Prihlášky

Preteky: Slovak Karst cup / Veľká cena Slovenska (08.08.2020)

Počet prihlásených: 37

Kategórie

M -12      M -14      M -16      M -18      M 21- A    W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W -20      W 21- E    W 21- A    Open L     Open M     Open S    

M -12 (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Malte Palmér 13O09AA (SWE) Ulricehamns OK 7091128 Áno Áno Áno Áno Áno 11.01.2020
Teo Palmér 13O08AB (SWE) Ulricehamns OK 7206298 Áno Áno Áno Áno Áno 10.01.2020
Elias Lindström 12U08AA (SWE) Ronneby OK 8080223 Áno Áno Áno Áno Áno 29.12.2019

M -14 (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Matyas Pavlovics 13G07AA (HUN) BaranyaTeam 8070225 Áno Áno Áno Áno Áno 03.01.2020
Thomas Rollins 13A07AA (GBR) Southern Navigators 8230407 Áno Áno Áno Áno Áno 31.12.2019
Kryštof Jandera 12Z07AA (CZE) INSCOM-ICBA Credit Insurance 8662280 Áno Áno Áno Áno Áno 31.12.2019
Maksymilian Młynarczyk 12W07AA (POL) UKS Orientuś Łódź 7070923 Áno Áno Áno Áno Áno 29.12.2019

M -16 (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Tomáš Dvořáček (CZE) SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 2011898 Nie Nie Áno Áno Áno 25.01.2020
Bernat Ledesma (ESP) Xinoxano 8010604 Áno Áno Áno Áno Áno 03.01.2020
Konstantin Simanov 13B04AA (RUS) Team Spirit Kirishi 1602466 Áno Áno Áno Áno Áno 01.01.2020

M -18 (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Jakub Dvořáček (CZE) SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 8648630 Nie Nie Áno Áno Áno 25.01.2020

M 21- A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Jan Zanda 13L99AA (CZE) SK Chotěboř 1413712 Áno Áno Áno Áno Áno 06.01.2020

W -10 (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Eva Dvořáčková (CZE) SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53177 Nie Nie Áno Áno Áno 25.01.2020
Mariia Kovaleva (RUS) Omsk Kovalev 1600861 Áno Áno Áno Áno Áno 10.01.2020

W -12 (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Laura Martin 13C08AA (FRA) SCAPA NANCY ORIENTATION 2054321 Áno Áno Áno Áno Áno 02.01.2020

W -14 (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Jana Dvořáčková (CZE) SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53158 Nie Nie Áno Áno Áno 25.01.2020
Sofya Demyanova 12V06AA (RUS) Lukashov 1007604 Áno Áno Áno Áno Áno 29.12.2019

W -16 (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Marlene Fritz (DEU) OL-Team Filder 8442448 Áno Áno Áno Áno Áno 08.01.2020
Julia Fritz (DEU) OL-Team Filder 8248428 Áno Áno Áno Áno Áno 08.01.2020

W -18 (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Barbora Janderová 12Z02AA (CZE) INSCOM-ICBA Credit Insurance 438628 Áno Áno Áno Áno Áno 31.12.2019

W -20 (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Xènia Ledesma 13H01AA (ESP) Xinoxano 8090701 Áno Áno Áno Áno Áno 03.01.2020
Beatriz Esteves 13D00AA (PRT) COC Clube de Orientação do Centro 7202502 Áno Áno Áno Áno Áno 02.01.2020

W 21- E (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Natalia Karnaukhova 14E91AA (RUS) Vesta 9201660 Áno Áno Áno Áno Áno 15.02.2020

W 21- A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Katrina Ioffe 13K88AA (ISR) ISR OC Galilee 7207793 Áno Áno Áno Áno Áno 06.01.2020

Open L (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Janez Pretnar 13X67AA (SVN) Kamniški orientacijski klub (KOK) 1652011 Áno Áno Áno Áno Áno 09.02.2020
Jana Šilhavá (CZE) OK Lokomotiva Plzeň 51152 Nie Nie Nie Nie Áno 19.01.2020
Ilona Kolovská (CZE) OK Lokomotiva Plzeň 301706 Nie Nie Nie Nie Áno 19.01.2020
Miroslav Šilhavý 13U58AA (CZE) OK Lokomotiva Plzeň 51153 Nie Nie Nie Nie Áno 19.01.2020
Jan Videcky 13R75AA (CZE) Klub vytrvalostních sportů Šumperk 8414126 Nie Áno Áno Áno Áno 14.01.2020
Luděk Odehnal 05O74AB (CZE) OOB Spartak Adamov 2053551 Áno Áno Áno Áno Áno 09.01.2020
Israel Hurtado Cola 13M78AA (GBR) INDEPENDENT 363794 Áno Áno Áno Áno Áno 07.01.2020

Open M (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Irma Pretnar (SVN) Kamniški orientacijski klub (KOK) 1398945 Áno Áno Áno Áno Áno 09.02.2020
Inbar Yasur 13S69AA (ISR) Yizrael Valley O Club 2071052 Áno Áno Áno Áno Áno 18.01.2020
Sara Koger 13G92AA (HUN) BaranyaTeam 2081374 Áno Áno Áno Áno Áno 03.01.2020
Akos Szabo 13G82AA (HUN) BaranyaTeam 2082373 Áno Áno Áno Áno Áno 03.01.2020
IRINA SMIRNOVA 12T51AA (RUS) Ecran SPb 1417930 Áno Áno Áno Áno Áno 27.12.2019

Open S (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) Dátum prihlášok
Radka Odehnalová 05O76AA (CZE) OOB Spartak Adamov 2050641 Áno Áno Áno Áno Áno 09.01.2020