Club: Klub OB Sokol Pezinok

Information

Club ID:
22
Shortcut:
SPE
Country:
Slovakia
Club leader:
Members count:
141
Virtual registrations count:
11
Identification number:
31818790
Subject name:
Klub orientačného behu Pezinok
Legal form:
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Region:
Západ
Subject address:
Kupeckého 47 , 90201 Pezinok
Bank account:
SK36 1100 0000 0029 2288 4948

Contact

Contact name:
Poláček Lukáš
Contact address:
Kupeckého 47, Pezinok
Phone mobile:
0902 406 794
E-mail:
lukas@polacek.email
gold
93
silver
93
bronze
99
races
8823
victories
1120
podmiums
3007

Club competitions

Date Name Place Segment Classification
19.06.2024 4. kolo Pezinskej školskej ligy SCVČ Modra OB V
21.04.2024 1. round Slovak Relay Ranking - sprint relay Trenčín OB SRJ
20.04.2024 Slovak Orienteering Championship - Sprint Trenčín OB MSR
18.04.2024 Školské majstrovstvá okresu Pezinok, 3. kolo Pezinskej školskej ligy Vitamin pub, Pezinok OB O
22.03.2024 2. kolo Pezinskej školskej ligy Pezinok, sídlisko Sever OB V
09.03.2024 Meraný tréning “32 rokov predsedu Pala Poláčka st.” Limbach, chatová oblasť Suchý vrch (pri vodnej nádrži) OB O
06.01.2024 Trojkráľové preteky, 1. kolo oblastného rebríčka Západ SZOŠ Pezinok OB OR
15.11.2023 1. kolo Pezinskej školskej ligy Pezinský park OB O
22.10.2023 Pohár oslobodenia mesta PK - 9. kolo OR Západ Pezinok OB OR
24.09.2023 Slovak ranking event - relay Dubová - Fúgelka OB SRJ
23.09.2023 Slovak Orienteering Championship - Long distance Limbach, Slnečné údolie OB MSR
22.06.2023 5. kolo (finále) Pezinskej školskej ligy Hrad Červený Kameň (predbežne) OB O
18.06.2023 Štúrov Bajúz - 7. kolo OR Západ Šenkvický háj OB OR
05.05.2023 Školské majstrovstvá Bratislavského samosprávneho kraja MŠ Orešie OB S
17.04.2023 Školské majstrovstvá okresu Pezinok, 4. kolo Pezinskej školskej ligy CZŠ Narnia, Pezinok OB S
23.03.2023 3. kolo Pezinskej školskej ligy Vitamin pub, Pezinok OB O
12.02.2023 Fašiangový OB - 3. kolo OR Západ Senec OB OR
01.02.2023 2. kolo Pezinskej školskej ligy SCVČ, Modra OB O
07.01.2023 Winter o-series Tatranská Lomnica OB OR
06.01.2023 Trojkráľové preteky, 1. kolo oblastného rebríčka Západ SZOŠ Pezinok OB OR
20.12.2022 2. kolo Pezinskej školskej ligy Modra OB O
18.11.2022 1. kolo Pezinskej školskej ligy Pezinský park OB O
09.10.2022 Western Slovakia regional race - 6th round Trnava OB OR
03.09.2022 Pohár oslobodenia mesta Pezinok - Slovak ranking event Limbach OB SRJ
07.06.2022 Pezinok school league - 5th round Senec OB S
25.05.2022 Pezinok school league - 4th round Pezinok OB O
14.05.2022 Štúrov Bajúz - Slovak ranking event Modra OB SRJ
25.04.2022 Pezinok school league - 3rd round Pezinok OB O
01.04.2022 Pezinok school league - 2nd round Pezinok OB O
16.03.2022 Pezinok school league - 1st round Pezinok OB O
08.01.2022 Individuálny meraný tréning (OR východ) Tatranská Lomnica OB O
06.01.2022 Trojkráľový verejný tréning Pezinok OB O
11.09.2021 INOV8 cup Dubová - Fúgelka OB SRJ
26.06.2021 INOV8 cup Dubová OB SRJ
13.06.2021 Štúrov Bajúz Šenkvice OB O
15.05.2021 Individuálny mapový tréning ZO SZOŠ Pezinok OB O
11.10.2020 Sturov Bajuz, regional race West Šenkvice OB OR
22.08.2020 Verejné preteky v OB - Scorelauf - Vyčistime si NAŠE MESTO Pezinok OB V
04.06.2020 Pezinok school league - final Senec, Slnečné jazerá OB O
