Club: Slávia Žilinská univerzita

Information

Club ID:
32
Shortcut:
VZA
Country:
Slovakia
Club leader:
Members count:
65
Virtual registrations count:
0
Identification number:
00688363
Subject name:
Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov
Legal form:
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Region:
Stred
Subject address:
Ul. Vysokoškolákov 8014/34 , 01008 Žilina
Bank account:
SK95 8330 0000 0025 0111 1373

Contact

Contact name:
Vandliček Peter
Contact address:
Brezova 8573/19, 010 01 Žilina
Phone mobile:
0903 230 990
E-mail:
peter.vandlicek@siemens-healthineers.com
gold
90
silver
73
bronze
59
races
3046
victories
420
podmiums
1142

Club competitions

Date Name Place Segment Classification
11.05.2024 Slovak ranking event Hrčava OB SRJ
10.03.2024 Zimná liga Stred - 5.kolo Žilina OB OR
13.01.2024 Zimná liga Stred - 2.kolo Zilina - Hôrky OB OR
21.05.2023 Slovak Orienteering Championship - Relay Kamenná Poruba OB MSR
20.05.2023 Slovak Orienteering Championship - Middle distance Kamenná Poruba OB MSR
09.04.2022 Regional league STRED - 1. round Žilina OB O
01.05.2021 Oblastný rebríček stred - individuálny meraný tréning 2.kolo Lietava OB O
06.10.2020 Letná Univerziáda v orientačnom behu Žilina OB O
26.05.2020 Letná univerziáda v orientačnom behu Žilina OB O
16.06.2019 Slovak ranking in orienteering Lietava OB SRJ
15.06.2019 Championship of Slovakia in middle distance Lietava OB MSR
15.05.2019 Školské majstrovstvá okresu Žilina Žilina, Hájik OB O
16.09.2018 Majstrovstvá Slovenska na dlhých tratiach Kladky, okres Prostějov, Česká republika OB MSR
15.09.2018 Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 Cup Kladky, okres Prostějov, Česká republika OB SRJ
23.05.2018 Školké majstrovstvá žilinského kraja Žilina - Hájik OB S
21.04.2018 OR Stred - Hrčavský vlk 2018 Hrčava OB O
31.05.2017 Krajské kolo v OB štvorčlenných družstiev žiakov a žiačok ZŠ a SŠ v šk. roku 2016/2017 ZŠ Romualda Zaymusa, Žilina OB S
24.05.2017 World orienteering day, Žilina ZŠ Hájik, Žilina OB V
12.06.2016 Slovak National Ranking Orienteering Competition - INOV8 cup Kunerád OB SRJ
11.06.2016 Slovak Championships Sprint Žilina centrum OB MSR
21.04.2016 Lokak orienteering and competentin Žilina Zástranie OB S
20.09.2015 Slovakian Cup - Middle Kunerád OB SRJ
19.09.2015 Slovak Championships in orienteering 2015 - Long Kunerád OB MSR
08.06.2013 Slovak National Ranking - long and middle distance Hrčava OB SRJ
29.01.2012 Regional orienteering - 2nd round of Winter League 2012 Žilina OB OR
28.05.2011 regional foot orienteering Hrčava OB OR
06.05.2007 Veľká cena Slovenska - 2. etapa Žilina OB SRJ
05.05.2007 Veľká cena Slovenska - 1. etapa Žilina OB SRJ
01.04.2007 Stred OB OR
31.03.2007 Stred OB OR
09.04.2006 Orienteering Žilina a Turie OB OR
08.04.2006 Orienteering Žilina a Turie OB OR

