Entries by clubs

Competition: Trojkráľové preteky, 1. kolo oblastného rebríčka Západ SZOŠ (06.01.2020)

Number of entries: 232

Clubs

01C     01L     02L     04A     05X     06D     06E     06F     07A     12E     12F     12X     12Y     BBA     CNR     FBA     HBB     IBA     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TKE     TNR     VBA     VIA     VZA    

3NT (1) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Jarmila Poláková Open 05.01.2020

KOB Čingov Spišská Nová Ves (1) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Táňa Bednáriková SSN7952 416825 W 40- - 03.01.2020

GAMČA (1) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Eva Pálková 04A07AA W -14 02.01.2020

KOBRA Bratislava (6) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Lukáš Dávidík BBA14AA RD - 04.01.2020
Marian Dávidík BBA7713 8667959 M 19- - 04.01.2020
Štefan Máj BBA5201 8390839 M 55- - 01.01.2020
Paulína Májová BBA5351 8350835 W 55- - 01.01.2020
Eva Marková BBA76AA 406903 W 19- - 01.01.2020
Michal Stasz BBA8203 406912 Open - 01.01.2020

Viatoris (1) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Ria Staszová VIA8951 416596 Open - 01.01.2020

Klub OB ATU Košice (1) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Miroslav Papuga TKE9002 886720 M 19- - 01.01.2020

NOK- Narnijský orientačný krúžok (3) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Uršula Čaputová RD 01.01.2020
Jakub Kulik M -12 01.01.2020
Ema Kulikova RD 01.01.2020

TJ Rapid Bratislava (21) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Martina Buršíková RBA0652 2017100 W -14 - 01.01.2020
Matej Demovič RBA0305 8667951 M -18 - 01.01.2020
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 55- - 01.01.2020
Jakub Hummel RBA0304 2092467 M -18 - 01.01.2020
Jozef Jánoška RBA5902 8100017 M 55- - 01.01.2020
Iva Kumová RBA6252 307367 W 55- - 01.01.2020
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 19- - 01.01.2020
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 W 19- - 01.01.2020
Marko Paško RBA7001 8290829 M 40- - 01.01.2020
Alena Pašková RBA7151 8100006 W 40- - 01.01.2020
Milan Petrinec RBA5802 307357 M 55- - 03.01.2020
Svelana Puls RBA7251 2133069 W 40- - 01.01.2020
Michal Schenk RBA0201 434810 M 19- - 01.01.2020
Róbert Schenk RBA6802 434820 M 40- - 01.01.2020
Katarína Schenková RBA7451 307438 W 19- - 01.01.2020
Daniel Šmelík RBA0702 442590 M -14 - 01.01.2020
Juraj Šmelík RBA6603 7208215 M 19- - 01.01.2020
Ľudovít Šmelík RBA4301 2104604 M 55- - 01.01.2020
Philip Stubna RBA9304 1399407 M 19- - 01.01.2020
Beata Vávrová RBA5651 8226342 W 55- - 01.01.2020
Erika Vávrová RBA7751 8226434 W 40- - 01.01.2020

(AUT) OJE Wappler (2) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Alexander Srb 02L73AB 8030573 M 40- - 01.01.2020
Helga Tezarek 02L73AA 8080473 W 40- - 01.01.2020

(AUT) OLG Ströck Wien (1) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Paul Grün 06F54AA 8080454 M 55- - 01.01.2020

Klub OB AŠK Pezinok (4) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Andrej Dubovský PEZ9901 7204499 M 19- - 01.01.2020
Medard Féder PEZ5001 7206540 M 55- - 01.01.2020
Andrej Heriban PEZ9902 2030952 M 19- - 01.01.2020
Roman Kučera PEZ6401 9753101 M 55- - 01.01.2020