03.06.2020 Slovak school championship Senec, Slnečné jazerá OB S
30.05.2020 Pohár oslobodenia mesta Pezinok Dubová - chata Fúgelka OB SRJ
24.04.2020 Trnava Olympics, Pezinok school league Trnava OB O
08.04.2020 Školské majstrovstvá okresu Pezinok, Pezinská školská liga - 3. kolo Pezinok OB O
17.03.2020 Pezinok school league - 2nd stage Bratislava, ZŠ a MŠ Odborárska OB O
10.02.2020 Pezinok school league - 1st race Pezinok - Dom kultúry OB O
06.01.2020 Trojkráľové preteky, 1. kolo oblastného rebríčka Západ SZOŠ Pezinok OB OR
06.10.2019 Štúrov Bajúz Vinosady OB OR
29.05.2019 Pezinská školská liga - finále Pezinok - Grinava OB O
26.05.2019 Slovak ranking in Orienteering Viničné OB SRJ
25.05.2019 Championship of Slovakia - sprint Trnava OB MSR
10.04.2019 Školské majstrovstvá okresu Pezinok, PSL-5. kolo Pezinok - centrum OB O
14.03.2019 Pezinská školská liga - 4. kolo Pezinok - Rozálka OB O
06.02.2019 Pezinská školská liga - 3. kolo Pezinok - Dom Kultúry (indoor) OB O
06.01.2019 Trojkráľové preteky, 1. kolo oblastného rebríčka Západ SZOŠ Pezinok OB OR
17.11.2018 Štúrov Bajúz, Western Slovakia championship - long distance Pezinok-Kučišdorfská dolina OB OR
24.10.2018 Pezinská školská liga - 2. kolo Modra - Majolika OB O
04.10.2018 Pezinská školská liga - 1. kolo Pezinok - Sever OB O
07.06.2018 Pezinská školská liga - štafety Modra - Zochova chata OB O
10.05.2018 Pezinská školská liga - 5. kolo Limbach - futbalový štadión OB O
05.05.2018 Slovak National Ranking Orienteering Competition - INOV8 cup Viničné OB SRJ
18.04.2018 Okresné kolo v OB, PSL - 4. kolo Budmerice-kaštieľ OB O
22.03.2018 Pezinská školská liga - 3. kolo Pezinok-CZŠ Narnia OB O
24.02.2018 Valentínske Srdce, 4. kolo Sanasport Cup 2018 Častá-Červený Kameň OB OR
06.01.2018 Trojkráľové parkové preteky 2018 Základná škola, Orešie č. 3, Pezinok OB OR
07.11.2017 2. kolo Pezinskej školskej ligy Pezinok, Zámocký park, CVČ OB O
19.10.2017 1. kolo Pezinskej školskej ligy Šenkvice, motokros OB O
30.09.2017 Local orienteering and competition long Častá OB OR
24.05.2017 World orienteering day, Pezinok ZŠ Kupeckého, Pezinok OB V
20.05.2017 Slovak National Ranking Orienteering Competition - INOV8 cup Kučišdorfská dolina OB SRJ
12.04.2017 Školské majstrovstvá okresu Pezinok, 2. kolo Pezinskej školskej ligy Hrad Červený kameň, lúka pred hradom OB S
12.02.2017 Local orienteering and competition Valentine hearts Limbach OB OR
06.01.2017 Local orienteering and competition Pezinok - Pinellova nemocnica OB OR
21.05.2016 Slovak National Ranking Orienteering Competition - INOV8 cup Červený kameň OB SRJ
21.04.2016 Local orienteering and competition Šenkvice - motokrosový areál OB S
09.03.2016 Local orienteering and competition Centrum voľného času – Epicentrum, prístavba, Mladoboleslavská 7, Pezinok OB S
28.02.2016 Local orienteering and competition Valentin heart Budmerice OB OR
06.01.2016 Local orienteering and competition Pezinok - amfiteater OB OR
10.05.2015 Slovakian Cup - Long Kučišdorská dolina OB SRJ
09.05.2015 Slovakian Cup - Middle Kučišdorská dolina OB SRJ
28.04.2015 School championship Pezinok and Senec ZŠ J. Kupeckého, Kupeckého 74, Pezinok, školský dvor OB O
21.02.2015 Local orienteering and competition Šenkvice OB OR
06.01.2015 Local orienteering and competition Pezinok OB OR
04.05.2014 Local orienteerng competition - region of Bratislava - Pezinok Červený kameň OB OR
