Entries

Competition: Trojkráľové preteky, 1. kolo oblastného rebríčka Západ SZOŠ (06.01.2020)

Number of entries: 232

Categories

M -10      W -10      M -12      W -12      M -14      W -14      M -16      W -16      M -18      W -18      M 19-      W 19-      M 40-      W 40-      M 55-      W 55-      Open       N          RD        

M -10 (3)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Ivan Križan Klub OB Sokol Pezinok Yes 01.01.2020
Samuel Butaš Klub OB Sokol Pezinok Yes 01.01.2020
Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 1407843 Yes 01.01.2020

W -10 (5)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 2118097 Yes 01.01.2020
Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava 442600 Yes 01.01.2020
Lenka Feriancová Klub OB Sokol Pezinok 2141131 Yes 01.01.2020
Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 2129202 Yes 01.01.2020
Lucia Syrová SPE10AD Klub OB Sokol Pezinok 1407857 Yes 01.01.2020

M -12 (11)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Jakub Kulik NOK- Narnijský orientačný krúžok Yes 01.01.2020
Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 2079540 Yes 01.01.2020
Patrik Gross SKS0803 Športový klub Sandberg 2132980 Yes 01.01.2020
Jakub Kaman Klub OB Sokol Pezinok 219138 Yes 01.01.2020
Jan Varga Klub OB Sokol Pezinok 2141148 Yes 01.01.2020
Matej Knapčok Klub OB Sokol Pezinok Yes 01.01.2020
Timotej Guňovský SPE0830 Klub OB Sokol Pezinok Yes 01.01.2020
Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 307272 Yes 01.01.2020
Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 2129220 Yes 01.01.2020
Juraj Hönsch SPE08BD Klub OB Sokol Pezinok Yes 17.12.2019
Ján Dolnák Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Yes 05.01.2020

W -12 (5)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 2049987 Yes 01.01.2020
Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 2049981 Yes 01.01.2020
Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 2049994 Yes 01.01.2020
Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 2118085 Yes 01.01.2020
Nina Longauer Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Yes 03.01.2020

M -14 (6)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 442590 Yes 01.01.2020
Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 2049999 Yes 01.01.2020
Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 2114238 Yes 01.01.2020
Tristan Sýkora FBA0602 ŠK Farmaceut Bratislava 2099592 Yes 31.12.2019
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 2043831 Yes 01.01.2020
Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 219102 Yes 01.01.2020

W -14 (7)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Eva Pálková 04A07AA GAMČA Yes 02.01.2020
Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 2017100 Yes 01.01.2020
Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 2028798 Yes 01.01.2020
Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 2049982 Yes 01.01.2020
Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 1407845 Yes 01.01.2020
Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 219131 Yes 01.01.2020
Stanislava Križanová SPE06BA Klub OB Sokol Pezinok Yes 01.01.2020

M -16 (7)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 2049996 Yes 01.01.2020
Ján Koman FBA0504 ŠK Farmaceut Bratislava 2124800 Yes 31.12.2019
Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 8116805 Yes 31.12.2019
Jakub Berčík FBA0507 ŠK Farmaceut Bratislava 2134365 Yes 31.12.2019
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 406927 Yes 01.01.2020
Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 406970 Yes 01.01.2020
Richard Križan SPE0503 Klub OB Sokol Pezinok Yes 01.01.2020

W -16 (7)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Yes 01.01.2020
Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 2049983 Yes 01.01.2020
Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 2049989 Yes 01.01.2020
Nicole Herna FBA0552 ŠK Farmaceut Bratislava 2104581 Yes 31.12.2019
Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 8665514 Yes 31.12.2019
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 8668997 Yes 31.12.2019
Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 2043832 Yes 01.01.2020

M -18 (6)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 2092467 Yes 01.01.2020
Matej Demovič RBA0305 TJ Rapid Bratislava 8667951 Yes 01.01.2020
Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 2028796 Yes 01.01.2020
Michal Skladaný ŠK Triturus Nitra 406967 Yes 31.12.2019
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 8228223 Yes 29.12.2019
Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 1407839 Yes 03.01.2020