Športový klub Sandberg (39) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Matúš Balogh SKS0101 2028797 M 19- - 01.01.2020
Michal Balogh SKS0301 2028796 M -18 - 01.01.2020
Richard Balogh SKS6901 2027941 M 40- - 01.01.2020
Hana Baloghová SKS6551 2028800 W 55- - 01.01.2020
Zora Baloghová SKS0751 2028798 W -14 - 01.01.2020
Mária Bellušová SKS74AC 2120022 W 40- - 01.01.2020
Jakub Brňák SKS0701 2049999 M -14 - 01.01.2020
Štefan Brňák SKS7601 2049992 M 40- - 01.01.2020
Diana Brňáková SKS0952 2049994 W -12 - 01.01.2020
Martina Brňáková SKS7752 2049995 W 40- - 01.01.2020
Oliver Gross SKS0404 2079536 Open - 01.01.2020
Patrik Gross SKS0803 2132980 M -12 - 01.01.2020
Barbora Grossová SKS80AB 2128444 W 40- - 01.01.2020
Radoslav Jonáš SKS6902 7209462 M 19- - 01.01.2020
Ema Jonášová SKS0951 2049987 W -12 - 01.01.2020
Marta Jonášová SKS6951 2049988 W 40- - 01.01.2020
Filip Kubina SKS8901 8656707 M 19- - 01.01.2020
Katarína Kotrlová SKS9051 8004608 W 19- - 01.01.2020
Jozef Kudla SKS80AC 2128441 M 19- - 01.01.2020
Edita Máčajová SKS75AB 2132984 W 40- - 01.01.2020
Hana Máčajová SKS1153 2118097 W -10 - 01.01.2020
Zina Máčajová SKS0954 2118085 W -12 - 01.01.2020
Zuzana Máčajová 2114247 RD - 01.01.2020
Katarína Mravíková SKS0451 2049983 W -16 - 01.01.2020
Ľubica Mravíková SKS70AB 2114237 Open - 01.01.2020
Teodorka Mravíková SKS0752 2049982 W -14 - 01.01.2020
Filip Prutkay SKS0403 2049996 M -16 - 01.01.2020
Patrik Prutkay SKS0703 2114238 M -14 - 01.01.2020
Veronika Prutkayová SKS7852 2128445 W 40- - 01.01.2020
Jana Školeková SKS79AB 2132983 W 40- - 01.01.2020
Lenka Slaná SKS17AD 2132982 W 19- - 01.01.2020
Terézia Šujanská SKS95AA 2092468 W 19- - 01.01.2020
Alex Luis Šutka SKS0901 2079540 M -12 - 01.01.2020
Anamária Šutková SKS0552 2049989 W -16 - 01.01.2020
Ľubica Šutková SKS77AB 2118101 W 40- - 01.01.2020
Peter Vorlíček SKS7501 2049993 M 40- - 01.01.2020
Barbora Vorlíčková SKS7651 2049984 W 40- - 01.01.2020
Lucia Vorlíčková SKS0851 2049981 W -12 - 01.01.2020
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -16 - 01.01.2020

neregistrovaní (1) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Miriam Buršíková 05X77AA N 31.12.2019

Boxo (1) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Bohuš Butaš 12E73AA 406963 M 40- - 31.12.2019

ATU Kosice (1) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Roman Kučera 01L83AA 8071307 M 19- - 31.12.2019

ŠK Farmaceut Bratislava (24) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Jakub Berčík FBA0507 2134365 M -16 - 31.12.2019
Pavol Bukovac FBA8102 8115118 M 19- - 31.12.2019
Katarína Daříčková FBA5551 362807 W 55- - 31.12.2019
Vladimír Grauzel FBA5101 406974 M 55- - 05.01.2020
Ida Herna FBA7253 2103272 W 40- - 31.12.2019
Nicole Herna FBA0552 2104581 W -16 - 31.12.2019
Rebecca Herna FBA0553 8665514 W -16 - 31.12.2019
Ladislav Kasza FBA7102 2078497 M 40- - 31.12.2019
Tomáš Kasza FBA0503 8116805 M -16 - 31.12.2019
Ján Koman FBA0504 2124800 M -16 - 31.12.2019
Marek Koman FBA7905 2124765 M 19- - 31.12.2019
Kristína Komanová FBA7853 2124760 W 40- - 31.12.2019
Viktor Mikluš FBA5201 406913 M 55- - 31.12.2019
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 55- - 31.12.2019
Peter Mižúr FBA9101 8116785 M 19- - 31.12.2019
Ján Nebeský FBA4101 2095951 M 55- - 31.12.2019
Jozef Paluska FBA7401 2078490 M 40- - 04.01.2020
Katarína Palusková FBA0251 2078491 W -18 - 04.01.2020
Petra Rebrová FBA7252 2092412 W 40- - 31.12.2019
Hana Šmelíková FBA6951 9200733 W 40- - 31.12.2019
Alan Sýkora FBA1202 2133067 RD - 31.12.2019
Andrej Sýkora FBA7906 7202851 Open - 31.12.2019
Tristan Sýkora FBA0602 2099592 M -14 - 31.12.2019
Katarína Sýkorová FBA8253 2099593 W 19- - 31.12.2019

ŠK Triturus Nitra (4) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Lenka Porubská TNR0451 8668997 W -16 - 31.12.2019
Július Porubský TNR7301 7210405 M 19- - 31.12.2019
Daniel Skladaný 338397 M 19- - 31.12.2019
Michal Skladaný 406967 M -18 - 31.12.2019

