Club: Klub OB Sokol Pezinok

Information

Club ID:
22
Shortcut:
SPE
Country:
Slovakia
Club leader:
Members count:
139
Virtual registrations count:
16
Identification number:
31818790
Subject name:
Klub orientačného behu Pezinok
Legal form:
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Region:
Západ
Subject address:
ul. SNP 3 , 90201 Pezinok
Bank account:
SK36 1100 0000 0029 2288 4948

Contact

Contact name:
Poláček Pavol
Contact address:
ul. SNP 3
Phone mobile:
0908 930360
E-mail:
palopolacekst@gmail.com

Club competitions

Date Name Place Segment Classification
23.05.2020 Pohár oslobodenia mesta Pezinok Dubová - chata Fúgelka OB SRJ
06.10.2019 Štúrov Bajúz Vinosady OB OR
29.05.2019 Pezinská školská liga - finále Pezinok - Grinava OB O
26.05.2019 Slovak ranking in Orienteering Viničné OB SRJ
25.05.2019 Championship of Slovakia - sprint Trnava OB MSR
10.04.2019 Školské majstrovstvá okresu Pezinok, PSL-5. kolo Pezinok - centrum OB O
14.03.2019 Pezinská školská liga - 4. kolo Pezinok - Rozálka OB O
06.02.2019 Pezinská školská liga - 3. kolo Pezinok - Dom Kultúry (indoor) OB O
06.01.2019 Trojkráľové preteky, 1. kolo oblastného rebríčka Západ SZOŠ Pezinok OB OR
17.11.2018 Štúrov Bajúz, Western Slovakia championship - long distance Pezinok-Kučišdorfská dolina OB OR
24.10.2018 Pezinská školská liga - 2. kolo Modra - Majolika OB O
04.10.2018 Pezinská školská liga - 1. kolo Pezinok - Sever OB O
07.06.2018 Pezinská školská liga - štafety Modra - Zochova chata OB O
10.05.2018 Pezinská školská liga - 5. kolo Limbach - futbalový štadión OB O
05.05.2018 Slovak National Ranking Orienteering Competition - INOV8 cup Viničné OB SRJ
18.04.2018 Okresné kolo v OB, PSL - 4. kolo Budmerice-kaštieľ OB O
22.03.2018 Pezinská školská liga - 3. kolo Pezinok-CZŠ Narnia OB O
24.02.2018 Valentínske Srdce, 4. kolo Sanasport Cup 2018 Častá-Červený Kameň OB OR
06.01.2018 Trojkráľové parkové preteky 2018 Základná škola, Orešie č. 3, Pezinok OB OR
07.11.2017 2. kolo Pezinskej školskej ligy Pezinok, Zámocký park, CVČ OB O
19.10.2017 1. kolo Pezinskej školskej ligy Šenkvice, motokros OB O
30.09.2017 Local orienteering and competition long Častá OB OR
24.05.2017 World orienteering day, Pezinok ZŠ Kupeckého, Pezinok OB V
20.05.2017 Slovak National Ranking Orienteering Competition - INOV8 cup Kučišdorfská dolina OB SRJ
12.04.2017 Školské majstrovstvá okresu Pezinok, 2. kolo Pezinskej školskej ligy Hrad Červený kameň, lúka pred hradom OB S
12.02.2017 Local orienteering and competition Valentine hearts Limbach OB OR
06.01.2017 Local orienteering and competition Pezinok - Pinellova nemocnica OB OR
21.05.2016 Slovak National Ranking Orienteering Competition - INOV8 cup Červený kameň OB SRJ
21.04.2016 Local orienteering and competition Šenkvice - motokrosový areál OB S
09.03.2016 Local orienteering and competition Centrum voľného času – Epicentrum, prístavba, Mladoboleslavská 7, Pezinok OB S
28.02.2016 Local orienteering and competition Valentin heart Budmerice OB OR
06.01.2016 Local orienteering and competition Pezinok - amfiteater OB OR
10.05.2015 Slovakian Cup - Long Kučišdorská dolina OB SRJ
09.05.2015 Slovakian Cup - Middle Kučišdorská dolina OB SRJ
28.04.2015 School championship Pezinok and Senec ZŠ J. Kupeckého, Kupeckého 74, Pezinok, školský dvor OB O
21.02.2015 Local orienteering and competition Šenkvice OB OR
06.01.2015 Local orienteering and competition Pezinok OB OR