W -18 (1)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Katarína Palusková FBA0251 ŠK Farmaceut Bratislava 2078491 Yes 04.01.2020

M 19- (32)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 8667959 Yes 04.01.2020
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 886720 Yes 01.01.2020
Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 7208215 Yes 01.01.2020
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Yes 01.01.2020
Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 434810 Yes 01.01.2020
Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 1399407 Yes 01.01.2020
Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 7204499 Yes 01.01.2020
Andrej Heriban PEZ9902 Klub OB AŠK Pezinok 2030952 Yes 01.01.2020
Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 2028797 Yes 01.01.2020
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 7209462 Yes 01.01.2020
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 8656707 Yes 01.01.2020
Jozef Kudla SKS80AC Športový klub Sandberg 2128441 Yes 01.01.2020
Roman Kučera 01L83AA ATU Kosice 8071307 Yes 31.12.2019
Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 8116785 Yes 31.12.2019
Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 8115118 Yes 31.12.2019
Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 2124765 Yes 31.12.2019
Daniel Skladaný ŠK Triturus Nitra 338397 Yes 31.12.2019
Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 7210405 Yes 31.12.2019
Jozef Fekiač VBA9101 ŠK VAZKA Bratislava 53797 Yes 29.12.2019
Peter Šimko 07A87AA (DEU) OSC Kassel 8277377 Yes 29.12.2019
Simon Brunovský 06D93AA TRIAX 2136715 Yes 29.12.2019
Jozef Pelikán HBB8401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2012276 Yes 01.01.2020
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 1407868 Yes 28.12.2019
Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 307293 Yes 02.01.2020
Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 338390 Yes 01.01.2020
Pavol Kebis SPE0003 Klub OB Sokol Pezinok 406926 Yes 01.01.2020
Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 219148 Yes 03.01.2020
Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 8303074 Yes 05.01.2020
Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 1985804 Yes 01.01.2020
Michal Piovarči Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Yes 27.12.2019
Michal Formanek Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Yes 03.01.2020
Hubert Ingr 01C85AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 406951 Yes 01.01.2020

W 19- (16)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava 406903 Yes 01.01.2020
Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 307438 Yes 01.01.2020
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 8123457 Yes 01.01.2020
Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 8004608 Yes 01.01.2020
Lenka Slaná SKS17AD Športový klub Sandberg 2132982 Yes 01.01.2020
Terézia Šujanská SKS95AA Športový klub Sandberg 2092468 Yes 01.01.2020
Katarína Sýkorová FBA8253 ŠK Farmaceut Bratislava 2099593 Yes 31.12.2019
Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 7207885 Yes 31.12.2019
Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 2110806 Yes 03.01.2020
Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8200014 Yes 04.01.2020
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8116746 Yes 30.12.2019
Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 8660504 Yes 28.12.2019
Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 2120013 Yes 01.01.2020
Michelle Skrucana 01C91AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2110807 Yes 04.01.2020
Adela Cori 01C95AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 8180895 Yes 21.12.2019
Radka Lamanecová 01C96AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 307376 Yes 31.12.2019

M 40- (21)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 434820 Yes 01.01.2020
Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 8290829 Yes 01.01.2020
Alexander Srb 02L73AB (AUT) OJE Wappler 8030573 Yes 01.01.2020
Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 2027941 Yes 01.01.2020
Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 2049993 Yes 01.01.2020
Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 2049992 Yes 01.01.2020
Bohuš Butaš 12E73AA Boxo 406963 Yes 31.12.2019
Jozef Paluska FBA7401 ŠK Farmaceut Bratislava 2078490 Yes 04.01.2020
Ladislav Kasza FBA7102 ŠK Farmaceut Bratislava 2078497 Yes 31.12.2019
Marián Mališ IBA6901 TJ Ioan 1209 2111085 Yes 30.12.2019
Denis Kizhaev 12F74AA (RUS) Orienta-Victoria 7940590 Yes 29.12.2019
Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 2043834 Yes 01.01.2020
Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 876002 Yes 29.12.2019
Andrej Žitňan VBA7801 ŠK VAZKA Bratislava 418954 Yes 05.01.2020
Peter Kníž 06D74AA TRIAX 2133073 Yes 01.01.2020
Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 406996 Yes 22.12.2019
Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2126379 Yes 20.12.2019
Miroslav Kuník Klub OB Sokol Pezinok 8025022 Yes 03.01.2020
Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 1407861 Yes 01.01.2020
Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 7210911 Yes 28.12.2019
Jozef Čierny 01C68AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 445618 Yes 01.01.2020

