Prihlášky

Preteky: Majstrovstvá SR v LOB na dlhých tratiach (05.02.2023)

Počet prihlásených: 38

Kategórie

M -14 E    M -17 E    M -20 E    M 21- E    M 35- E    M 45- E    M 55- E    M 65- E    W -14 E    W 21- E    W 35- E    W 45- E    W 65- E   

M -14 E (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Michal Paulus VZA0904 Slávia Žilinská univerzita 1423323 Áno 30.01.2023

M -17 E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 1888446 Áno 30.01.2023
Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 2133074 Áno 30.01.2023
Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 8140948 Áno 30.01.2023

M -20 E (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 307291 Áno 30.01.2023

M 21- E (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 8090893 Áno 30.01.2023
Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 8017129 Áno 30.01.2023
Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 8482090 Áno 25.01.2023
Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 8061463 Áno 25.01.2023
Štefan Šurgan VBA7904 ŠK VAZKA Bratislava 8680573 Áno 25.01.2023

M 35- E (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 2032200 Áno 30.01.2023
Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 8482096 Áno 25.01.2023

M 45- E (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ivan Seliga Klub OB Kysak Áno 30.01.2023
Tamás Jankó 13Z58AA (HUN) Hegyisport Szentendre Egyesület 8300958 Áno 30.01.2023
Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 8017128 Áno 30.01.2023
Daniel Marosffy 07Y73AA (HUN) OSC Hungary 8045414 Áno 30.01.2023
Kiacz Bence (HUN) HSE Szentendre 8646365 Áno 30.01.2023

M 55- E (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Gondár Károly (HUN) Tabáni Spartacus 8353394 Áno 31.01.2023
František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 8044609 Áno 30.01.2023
Jozef Král VZA6801 Slávia Žilinská univerzita 8627 Áno 30.01.2023
Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 8499977 Áno 30.01.2023
Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 8003076 Áno 30.01.2023
František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 8003073 Áno 30.01.2023
Marián Kazík Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2073673 Áno 30.01.2023

M 65- E (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Honfi Gábor (HUN) VHS, Veszprémi Honvéd SE 8333451 Áno 28.01.2023

W -14 E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Paulína Šoltésová SSN0951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416711 Áno 30.01.2023
Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 8016303 Áno 30.01.2023
Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 8014483 Áno 30.01.2023

W 21- E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ľudmila Hančárová KYS9451 Klub OB Kysak 8076043 Áno 30.01.2023
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 8200027 Áno 30.01.2023
Simona Ďurčová TKE90AA Klub OB ATU Košice 416536 Áno 30.01.2023

W 35- E (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 1152125 Áno 30.01.2023
Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 8017119 Áno 30.01.2023

W 45- E (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 8101080 Áno 30.01.2023
Dana Barčová SSN7152 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416762 Áno 30.01.2023
Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 8500048 Áno 30.01.2023
Miriam Králová VZA6951 Slávia Žilinská univerzita 8625 Áno 30.01.2023

W 65- E (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 2051947 Áno 25.01.2023