11.04.2014 Local orienteerng competition Súkromné centrum voľného času Štúrova 34, Modra OB O
02.03.2014 "Štúrov bajúz" - local orienteerng competition Modra OB OR
08.02.2014 VALENTINE'S HEART, local orienteering competition Limbach OB OR
06.01.2014 Urban Orienteering Competition on Three Kings´ Day Pezinok OB OR
06.10.2013 Slovak Championships in orienteering 2013 - relay OB MSR
05.10.2013 Slovak Championships in orienteering 2013 - long distance OB MSR
05.06.2013 Slovak School Orienteering Championship 2013 Budmerice OB MSR
08.05.2013 56. ročník Pohára oslobodenia mesta Pezinok Pezinok OB OR
16.02.2013 5th round of Winter League 2013 Šenkvice OB OR
06.01.2013 Urban Orienteering Competition on Three Kings´ Day Pezinok OB OR
11.02.2012 4th round of Winter League 2012 Limbach OB OR
06.01.2012 Urban Orienteering Competition on Three Kings´ Day Pezinok OB OR
04.06.2011 Slovak cup in orienteering 2011 - short + middle Pezinok OB SRJ
06.01.2011 11th Urban Orienteering Competition on Three Kings´ Day Pezinok OB OR
23.05.2010 Regional orienteering West 2010 - Liberty Cup of Pezinok Pezinok - Grinava OB OR
06.01.2010 10th Urban Orienteering Competition on Three Kings´ Day Pezinok OB OR
05.09.2009 Slovak Championship - Slovak MTBO Cup + Czech MTBO Cup - middle + long distance Pezinok OC MSR
17.05.2009 regional orienteering Pezinok - Grinava OB OR
06.01.2009 9th Urban Orienteering Competition on Three Kings´ Day Pezinok OB OR
02.11.2008 Štvorstretnutie Bratislavskej župy, Burgenlandu, žúp VAS a Sopron-Gyor, OR Západ, - skrátené trate Zochova chata OB OR
31.07.2008 32nd Grand Prix Slovakia 2008 Častá OB SRJ
06.01.2008 8th Urban Orienteering Competition on Three Kings´ Day Pezinok OB OR
28.04.2007 International Slovak Championship - Slovak MTBO Cup + Czech MTBO Cup - sprint Pezinok OC MSR
06.01.2007 7th Urban Orienteering Competition on Three Kings´ Day Pezinok OB OR
06.01.2006 6th Urban Orienteering Competition on Three Kings´ Day Pezinok OB OR
30.10.2005 Bratislava-Burgenland-Vás-Györ Dubová OB INT
29.10.2005 Foot Orienteering region West Grinava OB INT
19.03.2005 Orienteering - middle Pezinok - Grinava OB OR
19.02.2005 International Slovak SKI-O Championship - classic distance + relay Peziská Baba LOB MSR
06.01.2005 6th Urban Orienteering Competition on Three Kings´ Day Pezinok OB OR
11.07.2004 Grand prix Slovakia - E4 Doľany OB SRJ
10.07.2004 Grand prix Slovakia - E3 Doľany OB SRJ
09.07.2004 Grand prix Slovakia - E2 Doľany OB SRJ
08.07.2004 Grand prix Slovakia - E1 Doľany OB SRJ
11.01.2004 5th Urban Orienteering Competition on Three Kings´ Day, 4th round CEWOL Pezinok OB OR
19.05.2002 National ranking - classic distance OB SRJ
18.05.2002 Slovak championship - short distance - qualification OB MSR
18.05.2002 Slovak championship - short distance - final OB MSR
27.04.2002 Slovak championship - long distance Dubová OB MSR
06.01.2002 BTo - Trojkráľové parkové preteky (3. ročník) Pezinok OB O
01.04.2001 2. kolo OR Bratislavsko-Trnavskej oblasti (Pohár jarného blata) Pezinok OB O
17.02.2001 Zimné mestské parkové preteky Pezinok OB OR
06.01.2001 Trojkráľové parkové preteky Pezinok OB OR
31.03.2000 Beh mesta Pezinok - cezpoľný beh Pezinok Iné OR
26.03.2000 OR BTo - klasická trať Pezinok OB OR
21.03.1999 3. kolo oblastného rebríčka Bratislavsko-Trnavskej oblasti - skrátená trať Pezinok OB OR