W 40- (23)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416825 Yes 03.01.2020
Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 8226434 Yes 01.01.2020
Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava 2133069 Yes 01.01.2020
Alena Pašková RBA7151 TJ Rapid Bratislava 8100006 Yes 01.01.2020
Helga Tezarek 02L73AA (AUT) OJE Wappler 8080473 Yes 01.01.2020
Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 2049988 Yes 01.01.2020
Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 2049984 Yes 01.01.2020
Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 2049995 Yes 01.01.2020
Barbora Grossová SKS80AB Športový klub Sandberg 2128444 Yes 01.01.2020
Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 2118101 Yes 01.01.2020
Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 2128445 Yes 01.01.2020
Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 2132984 Yes 01.01.2020
Mária Bellušová SKS74AC Športový klub Sandberg 2120022 Yes 01.01.2020
Jana Školeková SKS79AB Športový klub Sandberg 2132983 Yes 01.01.2020
Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 9200733 Yes 31.12.2019
Petra Rebrová FBA7252 ŠK Farmaceut Bratislava 2092412 Yes 31.12.2019
Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 2124760 Yes 31.12.2019
Ida Herna FBA7253 ŠK Farmaceut Bratislava 2103272 Yes 31.12.2019
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 307356 Yes 29.12.2019
Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 2043833 Yes 01.01.2020
Lenka Knížová 06D77AA TRIAX 2120028 Yes 01.01.2020
Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok 1407846 Yes 01.01.2020
Natália Sulanová SPE7853 Klub OB Sokol Pezinok 1407859 Yes 01.01.2020

M 55- (18)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 8390839 Yes 01.01.2020
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Yes 01.01.2020
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 307357 Yes 03.01.2020
Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 2104604 Yes 01.01.2020
Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 8100017 Yes 01.01.2020
Paul Grün 06F54AA (AUT) OLG Ströck Wien 8080454 Yes 01.01.2020
Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 7206540 Yes 01.01.2020
Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 9753101 Yes 01.01.2020
Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 2079503 Yes 31.12.2019
Vladimír Grauzel FBA5101 ŠK Farmaceut Bratislava 406974 Yes 05.01.2020
Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 406913 Yes 31.12.2019
Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 2095951 Yes 31.12.2019
Werner Herbst (AUT) HSV Lale 2033603 Yes 31.12.2019
Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 2042534 Yes 29.12.2019
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 1407867 Yes 01.01.2020
Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 46289 Yes 01.01.2020
Viktor Pavelek 01C56AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 416827 Yes 05.01.2020
Mojmir Stastny 01C59AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2069581 Yes 27.12.2019

W 55- (14)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 8350835 Yes 01.01.2020
Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 307367 Yes 01.01.2020
Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 8226342 Yes 01.01.2020
Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 2028800 Yes 01.01.2020
Katarína Daříčková FBA5551 ŠK Farmaceut Bratislava 362807 Yes 31.12.2019
Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 8478747 Yes 29.12.2019
Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 53793 Yes 29.12.2019
Jana Martanovičová VBA61AA ŠK VAZKA Bratislava 2051947 Yes 29.12.2019
Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 416515 Yes 28.12.2019
Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 46298 Yes 01.01.2020
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 1407865 Yes 01.01.2020
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 1407866 Yes 28.12.2019
Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 1400941 Yes 01.01.2020
Bibiana Kebisová SPE6252 Klub OB Sokol Pezinok 416513 Yes 01.01.2020

