Competitions

Date Name Place Segment Classification Organiser Info
08.04.2020 Školské majstrovstvá okresu Pezinok, Pezinská školská liga - 3. kolo Pezinok OB O SPE
18.04.2020 Konferencia SZOŠ 2020 Stredná odborná škola, Pod Bánošom 80, Banská Bystrica OB X SZOŠ
21.04.2020 Školské majstrovstvá obvodov BA IV a BA V Bratislava, ZŠ Tilgnerova OB S FBA
22.04.2020 Školské majstrovstvá obvodov BA III a BA I Bratislava, ZŠ Tilgnerova OB S VBA
23.04.2020 Školské majstrovstvá obvodov BA II Bratislava, ZŠ Tilgnerova OB S RBA
24.04.2020 Trnava Olympics, Pezinok school league Trnava OB O SPE
01.05.2020
- 03.05.2020
OB víkend Bratislava- Rača OB SRJ RBA
02.05.2020 Majstrovstvá SR v Knock-Out šprinte (zatiaľ neoficiálne) Bratislava OB MSR FBA
02.05.2020 Majstrovstvá SR v PO v disciplíne PreO Bratislava TRAIL MSR FBA
08.05.2020
- 09.05.2020
Tipó Kupa Maďarsko OB SRJ XOB
12.05.2020 Školské majstrovstvá Bratislavského samosprávneho kraja Bratislava - Petržalka, ZŠ Felix OB S VBA
16.05.2020 Championship of Slovakia in SPRINT Nová Bystrica - Vychylovka (Múzeum kysuckej dediny) OB MSR BBA
17.05.2020 INOV8 Cup Nová Bystrica - Vychylovka (Múzeum kysuckej dediny) OB SRJ BBA
23.05.2020
- 24.05.2020
Spoznaj svoj les Bratislava, Kamzík OB OR SKS
26.05.2020
- 27.05.2020
Letná univerziáda v orientačnom behu Žilina OB O VZA
30.05.2020
- 31.05.2020
Pohár oslobodenia mesta Pezinok Dubová - chata Fúgelka OB SRJ SPE
03.06.2020
- 04.06.2020
Slovak school championship Senec, Slnečné jazerá OB S SPE
04.06.2020 Pezinok school league - final Senec, Slnečné jazerá OB O SPE
06.06.2020 Slovak MTBO Championship Middle Šaštín-Stráže OC MSR VBA
07.06.2020 Slovak MTBO Championship Long Šaštín-Stráže OC MSR VBA
25.06.2020
- 28.06.2020
TATRY ORIENTEERING 4 etapy Liptov, Tatry OB V RBK
01.08.2020
- 02.08.2020
pre-WMOC Training Competition Bratislava(SK) / Hainburg(AT) OB O SKS
08.08.2020
- 14.08.2020
Slovak Karst cup / Grand prix Slovakia Košice OB O KYS
TKE
18.09.2020 Championship of Slovakia in Night orienteering Lučenec OB MSR HBB
19.09.2020
- 20.09.2020
Slovenský rebríček Lučenec OB SRJ HBB
03.10.2020 Championship of Slovakia in middle distance Kamenec pod Vtáčnikom OB MSR SKS
04.10.2020 Championship of Slovakia in relay Kamenec pod Vtáčnikom OB MSR SKS
11.10.2020 Sturov Bajuz, regional race West Svätý Martin OB OR SPE
17.10.2020 Championship of Slovakia in long distance Valaská Dubová OB MSR RBK
18.10.2020 Slovak ranking even Likavka OB SRJ RBK

Competitions on the map