Club: ŠK VAZKA Bratislava

Information

Club ID:
29
Shortcut:
VBA
Country:
Slovakia
Club leader:
Members count:
43
Virtual registrations count:
4
Identification number:
30853877
Subject name:
Športový klub VAZKA Bratislava
Legal form:
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Region:
Západ
Subject address:
Matičná 11 , 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Bank account:
SK6183300000002801378686

Contact

Contact name:
Miroslav Lago
Contact address:
Matičná 11, 83103 Bratislava
Phone mobile:
0905547612
E-mail:
miro.lago@vba.sk

Club competitions

Date Name Place Segment Classification
08.12.2019 Mikulášske preteky 2019 Malinovo OB OR
05.10.2019 MAKADO 2019 Kamík, Bratislava OC V
08.09.2019 Slovenský rebríček Zlín - Lukoveček OB SRJ
07.09.2019 Slovenský rebríček Zlín - Lukoveček OB SRJ
17.04.2019 Školské majstrovstvá obvodov Bratislava I. a Bratislava III. Športové Gymnázium Ostredkova 10, Bratislava OB O
09.12.2018 Mikulášske preteky 12.kolo Sanasport cup 2018 Bratislava OB OR
07.10.2018 Malý Vazkárik 8. kolo Sanasport Cup 2018 Marianka OB OR
06.10.2018 MAKADO - Malé Karpatské Dobrodružstvo Bratislava - Marianka OC V
23.05.2018 Školské majstrovstvá Bratislavského samosprávneho kraja v orientačnom behu Bratislava Petržalka - bufet pod Starým mostom OB S
12.05.2018 Slovak Open MTBO Championship Limbach OC MSR
20.04.2018 Školské majstrovstvá obvodov Bratislava I a III Bratislava Petržalka OB S
03.12.2017 St. Nicolas Orienteering Race Bratislava, Sad Janka Kráľa / Slovenský veslársky klub OB OR
07.10.2017 MAKADO Bratislava OC V
17.06.2017 Slovak National Ranking Orienteering Competition - INOV8 cup Biely kríž, Bratislava OB SRJ
25.04.2017 Školské majstrovstvá obvodov Bratislava I a III Základná škola Nevädzova 2, Bratislava - Trávniky OB S
23.04.2017 Local orienteering and competition Bratislava OB OR
04.12.2016 Local orienteering and competition Stupava OB OR
08.10.2016 MAKADO Kamzík - cvičná lúka OC V
23.04.2016 Local orienteering and competition Bratislava Kačín OB OR
19.04.2016 Local school orienteering and competition Zlaté piesky - Gazdovský dvor OB S
06.12.2015 Local orienteering and competition Bratislava Petržalka - Dostihová dráha OB OR
27.09.2015 Slovakian Cup Biely Kríž - Včelín, Svätý Jur OB SRJ
05.09.2015 Slovak Championships MTB 2015 Stredná odborná škola IT, Hlinícka 1, Bratislava – Krasňany OC MSR
26.04.2015 Local orienteering and competition Bývalý mlyn Klepáč, Cesta mládeže 5 Bratislava OB OR
07.12.2014 Local orienteering competition Mikulášske preteky Bratislava OB OR
28.09.2014 Local orienteerng competition - region of Bratislava Bratislava – Rača, Knižkova dolina OB OR
06.09.2014 MAKADO 2014 Kuchyňa OC V
21.06.2014 Slovak Championship MTBO Častá – hrad Červený kameň & Bratislava – Karlova Ves (Kráľova Hora) OC MSR
09.04.2014 Local orienteerng competition ZŠ Tupolevova 20, Bratislava - Petržalka OB O
07.12.2013 Santa Klaus orienteering (1st round of Winter League 2013) Bratislava OB OR
26.10.2013 MA-KA-DO 2013 (9th) - scoring MTBO + rogaining Bratislava OC O
29.09.2013 Slovak MTB-O Championships and Slovak Cup - free order, Gazárka, Šaštín - Stráže OC MSR
28.09.2013 Slovak MTB-O Championships and Slovak Cup - sprint, Gazárka, Šaštín - Stráže OC MSR
23.06.2013 Malý Vazkárik 2013 - 3. kolo oblastného rebríčka západ v OB 2013 Bratislava, Kamzík, bufety nad cvičnou lúkou OB OR
