Entries by clubs

Competition: Majstrovstvá Slovenska na dlhých tratiach (16.09.2018)

Number of entries: 197

Clubs

02K     BBA     EBB     FBA     HBB     KYS     RBA     SKS     SPE     SSN     TBB     TKE     TNR     VBA     VZA     ZMT    

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (4) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Martina Bialeková EBB7351 7201767 W 35- E - 28.08.2018
Juraj Nemec EBB6001 406942 M 55- E - 28.08.2018
Ivan Repáč EBB5901 2102809 M 55- E - 28.08.2018
Adriana Repáčová EBB0552 2102852 W -14 E - 28.08.2018

Klub OB Sokol Pezinok (44) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Barbora Chorvátová SPE9052 406928 Open S - 27.08.2018
Dominic Ditri SPE0002 1407842 M -18 E - 27.08.2018
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 M -16 E - 27.08.2018
Tibor Fedor SPE0303 416725 M -16 E - 27.08.2018
Klára Fedorová SPE0455 2111071 W -14 E - 27.08.2018
Adam Havlík SPE0201 1407834 M -16 E - 27.08.2018
Ema Havlíková SPE0451 1407844 W -14 E - 27.08.2018
Lenka Jablonovská SPE9063 2008513 W 21- E - 27.08.2018
Filip Jančík SPE0604 2120014 M -12 C - 27.08.2018
Tomáš Jančík SPE7603 2118096 M 40- E - 27.08.2018
Lenka Jančíková SPE W 40- E - 27.08.2018
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 W -14 E - 27.08.2018
Natália Ježíková SPE0454 1407843 W -14 E - 27.08.2018
Peter Karch SPE9112 416749 Open - 27.08.2018
Soňa Kavecká SPE4851 1407848 W 65- E - 27.08.2018
Branislav Kuník SPE9901 1407835 M -20 E - 27.08.2018
Radoslav Kuník SPE0103 219148 M -18 E - 27.08.2018
Stanislav Kuník SPE0305 1407839 M -16 E - 27.08.2018
Petra Kurucová SPE0651 1407845 W -12 C - 27.08.2018
Nina Kutišová SPE0353 406925 W -16 E - 01.09.2018
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 M -14 E - 27.08.2018
Matúš Mikloš SPE0702 406924 M -12 C - 27.08.2018
Michaela Mozolíková SPE0254 2120017 W -16 E - 27.08.2018
Daniel Ondovčík SPE0801 219138 M -12 C - 27.08.2018
Daniela Ondovčíková SPE7852 338220 W 35- E - 27.08.2018
Eva Ondovčíková SPE0358 2111093 W -16 E - 27.08.2018
Lucia Ondovčíková SPE0051 2111094 W -18 E - 27.08.2018
Ivan Oravec SPE5502 219143 M 60- E - 27.08.2018
Jaroslav Piják SPE5801 1407868 M 60- E - 27.08.2018
Iveta Pijáková SPE6251 1407866 W 55- E - 27.08.2018
Pavol Poláček SPE5501 1407867 M 60- E - 27.08.2018
Darina Poláčková SPE5852 1407865 W 60- E - 27.08.2018
Matúš Šimo SPE0107 2088725 M -18 E - 27.08.2018
Šimon Šipoš SPE0406 2120012 M -14 E - 27.08.2018
Tomáš Šipoš SPE0311 2120011 M -16 E - 27.08.2018
Hana Šipošová SPE0951 2111076 W -12 C - 27.08.2018
Lucia Šipošová SPE0654 2111075 W -12 C - 27.08.2018
Tomáš Sokolík SPE9109 219111 M 21- E - 27.08.2018
Tomáš Syrový SPE0601 1407857 M -12 C - 27.08.2018
Matúš Topor SPE0102 1407849 M -18 E - 27.08.2018
Karolína Toporová SPE0452 406940 W -14 E - 27.08.2018
Kristína Toporová SPE0751 219131 W -12 C - 27.08.2018
Ľubica Toporová SPE7552 5576 W 40- E - 27.08.2018
Eli Valach SPE0703 2111072 M -12 C - 27.08.2018