Slávia Žilinská univerzita (1) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Andrea Poštulková VZA9351 7207885 W 19- - 31.12.2019

(AUT) HSV Lale (1) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Werner Herbst 2033603 M 55- - 31.12.2019

TJ Ioan 1209 (5) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Lukáš Lovás IBA0101 2045687 Open - 30.12.2019
Martin Lovás IBA0401 2001946 Open - 30.12.2019
Alžbeta Lovásová IBA6951 2120019 Open - 30.12.2019
Andrej Mališ IBA0102 2103536 Open - 30.12.2019
Marián Mališ IBA6901 2111085 M 40- - 30.12.2019

(RUS) Orienta-Victoria (1) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Denis Kizhaev 12F74AA 7940590 M 40- - 29.12.2019

ŠK VAZKA Bratislava (16) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Jozef Fekiač VBA5801 2042534 M 55- - 29.12.2019
Jozef Fekiač VBA9101 53797 M 19- - 29.12.2019
Mária Fekiačová VBA5851 53793 W 55- - 29.12.2019
Veronika Kosová VBA8651 416768 Open - 05.01.2020
Milan Kováč VBA7101 2043834 M 40- - 01.01.2020
Ondrej Kováč VBA0601 2043831 M -14 - 01.01.2020
Katarína Kováčová VBA7451 2043833 W 40- - 01.01.2020
Lucia Kováčová VBA10AA 442600 W -10 - 01.01.2020
Žofia Kováčová VBA0451 2043832 W -16 - 01.01.2020
Eva Králová VBA4751 8478747 W 55- - 29.12.2019
Oliver Lago VBA0301 8228223 M -18 - 29.12.2019
Jana Martanovičová VBA61AA 2051947 W 55- - 29.12.2019
Peter Mlynárik VBA6501 876002 M 40- - 29.12.2019
Simone Skrúcaná VBA9151 2110806 W 19- - 03.01.2020
Barbora Šmelíková VBA6951 307356 W 40- - 29.12.2019
Andrej Žitňan VBA7801 418954 M 40- - 05.01.2020

(DEU) OSC Kassel (1) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Peter Šimko 07A87AA 8277377 M 19- - 29.12.2019

TRIAX (4) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Simon Brunovský 06D93AA 2136715 M 19- - 29.12.2019
Peter Kníž 06D74AA 2133073 M 40- - 01.01.2020
Lenka Knížová 06D77AA 2120028 W 40- - 01.01.2020
Katarína Poláková 06D95AA 2133072 N - 29.12.2019

ŠK Cart print Nitra (1) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Martin Bednárik CNR7201 406996 M 40- - 22.12.2019

ŠK HADVEO Banská Bystrica (4) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Lucia Kovalančíková HBB9351 8200014 W 19- - 04.01.2020
Jozef Pelikán HBB8401 2012276 M 19- - 01.01.2020
Ela Sedileková HBB9352 8116746 W 19- - 30.12.2019
Milan Šimoník HBB7501 2126379 M 40- - 20.12.2019