Open (29)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Jarmila Poláková 3NT Yes 05.01.2020
Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 406912 Yes 01.01.2020
Ria Staszová VIA8951 Viatoris 416596 Yes 01.01.2020
Oliver Gross SKS0404 Športový klub Sandberg 2079536 Yes 01.01.2020
Ľubica Mravíková SKS70AB Športový klub Sandberg 2114237 Yes 01.01.2020
Andrej Sýkora FBA7906 ŠK Farmaceut Bratislava 7202851 Yes 31.12.2019
Lukáš Lovás IBA0101 TJ Ioan 1209 2045687 Yes 30.12.2019
Martin Lovás IBA0401 TJ Ioan 1209 2001946 Yes 30.12.2019
Alžbeta Lovásová IBA6951 TJ Ioan 1209 2120019 Yes 30.12.2019
Andrej Mališ IBA0102 TJ Ioan 1209 2103536 Yes 30.12.2019
Veronika Kosová VBA8651 ŠK VAZKA Bratislava 416768 Yes 05.01.2020
Peter Ferianc Klub OB Sokol Pezinok 2111094 Yes 01.01.2020
Jan Varga Klub OB Sokol Pezinok 2141153 Yes 01.01.2020
Martin Knapčok Klub OB Sokol Pezinok Yes 01.01.2020
Monika Fintorova Klub OB Sokol Pezinok Yes 01.01.2020
Peter Šmahovský Klub OB Sokol Pezinok Yes 05.01.2020
Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 416538 Yes 01.01.2020
Ingrid Kuníková SPE7251 Klub OB Sokol Pezinok 219136 Yes 03.01.2020
Ingrid Valachová SPE6752 Klub OB Sokol Pezinok 8025020 Yes 01.01.2020
Monika Babiaková SPE80AA Klub OB Sokol Pezinok 347727 Yes 28.12.2019
Vladimír Bobovský SPE7202 Klub OB Sokol Pezinok 1425371 Yes 01.01.2020
Iveta Bobovská SPE8051 Klub OB Sokol Pezinok 1425342 Yes 01.01.2020
Ivan Syrový SPE81AA Klub OB Sokol Pezinok 8025021 Yes 01.01.2020
Tomáš Prištiak Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Yes 05.01.2020
René Vrábeľ 01C77AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2419913 Yes 15.12.2019
Ján Buršík 01C68AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Yes 27.12.2019
Marek Lečko 01C90AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 439296 Yes 28.12.2019
Lukáš Lečko 01C92AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 438962 Yes 29.12.2019
Ľubomíra Blašková 01C93AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Yes 29.12.2019

N (6)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Miriam Buršíková 05X77AA neregistrovaní Yes 31.12.2019
Katarína Poláková 06D95AA TRIAX 2133072 Yes 29.12.2019
Katarína Feriancová Klub OB Sokol Pezinok 2111093 Yes 01.01.2020
Boris Gunovsky 01C77AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Yes 23.12.2019
Róbert Němec 01C71AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Yes 31.12.2019
Richard Němec 01C07AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Yes 31.12.2019

RD (15)

Runner Reg. number Club SportIdent Events (E1) Entry date
Lukáš Dávidík BBA14AA KOBRA Bratislava Yes 04.01.2020
Ema Kulikova NOK- Narnijský orientačný krúžok Yes 01.01.2020
Uršula Čaputová NOK- Narnijský orientačný krúžok Yes 01.01.2020
Zuzana Máčajová Športový klub Sandberg 2114247 Yes 01.01.2020
Alan Sýkora FBA1202 ŠK Farmaceut Bratislava 2133067 Yes 31.12.2019
Adrián Ferianc Klub OB Sokol Pezinok 2141135 Yes 01.01.2020
Zoja Vargová Klub OB Sokol Pezinok 338220 Yes 01.01.2020
Kristína Mozolikova Klub OB Sokol Pezinok Yes 01.01.2020
Emma Miklošová Klub OB Sokol Pezinok Yes 05.01.2020
Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 1407837 Yes 01.01.2020
Matúš Zedníček SPE1201 Klub OB Sokol Pezinok 416594 Yes 01.01.2020
Natália Longauer Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Yes 03.01.2020
Simon Stastik Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Yes 04.01.2020
Filip Hríbik Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Yes 04.01.2020
Andrej Dolnák Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Yes 05.01.2020