena Ďurčová VZA7753 1152125 W 135 E - 25.09.2020
Peter Jurčík VZA6802 8071310 M 165 E - 25.09.2020
Tomáš Jurčík VZA0301 8071294 M -18 E - 25.09.2020
Nina Jurčíková VZA0752 8071305 W -14 E - 25.09.2020
Adam Král VZA9601 406986 M 19- E - 25.09.2020
Jozef Král VZA6801 8627 M 165 E - 25.09.2020
Miriam Králová VZA6951 8625 Open - 25.09.2020
Vladimíra Kutajová VZA9352 7005043 Open - 25.09.2020
Miroslav Pajger VZA0502 8071317 M -18 E - 25.09.2020
Andrea Poštulková VZA9351 7207885 W 19- E - 25.09.2020
Peter Polakovič VZA5501 8071291 M 165 E - 25.09.2020
Zuzana Poštulková VZA7051 8071300 W 135 E - 25.09.2020
Anastasiia Tsipushtanova 2045212 Open - 25.09.2020
Viktoriya Valyavka VZA0851 8071292 W -14 E - 25.09.2020
Peter Vandlíček VZA7300 8071298 M 135 E - 25.09.2020
Alexander Volkov VZA8002 8071296 M 135 E - 25.09.2020
Maksym Volkov VZA0701 8071316 M -14 E - 25.09.2020
Maja Volkova VZA0951 8071304 W -14 E - 25.09.2020
Peter Vričan VZA8901 8090128 M 19- E - 25.09.2020
Jana Vríčanová VZA8952 8012047 W 19- E - 25.09.2020