Club: KOBRA Bratislava

Information

Club ID:
2
Shortcut:
BBA
Country:
Slovakia
Club leader:
Members count:
32
Virtual registrations count:
3
Identification number:
30845602
Subject name:
Klub orientačného behu KOBRA
Legal form:
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Region:
Západ
Subject address:
Pod Rovnicami 41 , 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Contact

E-mail:
maj.stefan@slsp.sk

Club competitions

Date Name Place Segment Classification
16.11.2019 Jesenná cena Sporka Svätý Jur OB OR
15.05.2019 Školské majstrovstvá Bratislavského samosprávneho kraja ZŠ a MŠ Odborárska 2, Bratislava OB O
06.04.2019 CESOM Záhorie OB SRJ
16.02.2019 Valentínsky Sporko 2019, 3. kolo oblastného rebríčka ZO SZOŠ Šamorín OB OR
20.10.2018 Jesenný Sporko 10. kolo Sanasport Cup 2018 Borský Mikuláš OB OR
17.06.2018 Slovak National Ranking Orienteering Competition - INOV8 cup Šamorín OB SRJ
16.06.2018 Slovak championship Orienteering - sprint Šamorín OB MSR
07.04.2018 CESOM - INOV8 cup Šaštín Stráže OB SRJ
10.02.2018 Zimný Sporko, 3. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2018 Bratislava - Rusovce OB OR
05.11.2017 Local orienteering competition and championship of Western Slovakia - long distance Svätý Jur OB OR
24.05.2017 Školské majstrovstvá Bratislavského samosprávneho kraja Bratislava Rusovce - hasičská zbrojnica OB S
24.05.2017 World orienteering day, Bratislava Bratislava - Rusovce OB V
01.04.2017 CESOM 2017 - INOV8 cup Lakšárska Nová Ves OB SRJ
11.02.2017 Local orienteering and competition Valentínsky Sporko Bratislava - Rusovce OB OR
02.11.2016 WWOP TOUR 2016 Svätý Júr Infocentrum AINova OB V
22.10.2016 Local orienteering and competition Svätý Júr OB OR
16.04.2016 CESOM 2016 - Central European Spring Orienteering Meeting / INOV8 cup Borský Mikuláš OB SRJ
14.02.2016 Local orienteering and competition Valentínsky Sporko Modra OB OR
17.10.2015 Local orienteering and competition Svätý Jur, Infocentrum AINova OB OR
29.03.2015 CESOM 2015 - Central European Spring Orienteering Meeting / Slovak National Ranking Orienteering Competition - long Borský Mikuláš OB SRJ
28.03.2015 CESOM 2015 - Central European Spring Orienteering Meeting / Slovak National Ranking Orienteering Competition middle Borský Mikuláš OB SRJ
28.03.2015 CESOM 2014 - Central European Spring Orienteering Meeting / Slovak National Ranking Orienteering Competition - sprint Borský Mikuláš OB SRJ
28.02.2015 Local orienteering and competition Modra OB OR
08.04.2014 Local orienteerng competition ZŠ Tupolevova 20, Bratislava - Petržalka OB O
06.04.2014 Trail-O Šajdíkove Humence Iné O
05.04.2014 CESOM 2014 - Central European Spring Orienteering Meeting / Slovak National Ranking Orienteering Competition - sprint + midl + long Šajdíkove Humence OB SRJ
16.02.2014 Winter "Sporko" - local orienteering competition Svätý Jur OB OR
10.02.2013 Valentínsky Sporko, 4th round of West Winter Cup Bratislava OB OR
03.11.2012 regional orienteering - long Lakšárska Nová Ves OB OR
31.03.2012 CESOM 2012 - Slovak National Ranking Orienteering Competition - middle distance (WRE) + sprint + long Borský Mikuláš OB SRJ
31.03.2012 WRE, CESOM 2012 - 1st stage (Slovak National Ranking Orienteering Competition - middle) Borský Mikuláš OB INT
25.02.2012 5th round of Winter League 2012 Bratislava - Karlova Ves OB OR
17.11.2011 regional orienteering Bratislava - Dúbravka OB OR
26.03.2011 Slovak National Ranking Orienteering Competition - middle distance + sprint + long Borský Mikuláš OB SRJ
23.01.2011 3th round of Winter League 2011 Bratislava OB OR
17.11.2010 regional orienteering Bratislava - Pekná cesta OB OR
27.03.2010 Slovak National Ranking Orienteering Competition - middle distance + sprint + long Lakšárska Nová Ves OB SRJ
23.01.2010 4th round of Winter League 2010 Bratislava OB OR
17.11.2009 regional orienteering Bratislava - Pekná cesta OB SRJ
04.04.2009 Slovak National Ranking Orienteering Competition - middle distance + shortened Šaštín-Stráže OB SRJ
14.02.2009 7th round of Winter League 2009 Rusovce OB OR
12.10.2008 Jesenná cena Sporka, 11. kolo OR Západ, MO - klasické trate Svätý Jur OB OR
05.04.2008 Slovak National Ranking Orienteering Competition - middle distance + shortened Šaštín-Stráže OB SRJ
17.02.2008 7th round of Winter League 2008 Rusovce OB OR
01.04.2007 Foot Orienteering - long Dúbravka OB OR
31.03.2007 Foot Orienteering - long Dúbravka OB OR
04.02.2007 Winter park orienteering 2007 Rusovce OB OR
25.03.2006 Západ - 2. kolo - Cena sporky Bratislava OB OR
26.02.2006 Západ - 4. kolo ZL Rusovce OB OR
27.02.2005 Orienteering - sprint Bratislava - Petržalka OB OR
27.10.2002 BTo - majstrovstvá oblasti na krátkych tratiach OB OR
30.06.2002 National ranking - classic distance Vysoké Tatry OB SRJ
29.06.2002 Slovak championship - park distance Vysoké Tatry OB SRJ
29.06.2002 National ranking - short distance Vysoké Tatry OB SRJ
24.02.2002 Central Europe winter orienteering league - 6th event Bratislava OB INT
29.08.2001 Majstrovstvá Bratislavsko-Trnavskej oblasti v parkovom OB Bratislava OB O
03.06.2001 6. kolo OR Bratislavsko-Trnavskej oblasti Svätý Jur OB O
13.05.2001 4. kolo OR Bratislavsko-Trnavskej oblasti Bratislava OB O
18.02.2001 Verejné preteky v parkovom OB - Cena Sporka Rusovce OB OR
01.05.1999 M BTO na krátkych tratiach - 6. kolo oblastného rebríčka Bratislavsko-Trnavskej oblasti - krátka tra Bratislava OB OR

