Club: TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica

Information

Club ID:
7
Shortcut:
EBB
Country:
Slovakia
Club leader:
Members count:
35
Virtual registrations count:
1
Identification number:
00631116
Subject name:
Telovýchovná jednota Slávia Ekonóm UMB
Legal form:
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Region:
Stred
Subject address:
Tajovského 10 , 97590 Banská Bystrica
Bank account:
SK3509000000000050191538

Contact

E-mail:
juraj.nemec@umb.sk

Club competitions

Date Name Place Segment Classification
15.05.2019 Školské majstrovstvá kraja Banská Bystrica Mestský park, Banská Bystrica OB O
08.05.2019 1. kolo oblastného rebríčka STRED Môlča, autokrosový areál OB OR
17.02.2019 Slovak SKI-O Championship - relay Skalka pri Kremnici LOB MSR
16.02.2019 Slovak SKI-O Championship - long distance Skalka pri Kremnici LOB MSR
23.05.2018 Krajské kolo v orientačnom behu ZŠ a SŠ Banská Bystrica Mestský park, Banská Bystrica OB S
23.05.2018 WOD - Banská Bystrica Mestský park, Banská Bystrica OB V
18.02.2018 Slovak SKI-O Championship - relay Skalka pri Kremnici LOB MSR
17.02.2018 Slovak SKI-O Championship - long distance Skalka pri Kremnici LOB MSR
24.09.2017 Regional foot orienteering STRED Môlča, autokrosový areál OB OR
23.09.2017 Tufna trail run 2017 Lesná cesta Zalámaná (smer Kráľova Studňa) OB O
24.05.2017 Krajské kolo v OB štvorčlenných družstiev žiakov a žiačok ZŠ a SŠ v šk. roku 2016/2017 Mestský park, Banská Bystrica OB S
19.02.2017 Slovak championship Ski Orienteering - relay Skalka pri Kremnici LOB MSR
18.02.2017 Slovak championship Ski Orienteering - long Skalka pri Kremnici LOB MSR
04.09.2016 Slovak Championships sprint rellay Skalka pri Kremnici OB MSR
03.09.2016 Slovak Championships night run Skalka pri Kremnici OB MSR
11.05.2016 Local school orienteering and competition Mestský park, Banská Bystrica OB S
21.02.2016 Slovak SKI-O Championships rellay Skalka LOB MSR
20.02.2016 Slovak SKI-O Championships long Skalka LOB MSR
18.10.2015 Local orienteering and competition Lesná cesta Zalámaná a Môlča, autokrosový areal OB OR
07.06.2015 Local orienteerng competition - region of Banska Bystrica Banská Bystrica - Laskomer OB OR
26.05.2015 School championship Banska Bystrica SOŠ - IT Tajovského 30, Banská Bystrica OB O
08.03.2015 Slovak SKI-O Championship - Relay Skalka LOB MSR
07.03.2015 Slovak SKI-O Championship - Long Skalka LOB MSR
08.11.2014 Slovak Championship in night OB 2014 Môlča / Banská Bystrica OB MSR
07.09.2014 Local orienteerng competition - region of Banska Bystrica Môlča OB OR
07.09.2014 regional foot orienteering Dolina Túfna Iné O
07.06.2014 Local orienteering competition STRED, 1.st round of Urban forrests Banska Bystrica cup Laskomer OB OR
06.05.2014 Local orienteerng competition - region of Banská Bystrica Junior centrum, Tajovského ul. Banská Bystrica OB O
23.02.2014 International Slovak SKI-O Championship 2014 - relay Skalka LOB MSR
22.02.2014 Slovak SKI-O Championship 2014 - middle distance Skalka LOB MSR
22.09.2013 regional foot orienteering Poniky/Môlča OB OR
22.09.2013 regional foot orienteering Dolina Túfna Iné O
17.03.2013 regional foot orienteering Banská Bystrica OB OR
03.03.2013 International Slovak SKI-O Championship 2013 - sprint Skalka LOB MSR
02.03.2013 International Slovak SKI-O Championship 2013 - long distance Skalka LOB MSR
02.09.2012 regional foot orienteering Banská Bystrica, časť Uhlisko OB OR
12.05.2012 regional foot orienteering Banská Bystrica - Laskomerská dolina OB OR
10.03.2012 Regional orienteering - 4th round of Winter League 2012 Banská Bystrica OB OR
05.02.2012 International Slovak SKI-O Championship 2012 - relay Skalka LOB MSR
04.02.2012 International Slovak SKI-O Championship 2012 - long distance Skalka LOB MSR
21.10.2011 Orienteering League of School teams 2011 - final Banská Bystrica OB SRJ
24.09.2011 regional foot orienteering Banská Bystrica, časť Uhlisko OB OR
04.09.2011 Slovak National Ranking Orienteering Competition - middle distance Skalka OB SRJ
03.09.2011 International Slovak Orienteering Championship 2011 - long distance Skalka OB MSR
15.05.2011 regional foot orienteering B. Bystrica, Uhlisko OB OR
26.02.2011 International Slovak SKI-O Championship 2011 - long + relay Skalka LOB MSR
16.01.2011 International Slovak SKI-O Championship 2011 - sprint Skalka LOB MSR
15.01.2011 Slovak SKI-O Championship 2011 - middle distance Skalka LOB MSR
19.09.2010 regional foot orienteering Banská Bystrica, časť Uhlisko OB OR
12.09.2010 Slovak Orienteering Championship 2010 - relay Banská Bystrica OB MSR
13.06.2010 regional foot orienteering B. Bystrica - Suchý vrch OB OR
08.05.2010 regional foot orienteering Rakytovo, Laskomerská dolina OB OR
17.01.2010 International Slovak SKI-O Championship - relay Skalka LOB MSR
16.01.2010 International Slovak SKI-O Championship - long distance Skalka LOB MSR
19.09.2009 regional foot orienteering Banská Bystrica, časť Uhlisko OB OR
27.06.2009 regional foot orienteering Hrochoť OB OR
09.05.2009 Slovak Cup in orienteering 2009 - short + middle distance Banská Bystrica OB SRJ
15.02.2009 Slovak SKI-O Cup - long distance, Skalka LOB MSR
14.02.2009 Slovak SKI-O Championship - long distance, INTERNATIONAL SKI-O EFOL 2009 Skalka LOB MSR
12.10.2008 regional foot orienteering Banská Bystrica - Uhlisko OB OR
06.09.2008 regional foot orienteering Banská Bystrica - Sásová OB OR
24.05.2008 regional foot orienteering Hrochoť OB OR
01.05.2008 regional foot orienteering Banská Bystrica - Laskomerské údolie OB OR
24.02.2008 International Slovak SKI-O Championship - relay Skalka LOB MSR
23.02.2008 International Slovak SKI-O Championship - middle distance Skalka LOB MSR
19.05.2007 4. kolo oblastného rebríčka v OB STRED Vlkanová OB OR
25.03.2007 Stred OB OR
25.02.2007 Slovak SKI-O Cup - classic distance Králiky LOB SRJ
24.02.2007 International Slovak SKI-O Championship - middle Králiky LOB MSR
10.02.2007 International Slovak SKI-O Championship - long distance Banská Bystrica - Šachtička LOB MSR
18.06.2006 International Slovak Orienteering Championship - relay Suchy vrch OB MSR
21.01.2006 International Slovak SKI-O Championship - short + classic distance Tajov LOB MSR
26.06.2005 4. kolo OR - Stred B. Bystrica - Sásová OB OR
23.01.2005 Slovak Cup in SKI-O - middle Lom nad Rimavicou LOB SRJ
22.01.2005 Slovak Cup in SKI-O - middle Lom nad Rimavicou LOB MSR
10.09.2004 Slovak Orienteering Night Championships B. Bystrica OB MSR
26.06.2004 5. kolo oblastného rebríčka Stred v OB (skrátené trate) Suchý vrch OB OR
04.06.2004 3. kolo oblastného rebríčka Stred v OB (šprint) Sásová OB OR
21.02.2004 International Ski-O Slovak Championships Šachtičky LOB MSR
23.10.2003 STRED - pob Banská Bystrica OB OR
20.09.2003 STRED - 5. kolo Banská Bystrica OB OR
05.04.2003 Stred - 3. kolo Banská Bystrica OB OR
04.04.2003 Stred - 2. kolo Banská Bystrica OB OR
01.06.2002 BBO - 3. kolo OB OR
20.04.2002 BBo - 2. kolo Banská Bystrica OB OR
18.04.2002 BBo - 2. kolo v parkovom OB Banská Bystrica OB OR
07.04.2002 BBo - 1. kolo Banská Bystrica OB OR
22.03.2002 BBo - 1. kolo v parkovom OB Banská Bystrica OB OR