Club runners

Registration: normálna

Name and surname Registration number SportIdent Date from Date to  
Fedorová Katarína SPE7451 8445533 01.01.2001 -  
Fedor Jozef SPE5701 8200055 01.01.2001 -  
Beleš Milan SPE5901 1407851 01.01.2001 -  
Fraňová Marie SPE5051 8110273 01.01.2001 -  
Brzová Marta SPE5351 46298 01.01.2001 -  
Noga Štefan SPE5402 49722 01.01.2001 -  
Poláčková Darina SPE5852 8110283 01.01.2001 -  
Vachová Veronika SPE8551 1407869 01.01.2001 -  
Paulo Miloš SPE6301 2136728 01.01.2001 -  
Poláček Pavol SPE8401 2211361 01.01.2001 -  
Poláček Lukáš SPE8601 8110259 01.01.2001 -  
Piják Jaroslav SPE5801 8025012 01.01.2001 -  
Spišiak Marian SPE7601 8516751 01.01.2001 -  
Pavelek Michal SPE7902 8200068 01.01.2001 -  
Fraňo Michal SPE7501 332288 01.05.2003 -  
Paulová Lenka SPE8852 2211380 21.05.2003 -  
Pijáková Barbora SPE9451 8133318 23.02.2004 -  
Tomašovič Michal SPE8902 219144 04.05.2005 -  
Jablonovská Lenka SPE9063 8660504 01.09.2005 -  
Kebis Pavol SPE6004 8314000 10.03.2006 -  
Pijáková Iveta SPE6251 8110274 01.04.2008 -  
Oravec Ivan SPE5502 219143 25.05.2009 -  
Karovic Maya SPE5851 1400941 06.04.2011 -  
Tomašovičová Barbora SPE9052 406928 28.10.2012 -  
Mikloš Andrej SPE0401 8025007 28.10.2012 -  
Ditri Dominic SPE0002 1407842 28.10.2012 -  
Mikloš Andrej SPE7503 2150475 28.10.2012 -  
Havlíková Ema SPE0451 8025014 20.09.2013 -  
Topor Matúš SPE0102 1407849 01.01.2014 -  
Havlík Adam SPE0201 8025003 01.01.2014 -  
Ditri Nicholas SPE0304 1407838 01.01.2014 -  
Ondovčíková Lucia SPE0051 7212124 27.03.2015 -  
Ježíková Natália SPE0454 8188801 27.03.2015 -  
Ondovčík Daniel SPE0801 1888446 08.02.2016 -  
Ondovčíková Eva SPE0358 1888447 08.02.2016 -  
Mikloš Matúš SPE0702 1407840 08.02.2016 -  
Hostačný Samuel SPE0501 2211373 08.02.2016 -  
Ježíková Gabriela SPE0551 8060806 08.02.2016 -  
Syrový Tomáš SPE0601 8400090 28.08.2017 -  
Kapusta Lukáš SPE0602 2211366 28.08.2017 -  
Šipoš Tomáš SPE0311 2120012 28.08.2017 -  
Šipošová Lucia SPE0654 8103019 28.08.2017 -  
Jančík Filip SPE0604 8300002 19.12.2017 -  
Dolný Michal SPE0706 8300010 19.12.2017 -  
Bobovská Veronika SPE1051 2129202 19.12.2017 -  
