Klub: TJ Rapid Bratislava

Informácie

ID klubu:
19
Skratka:
RBA
Krajina:
Slovensko
Vedúci klubu:
Počet členov:
64
IČO:
00681512
Názov subjektu:
Telovýchovná jednota Rapid Bratislava
Právna forma:
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Umiestnenie:
Západ
Adresa subjektu:
Hrachová 4 , 82105 Bratislava - mestská časť Ružinov
Bankový účet:
SK4711110000001009904000
Webstránka:

Kontakt

E-mail:
tjrapid@tjrapid.sk

Preteky klubu

Dátum Názov Miesto Odvetvie Klasifikácia
14.10.2018 Jesenná cena Rapidu 9. kolo Sanasport Cup 2018 Bratislava - Kamzík OB OR
27.05.2018 Milá Míľa 2018 Horáreň Horský park, Lesná 1 OB O
06.05.2018 Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup Smolenice OB SRJ
19.04.2018 Školské majstrovstvá obvodov Bratislava II, Malacky a Senec Bratislava Petržalka OB S
25.03.2018 Prvý jarný kufor, 6.kolo SANASPORT Cup 2018 Internáty v Mlynskej doline, Bratislava OB OR
28.01.2018 Yeti Zima Cup 2. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2018 ZŠ Tupolevova 20, Bratislava - Petržalka OB OR
08.10.2017 Jesenná cena Rapidu 12. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2017 Bratislava OB OR
28.05.2017 Milá Míľa 22. ročník Bratislava Horský park OB V
07.05.2017 Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup Smolenice / Jahodník OB SRJ
06.05.2017 Majstrovstvá Slovenska v nočnom OB Smolenice / Jahodník OB MSR
26.04.2017 Školské majstrovstvá obvodov Bratislava II, Malacky a Senec Základná škola Nevädzova 2, Bratislava - Trávniky OB S
19.03.2017 Prvý jarný kufor 7. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2017 Bratislava OB OR
29.01.2017 Yeti Zima Cup 2. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2017 Areál SAV - Spoločenské centrum, Bratislava OB OR
09.10.2016 Jesenná cena Rapidu 11. kolo Oblastného rebríčka západnej oblasti Telocvičňa Ekonomickej Univerzity, Dolnozemská cesta č. 1, Bratislava OB OR
15.05.2016 21. ročníka verejných bežeckých pretekov Milá míľa Horáreň Horský park, Lesná 1, Bratislava Iné V
21.04.2016 Školské majstrovstvá obvodov Bratislava II. a Malacky Zlaté piesky - Gazdovský dvor OB S
20.03.2016 Prvý jarný kufor 6. kolo Oblastného rebríčka západnej oblasti Areál Biofarmy Príroda, pri Lozorne OB OR
17.01.2016 Yeti Zima Cup 2. kolo Oblastného rebríčka západnej oblasti Bratislava Patronka - Areál SAV OB OR
08.11.2015 Jesenná cena Rapidu, 12. kolo rebríčka oblasti Západ Ekonomická univerzita Bratislava - Petržalka OB OR
14.06.2015 SRJ v OB - dlhá trať Stupava OB SRJ
13.06.2015 2. kolo Slovenského pohára v TempO Bratislava TRAIL SRJ
13.06.2015 Majstrovstvá SR v OB - šprintové štafety Areál SAV - Patrónka OB MSR
12.06.2015 Majstrovstvá SR v nočnom OB Stupava OB MSR
15.03.2015 Prvý jarný kufor, 7. kolo rebríčka oblasti Západ Bratislava – Rača, Knižkova dolina, letné kúpalisko OB OR
18.01.2015 Yeti Zima Cup, 2. kolo rebríčka oblasti Západ Osemročné športové Gymnázium, Ostredková ul. 10., Bratislava - Ružinov OB OR
13.05.2014 Školské majstrovstvá Bratislavského samosprávneho kraja v OB o Pohár predsedu BSK Budova STU, Fakulta informatiky a informačných technológií, Ilkovičova ul. Bratislava OB O
