Club: TJ Rapid Bratislava

Information

Club ID:
19
Shortcut:
RBA
Country:
Slovakia
Club leader:
Members count:
57
Identification number:
00681512
Subject name:
Telovýchovná jednota Rapid Bratislava
Legal form:
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Region:
Západ
Subject address:
Hrachová 4 , 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov
Bank account:
SK4711110000001009904000

Contact

E-mail:
tjrapid@tjrapid.sk

Club competitions

Date Name Place Segment Classification
20.01.2019 Yeti Zima Cup 2019, 2.kolo oblastného rebríčka ZO SZOŠ Bratislava - Petržalka OB OR
14.10.2018 Jesenná cena Rapidu 9. kolo Sanasport Cup 2018 Bratislava - Kamzík OB OR
27.05.2018 Milá Míľa 2018 Horáreň Horský park, Lesná 1 OB O
06.05.2018 Slovak National Ranking Orienteering Competition - INOV8 cup Smolenice OB SRJ
19.04.2018 Školské majstrovstvá obvodov Bratislava II, Malacky a Senec Bratislava Petržalka OB S
25.03.2018 Prvý jarný kufor, 6.kolo Sanasport cup 2018 Internáty v Mlynskej doline, Bratislava OB OR
28.01.2018 Yeti Zima Cup 2. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2018 ZŠ Tupolevova 20, Bratislava - Petržalka OB OR
08.10.2017 Local orienteering and competition Bratislava OB OR
28.05.2017 Milá Míľa Bratislava Horský park OB V
07.05.2017 Slovak National Ranking Orienteering Competition - INOV8 cup Smolenice / Jahodník OB SRJ
06.05.2017 Slovak championship Night Orienteering Smolenice / Jahodník OB MSR
26.04.2017 Školské majstrovstvá obvodov Bratislava II, Malacky a Senec Základná škola Nevädzova 2, Bratislava - Trávniky OB S
19.03.2017 Local orienteering and competition Bratislava OB OR
29.01.2017 Local orienteering and competition Yati Zima Cup Areál SAV - Spoločenské centrum, Bratislava OB OR
09.10.2016 Local orienteering and competition Telocvičňa Ekonomickej Univerzity, Dolnozemská cesta č. 1, Bratislava OB OR
15.05.2016 Milá míľa Horáreň Horský park, Lesná 1, Bratislava Iné V
21.04.2016 Local orienteering and competition Zlaté piesky - Gazdovský dvor OB S
20.03.2016 Local orienteering and competition Areál Biofarmy Príroda, pri Lozorne OB OR
17.01.2016 Local orienteering and competition Yeti Zima Cup Bratislava Patronka - Areál SAV OB OR
08.11.2015 Local orienteering and competition Ekonomická univerzita Bratislava - Petržalka OB OR
14.06.2015 Slovakian Cup - Long Stupava OB SRJ
13.06.2015 2nd round of Slovak cup in TempO Bratislava TRAIL SRJ
13.06.2015 Slovak SKI-O Championship - Sprint relley Areál SAV - Patrónka OB MSR
12.06.2015 Slovak Championships in orienteering 2015 - Night Stupava OB MSR
15.03.2015 Local orienteering and competition Bratislava – Rača, Knižkova dolina, letné kúpalisko OB OR
18.01.2015 Local orienteering and competition Yeti Winter Cup Osemročné športové Gymnázium, Ostredková ul. 10., Bratislava - Ružinov OB OR
13.05.2014 L Budova STU, Fakulta informatiky a informačných technológií, Ilkovičova ul. Bratislava OB O
10.04.2014 Local orienteerng competition ZŠ Tupolevova 20, Bratislava - Petržalka OB O
30.03.2014 Jarná cena Rapidu - local orienteering competition Stupava OB OR
29.03.2014 Jarná cena Rapidu - local orienteering competition Stupava OB OR
19.01.2014 YETI WINTER CUP, local orienteering competition Bratislava, Petržalka OB OR
24.03.2013 First Spring Orientering Bratislava OB OR
20.01.2013 YETI ZIMA CUP, 3rd round of West Winter Cup Bratislava OB OR
27.05.2012 Rapid Spring Cup - regional orienteering Bratislava OB OR
25.03.2012 First Spring Orientering Bratislava - Kamzík OB OR
29.01.2012 3th round of Winter League 2012 Bratislava OB OR
22.07.2011 35th Grand Prix Slovakia 2011 Ladomerská Vieska OB SRJ
20.03.2011 Rapid Spring Cup - regional orienteering Bratislava - Kamzík OB OR
19.03.2011 First Spring Orientering Bratislava - Pekná cesta OB OR
06.02.2011 4th round of Winter League 2011 Bratislava - Rusovce OB OR
21.03.2010 Rapid Spring Cup 2010 - regional orienteering Devínske Jazero OB OR
20.03.2010 First Spring Orientering 2010 Bratislava - Kamzík OB OR
20.02.2010 8th round of Winter League 2010 Bratislava - Ružinov OB OR
22.03.2009 Rapid Spring Cup 2009 - regional orienteering Bratislava OB OR
21.03.2009 First Spring Orientering 2009 Bratislava OB OR
01.02.2009 5th round of Winter League 2009 Bratislava - Petržalka OB OR
30.03.2008 Spring Cup of Rapid 2008 - Regional Orientering Bratislava OB OR
29.03.2008 First Spring Orientering 2008 Devínske jazero OB OR
27.01.2008 5th round of Winter League 2008 Bratislava OB OR
07.10.2007 Autumm Cup of Rapid in orienteering Záhorská Bystrica OB OR
18.03.2007 34. Prvý Jarný Kufor Bratislava OB OR
18.02.2007 Winter park orienteering 2007 Bratislava OB OR
29.01.2006 Winter Orienteering Bratislava - Petržalka OB OR
03.04.2005 Jarná Cena Rapidu Bratislava - Rača OB OR
02.04.2005 Prvý Jarný Kufor Bratislava - Záhorská Bystrica OB OR
13.03.2005 Orienteering - scorelauf Bratislava - Petržalka OB OR
18.04.2004 Jarná cena Rapidu Bratislava (Karlova Ves) OB OR
07.04.2002 BTo - Jarná cena Rapidu Bratislava OB OR
24.03.2002 BTo - Prvý jarný kufor Rača OB OR
06.05.2001 3. kolo OR Bratislavsko-Trnavskej oblasti (Jarná cena Rapidu) Bratislava OB O
25.03.2001 1. kolo OR Bratislavsko-Trnavskej oblasti (Prvý jarný kufor) Bratislava OB O
02.04.2000 Jarná cena Rapidu, OR BTo - skrátená trať Bratislava OB OR
01.04.2000 Prvý Jarný kufor, OR BTo - skrátená trať Bratislava OB OR
28.03.1999 5. kolo oblastného rebríčka Bratislavsko-Trnavskej oblasti - skrátená trať Bratislava, Pekná cesta OB OR
27.03.1999 4. kolo oblastného rebríčka Bratislavsko-Trnavskej oblasti - klasická trať Bratislava, Pekná cesta OB OR

