Competitions

Date Name Place Segment Classification Organiser Info
09.02.2019 Majstrovstvá SR v LOB na stredných tratiach Kysak LOB MSR KYS
09.02.2019 Valentínska snežienka Košice, Terasa OB V TKE
10.02.2019 Slovenský rebríček v LOB na dlhých tratiach Kysak LOB SRJ KYS
16.02.2019 Valentínsky Sporko 2019, 3. kolo oblastného rebríčka ZO SZOŠ Šamorín OB OR BBA E
16.02.2019 Slovak SKI-O Championship - long distance Skalka pri Kremnici LOB MSR EBB E
17.02.2019 Slovak SKI-O Championship - relay Skalka pri Kremnici LOB MSR EBB E
09.03.2019 Snowdrops and Aces, 4th round of the local area competition Ivanka pri Dunaji OB OR SKS E
09.03.2019 Snežienky a Machri -- štafety Ivanka pri Dunaji OB OR SKS E
14.03.2019 Pezinská školská liga - 4. kolo Pezinok - Rozálka OB O SPE
16.03.2019
- 17.03.2019
Seminárov rozhodcov a trénerov orientačných športov Vzdelávacie a rekreačné zariadenie Lesník, Martin – Priekopa OB X XOB
06.04.2019
- 07.04.2019
CESOM Záhorie OB SRJ BBA E
10.04.2019 Školské majstrovstvá okresu Pezinok, PSL-5. kolo Pezinok - centrum OB O SPE
15.04.2019 Školské majstrovstvá obvodov BA IV a BA V Karlova Ves OB O FBA
27.04.2019
- 28.04.2019
Grand prix Nógrad Salgotárján OB SRJ FBA
08.05.2019 Jarný elexír, KnockOut šprint Bratislava OB OR FBA
25.05.2019 Championship of Slovakia - sprint Trnava OB MSR SPE
26.05.2019 Slovak ranking in Orienteering Viničné OB SRJ SPE
29.05.2019 Pezinská školská liga - finále Pezinok - Grinava OB O SPE
01.06.2019 Spoznaj svoj les Bratislava, Pekná cesta OB OR SKS
10.06.2019
- 11.06.2019
Školské majstrovstvá Slovenska jednotlivci a štafety Turčianske Teplice OB O ZMT E
15.06.2019 Championship of Slovakia in middle distance Žilinský kraj OB MSR VZA
16.06.2019 Slovak ranking in orienteering Žilinský kraj OB SRJ VZA
04.07.2019
- 07.07.2019
Tatry orienteering 2019 Podbanské, Bachledová dolina OB V RBK E
13.07.2019
- 20.07.2019
O-camp 2019 Athéna Suchý, ČR OB O SKS
09.08.2019
- 11.08.2019
Slovak Karst cup Plešivecká planina, Rožňava OB SRJ TKE E
07.09.2019
- 08.09.2019
Slovenský rebríček Zlín - Lukoveček OB SRJ VBA
27.09.2019 Majstrovstvá SR v nočnom OB Bratislava OB MSR SKS
28.09.2019 Relay Championchip of Slovakia Bratislava OB MSR SKS
29.09.2019 Jelení paroh Bratislava OB SRJ SKS
06.10.2019 Štúrov Bajúz Pezinok OB OR SPE

Competitions on the map