04.05.2014 Local orienteerng competition - region of Bratislava - Pezinok Červený kameň OB OR
11.04.2014 Local orienteerng competition Súkromné centrum voľného času Štúrova 34, Modra OB O
02.03.2014 "Štúrov bajúz" - local orienteerng competition Modra OB OR
08.02.2014 VALENTINE'S HEART, local orienteering competition Limbach OB OR
06.01.2014 Urban Orienteering Competition on Three Kings´ Day Pezinok OB OR
06.10.2013 Slovak Championships in orienteering 2013 - relay OB MSR
05.10.2013 Slovak Championships in orienteering 2013 - long distance OB MSR
05.06.2013 Slovak School Orienteering Championship 2013 Budmerice OB MSR
08.05.2013 56. ročník Pohára oslobodenia mesta Pezinok Pezinok OB OR
16.02.2013 5th round of Winter League 2013 Šenkvice OB OR
06.01.2013 Urban Orienteering Competition on Three Kings´ Day Pezinok OB OR
11.02.2012 4th round of Winter League 2012 Limbach OB OR
06.01.2012 Urban Orienteering Competition on Three Kings´ Day Pezinok OB OR
04.06.2011 Slovak cup in orienteering 2011 - short + middle Pezinok OB SRJ
06.01.2011 11th Urban Orienteering Competition on Three Kings´ Day Pezinok OB OR
23.05.2010 Regional orienteering West 2010 - Liberty Cup of Pezinok Pezinok - Grinava OB OR
06.01.2010 10th Urban Orienteering Competition on Three Kings´ Day Pezinok OB OR
05.09.2009 Slovak Championship - Slovak MTBO Cup + Czech MTBO Cup - middle + long distance Pezinok OC MSR
17.05.2009 regional orienteering Pezinok - Grinava OB OR
06.01.2009 9th Urban Orienteering Competition on Three Kings´ Day Pezinok OB OR
02.11.2008 Štvorstretnutie Bratislavskej župy, Burgenlandu, žúp VAS a Sopron-Gyor, OR Západ, - skrátené trate Zochova chata OB OR
31.07.2008 32nd Grand Prix Slovakia 2008 Častá OB SRJ
06.01.2008 8th Urban Orienteering Competition on Three Kings´ Day Pezinok OB OR
28.04.2007 International Slovak Championship - Slovak MTBO Cup + Czech MTBO Cup - sprint Pezinok OC MSR
06.01.2007 7th Urban Orienteering Competition on Three Kings´ Day Pezinok OB OR
06.01.2006 6th Urban Orienteering Competition on Three Kings´ Day Pezinok OB OR
30.10.2005 Bratislava-Burgenland-Vás-Györ Dubová OB INT
29.10.2005 Foot Orienteering region West Grinava OB INT
19.03.2005 Orienteering - middle Pezinok - Grinava OB OR
19.02.2005 International Slovak SKI-O Championship - classic distance + relay Peziská Baba LOB MSR
06.01.2005 6th Urban Orienteering Competition on Three Kings´ Day Pezinok OB OR
11.07.2004 Grand prix Slovakia - E4 Doľany OB SRJ
10.07.2004 Grand prix Slovakia - E3 Doľany OB SRJ
09.07.2004 Grand prix Slovakia - E2 Doľany OB SRJ
08.07.2004 Grand prix Slovakia - E1 Doľany OB SRJ
11.01.2004 5th Urban Orienteering Competition on Three Kings´ Day, 4th round CEWOL Pezinok OB OR
19.05.2002 National ranking - classic distance OB SRJ
18.05.2002 Slovak championship - short distance - qualification OB MSR
18.05.2002 Slovak championship - short distance - final OB MSR
27.04.2002 Slovak championship - long distance Dubová OB MSR
06.01.2002 BTo - Trojkráľové parkové preteky (3. ročník) Pezinok OB O
01.04.2001 2. kolo OR Bratislavsko-Trnavskej oblasti (Pohár jarného blata) Pezinok OB O
17.02.2001 Zimné mestské parkové preteky Pezinok OB OR
06.01.2001 Trojkráľové parkové preteky Pezinok OB OR
31.03.2000 Beh mesta Pezinok - cezpoľný beh Pezinok Iné OR
26.03.2000 OR BTo - klasická trať Pezinok OB OR
21.03.1999 3. kolo oblastného rebríčka Bratislavsko-Trnavskej oblasti - skrátená trať Pezinok OB OR

