Preteky

Dátum Názov Miesto Odvetvie Klasifikácia Organizátor Info
06.01.2019 Trojkráľové preteky, 1. kolo oblastného rebríčka Západ SZOŠ Pezinok OB OR SPE
13.01.2019 Trojkráľová buzola Kysak OB V KYS
20.01.2019 Yeti Zima Cup 2019, 2.kolo oblastného rebríčka ZO SZOŠ Bratislava - Petržalka OB OR RBA
02.02.2019 Majstrovstvá SR v LOB na stredných tratiach Kysak LOB MSR KYS
03.02.2019 Slovenský rebríček v LOB na dlhých tratiach Kysak LOB SRJ KYS
06.02.2019 Pezinská školská liga - 3. kolo Pezinok - Dom Kultúry (indoor) OB O SPE
09.02.2019 Majstrovstvá SR v LOB na stredných tratiach Kysak LOB MSR KYS
09.02.2019 Valentínska snežienka Košice, Terasa OB V TKE
10.02.2019 Slovenský rebríček v LOB na dlhých tratiach Kysak LOB SRJ KYS
16.02.2019 Valentínsky Sporko 2019, 3. kolo oblastného rebríčka ZO SZOŠ Šamorín OB OR BBA
16.02.2019 Majstrovstvá SR v LOB na dlhých tratiach Skalka pri Kremnici LOB MSR EBB
17.02.2019 Majstrovstvá SR v LOB štafiet Skalka pri Kremnici LOB MSR EBB P
09.03.2019 Snežienky a Machri, 4.kolo oblastného rebríčka ZO SZOŠ Ivanka pri Dunaji OB OR SKS
09.03.2019 Snežienky a Machri -- štafety Ivanka pri Dunaji OB OR SKS P
14.03.2019 Pezinská školská liga - 4. kolo Pezinok - Rozálka OB O SPE
16.03.2019
- 17.03.2019
Seminárov rozhodcov a trénerov orientačných športov Vzdelávacie a rekreačné zariadenie Lesník, Martin – Priekopa OB X XOB
23.03.2019
- 24.03.2019
1. - 2. kolo OR Východ Lemesany OB OR KYS
24.03.2019 Prvý Jarný Kufor, 46.ročník Hrad Červený Kameň OB OR RBA
06.04.2019
- 07.04.2019
CESOM Záhorie OB SRJ BBA
10.04.2019 Školské majstrovstvá okresu Pezinok, PSL-5. kolo Pezinok - centrum OB O SPE
15.04.2019 Školské majstrovstvá obvodov BA IV a BA V Karlova Ves OB O FBA
16.04.2019 Školské majstrovstvá obvodu Bratislava II. Športové Gymnázium, Ostredkova 10, Bratislava OB O RBA
16.04.2019 Školské majstrovstvá ZŠ a SŠ Košice I-IV a majstrovstvá ZŠ Košice-okolie Košice, Terasa OB O TKE
17.04.2019 Školské majstrovstvá obvodov Bratislava I. a Bratislava III. Športové Gymnázium Ostredkova 10, Bratislava OB O VBA
27.04.2019
- 28.04.2019
Nógrad Nagydíj (Veľká cena Nógradu) Hollókő OB SRJ XOB
FBA
P
08.05.2019 Jarný elexír, KnockOut šprint Bratislava OB OR FBA P
08.05.2019 1. kolo oblastného rebríčka STRED Môlča, autokrosový areál OB OR EBB P
15.05.2019 Školské majstrovstvá okresu Žilina Žilina, Hájik OB O VZA
15.05.2019 Školské majstrovstvá Bratislavského samosprávneho kraja ZŠ a MŠ Odborárska 2, Bratislava OB O FBA
25.05.2019 Majstrovstvá SR v šprinte Trnava OB MSR SPE

Preteky na mape