Club runners

Registration: normálna

Name and surname Registration number SportIdent Date from Date to  
Máj Andrej BBA7901 416704 01.01.2001 -  
Libant František BBA7708 232172 01.01.2001 -  
Máj Štefan BBA5201 8390839 01.01.2001 -  
Kniebügl Anton BBA6401 416747 01.01.2001 -  
Hierweg Karol BBA5801 406918 01.01.2001 -  
Čulen Peter BBA6101 416747 01.01.2001 -  
Demovič Štefan BBA6402 416729 01.01.2001 -  
Máj Michal BBA8101 - 01.01.2001 -  
Kuna Daniel BBA6001 406904 01.01.2001 -  
Májová Paulína BBA5351 8350835 01.01.2001 -  
Krška Tibor BBA7712 - 01.01.2001 -  
Dávidík Marian BBA7713 8667959 01.01.2001 -  
Pecha Peter BBA7001 - 01.01.2001 -  
Wallner Jozef BBA6812 8917 01.01.2001 -  
Petrinec Juraj BBA6403 640640 01.01.2001 -  
Ogurčák Jaroslav BBA7714 406906 29.09.2001 -  
Horniak Juraj BBA8202 307459 16.11.2001 -  
Stasz Michal BBA8203 406912 16.11.2001 -  
Barták Lukáš BBA8301 307353 01.04.2002 -  
Hierweg Karol BBA9201 406909 01.01.2003 -  
Jonáš Martin BBA9601 515307 01.05.2003 -  
Piják Ondrej BBA8204 8200003 16.11.2003 -  
Jonáš Adam BBA0101 7209670 13.05.2005 -  
Libantová Katarína BBA8351 - 03.06.2005 -  
Kniebügl Jakub BBA0001 53840 16.04.2009 -  
Illés Peter BBA7601 307340 01.04.2010 -  
Illésová Emília BBA7951 307343 01.04.2010 -  
Illésová Ester BBA0351 533310 30.05.2013 -  
Illésová Judita BBA0551 307343 30.05.2013 -  
Kniebüglová Hana BBA0251 - 30.05.2013 -  
Molnárová Monika BBA9451 8122122 28.07.2016 -  
Dávidíková Zuzana BBA8251 533301 26.09.2016 -