Preteky

Dátum Názov Miesto Odvetvie Klasifikácia Organizátor Info
09.02.2019 Majstrovstvá SR v LOB na stredných tratiach Kysak LOB MSR KYS
09.02.2019 Valentínska snežienka Košice, Terasa OB V TKE
10.02.2019 Slovenský rebríček v LOB na dlhých tratiach Kysak LOB SRJ KYS
16.02.2019 Valentínsky Sporko 2019, 3. kolo oblastného rebríčka ZO SZOŠ Šamorín OB OR BBA P
16.02.2019 Majstrovstvá SR v LOB na dlhých tratiach Skalka pri Kremnici LOB MSR EBB P
17.02.2019 Majstrovstvá SR v LOB štafiet Skalka pri Kremnici LOB MSR EBB P
09.03.2019 Snežienky a Machri, 4.kolo oblastného rebríčka ZO SZOŠ Ivanka pri Dunaji OB OR SKS P
09.03.2019 Snežienky a Machri -- štafety Ivanka pri Dunaji OB OR SKS P
14.03.2019 Pezinská školská liga - 4. kolo Pezinok - Rozálka OB O SPE
16.03.2019
- 17.03.2019
Seminárov rozhodcov a trénerov orientačných športov Vzdelávacie a rekreačné zariadenie Lesník, Martin – Priekopa OB X XOB
06.04.2019
- 07.04.2019
CESOM Záhorie OB SRJ BBA P
10.04.2019 Školské majstrovstvá okresu Pezinok, PSL-5. kolo Pezinok - centrum OB O SPE
15.04.2019 Školské majstrovstvá obvodov BA IV a BA V Karlova Ves OB O FBA
27.04.2019
- 28.04.2019
Nógrad Nagydíj (Veľká cena Nógradu) Salgotárján OB SRJ FBA
08.05.2019 Jarný elexír, KnockOut šprint Bratislava OB OR FBA
25.05.2019 Majstrovstvá SR v šprinte Trnava OB MSR SPE
26.05.2019 Pohár oslobodenia mesta Pezinok Viničné OB SRJ SPE
29.05.2019 Pezinská školská liga - finále Pezinok - Grinava OB O SPE
01.06.2019 Spoznaj svoj les Bratislava, Pekná cesta OB OR SKS
10.06.2019
- 11.06.2019
Školské majstrovstvá Slovenska jednotlivci a štafety Turčianske Teplice OB O ZMT P
15.06.2019 Majstrovstvá SR na strednej trati Žilinský kraj OB MSR VZA
16.06.2019 Slovenský rebríček v OB Žilinský kraj OB SRJ VZA
04.07.2019
- 07.07.2019
Tatry orienteering 2019 Podbanské, Bachledová dolina OB V RBK P
13.07.2019
- 20.07.2019
O-camp 2019 Athéna Suchý, ČR OB O SKS
09.08.2019
- 11.08.2019
Slovak Karst cup / Veľká cena Slovenska Plešivecká planina, Rožňava OB SRJ TKE P
07.09.2019
- 08.09.2019
Slovenský rebríček Zlín - Lukoveček OB SRJ VBA
27.09.2019 Majstrovstvá SR v nočnom OB Bratislava OB MSR SKS
28.09.2019 Majstrovstvá SR štafiet Bratislava OB MSR SKS
29.09.2019 Jelení paroh Bratislava OB SRJ SKS
06.10.2019 Štúrov Bajúz Pezinok OB OR SPE

Preteky na mape