Club: Klub OB ATU Košice

Information

Club ID:
24
Shortcut:
TKE
Country:
Slovakia
Club leader:
Members count:
108
Identification number:
51565153
Subject name:
Klub OB ATU Košice
Legal form:
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Region:
Východ
Subject address:
Watsonova 4A , 04001 Košice - mestská časť Sever
Bank account:
SK14 0900 0000 0051 4378 5979

Contact

Contact name:
Jozef Pollák
Contact address:
Watsonova 4A, 04001 Košice - Sever
Phone mobile:
0915 872 938
E-mail:
akademik.ob@tuke.sk

Club competitions

Date Name Place Segment Classification
09.08.2019 Slovak Karst cup Plešivecká planina, Rožňava OB SRJ
09.02.2019 Valentínska snežienka Košice, Terasa OB V
22.12.2018 Vianočný kapor Košice, Kuzmányho sídlisko OB V
08.09.2018 7.kolo OR Východ Nižný Klátov-Mlynky OB OR
24.08.2018 Slovak Karst Cup, INOV8 cup Silica / Betliar OB SRJ
29.05.2018 Krajské kolo v orientačnom behu ZŠ a SŠ Prešov Prešov - Sídlisko III OB O
19.05.2018 Oblastný rebríček Východ Nižný Klátov-Mlynky OB OR
01.05.2018 Oblastný rebríček Východ Košice, Ťahanovce OB OR
29.04.2018 Oblastný rebríček Východ Silica OB OR
28.04.2018 Oblastný rebríček Východ Borda OB OR
11.02.2018 Valentínska snežienka Košice-Západ OB V
17.12.2017 Vianočný kapor Košice, Sever OB V
03.12.2017 Mikulášska čižma Košice OB V
08.10.2017 8.kolo oblastného rebríčka Východ Košice, Kuzmányho sídlisko OB OR
17.09.2017 Slovak National Ranking Orienteering Competition - INOV8 cup Košice OB SRJ
16.09.2017 Slovak championship Orienteering - long Košice OB MSR
15.09.2017 Slovak championship Orienteering - sprint Košice OB MSR
28.05.2017 Local orienteering and competition Košice OB OR
24.05.2017 Školské majstrovstvá ZŠ a SŠ Košického samosprávneho kraja Košice, Mestský park OB S
24.05.2017 WOD Košice, Mestský park OB V
18.05.2017 Školské majstrovstvá ZŠ a SŠ Prešovského samosprávneho kraja v orientačnom behu pre školský rok 2016/2017 Prešov - Areál Športového gymnázia, Smetanova 2, sídlisko Sekčov OB S
23.04.2017 Local orienteering and competition Silica OB OR
22.04.2017 Local orienteering and competition Rudná OB OR
06.04.2017 Školské majstrovstvá Košíc + okolia ZŠ, SŠ Košice, Terasa OB S
25.02.2017 The winter-series Prešov OB V
21.02.2017 The winter-series night OB Košice-Hradová OB V
11.02.2017 Local orienteering and competition Košice OB V
18.12.2016 Local orienteering and competition Košice - Terasa OB V
04.12.2016 Local orienteering and competition Košice centrum OB V
09.10.2016 Local orienteering and competition Rudná OB OR
25.09.2016 Slovak National Ranking Orienteering Competition - INOV8 cup Silica OB SRJ
24.09.2016 Slovak Championships long Silica OB MSR
01.09.2016 Local orienteering and competition Košice OB OR
21.07.2016 Grand Prix Slovakia, Slovak Karst Cup Silica + Plešivecká planina OB SRJ
07.06.2016 School Championship Slovakia Košice OB S
11.05.2016 Local school orienteering and competition Košice centrum OB S
05.05.2016 Local school orienteering and competition Areál Športového gymnázia Prešov OB S
15.04.2016 Local school orienteering and competition Košice - Terasa OB S
02.04.2016 Local orienteering and competition Ťahanovce OB OR
20.03.2016 Local orienteering and competition Silica OB OR
13.02.2016 Local orienteering and competition - Valentínska snežienka Košice - Terasa OB V
19.12.2015 Local orienteering and competition Košice OB OR