Club runners

Registration: normálna

Name and surname Registration number SportIdent Date from Date to  
Fedorová Katarína SPE7451 9817 01.01.2001 -  
Fedor Jozef SPE5701 46281 01.01.2001 -  
Beleš Milan SPE5901 1407851 01.01.2001 -  
Fraňo Peter SPE4701 416505 01.01.2001 -  
Libant František SPE4702 416720 01.01.2001 -  
Kavecká Soňa SPE4851 1407848 01.01.2001 -  
Fraňová Marie SPE5051 416515 01.01.2001 -  
Brzová Marta SPE5351 46298 01.01.2001 -  
Noga Štefan SPE5402 49722 01.01.2001 -  
Poláček Pavol SPE5501 1407867 01.01.2001 -  
Poláčková Darina SPE5852 1407865 01.01.2001 -  
Hrašna Vladimír SPE6901 - 01.01.2001 -  
Fraňo Peter SPE7101 406936 01.01.2001 -  
Butaš Ivan SPE7201 406963 01.01.2001 -  
Vachová Veronika SPE8551 1407869 01.01.2001 -  
Vachová Zora SPE8251 338391 01.01.2001 -  
Pilka Matej SPE8305 2008510 01.01.2001 -  
Paulo Miloš SPE6301 46289 01.01.2001 -  
Paulová Iveta SPE6751 46288 01.01.2001 -  
Poláček Pavol SPE8401 219114 01.01.2001 -  
Poláček Lukáš SPE8601 2078195 01.01.2001 -  
Piják Jaroslav SPE5801 1407868 01.01.2001 -  
Spišiak Marian SPE7601 7210911 01.01.2001 -  
Pavelek Michal SPE7902 307293 01.01.2001 -  
Fraňo Michal SPE7501 332288 01.05.2003 -  
Dikej Jakub SPE9106 416702 21.05.2003 -  
Kopčíková Terézia SPE9255 219105 21.05.2003 -  
Paulová Lenka SPE8852 416538 21.05.2003 -  
Pijáková Barbora SPE9451 8133318 23.02.2004 -  
Hrašnová Katarína SPE9351 9102567 23.02.2004 -  
Kebis Samuel SPE9402 219112 17.03.2005 -  
Kopčík Matej SPE9601 2008514 17.03.2005 -  
Tomašovič Michal SPE8902 219144 04.05.2005 -  
Jablonovská Lenka SPE9063 8660504 01.09.2005 -  
Kebis Pavol SPE6004 338390 10.03.2006 -  
Pijáková Iveta SPE6251 1407866 01.04.2008 -  
Oravec Ivan SPE5502 219143 25.05.2009 -  
Karovic Maya SPE5851 1400941 06.04.2011 -  
Sokolík Tomáš SPE9109 219111 28.10.2012 -  
Pätoprstý Matej SPE0001 7204510 28.10.2012 -  
Chorvátová Barbora SPE9052 406928 28.10.2012 -  
Kebis Juraj SPE9701 - 28.10.2012 -  
Kebisová Bibiana SPE6252 - 28.10.2012 -  
Mikloš Andrej SPE0401 8025007 28.10.2012 -  
Ditri Dominic SPE0002 1407842 28.10.2012 -  
Fraňo Jakub SPE0302 406936 28.10.2012 -  
Fedor Tibor SPE0303 8445533 28.10.2012 -  
Kebis Pavol SPE0003 - 28.10.2012 -  
Mikloš Andrej SPE7503 406930 28.10.2012 -  
Havlíková Ema SPE0451 1407844 20.09.2013 -  
Kuníková Ingrid SPE7251 219136 01.01.2014 -  
Kuník Branislav SPE9901 1407835 01.01.2014 -  
Topor Matúš SPE0102 1407849 01.01.2014 -  
Kuník Radoslav SPE0103 219148 01.01.2014 -  
Havlík Adam SPE0201 1407834 01.01.2014 -  
Ditri Nicholas SPE0304 1407838 01.01.2014 -  
Kuník Stanislav SPE0305 1407839 01.01.2014 -  
Toporová Karolína SPE0452 406940 01.01.2014 -  
Toporová Ľubica SPE7552 2137577 01.01.2014 -  
Kurucová Eva SPE7151 1407846 01.01.2014 -  
Kurucová Petra SPE0651 1407845 01.01.2014 -  
Kutišová Nina SPE0353 406925 01.01.2014 -  
Kopčíková Alžbeta SPE0453 - 01.01.2015 -  
Toporová Kristína SPE0751 219131 01.01.2015 -  
Ondovčíková Lucia SPE0051 7212124 27.03.2015 -  
Ježíková Natália SPE0454 8188801 27.03.2015 -  
Ondovčík Daniel SPE0801 1888446 08.02.2016 -  