Bobovská Nela SPE1351 1407837 19.12.2017 -  
Karch Peter SPE9112 8303074 01.01.2018 -  
Šipošová Zuzana SPE7351 7070721 01.01.2018 -  
Miklošová Zuzana SPE7652 406924 01.01.2018 -  
Jančík Tomáš SPE7603 8200011 01.01.2018 -  
Šipošová Hana SPE0951 8100070 01.01.2018 -  
Šipoš Šimon SPE0406 8001935 01.01.2018 -  
Havlík Andrej SPE0901 307272 01.01.2018 -  
Ježíková Ľubomíra SPE8351 2120015 26.02.2019 -  
Cisár Dávid SPE0708 8648615 26.02.2019 -  
Bobovský Vladimír SPE7202 1425371 26.02.2019 -  
Bobovská Iveta SPE8051 1425342 26.02.2019 -  
Dolný Marek SPE0407 8259259 26.02.2019 -  
Dolný Juraj SPE7802 - 26.02.2019 -  
Šipoš Marián SPE7102 7070726 26.02.2019 -  
Dorozlová Martina SPE0456 2211374 26.02.2019 -  
Zelníková Barbora SPE0457 8300062 26.02.2019 -  
Dojčar Damián SPE0709 2211365 26.02.2019 -  
Velán Matúš SPE0806 8110482 14.02.2020 -  
Hönsch Juraj SPE0809 2150472 14.02.2020 -  
Hönsch Ondrej SPE1102 2150471 14.02.2020 -  
Syrový Ivan SPE8101 8454049 14.02.2020 -  
Syrová Lucia SPE1052 8400037 14.02.2020 -  
Myhovych Khrystyna SPE0255 2150477 14.02.2020 -  
Jančíková Lenka SPE7751 2118096 14.02.2020 -  
Kuchárik Ján SPE0504 8300093 14.02.2020 -  
Kováčová Zuzana SPE0256 8119490 04.09.2020 -  
Marková Adela SPE0755 8110045 04.09.2020 -  
Marková Zuzana SPE0952 8110009 04.09.2020 -  
Čermáková Adela SPE0359 - 04.09.2020 -  
Baloghová Alžbeta SPE0556 2000419 14.01.2021 -  
Balogh Matej SPE0710 8300063 14.01.2021 -  
Szabó Daniel SPE1001 8110032 15.01.2021 -  
Nemček Daniel Jozef SPE0905 8200057 15.01.2021 -  
Oravec Juraj SPE1003 - 15.01.2021 -  
Dolný Jakub SPE1204 2777802 15.01.2021 -  
Syrová Michaela SPE7951 8110203 14.01.2022 -  
Nociar Tomáš SPE1004 2777803 14.01.2022 -  
Trajanov Tobiás SPE0711 - 14.01.2022 -  
Nemček Jozef SPE7701 2211377 14.01.2022 -  
Lachká Zuzana SPE1451 - 14.01.2022 -  
Fedorová Žofia SPE1252 - 14.01.2022 -  
Toporová Kristína SPE0758 - 20.04.2022 -  
Pijáková Eva SPE5751 8644323 11.06.2022 -  
Varga Ján Tichomír SPE0908 2421371 13.01.2023 -  
Marková Katarína SPE7854 - 13.01.2023 -  
Marko Adrián SPE7505 - 13.01.2023 -  
Marko Adam SPE1305 - 13.01.2023 -  