Club runners

Registration: normálna

Name and surname Registration number SportIdent Date from Date to  
Bednár Pavol EBB6101 406943 01.01.2001 -  
Nemec Juraj EBB6001 406942 01.12.2001 -  
Paráková Mária EBB5951 416751 01.12.2001 -  
Herdová Viktória EBB7852 406947 01.12.2001 -  
Nemcová Erika EBB8752 416753 01.04.2002 -  
Ščehovič Roman EBB6401 406954 01.04.2002 -  
Bednárová Dominika EBB8953 1862 16.11.2003 -  
Mihálová Dáša EBB8952 406960 16.11.2003 -  
Majláth Martin EBB8902 406959 16.11.2003 -  
Nemec Juraj EBB8901 406961 16.11.2003 -  
Mihálová Dáša EBB6151 416803 01.01.2004 -  
Hlaváčiková Katarína EBB6152 416804 01.01.2004 -  
Nemec Andrej EBB9201 207857 16.11.2004 -  
Pecník Ivan EBB6801 - 23.10.2006 -  
Pecníková Jana EBB6951 - 23.10.2006 -  
Apfel Eduard EBB6302 2008501 13.02.2008 -  
Snopko Erik EBB9601 435209 17.10.2008 -  
Snopková Dajana EBB9551 2012285 17.10.2008 -  
Ďurčo Peter EBB6102 406939 01.04.2010 -  
Bialeková Martina EBB7351 7201767 02.09.2011 -  
Veselovský Rastislav EBB6402 - 01.12.2011 -  
Snopko Dušan EBB7001 435210 01.01.2013 -  
Dekrét Jakub EBB9902 2088141 24.01.2013 -  
Herdová Miroslava EBB0851 - 15.11.2015 -  
Schwarzová Martina EBB0951 2112736 15.11.2015 -  
Schwarzová Katarína EBB1151 7080080 15.11.2015 -  
Herda Andrej EBB0501 - 15.11.2015 -  
Repáč Ivan EBB5901 2102809 02.10.2016 -  
Repáčová Adriana EBB0552 2102852 02.10.2016 -  
Hlavačik Zdeno EBB5902 - 27.09.2017 -  
Majláthová Zuzana EBB9251 - 28.09.2017 -  
Repáčová Radka EBB9851 2143357 30.04.2018 -  
Pecníková Jana EBB0952 - 04.01.2019 -  
Hlaváč Ondrej EBB9903 - 15.01.2019 -  
Nosál Stanislav EBB4601 8805 11.09.2019 -