TJ Rapid Bratislava (23) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Michal Eliáš RBA6604 2120021 M 40- E - 27.08.2018
Hana Eliášová RBA0651 2120024 W -12 C - 27.08.2018
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 60- E - 27.08.2018
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 2045678 M -18 E - 27.08.2018
Alžbeta Kubenová RBA0151 445622 W -18 E - 27.08.2018
Maximilián Kubik RBA0303 2092468 M -16 E - 27.08.2018
Iva Kumová RBA6252 307367 W 55- E - 27.08.2018
Dominik Lovás RBA9902 2045687 M -20 E - 27.08.2018
Milan Mazúr RBA6201 910191 M 55- E - 27.08.2018
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 40- E - 27.08.2018
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 W 45- E - 27.08.2018
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 W -18 E - 27.08.2018
Tereza Miklušová RBA9952 8222299 W 21- E - 27.08.2018
Martina Pánková RBA6953 445621 W 45- E - 27.08.2018
Milan Petrinec RBA5802 307357 M 60- E - 27.08.2018
Dušan Rybár RBA6202 2045172 M 55- E - 27.08.2018
Mikuláš Šabo RBA7820 8228888 M 40- E - 27.08.2018
Elenka Šabová RBA10AA 883488 Open S - 27.08.2018
Michal Schenk RBA0201 434810 M -16 E - 27.08.2018
Daniel Šmelík RBA0702 442590 M -12 C - 27.08.2018
Viktor Vávra RBA5001 307365 M 65- E - 27.08.2018
Beata Vávrová RBA5651 682341 W 60- E - 27.08.2018
Erika Vávrová RBA7751 9201324 W 40- E - 27.08.2018

Klub OB ATU Košice (41) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Elena Belicová TKE6251 307259 W 55- E - 27.08.2018
Martina Breinerová TKE7652 2051442 W 40- E - 27.08.2018
Tomáš Drenčák TKE8502 307345 M 21- E - 29.08.2018
Petronela Filipová TKE0352 307352 W -16 E - 27.08.2018
Juraj Hammer TKE7701 442909 M 40- E - 27.08.2018
Sandra Ivanková TKE0253 8631587 W -16 E - 27.08.2018
Jakub Karol Janšo TKE0602 2051421 M -14 E - 27.08.2018
Karol Janšo TKE6206 2051437 M 55- E - 27.08.2018
Martin Jerguš TKE6702 232217 M 50- E - 27.08.2018
Anna Mária Jergušová TKE6651 232109 W 50- E - 27.08.2018
Michal Krajčík TKE8704 8656741 M 21- E - 27.08.2018
Kristína Krajčíková TKE9254 2020726 W 21- E - 27.08.2018
Ján Kuchta TKE5701 2051335 M 60- E - 27.08.2018
Simona Mihaličová TKE0551 2032148 W -14 E - 27.08.2018
Eva Mušinská TKE6451 2032145 W 50- E - 27.08.2018
Tomáš Mušinský TKE9301 920667 M 21- E - 27.08.2018
Lukáš Mário Novota TKE0302 2025333 M -16 E - 27.08.2018
Mikuláš Novota TKE6002 2025332 M 50- E - 27.08.2018
Richard Oľhava TKE8802 307266 M 21- E - 27.08.2018
Anton Onder TKE5401 416528 M 60- E - 27.08.2018
František Papuga TKE6302 307290 M 55- E - 27.08.2018
Miroslav Papuga TKE9002 886720 M 21- E - 27.08.2018
Andrea Papugová TKE9751 2051346 W 21- E - 27.08.2018
Elena Papugová TKE6552 416733 W 50- E - 27.08.2018
Katarína Papugová TKE9255 232225 W 21- E - 27.08.2018
Martina Papugová TKE9551 2051353 W 21- E - 27.08.2018
Jozef Pollák TKE6001 920651 M 50- E - 27.08.2018
Igor Roháč TKE4301 307263 M 65- E - 27.08.2018
Martin Roháč TKE0301 1408128 M -16 E - 27.08.2018
Zdenko Roháč TKE7301 2051301 M 45- E - 27.08.2018
Viktória Roháčová TKE0051 1403139 W -18 E - 27.08.2018
Judita Sádecká TKE6253 307378 W 55- E - 27.08.2018
Peter Sláma TKE6401 9102083 M 50- E - 27.08.2018
Richard Sláma TKE0303 2008508 M -16 E - 27.08.2018
Jana Slámová TKE7252 7207626 W 40- E - 27.08.2018
Csaba Takács TKE6205 8639460 M 55- E - 27.08.2018
Adam Tysz TKE8703 2020702 M 21- E - 27.08.2018
Martin Velgos TKE7202 2051422 M 45- E - 27.08.2018
Michaela Velgosová TKE0151 2051450 W -18 E - 27.08.2018
Miroslava Velgosová TKE0351 2051329 W -16 E - 27.08.2018
Ľuboslava Weissová TKE0252 2032149 W -16 E - 27.08.2018