Club runners

Registration: normálna

Name and surname Registration number SportIdent Date from Date to  
Štubňa Ján RBA5803 442874 19.03.1966 -  
Eliáš Michal RBA6604 439299 19.03.1966 -  
Lanátorová Katarína RBA7856 307269 01.01.2001 -  
Petrinec Mário RBA9201 307399 01.01.2001 -  
Flassiková Zora RBA8056 307294 01.01.2001 -  
Vávra Viktor RBA5001 307365 01.01.2001 -  
Schenk Róbert RBA6802 434820 01.01.2001 -  
Priesol František RBA5901 307419 01.01.2001 -  
Kumová Iva RBA6252 307367 01.01.2001 -  
Petrinec Milan RBA5802 307357 01.01.2001 -  
Mazúr Milan RBA6201 910191 01.01.2001 -  
Petrinec Andrej RBA8903 307359 01.01.2001 -  
Mazúrová Soňa RBA6551 307362 01.01.2001 -  
Formanko Dušan RBA5801 2099591 01.01.2001 -  
Schenková Katarína RBA7451 307438 01.01.2001 -  
Lanátor Tibor RBA7903 445617 01.01.2001 -  
Šmelík Juraj RBA6603 7208215 01.12.2001 -  
Šmelík Ľudovít RBA4301 2104604 01.12.2001 -  
Šabo Mikuláš RBA7820 8228888 01.12.2001 -  
Schenková Tereza RBA9751 9000008 26.06.2003 -  
Šmelíková Tereza RBA9951 338220 01.01.2007 -  
Mikluš Marián RBA7204 8000029 05.01.2009 -  
Jánoška Jozef RBA5902 307364 05.01.2009 -  
Schenk Michal RBA0201 434810 05.01.2009 -  
Miklušová Dagmar RBA7351 8123457 05.01.2009 -  
Miklušová Tereza RBA9952 8222299 05.01.2009 -  
Šmelíková Dorota RBA0251 1399951 05.01.2009 -  
Miklušová Tamara RBA0252 8434822 05.01.2009 -  
Vávrová Beata RBA5651 682341 01.04.2009 -  
Vávrová Erika RBA7751 9201324 01.04.2009 -  
Stubna Philip RBA9304 1399407 17.08.2010 -  
Rybár Samuel RBA9801 2045173 26.01.2012 -  
Kubenová Alžbeta RBA0151 445622 26.01.2012 -  
Jánošková Taťjana RBA6051 307440 26.01.2012 -  
Pánková Martina RBA6953 445621 26.01.2012 -  
Jánoška Tomáš RBA9301 307368 01.04.2012 -  
Mazúr Ján RBA5804 1399956 01.06.2012 -  
Rybár Dušan RBA6202 2045172 01.06.2012 -  
Lanátor Jakub RBA0701 307361 25.03.2014 -  
Uváček Vladimír RBA5805 - 01.01.2015 -  
Šmelík Daniel RBA0702 442590 01.01.2015 -  
Lovás Dominik RBA9902 2045687 06.01.2015 -  
Goldschmidt Tobiáš RBA0003 2045678 06.01.2015 -  
Paško Marko RBA7001 - 01.03.2016 -  
Kubik Maximilián RBA0303 2092468 01.03.2016 -  
Eliášová Hana RBA0651 445625 01.03.2016 -  
Paško Adam RBA0301 - 01.03.2016 -  
Paško Michal RBA9903 - 01.03.2016 -  
Bejdák Martin RBA9605 434830 15.05.2016 -  
Hummel Jakub RBA0304 2092467 18.05.2017 -  
Jančovičová Michaela RBA0253 - 01.08.2017 -  
Vojtková Ela RBA0254 - 01.08.2017 -  
Lanátorová Lucia RBA1051 - 01.08.2017 -  
Niton Adam Filip RBA0104 - 14.01.2019 -  
Buršíková Martina RBA0652 - 14.01.2019 -  
Puls Svelana RBA7251 - 15.01.2019 -  
Šmiralová Kristína RBA0255 - 15.01.2019 -