09.12.2012 Santa Klaus orienteering (1st round of Winter League 2013) Bratislava, Trávniky OB OR
09.12.2012 Santa Klaus orienteering (1st round of Winter League 2013) Bratislava, Trávniky OB OR
07.10.2012 MA-KA-DO 2012 (8th) - scoring MTBO + rogaining Bratislava OC O
23.06.2012 Regional orienteering West - Little Vazkarik Bratislava OB OR
28.04.2012 Slovak MTB-O Championships and Slovak Cup - middle + long distance, MTBO WRE, Czech MTBO Cup, Hungarian MTBO Cup Šaštín - Stráže OC INT
03.12.2011 Mikulášske preteky (1 .kolo ZL Západ) Bratislava, Zlaté piesky OB OR
09.10.2011 Regional orienteering West - Little Vazkarik Bratislava OB OR
30.09.2011 Orienteering League of School teams 2011 - 3rd + 4th Bratislava OB SRJ
14.05.2011 MA-KA-DO 2011 (7th) - scoring MTBO + rogaining Bratislava OC O
05.12.2010 Winter park orienteering league 2010/2011 Bratislava, kúpalisko Rosnička, Dúbravka OB OR
18.09.2010 MA-KA-DO 2010 Slovak MTB-O Cup - free order + sprint Borinka, Bratislava - Petržalka OC SRJ
10.04.2010 Regional orienteering West 2010 - Little Vazkarik Bratislava - Kamzík OB OR
06.12.2009 Winter park orienteering league 2010 Bratislava, Železná studnička OB OR
20.09.2009 public MTBO - sprint Rusovce OC O
19.09.2009 MAKADO 2009 - score MTBO Marianka OC O
19.04.2009 Regional orienteering West 2009 Bratislava OB OR
07.12.2008 Winter park orienteering 2009 Bratislava, Pošeň OB OR
04.10.2008 MAKADO 2008 - score MTBO Bratislava OC O
21.06.2008 International Slovak MTBO Championship 2008 - Slovak MTBO Cup - long + sprint Bratislava + Rusovce OC MSR
01.12.2007 1. kolo Zimnej ligy Západ v OB (Mikulášske preteky v OB) Bratislava - Račianske mýto OB OR
20.10.2007 MAKADO 2007 - score MTBO Bratislava OC O
13.10.2007 Regional (foot) orienteering Bratislava - Mlynská dolina OB OR
09.12.2006 Mikulášske preteky v OB - Bratislavská zimná liga Bratislava - Knižkova dolina OB OR
30.09.2006 Slovak MTBO Cup - short distance Bratislava OC SRJ
11.07.2006 Verejné preteky v OB Hotel Sales, Dúbravka OB O
01.05.2006 MA-KA-DO (Bike-Adventure like scorelauf race) Bratislava OC O
03.12.2005 1. kolo Zimnej ligy v OB - Mikulášske preteky Bratislava - Vrakuňa OB OR
15.10.2005 Memorial of Ondrík Papanek - Public MTBO competition Bratislava OC O
09.10.2005 Oblastné preteky v OB Západ Bratislava OB OR
04.12.2004 Mikulášsky parkový OB, 1. kolo Bzl Bratislava, Račianske mýto OB O
06.12.2003 Mikulášsky parkáč Vazky - 1. kolo BZL Bratislava - Podunajské Biskupice OB OR
18.10.2003 Verejné preteky v OC Bratislava OC O
21.09.2003 BTo - Majstrovstvá oblasti, 5. kolo Bratislava OB OR
19.10.2002 Verejné preteky v orientačnej cyklistike "Trojuholník" na Peknej ceste (Bratislava) OC OR
12.10.2002 BTo - Verejné preteky Bratislava OB OR
24.08.2002 Slovak championship in scorelauf, 7th and 8th round of Slovak Cup, 9th and 10th round of Czech Cup Bratislava OC MSR
22.04.2002 BTo - Verejné preteky pri príležitosti 45. výročia založenia školy a 10. výročia založenia ŠŠK Bratislava OB OR
06.04.2002 BTo - Verejné preteky pri príležitosti 45. výročia založenia školy a 10. výročia založenia ŠŠK Bratislava OC OR
14.10.2001 8. kolo OR Bratislavsko-Trnavskej oblasti Bratislava OB O
18.08.2001 Slovak Championship (short, long), Slovak Cup - 5th and 6th round Bratislava OC MSR
11.04.2001 Verejné parkové preteky Bratislava OB O
07.04.2001 Verejné preteky v orientačnej cyklistike Bratislava OC O
01.10.2000 OR BTo Bratislava OB OR