Klub OB Sokol Pezinok (62) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Monika Babiaková SPE80AA 347727 Open - 28.12.2019
Iveta Bobovská SPE8051 1425342 Open - 01.01.2020
Nela Bobovská SPE1351 1407837 RD - 01.01.2020
Veronika Bobovská SPE1051 2129202 W -10 - 01.01.2020
Samuel Bobovský SPE0803 2129220 M -12 - 01.01.2020
Vladimír Bobovský SPE7202 1425371 Open - 01.01.2020
Marta Brzová SPE5351 46298 W 55- - 01.01.2020
Ivan Butaš SPE7201 1407861 M 40- - 01.01.2020
Samuel Butaš M -10 - 01.01.2020
Tomáš Charvát SPE8502 1985804 M 19- - 01.01.2020
Adrián Ferianc 2141135 RD - 01.01.2020
Peter Ferianc 2111094 Open - 01.01.2020
Katarína Feriancová 2111093 N - 01.01.2020
Lenka Feriancová 2141131 W -10 - 01.01.2020
Monika Fintorova Open - 01.01.2020
Marie Fraňová SPE5051 416515 W 55- - 28.12.2019
Timotej Guňovský SPE0830 M -12 01.01.2020
Andrej Havlík SPE0901 307272 M -12 - 01.01.2020
Juraj Hönsch SPE08BD M -12 17.12.2019
Samuel Hostačný SPE0501 406927 M -16 - 01.01.2020
Lenka Jablonovská SPE9063 8660504 W 19- - 28.12.2019
Viktor Ježík SPE1202 1407843 M -10 - 01.01.2020
Jakub Kaman 219138 M -12 - 01.01.2020
Peter Karch SPE9112 8303074 M 19- - 05.01.2020
Maya Karovic SPE5851 1400941 W 55- - 01.01.2020
Pavol Kebis SPE0003 406926 M 19- - 01.01.2020
Pavol Kebis SPE6004 338390 M 19- - 01.01.2020
Bibiana Kebisová SPE6252 416513 W 55- - 01.01.2020
Martin Knapčok Open - 01.01.2020
Matej Knapčok M -12 - 01.01.2020
Ivan Križan M -10 - 01.01.2020
Richard Križan SPE0503 M -16 - 01.01.2020
Stanislava Križanová SPE06BA W -14 - 01.01.2020
Miroslav Kuník 8025022 M 40- - 03.01.2020
Radoslav Kuník SPE0103 219148 M 19- - 03.01.2020
Stanislav Kuník SPE0305 1407839 M -18 - 03.01.2020
Ingrid Kuníková SPE7251 219136 Open - 03.01.2020
Eva Kurucová SPE7151 1407846 W 40- - 01.01.2020
Petra Kurucová SPE0651 1407845 W -14 - 01.01.2020
Emma Miklošová RD - 05.01.2020
Kristína Mozolikova RD - 01.01.2020
Miloš Paulo SPE6301 46289 M 55- - 01.01.2020
Lenka Paulová SPE8852 416538 Open - 01.01.2020
Michal Pavelek SPE7902 307293 M 19- - 02.01.2020
Jaroslav Piják SPE5801 1407868 M 19- - 28.12.2019
Iveta Pijáková SPE6251 1407866 W 55- - 28.12.2019
Pavol Poláček SPE5501 1407867 M 55- - 01.01.2020
Darina Poláčková SPE5852 1407865 W 55- - 01.01.2020
Peter Šmahovský Open - 05.01.2020
Marian Spišiak SPE7601 7210911 M 40- - 28.12.2019
Natália Sulanová SPE7853 1407859 W 40- - 01.01.2020
Lucia Syrová SPE10AD 1407857 W -10 - 01.01.2020
Ivan Syrový SPE81AA 8025021 Open - 01.01.2020
Kristína Toporová SPE0751 219131 W -14 - 01.01.2020
Ingrid Valachová SPE6752 8025020 Open - 01.01.2020
Jan Varga 2141153 Open - 01.01.2020
Jan Varga 2141148 M -12 - 01.01.2020
Zoja Vargová 338220 RD - 01.01.2020
Matúš Zedníček SPE1201 416594 RD - 01.01.2020
Michal Zedníček SPE0603 219102 M -14 - 01.01.2020
Tomáš Zedníček SPE0405 406970 M -16 - 01.01.2020
Michaela Zedníčková SPE8253 2120013 W 19- - 01.01.2020

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (24) (filter)

Runner Reg. number SportIdent Categories (E1) Services Entry date
Ľubomíra Blašková 01C93AA Open 29.12.2019
Ján Buršík 01C68AB Open 27.12.2019
Jozef Čierny 01C68AA 445618 M 40- - 01.01.2020
Adela Cori 01C95AA 8180895 W 19- - 21.12.2019
Andrej Dolnák RD 05.01.2020
Ján Dolnák M -12 05.01.2020
Michal Formanek M 19- 03.01.2020
Boris Gunovsky 01C77AE N 23.12.2019
Filip Hríbik RD 04.01.2020
Hubert Ingr 01C85AB 406951 M 19- - 01.01.2020
Radka Lamanecová 01C96AB 307376 W 19- - 31.12.2019
Lukáš Lečko 01C92AA 438962 Open - 29.12.2019
Marek Lečko 01C90AE 439296 Open - 28.12.2019
Natália Longauer RD 03.01.2020
Nina Longauer W -12 03.01.2020
Richard Němec 01C07AE N 31.12.2019
Róbert Němec 01C71AB N 31.12.2019
Viktor Pavelek 01C56AA 416827 M 55- - 05.01.2020
Michal Piovarči M 19- 27.12.2019
Tomáš Prištiak Open 05.01.2020
Michelle Skrucana 01C91AB 2110807 W 19- - 04.01.2020
Simon Stastik RD 04.01.2020
Mojmir Stastny 01C59AA 2069581 M 55- - 27.12.2019
René Vrábeľ 01C77AA 2419913 Open - 15.12.2019