10.04.2014 Školské majstrovstvá obvodu Bratislava 2 Malacky a Senec v orientačnom behu o Pohár predsedu BSK ZŠ Tupolevova 20, Bratislava - Petržalka OB O
30.03.2014 Jarná cena Rapidu - 10. kolo rebríčka oblasti Západ Stupava OB OR
29.03.2014 Prvý Jarný Kufor - 9. kolo rebríčka oblasti Západ Stupava OB OR
19.01.2014 YETI ZIMA CUP, OR 2014 Západnej oblasti Bratislava, Petržalka OB OR
24.03.2013 Prvý jarný kufor - OR v OB ZÁPAD Bratislava OB OR
20.01.2013 8. ročník YETI ZIMA CUP, 3. kolo ZL Západ Bratislava OB OR
27.05.2012 Jarná cena Rapidu - OR v OB ZÁPAD Bratislava OB OR
25.03.2012 Prvý jarný kufor - OR v OB ZÁPAD Bratislava - Kamzík OB OR
29.01.2012 3. kolo Zimnej ligy v OB 2012 oblasti ZÁPAD - 7. YETI ZIMA CUP v OB Bratislava OB OR
22.07.2011 35. Veľká cena Slovenska v OB 2011 Ladomerská Vieska OB SRJ
20.03.2011 Jarná cena Rapidu - OR v OB ZÁPAD Bratislava - Kamzík OB OR
19.03.2011 Prvý jarný kufor - OR v OB ZÁPAD Bratislava - Pekná cesta OB OR
06.02.2011 4. kolo Zimnej ligy v OB 2011 oblasti ZÁPAD - 6. YETI ZIMA CUP v OB Bratislava - Rusovce OB OR
21.03.2010 Jarná cena Rapidu - oblast. rebríček v OB ZÁPAD Devínske Jazero OB OR
20.03.2010 37. Prvý jarný kufor - oblast. rebríček v OB ZÁPAD Bratislava - Kamzík OB OR
20.02.2010 8. kolo Zimnej ligy v OB 2010 oblasti ZÁPAD - YETI ZIMA CUP v OB Bratislava - Ružinov OB OR
22.03.2009 Jarná cena Rapidu - oblast. rebríček v OB ZÁPAD Bratislava OB OR
21.03.2009 36. Prvý jarný kufor - oblast. rebríček v OB ZÁPAD Bratislava OB OR
01.02.2009 5. kolo Zimnej ligy v OB 2009 oblasti ZÁPAD - YETI ZIMA CUP v OB Bratislava - Petržalka OB OR
30.03.2008 Jarná cena Rapidu 2008 - oblast. rebríček v OB ZÁPAD Bratislava OB OR
29.03.2008 35. Prvý jarný kufor - oblast. rebríček v OB ZÁPAD Devínske jazero OB OR
27.01.2008 5. kolo Zimnej ligy v OB 2008 oblasti ZÁPAD - YETI ZIMA CUP v OB Bratislava OB OR
07.10.2007 Jesenná cena Rapidu v OB Záhorská Bystrica OB OR
18.03.2007 34. Prvý Jarný Kufor Bratislava OB OR
18.02.2007 5. kolo Zimnej ligy v OB 2007 oblasti ZÁPAD Bratislava OB OR
29.01.2006 Zimná liga oblasti Západ -3. kolo Bratislava - Petržalka OB OR
03.04.2005 Jarná Cena Rapidu Bratislava - Rača OB OR
02.04.2005 Prvý Jarný Kufor Bratislava - Záhorská Bystrica OB OR
13.03.2005 Zimný OB - VVpKS Bratislava - Petržalka OB OR
18.04.2004 Jarná cena Rapidu Bratislava (Karlova Ves) OB OR
07.04.2002 BTo - Jarná cena Rapidu Bratislava OB OR
24.03.2002 BTo - Prvý jarný kufor Rača OB OR
06.05.2001 3. kolo OR Bratislavsko-Trnavskej oblasti (Jarná cena Rapidu) Bratislava OB O
25.03.2001 1. kolo OR Bratislavsko-Trnavskej oblasti (Prvý jarný kufor) Bratislava OB O
02.04.2000 Jarná cena Rapidu, OR BTo - skrátená trať Bratislava OB OR
01.04.2000 Prvý Jarný kufor, OR BTo - skrátená trať Bratislava OB OR
28.03.1999 5. kolo oblastného rebríčka Bratislavsko-Trnavskej oblasti - skrátená trať Bratislava, Pekná cesta OB OR
27.03.1999 4. kolo oblastného rebríčka Bratislavsko-Trnavskej oblasti - klasická trať Bratislava, Pekná cesta OB OR

