Entries by clubs

Competition: Oblastný rebríček Stred (30.09.2018)

Number of entries: 74

Clubs

02K     BBA     FBA     HBB     RBK     SKS     TBB     VIA     VZA     ZMT    

ŠK Terezka Banská Bystrica (2) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Ladislav Pompura TBB6301 406991 M 35- D - 26.09.2018
Kamila Pompurová TBB0551 416705 W -14 D - 26.09.2018

Športový klub Sandberg (2) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Katarína Kotrlová SKS9051 2102783 W 19- D - 25.09.2018
Filip Kubina SKS8901 8656707 M 19- D - 25.09.2018

ROB klub KYSUCA n.o. (2) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Ján Košut 02K63AA 1409500 M 19- D - 25.09.2018
Martin Kosut M 19- D - 25.09.2018

ŠK HADVEO Banská Bystrica (3) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Táňa Časnochová HBB7051 406977 W 45- D - 24.09.2018
Ela Sedileková HBB9352 2066973 W 19- D - 24.09.2018
Milan Šimoník HBB7501 2126379 M 35- D - 24.09.2018

TJ Slávia Farmaceut Bratislava (5) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Maroš Bukovac FBA7601 525005 M 19- D - 24.09.2018
Alena Bukovacová FBA7451 522004 W 35- D - 24.09.2018
Ladislav Kasza FBA7102 2078497 M 45- D - 24.09.2018
Peter Mižúr FBA9101 7202851 M 19- D - 24.09.2018
Šimon Mižúr FBA9401 2051380 M 19- D - 24.09.2018

Klub orientačných športov Ružomberok (2) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Šimon Sohler RBK1401 418913 RD D - 24.09.2018
Valter Sohler RBK7701 2031334 M 35- D - 24.09.2018

KOBRA Bratislava (1) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Monika Molnárová BBA9451 8122122 W 19- D - 24.09.2018

Slávia Žilinská univerzita (28) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Tomáš Babík VZA0802 1423311 M -12 D - 24.09.2018
Klaudia Belová 1423314 RD D - 24.09.2018
Andrej Bílek 1423323 RD D - 24.09.2018
Anna Borets W 35- D - 24.09.2018
Jakub Chupek VZA9901 7200370 M 19- D - 24.09.2018
Jozef Chupek VZA7101 7204980 M 19- D - 24.09.2018
Silvia Chupeková VZA7250 7204971 W 19- D - 24.09.2018
Tamara Denysenko VZA6151 7200270 W 45- D - 24.09.2018
Simon Janus 1423320 RD D - 24.09.2018
Nina Jurčíková VZA0752 416589 W -12 D - 24.09.2018
Lea Knutelská 1423325 RD D - 24.09.2018
Juraj Knutelský 1423324 RD D - 24.09.2018
Eliza Milová 1423326 RD D - 25.09.2018
Lucia Patková 1423313 RD D - 24.09.2018
Michal Paulus 1423315 RD D - 24.09.2018
Samuel Polónyi VZA0903 2092368 RD D - 24.09.2018
Stella Polónyiová 416514 RD D - 24.09.2018
Adriana Popluhárová 1423321 W -14 D - 24.09.2018
Daniela Popluhárová 1423319 RD D - 24.09.2018
Kristína Popluhárová 1423316 RD D - 24.09.2018
Marianna Popluhárová 1423318 RD D - 24.09.2018
Martina Popluhárová 1423317 W -14 D - 24.09.2018
Ivan Trepáč VZA7001 2061795 M 45- D - 25.09.2018
Veronika Trnovcová 1423322 RD D - 24.09.2018
Viktoriya Valyavka VZA0851 502256 RD D - 24.09.2018
Alexander Volkov VZA8002 1301900 M 35- D - 24.09.2018
Maksym Volkov VZA0701 2111798 M -12 D - 24.09.2018
Maja Volkova VZA0951 502260 RD D - 25.09.2018

Viatoris (4) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Matej Ďuriš VIA8601 7206549 M 19- D - 24.09.2018
Jakub Forgáč 7206530 RD D - 24.09.2018
Pavol Hreus VIA8501 7206546 M 19- D - 24.09.2018
Peter Krnáč VIA7701 1771230 M 35- D - 24.09.2018

Klub OB Martin (25) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Martina Bialeková EBB7351 7201761 W 35- D - 28.09.2018
Alex Cálik ZMTXX01 1414261 RD D - 28.09.2018
Dušan Cesnek ZMTXX02 1414262 M 45- D - 28.09.2018
Soňa Cesneková ZMTXX03 1414263 W -12 D - 28.09.2018
Vakant1 Martin ZMTXX04 1414264 RD D - 28.09.2018
Vakant2 Martin ZMTXX05 1414265 RD D - 28.09.2018
Vakant3 Martin ZMTXX06 1414266 RD D - 28.09.2018
Vakant4 Martin ZMTXX07 1414267 RD D - 28.09.2018
Vakant5 Martin ZMTXX08 1414268 RD D - 28.09.2018
Vakant6 Martin ZMTXX09 1414269 RD D - 28.09.2018
Vakant7 Martin ZMTXX10 1414270 RD D - 28.09.2018
Adam Nosáľ ZMT0403AA 1414271 RD D - 28.09.2018
Tomáš Nosáľ ZMT0401AA 1414272 RD D - 26.09.2018
Vladimír Nosáľ ZMT7301AA 1414273 RD D - 26.09.2018
Daniel Ondovčík SPE0801 219138 M -12 D - 28.09.2018
Daniela Ondovčíková SPE7852 338220 W 35- D - 28.09.2018
Ondrej Piják BBA8204 9900077 M 19- D - 28.09.2018
Ivan Repáč EBB5901 2102809 M 45- D - 28.09.2018
Adriana Repáčová EBB0552 2102852 W -14 D - 28.09.2018
Radka Repáčová EBB9801AA 1414274 W -12 D - 28.09.2018
Katarína Schwarzová EBB1151 1414275 RD D - 28.09.2018
Martina Schwarzová EBB0951 1414276 RD D - 28.09.2018
Peter Sláma TKE 6401 9102083 M 35- D - 26.09.2018
Jana Slámová TKE 7252 7207626 W 35- D - 26.09.2018
Ivan Zacharovský ZMT5201 416534 M 45- D - 23.09.2018