05.12.2015 Local orienteering and competition Košice OB OR
18.10.2015 Local orienteering and competition Silica-Ľadnica OB OR
17.10.2015 Local orienteering and competition Košice-sídlisko Ťahanovce OB OR
27.08.2015 Karst Cup 2015 Rudná, Silica OB SRJ
17.05.2015 Slovak Championships in orienteering 2015 - Relley Zelený dvor OB MSR
16.05.2015 Slovak Championships in orienteering 2015 - Middle Rudná OB MSR
06.05.2015 School championship Košice ZŠ Belehradská 21, Košice-sídlisko Ťahanovce OB O
16.04.2015 School championship Košice Košice-Terasa, Luník III OB OR
14.02.2015 Local orienteering and competition Košice-Terasa OB V
21.12.2014 Local orienteering and competition Košice - areál TU + Park Angelinum OB V
07.12.2014 Local orienteering and competition Košice Terasa OB V
14.09.2014 Local orienteering and competition Bankov OB OR
31.07.2014 Slovak Karst Cup 2014 Plešivecká planina OB SRJ
27.05.2014 Local orienteerng competition - region of Kosice Ihrisko pri Športovom Gymnáziu na Popradskej, Košice OB O
11.05.2014 Slovak Championships in orienteering 2014 - relay Izra OB MSR
10.05.2014 Slovak Championships in orienteering 2014 - middle distance Izra OB MSR
10.05.2014 Slovak Championships in orienteering 2014 - sprint Košice OB MSR
01.05.2014 Local orienteerng competition - region of Kosice KOšICE OB SRJ
29.04.2014 Local orienteerng competition - region of Kosice Rekreačný areál Anička (Košice – Sever) OB O
26.04.2014 Local orienteerng competition - region of Kosice Silica OB OR
23.02.2014 Local orienteering and competition Košice Terasa OB V
15.09.2013 Slovak National Ranking Silická planina OB SRJ
14.09.2013 Slovak Championships in orienteering 2013 - sprint Silická planina OB MSR
14.09.2013 Slovak Championships in orienteering 2013 - sprint relay Silická planina OB MSR
13.09.2013 Slovak Championships in night orienteering 2013 Silická planina OB MSR
11.07.2013 37th Grand Prix Slovakia 2013, Slovak Karst Cup 2013 Mošovce, Veľká Fatra OB SRJ
12.05.2013 Slovak MTB-O Cup - long Košice OC SRJ
11.05.2013 Slovak MTB-O Cup - middle Košice OC SRJ
06.04.2013 regional foot orienteering - long Silica OB OR
17.02.2013 regional foot orienteering Košice - Hradová OB OR
22.12.2012 regional orienteering - Christmas carp Košice - Terasa OB OR
09.12.2012 Santa Klaus jackboot orienteering - middle Košice - Anička OB OR
02.09.2012 regional foot orienteering Košice OB OR
01.09.2012 regional foot orienteering Borda OB OR
27.05.2012 regional foot orienteering - long Silica OB OR
26.05.2012 regional foot orienteering - middle Košice - Ťahanovce OB OR
25.02.2012 regional foot orienteering Košice - Terasa OB OR
18.12.2011 Vianočný kapor 2011 Košice - areál TU OB OR
04.12.2011 Santa Klaus jackboot orienteering Košice - Hradová OB OR
29.08.2011 regional foot orienteering Soroška OB OR
28.07.2011 8th Slovak Karst Cup 2011 Krásnohorské Podhradie OB SRJ
30.04.2011 regional foot orienteering Gombasek OB OR
19.02.2011 VALENTÍNSKA SNEŽIENKA 2011, preteky v OB Košice - Hradová OB OR
19.12.2010 Vianočný kapor 2010 Košice - areál TU OB OR
05.12.2010 Santa Klaus jackboot orienteering Košice, bistro Bankov OB OR
25.09.2010 regional foot orienteering Bukovec OB OR
04.09.2010 regional foot orienteering Tepličany OB OR
02.05.2010 Slovak Cup in orienteering 2010 - middle distance Košice OB MSR
01.05.2010 Slovak Championships in orienteering 2010 - short distance + Slovak University Championships in orienteering 2010 + public O-sprint Košice OB MSR
