Results

Competition: Meraný tréning “32 rokov predsedu Pala Poláčka st.”

Event: Meraný tréning “32 rokov predsedu Pala Poláčka st.” (09.03.2024)

01C     PEZ     RBA     SKS     SPE    

Categories

A          B          C          D         

A 6.90 km / 330 m Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 44:30
2 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 68:47 + 24:17
3 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 71:59 + 27:29
4 Veronika Vachová SPE8551 Klub OB Sokol Pezinok 77:04 + 32:34
5 Jozef Ženiš 80:43 + 36:13
6 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 92:27 + 47:57
6 Ema Podhorná 92:27 + 47:57
8 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 96:30 + 52:00
Jozef Dorozlo SPE7302 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Peter Horský SPE8002 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg DNS
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok DISQ

B 4.80 km / 220 m Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 42:13
2 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 47:59 + 5:46
3 Tomáš Sokolík 49:53 + 7:40
4 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 54:19 + 12:06
5 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 55:19 + 13:06
6 Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 57:19 + 15:06
7 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 58:03 + 15:50
8 Jozef Nemček SPE7701 Klub OB Sokol Pezinok 63:56 + 21:43
9 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 65:30 + 23:17
10 Anna Tomašová SPE1055 Klub OB Sokol Pezinok 66:36 + 24:23
11 Lucia Horská SPE1057 Klub OB Sokol Pezinok 67:35 + 25:22
12 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 70:06 + 27:53
13 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 72:14 + 30:01
14 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 73:15 + 31:02
15 Juraj Dolný SPE7802 Klub OB Sokol Pezinok 80:01 + 37:48
16 Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 83:11 + 40:58
17 Michaela Syrová SPE7951 Klub OB Sokol Pezinok 98:07 + 55:54
18 Michal Fraňo SPE7501 Klub OB Sokol Pezinok 106:20 + 64:07
Roman Dorozlo SPE1005 Klub OB Sokol Pezinok MP
Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Jakub Dolný SPE1204 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok DNS

C 2.90 km / 90 m Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 35:20
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 35:51 + 0:31
3 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 36:13 + 0:53
4 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 42:09 + 6:49
5 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 42:52 + 7:32
6 Peter Fraňo SPE4701 Klub OB Sokol Pezinok 46:10 + 10:50
7 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 50:42 + 15:22
8 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 52:02 + 16:42
9 Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 52:14 + 16:54
10 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 54:32 + 19:12
11 Anna Poláčková SPE9457 Klub OB Sokol Pezinok 55:10 + 19:50
12 Žofia Tunová 59:53 + 24:33
13 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 63:28 + 28:08
14 Mária Tunová 68:01 + 32:41
15 Silvia Tomkovičová SKS8851 Športový klub Sandberg 68:18 + 32:58
16 Štefan Noga SPE5402 Klub OB Sokol Pezinok 71:13 + 35:53
17 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 77:23 + 42:03

D 1.80 km / 50 m Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 27:19
2 Matej Košík 30:37 + 3:18
3 Samuel Schabjuk SPE1306 Klub OB Sokol Pezinok 36:21 + 9:02
4 Jerguš Palčík 40:05 + 12:46
5 Tomáš Máčaj 01C75AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 50:46 + 23:27
6 Anna Syrová SPE1551 Klub OB Sokol Pezinok 56:11 + 28:52
7 Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg 57:08 + 29:49
8 Radka Tomkovičová SKS1751 Športový klub Sandberg 80:03 + 52:44
Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok DNS