Prihlášky
Preteky: TC Jizerky - otvorené mapové sústredenie juniorského výberu (02.07.2020)
Počet prihlásených: 32
M 16 E (3)
Pretekár | Reg. číslo | Klub | SportIdent | Etapy (E1) | Dátum prihlášok |
---|---|---|---|---|---|
Šimon Kukurugya | SKS0402 | Športový klub Sandberg | 8103015 | Áno | 14.06.2020 |
Andrej Mikloš | SPE0401 | Klub OB Sokol Pezinok | 8025007 | Áno | 13.06.2020 |
Šimon Šipoš | SPE0406 | Klub OB Sokol Pezinok | 8001935 | Áno | 13.06.2020 |
M 18 E (4)
Pretekár | Reg. číslo | Klub | SportIdent | Etapy (E1) | Dátum prihlášok |
---|---|---|---|---|---|
Martin Roháč | TKE0301 | Klub OB ATU Košice | 8017132 | Áno | 14.06.2020 |
Martin Knor | ZMT0201 | Klub OB Martin | 8072002 | Áno | 14.06.2020 |
Maximilián Kubik | RBA0303 | TJ Rapid Bratislava | 8100014 | Áno | 13.06.2020 |
Tomáš Šipoš | SPE0311 | Klub OB Sokol Pezinok | 8100070 | Áno | 13.06.2020 |
W 16 E (2)
Pretekár | Reg. číslo | Klub | SportIdent | Etapy (E1) | Dátum prihlášok |
---|---|---|---|---|---|
Ema Havlíková | SPE0451 | Klub OB Sokol Pezinok | 8025014 | Áno | 14.06.2020 |
Natália Ježíková | SPE0454 | Klub OB Sokol Pezinok | 8188801 | Áno | 10.06.2020 |
W 18 E (2)
Pretekár | Reg. číslo | Klub | SportIdent | Etapy (E1) | Dátum prihlášok |
---|---|---|---|---|---|
Viktória Kostercová | SKS0251 | Športový klub Sandberg | 2079535 | Áno | 13.06.2020 |
Michaela Patassiová | SKS0252 | Športový klub Sandberg | 8670509 | Áno | 14.06.2020 |
M 19 E (15)
Pretekár | Reg. číslo | Klub | SportIdent | Etapy (E1) | Dátum prihlášok |
---|---|---|---|---|---|
Peter Mižúr | FBA9101 | ŠK Farmaceut Bratislava | 7202851 | Áno | 25.06.2020 |
Pavol Bukovac | FBA8102 | ŠK Farmaceut Bratislava | 8115118 | Áno | 18.06.2020 |
Jakub Chupek | VZA9901 | Slávia Žilinská univerzita | 8655373 | Áno | 14.06.2020 |
Dušan Sláma | TKE9801 | Klub OB ATU Košice | 7204978 | Áno | 14.06.2020 |
Ondrej Piják | BBA8204 | KOBRA Bratislava | 8200003 | Áno | 18.06.2020 |
Adam Jonáš | BBA0101 | KOBRA Bratislava | 7209670 | Áno | 14.06.2020 |
Daniel Pompura | TBB0101 | ŠK Terezka Banská Bystrica | 8100023 | Áno | 14.06.2020 |
Tobiáš Goldschmidt | RBA0003 | TJ Rapid Bratislava | 2045678 | Áno | 13.06.2020 |
Matej Hraboš | HBB9501 | ŠK HADVEO Banská Bystrica | 7698697 | Áno | 13.06.2020 |
Matej Kukurugya | SKS0103 | Športový klub Sandberg | 2049990 | Áno | 14.06.2020 |
Filip Kubina | SKS8901 | Športový klub Sandberg | 8656707 | Áno | 14.06.2020 |
Medard Féder | PEZ0102 | Klub OB AŠK Pezinok | 8662443 | Áno | 13.06.2020 |
Peter Krnáč | VIA7701 | Viatoris | 1771230 | Áno | 10.06.2020 |
Matúš Šimo | SPE0107 | Klub OB Sokol Pezinok | 8100080 | Áno | 13.06.2020 |
Štefan Šurgan | VBA7904 | ŠK VAZKA Bratislava | 8680573 | Áno | 10.06.2020 |
W 19 E (6)
Pretekár | Reg. číslo | Klub | SportIdent | Etapy (E1) | Dátum prihlášok |
---|---|---|---|---|---|
Hana Šmelíková | FBA6951 | ŠK Farmaceut Bratislava | 9200733 | Áno | 18.06.2020 |
Radka Lamanecová | SSN9651 | KOB Čingov Spišská Nová Ves | 307476 | Áno | 18.06.2020 |
Tamara Miklušová | RBA0252 | TJ Rapid Bratislava | 8434822 | Áno | 13.06.2020 |
Ela Sedileková | HBB9352 | ŠK HADVEO Banská Bystrica | 2066973 | Áno | 14.06.2020 |
Katarína Kotrlová | SKS9051 | Športový klub Sandberg | 8004608 | Áno | 14.06.2020 |
Barbora Pijáková | SPE9451 | Klub OB Sokol Pezinok | 8133318 | Áno | 18.06.2020 |