20.12.2009 Vianočný kapor 2009 Košice OB OR
06.12.2009 Santa Klaus jackboot orienteering Košice, bistro Bankov OB OR
25.09.2009 school orienteering Košice OB OR
26.04.2009 regional foot orienteering Herľany OB OR
22.03.2009 regional foot orienteering Košice - Ťahanovce OB OR
22.02.2009 Casovia 40 km - SKI marathon Kavečany LOB SRJ
20.12.2008 Vianočný kapor 2008 Košice OB OR
19.10.2008 International Slovak Orienteering Championship 2008 - relay Plešivecká planina OB MSR
18.10.2008 International Slovak Orienteering Championship 2008 - long Plešivecká planina OB MSR
27.09.2008 regional foot orienteering Tepličany OB OR
31.05.2008 Slovak MTB-O Championships 2008 + Slovak Cup - free order + long distance Košice OC MSR
01.05.2008 regional foot orienteering Košice - Čermeľ OB OR
30.03.2008 regional foot orienteering Košice - Čermeľ OB OR
22.12.2007 Vianočný kapor 2007 Košice OB OR
16.09.2007 Slovak individual ranking competition - short + middle Herľany OB OR
15.09.2007 Slovak individual ranking competition - short + middle Herľany OB OR
27.05.2007 International Slovak Orienteering Championship - relay Herľany OB MSR
26.05.2007 International Slovak Orienteering Championship - short Herľany OB MSR
25.03.2007 Východ - 2. kolo Košice - Bankov OB OR
23.12.2006 Vianočný kapor 2006 Košice OB OR
07.10.2006 Slovak individual ranking competition - middle - 2-legs relay Kavečany, Čermeľ OB OR
11.06.2006 Slovak MTB-O Cup - sprint Kosice OC SRJ
10.06.2006 Slovak MTB-O Championships + Slovak Cup - middle distance Košice OC MSR
08.05.2006 Slovak individual ranking competition - middle Košice OB OR
18.12.2005 Vianočný kapor 2005 Košice OB OR
20.03.2005 2. kolo OR - Východ Košice - Ťahanovce OB OR
06.03.2005 Orienteering Košice - Ťahanovce OB OR
19.12.2004 1. kolo KKzl Košice OB O
22.08.2004 Slovak Karst Cup 2004 - E4 Gombasek OB SRJ
21.08.2004 Slovak Karst Cup 2004 - E3 Gombasek OB SRJ
20.08.2004 Slovak Karst Cup 2004 - E2 Gombasek OB SRJ
04.07.2004 International Slovak MTB-O Championships - classic + relay Horný Bankov OC MSR
03.07.2004 7th round of Slovak Cup HI-TEC in MTB-O - short Ťahanovce OC SRJ
21.12.2003 KKzl - 1. kolo Košice OB OR
11.10.2003 KPo - 13. kolo Košice OB OR
22.02.2003 KKzl - 4. kolo - Valentínska snežienka Košice OB OR
22.12.2002 Vianočný kapor - 1. kolo Košicko-Kysackej zimnej ligy Košice OB OR
08.09.2002 National ranking - classic distance Silická planina OB SRJ
07.09.2002 National ranking - short distance Silická planina OB SRJ
16.07.2002 Slovak Karst Cup - 4th stage Silická planina OB SRJ
15.07.2002 Slovak Karst Cup - 3rd stage Silická planina OB SRJ
14.07.2002 Slovak Karst Cup - 2nd stage Silická planina OB SRJ
13.07.2002 Slovak Karst Cup - 1st stage Silická planina OB SRJ
24.03.2002 KPo - 4. kolo oblastného rebríčka Bukovec OB OR
23.03.2002 KPo - 3. kolo oblastného rebríčka Bukovec OB OR
10.03.2002 KPo - 2. kolo oblastného rebríčka Bankov OB OR
09.03.2002 KPo - 1. kolo oblastného rebríčka Anička OB OR
16.02.2002 Ko - Valentínska snežienka, 4. kolo zimných parkových OB pretekov Košice OB O
24.03.2001 3. a 4. kolo OR Košicko-Prešovskej oblasti Silická planina OB O
22.10.2000 OR KPo Košice OB OR
20.05.2000 M KPo - krátka trať OB OR
16.04.2000 OR KPo OB OR
08.09.1999 Majstrovstvá Košicko-Prešovskej oblasti v parkovom orientačnom behu. OB OR