Club runners

Registration: normálna

Name and surname Registration number SportIdent Date from Date to  
Král Jozef VZA6801 8627 01.01.2001 -  
Polakovič Peter VZA5501 8071291 01.01.2001 -  
Polakovičová Elena VZA5850 8071301 01.01.2001 -  
Králová Miriam VZA6951 8625 01.01.2001 -  
Chupeková Silvia VZA7250 8071303 01.01.2001 -  
Vandlíček Peter VZA7300 8071298 01.01.2001 -  
Chupek Jozef VZA7101 8071290 01.01.2001 -  
Král Adam VZA9601 406986 09.02.2007 -  
Chupek Jakub VZA9901 8655373 22.06.2007 -  
Klabouch Martin VZA9602 2008506 25.03.2008 -  
Klabouchová Veronika VZA0151 2008504 25.03.2008 -  
Poštulka Karel VZA7102 8071297 01.04.2010 -  
Poštulková Zuzana VZA7051 8071300 01.04.2010 -  
Ondrejka Tomáš VZA0001 8071302 23.09.2011 -  
Ondrejka Michal VZA0201 2025368 23.09.2011 -  
Ondrejková Soňa VZA7451 2025362 23.09.2011 -  
Volkov Alexander VZA8002 8071296 23.09.2011 -  
Denysenko Tamara VZA6151 8510194 25.07.2012 -  
Ďurčová Alena VZA7753 1152125 06.06.2013 -  
Papugová Andrea VZA9351 8071313 01.01.2014 -  
Vandlíčková Nela VZA1051 - 01.01.2014 -  
Volkov Maksym VZA0701 8071316 01.01.2014 -  
Trepáč Adam VZA0501 8071293 01.01.2014 -  
Trepáčová Gabriela VZA0351 8071311 01.01.2014 -  
Jurčík Peter VZA6802 8071310 12.04.2016 -  
Pajger Miroslav VZA0502 8071317 12.04.2016 -  
Jurčík Tomáš VZA0301 8071294 12.04.2016 -  
Jurčíková Nina VZA0752 8071305 12.04.2016 -  
Viskup Peter VZA7402 8049 01.01.2018 -  
Babík Martin VZA0702 8140946 01.01.2018 -  
Babík Tomáš VZA0802 8140948 01.01.2018 -  
Vričan Peter VZA8901 8090128 01.01.2018 -  
Mitelman Milan VZA5801 8071308 01.01.2018 -  
Volkova Maja VZA0951 8071304 01.01.2018 -  
Vríčanová Jana VZA8952 8012047 01.01.2018 -  
Trepáč Ivan VZA7001 2045214 01.01.2018 -  
Kutajová Vladimíra VZA9352 7005043 01.01.2018 -  
Polónyi Samuel VZA0903 8006744 01.01.2018 -  
Trepáčová Eva VZA7053 8071318 01.01.2018 -  
Nosáľ Michal VZA0302 - 15.01.2019 -  
Pravňan Vratko VZA0303 416904 15.01.2019 -  
Budisky Matej VZA0304 - 15.01.2019 -  
Paulus Michal VZA0904 8512640 26.08.2021 -  
Knutelská Lea VZA1251 8514567 18.09.2021 -  
Knutelský Juraj VZA1001 8140941 18.09.2021 -  
Volkov Oleh VZA8701 8012045 15.03.2022 -  
Volkov Stanyslav VZA1501 - 15.03.2022 -  
Volkov Vladislav VZA1002 8071292 15.03.2022 -  
Bálint Vojtech VZA1003 8511606 21.04.2022 -  
Knutelský Juraj VZA7902 1423322 16.01.2023 -  
Bálintová Alena VZA0753 - 09.03.2023 -  
Hasprová Ivana VZA7054 8220303 13.04.2023 -  
Bieliková Daniela VZA7055 2051942 13.04.2023 -  
Hájek Kryštof VZA0202 8680421 05.05.2023 -  
Karatsiolis Kryštof VZA9902 8680600 05.05.2023 -  
Porubská Lenka VZA0453 8668997 29.03.2024 -  
Matejková Barbora VZA0152 8191119 09.04.2024 -  
Frniak Teodor VZA1301 - 14.04.2024 -  
Kopáč Matej VZA1302 - 14.04.2024 -  
Poklop Martin VZA8802 - 14.05.2024 -  
Bálintova Janka VZA7951 8511558 07.06.2024 -  
Bálint Vojtech VZA7403 8511585 07.06.2024 -  

Registration: hosťovanie

Name and surname Registration number SportIdent Date from Date to  
Šurgan Štefan VZA7904 8680573 28.03.2024 31.12.2024  

Registration: čestný člen

Name and surname Registration number SportIdent Date from Date to  
Gajdošík Jozef VZA5200 416540 01.01.2001 -  
Polónyiová Darina VZA4850 8482083 01.01.2001 -