Pretekári klubu

Registrácia: normálna

Meno a priezvisko Registračné číslo SportIdent Dátum od Dátum do  
Štubňa Ján RBA5803 442874 19.03.1966 -  
Eliáš Michal RBA6604 439299 19.03.1966 -  
Lanátorová Katarína RBA7856 307269 01.01.2001 -  
Petrinec Mário RBA9201 307399 01.01.2001 -  
Flassiková Zora RBA8056 307294 01.01.2001 -  
Vávra Viktor RBA5001 307365 01.01.2001 -  
Schenk Róbert RBA6802 434820 01.01.2001 -  
Šmelík Ján RBA6701 307273 01.01.2001 -  
Priesol František RBA5901 307419 01.01.2001 -  
Kumová Iva RBA6252 307367 01.01.2001 -  
Formanko Dušan RBA5801 2099591 01.01.2001 -  
Schenková Katarína RBA7451 307438 01.01.2001 -  
Lanátor Tibor RBA7903 445617 01.01.2001 -  
Mazúrová Soňa RBA6551 307362 01.01.2001 -  
Petrinec Andrej RBA8903 307359 01.01.2001 -  
Mazúr Milan RBA6201 910191 01.01.2001 -  
Petrinec Milan RBA5802 307357 01.01.2001 -  
Šabo Mikuláš RBA7820 8228888 01.12.2001 -  
Šmelík Ľudovít RBA4301 2104604 01.12.2001 -  
Šmelík Juraj RBA6603 7208215 01.12.2001 -  
Schenková Tereza RBA9751 9000008 26.06.2003 -  
Šmelíková Tereza RBA9951 338220 01.01.2007 -  
Schenk Jakub RBA0001 338400 20.02.2007 -  
Miklušová Tereza RBA9952 8222299 05.01.2009 -  
Jánoška Jozef RBA5902 307364 05.01.2009 -  
Schenk Michal RBA0201 434810 05.01.2009 -  
Mikluš Marián RBA7204 8000029 05.01.2009 -  
Miklušová Dagmar RBA7351 8123457 05.01.2009 -  
Šmelíková Dorota RBA0251 1399951 05.01.2009 -  
Miklušová Tamara RBA0252 8434822 05.01.2009 -  
Vávrová Beata RBA5651 682341 01.04.2009 -  
Vávrová Erika RBA7751 9201324 01.04.2009 -  
Stubna Michael RBA9603 - 17.08.2010 -  
Stubna Philip RBA9304 1399407 17.08.2010 -  
Stubna Thomas RBA9602 - 17.08.2010 -  
Jánošková Taťjana RBA6051 307440 26.01.2012 -  
Rybár Samuel RBA9801 2045173 26.01.2012 -  
Kubenová Alžbeta RBA0151 445622 26.01.2012 -  
Pánková Martina RBA6953 445621 26.01.2012 -  
Jánoška Tomáš RBA9301 307368 01.04.2012 -  
Mazúr Ján RBA5804 1399956 01.06.2012 -  
Rybár Dušan RBA6202 2045172 01.06.2012 -  
Lanátor Jakub RBA0701 307361 25.03.2014 -  
Uváček Vladimír RBA5805 - 01.01.2015 -  
Šmelík Daniel RBA0702 442590 01.01.2015 -  
Lovás Dominik RBA9902 2045687 06.01.2015 -  
Goldschmidt Tobiáš RBA0003 2045678 06.01.2015 -  
Matejíčková Lucia RBA9851 2103537 23.03.2015 -  
Krištof Jakub RBA0004 - 01.03.2016 -  
Kubik Maximilián RBA0303 2092468 01.03.2016 -  
Eliášová Hana RBA0651 445625 01.03.2016 -  
Paško Marko RBA7001 - 01.03.2016 -  
Paško Adam RBA0301 - 01.03.2016 -  
Paško Michal RBA9903 - 01.03.2016 -  
Chernivetskaya Anastasia RBA8051 1633179 01.03.2016 -  
Bejdák Martin RBA9605 434830 15.05.2016 -  
Hummel Jakub RBA0304 2092467 18.05.2017 -  
Dravecký Oliver RBA0102 - 18.05.2017 -  
Ďuriš Jakub RBA0103 - 01.08.2017 -  
Jančovičová Michaela RBA0253 - 01.08.2017 -  
Vojtková Ela RBA0254 - 01.08.2017 -  
Lanátorová Lucia RBA1051 - 01.08.2017 -