Club runners

Registration: normálna

Name and surname Registration number SportIdent Date from Date to  
Rákayová Martina TKE7662 920680 01.01.2001 -  
Sláma Peter TKE6401 9102083 01.01.2001 -  
Drenčák Tomáš TKE8502 307345 01.01.2001 -  
Žilinčík Slávko TKE5602 307265 01.01.2001 -  
Belicová Elena TKE6251 307259 01.01.2001 -  
Kuchta Ján TKE5701 2051335 01.01.2001 -  
Mušinská Eva TKE6451 2032145 01.01.2001 -  
Pollák Jozef TKE6001 920651 01.01.2001 -  
Slámová Jana TKE7252 7207626 01.01.2001 -  
Athanasová Helena TKE5951 416586 01.01.2001 -  
Korim Juraj TKE6003 920670 01.01.2001 -  
Hammer Juraj TKE7701 442909 29.09.2001 -  
Lamiová Katarína TKE8351 920656 16.11.2001 -  
Oľhava Richard TKE8802 307266 01.01.2002 -  
Oľhava Rastislav TKE8901 7201826 01.01.2002 -  
Mušinský Tomáš TKE9301 920667 01.01.2002 -  
Kaprál Matúš TKE8804 416544 27.04.2002 -  
Tyszová Natália TKE8851 2020701 01.06.2002 -  
Macinská Jana TKE8651 2051377 16.11.2002 -  
Tysz Vladimír TKE6202 416501 21.01.2003 -  
Kučera Roman TKE8301 307376 03.03.2003 -  
Ďurčo Boris TKE6301 307277 01.04.2003 -  
Jergušová Anna Mária TKE6651 232109 21.05.2003 -  
Tysz Adam TKE8703 2020702 30.04.2004 -  
Vincze István TKE4901 2111524 18.01.2005 -  
Leštinský Tomáš TKE7801 2027232 18.01.2005 -  
Ringer Štefan TKE8906 2020734 30.08.2005 -  
Weiszer Eduard TKE5301 362938 31.12.2005 -  
Putnovská Iveta TKE5651 307387 01.04.2006 -  
Koľveková Veronika TKE9351 307435 01.04.2006 -  
Novota Mikuláš TKE6002 2025332 20.03.2007 -  
Sádecká Judita TKE6253 307378 20.03.2007 -  
Krajčík Michal TKE8704 533306 16.11.2007 -  
Lami Michal TKE8601 - 28.01.2008 -  
Krajčíková Kristína TKE9254 2020726 01.04.2008 -  
Lami František TKE9303 - 27.05.2008 -  
Papuga Miroslav TKE9002 886720 12.03.2009 -  
Papugová Elena TKE6552 416733 12.03.2009 -  
Papugová Katarína TKE9255 232225 12.03.2009 -  
Papugová Martina TKE9551 2051353 12.03.2009 -  
Papugová Andrea TKE9751 2051346 12.03.2009 -  
Papuga František TKE6302 307290 12.03.2009 -  
Sláma Dušan TKE9801 7204978 25.04.2009 -  
Takács Csaba TKE6205 8639460 07.10.2009 -  
Roháč Igor TKE4301 307263 01.12.2009 -  
Roháč Zdenko TKE7301 2051301 01.12.2009 -  
Roháčová Ingrid TKE7051 2023819 01.12.2009 -  
Roháčová Viktória TKE0051 1403139 01.12.2009 -  