ŠK Triturus Nitra (5) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Marek Kováč TNR0401 M -14 E - 27.08.2018
Marek Kováč st. TNR73AB Open S - 27.08.2018
Andrea Porubská TNR7651 406967 Open S - 26.08.2018
Lenka Porubská TNR0451 7210405 W -14 E - 26.08.2018
Július Porubský TNR7301 2045596 M 45- E - 26.08.2018

Klub OB Martin (1) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Matúš Oravec ZMT0101 2066094 M -18 E - 26.08.2018

KOB Čingov Spišská Nová Ves (4) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Alena Barillová SSN6951 307384 W 45- E - 27.08.2018
Miroslav Palička SSN5902 416561 M 55- E - 26.08.2018
František Šoltés SSN6202 307398 M 50- E - 27.08.2018
Paulína Šoltésová 416711 W -12 C - 27.08.2018

Klub OB Kysak (1) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
György Filö KYS6302 9633077 M 55- E - 26.08.2018

ŠK HADVEO Banská Bystrica (7) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Matej Hraboš HBB9501 7698697 M 21- E - 25.08.2018
Miroslav Hríbik HBB8501 2300847 Open S - 25.08.2018
Andrea Hríbiková HBB8451 2066979 Open S - 25.08.2018
Lucia Kovalančíková HBB9351 2012276 W 21- E - 25.08.2018
Ela Sedileková HBB9352 2066973 W 21- E - 25.08.2018
Milan Šimoník HBB7501 2126379 M 40- E - 25.08.2018
Štefan Šurgan HBB7905 515024 M 21- E - 25.08.2018

ŠK Terezka Banská Bystrica (2) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Ladislav Pompura TBB6301 406991 M 55- E - 24.08.2018
Kamila Pompurová TBB0551 416705 W -14 E - 24.08.2018

KOBRA Bratislava (8) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Marian Dávidík BBA7713 2090843 M 21- E - 23.08.2018
Karol Hierweg BBA5801 406918 M 45- E - 23.08.2018
Adam Jonáš BBA0101 7209670 M -18 E - 23.08.2018
Anton Kniebügl BBA6401 416747 M 50- E - 23.08.2018
Štefan Máj BBA5201 8390839 M 65- E - 23.08.2018
Paulína Májová BBA5351 8350835 W 65- E - 23.08.2018
Juraj Petrinec BBA6403 640640 M 45- E - 23.08.2018
Ondrej Piják BBA8204 9900077 M 21- E - 23.08.2018