Club runners

Registration: normálna

Name and surname Registration number SportIdent Date from Date to  
Kosová Veronika VBA8651 416768 01.01.2001 -  
Kováč Milan VBA7101 2043834 01.01.2001 -  
Šenková Natália VBA8554 307370 01.01.2001 -  
Opršal Juraj VBA8301 2051945 01.01.2001 -  
Fekiač Jozef VBA5801 2042534 01.01.2001 -  
Grauzelová Ľudmila VBA8351 416743 01.01.2001 -  
Ančicová Stanislava VBA8454 8407222 16.11.2001 -  
Mlynáriková Mária VBA7151 416599 01.01.2002 -  
Mlynárik Peter VBA6501 876002 01.04.2002 -  
Lago Oľga VBA7452 416557 06.05.2002 -  
Fekiač Jozef VBA9101 53797 01.02.2003 -  
Fekiačová Mária VBA5851 53793 01.02.2003 -  
Trnovec Matúš VBA8801 2010974 07.04.2003 -  
Müller Adam VBA8802 307298 16.11.2003 -  
Trnovcová Alena VBA6451 307457 01.02.2004 -  
Trnovcová Daniela VBA8851 307296 01.02.2004 -  
Malátek Rastislav VBA7401 307297 20.04.2006 -  
Navrátil Rostislav VBA6601 8655 03.01.2007 -  
Šmelíková Barbora VBA6951 307356 16.11.2007 -  
Garde Hana VBA8455 555533 16.11.2008 -  
Müller Matej VBA9601 8240596 01.01.2010 -  
Lago Miroslav VBA7601 307299 16.11.2010 -  
Navrátilová Jela VBA4451 307295 01.01.2011 -  
Navrátil Matej VBA0201 232012 01.01.2011 -  
Lago Elena VBA0551 307373 31.01.2011 -  
Lago Oliver VBA0301 8228223 31.01.2011 -  
Šenk Petr VBA8001 - 31.01.2011 -  
Navrátil Adam VBA9901 416125 31.01.2011 -  
Navrátilová Adéla VBA0251 53178 04.01.2012 -  
Žitňan Andrej VBA7801 - 23.04.2012 -  
Ančic Ľuboš VBA8101 - 17.07.2012 -  
Kováčová Katarína VBA7451 2043833 15.10.2014 -  
Kováčová Žofia VBA0451 2043832 15.10.2014 -  
Kováč Ondrej VBA0601 2043831 15.10.2014 -  
Neradovič Martin VBA8102 - 25.04.2015 -  
Skrúcaná Simone VBA9151 2110806 31.03.2016 -  
Klima David VBA7901 - 28.04.2016 -  
Garde Yoann VBA8401 - 01.01.2017 -  
Klangová Bohumila VBA7652 765108 31.03.2017 -  
Kosa Matúš VBA8204 - 31.03.2017 -  

Registration: hosťovanie

Name and surname Registration number SportIdent Date from Date to  
Šurgan Štefan VBA7903 8680573 15.11.2018 14.11.2019  
Papugová Katarína VBA9254 9999903 20.03.2019 19.03.2020  

Registration: čestný člen

Name and surname Registration number SportIdent Date from Date to  
Králová Eva VBA4751 2051947 01.01.2001 -