Jerguš Martin TKE6702 416555 26.03.2010 -  
Janovec Jozef TKE9702 2020703 01.10.2010 -  
Roháč Martin TKE0301 1408128 15.03.2011 -  
Jurašková Ema TKE6453 362939 15.03.2011 -  
Novota Lukáš Mário TKE0302 2025333 23.03.2011 -  
Šmelík Martin TKE9604 682340 16.11.2011 -  
Onder Anton TKE5401 307437 16.11.2012 -  
Simočko Lukáš TKE0003 2032195 16.11.2012 -  
Simočko Michal TKE5302 2032193 16.11.2012 -  
Mihalič Juraj TKE7903 2032179 16.11.2012 -  
Mihalič Štefan TKE0002 2032200 16.11.2012 -  
Šofranková Antónia TKE9753 2051330 09.01.2013 -  
Sláma Richard TKE0303 2008508 20.09.2013 -  
Ugray Dávid TKE9605 2051350 14.01.2014 -  
Roháč Adam TKE0601 2051356 10.03.2014 -  
Vancáková Valentína TKE9951 2032187 16.09.2014 -  
Weissová Ľuboslava TKE0252 2032149 16.09.2014 -  
Janšo Karol TKE6206 2051437 01.10.2014 -  
Mihaličová Simona TKE0551 2032148 10.01.2015 -  
Kurák Michal TKE0101 2051399 20.01.2015 -  
Kršiaková Jana TKE8951 406976 05.03.2015 -  
Kurák Ondrej TKE9703 - 07.05.2015 -  
Kurák Milan TKE6801 2051411 12.05.2015 -  
Kuráková Valéria TKE7151 2051441 12.05.2015 -  
Velgosová Michaela TKE0151 2051450 30.11.2015 -  
Janšo Jakub Karol TKE0602 2051421 04.01.2016 -  
Leitner Matej TKE9101 - 15.02.2016 -  
Ivanková Sandra TKE0253 8631587 05.07.2016 -  
Ivanko Štefan TKE8602 8631578 05.07.2016 -  
Velgosová Miroslava TKE0351 2051329 30.11.2016 -  
Kiss Pavol TKE8503 - 30.11.2016 -  
Kováč Peter TKE8603 - 30.11.2016 -  
Ďurčo Dalibor TKE6502 362935 13.04.2017 -  
Velgosová Oksana TKE7351 2051368 13.04.2017 -  
Velgos Martin TKE7202 2051422 13.04.2017 -  
Rákay Štefan TKE8001 307342 13.04.2017 -  
Antol Michal TKE8504 - 13.04.2017 -  
Hajduch Tomáš TKE8003 2032175 05.05.2017 -  
Maľarová Angela TKE5752 307389 30.05.2017 -  
Pankuch Andrej TKE0004 - 31.05.2017 -  
Lipková Nicole TKE9454 2051390 23.03.2018 -  
Filipová Petronela TKE0352 - 23.03.2018 -  
Cabanová Jana TKE0052 - 23.03.2018 -  
Holéczyová Miroslava TKE7352 - 13.04.2018 -  
Ďurčová Ivana TKE9256 2020725 13.04.2018 -  
Breiner Daniel TKE0005 2051414 06.05.2018 -  
Breinerová Michaela TKE0552 2051412 06.05.2018 -  
Breinerová Martina TKE7652 2051442 06.05.2018 -  
Šefara Tomáš TKE7702 2051367 04.06.2018 -  
Marko Valéria TKE7952 - 15.01.2019 -