TJ Slávia Farmaceut Bratislava (19) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Martin Borský FBA7704 435206 M 40- E - 26.08.2018
Filip Bukovac FBA0501 2096113 M -14 E - 23.08.2018
Maroš Bukovac FBA7601 525005 M 21- E - 23.08.2018
Pavol Bukovac FBA8102 232004 M 21- E - 23.08.2018
Alena Bukovacová FBA7451 522004 W 35- E - 23.08.2018
Peter Glončák FBA7901 2012281 M 21- E - 23.08.2018
Ida Herna FBA7253 2103272 Open S - 23.08.2018
Nicole Herna FBA0552 2104581 W -14 E - 23.08.2018
Rebecca Herna FBA0553 2104582 W -14 E - 23.08.2018
Magdaléna Hrabošová FBA0052 2045171 W -18 E - 03.09.2018
Dušan Hrnčiar FBA7703 2104597 M 40- E - 23.08.2018
Ladislav Kasza FBA7102 2078497 M 45- E - 23.08.2018
Tomáš Kasza FBA0503 2078496 M -14 E - 23.08.2018
Ján Koman FBA0504 2124800 M -14 E - 23.08.2018
Marek Koman FBA7905 2124765 Open - 23.08.2018
Kristína Komanová FBA7853 2124760 W 40- E - 23.08.2018
Adam Novosad FBA0506 2103264 M -14 E - 23.08.2018
Tibor Novosad FBA7103 2103265 Open S - 23.08.2018
Michaela Patassiová FBA0252 2104620 W -16 E - 26.08.2018

Športový klub Sandberg (10) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Ema Honzírková SKS0351 445611 W -16 E - 22.08.2018
Veronika Jánošová SKS0151 2049998 W -18 E - 22.08.2018
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 W -16 E - 22.08.2018
Katarína Kotrlová SKS9051 2102783 W 21- E - 22.08.2018
Filip Kubina SKS8901 8656707 M 21- E - 22.08.2018
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 M -18 E - 22.08.2018
Šimon Kukurugya SKS0402 2049991 M -14 E - 22.08.2018
Katarína Pajtášová SKS0152 2079539 W -18 E - 02.09.2018
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 W -14 E - 27.08.2018
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -14 E - 27.08.2018

ROB klub KYSUCA n.o. (2) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Ján Košut 02K63AA 1409500 M 55- E - 16.08.2018
Martin Košut 49180 M 21- E - 16.08.2018

Slávia Žilinská univerzita (24) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Jakub Chupek VZA9901 8655373 M -20 E - 27.08.2018
Jozef Chupek VZA7101 7204980 M 45- E - 27.08.2018
Silvia Chupeková VZA7250 7204971 W 21- E - 27.08.2018
Tamara Denysenko VZA6151 7200270 W 55- E - 27.08.2018
Alena Ďurčová VZA7753 1152125 W 35- E - 10.08.2018
Jozef Gajdošík VZA5200 416540 M 65- E - 27.08.2018
Peter Jurčík VZA6802 406973 M 50- E - 30.08.2018
Tomáš Jurčík VZA0301 7210250 M -16 E - 30.08.2018
Nina Jurčíková VZA0752 416589 W -12 C - 30.08.2018
Katarína Košutová VZA9751 515451 W 21- E - 14.08.2018
Terézia Kuriaková 416591 W -16 E - 14.08.2018
Vladimíra Kutajová VZA9352 7005043 Open S - 27.08.2018
Milan Mitelman VZA5801 338388 M 60- E - 27.08.2018
Tomáš Ondrejka VZA0001 2025367 M -18 E - 13.08.2018
Miroslav Pajger VZA0502 2092474 M -14 E - 27.08.2018
Šimon Pajger 2092475 Open S - 27.08.2018
Peter Polakovič VZA5501 416537 M 60- E - 27.08.2018
Elena Polakovičová VZA5850 2008505 W 60- E - 27.08.2018
Darina Polónyiová VZA4850 416514 W 65- E - 10.08.2018
Andrea Poštulková VZA9351 7207885 W 21- E - 27.08.2018
Zuzana Poštulková VZA7051 8630 W 45- E - 27.08.2018
Viktoriya Valyavka VZA0851 502256 W -12 C - 27.08.2018
Peter Vandlíček VZA7300 682120 M 45- E - 14.08.2018
Peter Viskup VZA7402 8049 M 40- E - 27.08.2018

ŠK VAZKA Bratislava (2) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Peter Mlynárik VBA6501 876002 M 50- E - 27.08.2018
Barbora Šmelíková VBA6951 307356 W 45- E - 26.08.2018