Lachká Dorota SPE1452 - 13.01.2023 -  
Kucháriková Alžbeta SPE1353 - 13.01.2023 -  
Kovačič Ján SPE1601 2777800 13.01.2023 -  
Fraňová Hanka SPE1354 332288 13.01.2023 -  
Dorozlo Jozef SPE7302 8110352 13.01.2023 -  
Brezovský Sebastián SPE1206 2211372 13.01.2023 -  
Menďan Viktória SPE1154 - 14.01.2023 -  
Lučenič Matej SPE1401 2160494 14.01.2023 -  
Sumega Peter SPE1303 - 15.01.2023 -  
Sabadoš Matej SPE1304 - 24.01.2023 -  
Kovačič Pavol SPE8201 2225644 10.05.2023 -  
Schabjuk Samuel SPE1306 - 10.05.2023 -  
Schabjuk Matias SPE1701 - 10.05.2023 -  
Syrová Anna SPE1551 - 10.05.2023 -  
Poláčková Anna SPE9457 2078195 10.05.2023 -  
Zelník Andrej SPE0606 - 10.05.2023 -  
Tomašová Anna SPE1055 8511572 18.09.2023 -  
Guštafíková Daniela SPE1056 8110473 12.01.2024 -  
Guštafík Maroš SPE7804 8110343 12.01.2024 -  
Dorozlo Roman SPE1005 2211364 15.01.2024 -  
Prusák Michal SPE8704 8017395 16.01.2024 -  
Horská Lucia SPE1057 8110448 16.01.2024 -  
Horský Peter SPE8002 8110467 16.01.2024 -  
Kutišová Silvia SPE7352 2120016 16.01.2024 -  
Gibalová Gabriela SPE1254 8110495 06.03.2024 -  
Gibala Tomáš SPE1402 2225637 06.03.2024 -  
Španková Sára SPE1255 - 06.03.2024 -  
Vanda Gregor SPE1403 - 06.03.2024 -  
Tomeček Oliver SPE1602 - 06.03.2024 -  
Tomeček Ester SPE1552 - 06.03.2024 -  
Potančoková Eva SPE1453 - 06.03.2024 -  
Bíž Matej SPE1404 - 06.03.2024 -  
Kovačičová Zuzana SPE8151 2225655 06.03.2024 -  
Brezovská Vanda SPE1651 - 15.03.2024 -  
Brezovský Tomáš SPE8503 - 15.03.2024 -  
Paveleková Hana SPE1155 - 15.03.2024 -  
Petrušová Nina SPE1652 - 15.03.2024 -  
Repa Šimon SPE1501 - 15.03.2024 -  
Repová Adela SPE1653 - 15.03.2024 -  
Šipošová Veronika SPE1553 2120012 15.03.2024 -  
Zigo Branislav SPE7303 - 15.03.2024 -  
Podhorná Ema SPE0257 - 18.03.2024 -  
Gajdošík Oliver SPE1307 - 26.03.2024 -  
Lanátorová Lucia SPE1058 434822 29.03.2024 -  

Registration: čestný člen

Name and surname Registration number SportIdent Date from Date to  
Fraňo Peter SPE4701 8110291 01.01.2001 -  
Libant František SPE4702 416720 01.01.2001 -  
Kavecká Soňa SPE4851 1407848 01.01.2001 -  
Poláček Pavol SPE5501 8110231 01.01.2001 -