Ondovčíková Daniela SPE7852 1888444 08.02.2016 -  
Ondovčíková Eva SPE0358 1888447 08.02.2016 -  
Mikloš Matúš SPE0702 1407840 08.02.2016 -  
Fitzová Paulína SPE0652 - 08.02.2016 -  
Dugovičová Bianka SPE0653 219134 08.02.2016 -  
Hostačný Samuel SPE0501 406927 08.02.2016 -  
Ježíková Gabriela SPE0551 8060806 08.02.2016 -  
Kapustová Klára SPE0253 - 08.02.2016 -  
Heffner Christián SPE9801 46290 08.02.2016 -  
Šimo Matúš SPE0107 8100080 05.03.2016 -  
Syrový Tomáš SPE0601 8400090 28.08.2017 -  
Kapusta Lukáš SPE0602 - 28.08.2017 -  
Zedníček Tomáš SPE0405 406970 28.08.2017 -  
Zedníček Michal SPE0603 219102 28.08.2017 -  
Šipoš Tomáš SPE0311 8100070 28.08.2017 -  
Šipošová Lucia SPE0654 8103019 28.08.2017 -  
Legáthová Linda SPE0552 - 31.08.2017 -  
Fedorová Klára SPE0455 - 31.08.2017 -  
Jančík Filip SPE0604 8300002 19.12.2017 -  
Dolný Michal SPE0706 8300010 19.12.2017 -  
Bobovský Samuel SPE0803 2129220 19.12.2017 -  
Bobovská Veronika SPE1051 2129202 19.12.2017 -  
Bobovská Nela SPE1351 1407837 19.12.2017 -  
Karch Peter SPE9112 8303074 01.01.2018 -  
Jelínek Jakub SPE0312 - 01.01.2018 -  
Šipošová Zuzana SPE7351 - 01.01.2018 -  
Valachová Ingrid SPE6752 - 01.01.2018 -  
Zedníčková Michaela SPE8253 2120013 01.01.2018 -  
Sulanová Natália SPE7853 - 01.01.2018 -  
Fedorová Eliška SPE0752 416720 01.01.2018 -  
Miklošová Zuzana SPE7652 406924 01.01.2018 -  
Jančík Tomáš SPE7603 2118096 01.01.2018 -  
Fintorová Monika SPE7653 - 01.01.2018 -  
Hudecová Elza SPE9163 - 01.01.2018 -  
Šipošová Hana SPE0951 2120012 01.01.2018 -  
Šipoš Šimon SPE0406 8001935 01.01.2018 -  
Lučenič Timotej SPE0313 - 01.01.2018 -  
Komanová Agáta SPE0553 - 01.01.2018 -  
Valach Eli SPE0703 2118108 01.01.2018 -  
Halčínová Bianka SPE0554 - 01.01.2018 -  
Havlík Andrej SPE0901 307272 01.01.2018 -  
Butaš Samuel SPE0902 - 01.01.2018 -  
Jendek Ondrej SPE0704 - 01.01.2018 -  
Kolimár Jakub SPE0705 - 01.01.2018 -  
Mozolíková Michaela SPE0254 2120017 01.01.2018 -  
Knapčok Matej SPE0802 - 01.01.2018 -  
Kutišová Silvia SPE7352 2120016 01.01.2018 -  
Rigasová Monika SPE7353 - 01.01.2018 -  
Mozolík Jakub SPE0502 2120018 01.01.2018 -  
Charvát Tomáš SPE8502 1985804 01.01.2018 -  
Zedníček Matúš SPE1201 416594 26.02.2019 -  
Ježíková Ľubomíra SPE8351 2120015 26.02.2019 -  
Stančík Branislav Gabriel SPE0707 - 26.02.2019 -  
Cisár Dávid SPE0708 2136737 26.02.2019 -  
Bobovský Vladimír SPE7202 1425371 26.02.2019 -  
Bobovská Iveta SPE8051 1425342 26.02.2019 -  
Heriban Jakub SPE0804 - 26.02.2019 -  
Ondra František SPE7903 - 26.02.2019 -  
Ondra Gregor SPE0805 1888445 26.02.2019 -  
Dolný Marek SPE0407 - 26.02.2019 -  
Dolný Juraj SPE7802 - 26.02.2019 -  
Tomovčík Martin SPE0408 - 26.02.2019 -  
Križan Richard SPE0503 - 26.02.2019 -  
Šipoš Marián SPE7102 - 26.02.2019 -  
Berky Jakub SPE1101 - 26.02.2019 -  
Molnár Vladimír SPE0409 - 26.02.2019 -  
Fečová Veronika SPE0555 - 26.02.2019 -  
Ježík Viktor SPE1202 1407843 26.02.2019 -  
Dorozlová Martina SPE0456 - 26.02.2019 -  
Zelníková Barbora SPE0457 - 26.02.2019 -  
Valíčková Anna SPE0753 - 26.02.2019 -  
Dojčar Damián SPE0709 - 26.02.2019 -