Preteky

Dátum Názov Miesto Odvetvie Klasifikácia Organizátor Info
15.02.2020 TATRY SKI ORIENTEERING - MSR middle Račková dolina LOB MSR RBK
16.02.2020 TATRY SKI ORIENTEERING - SRJ middle Račková dolina LOB SRJ RBK
19.02.2020 Valentínska snežienka Košice - Terasa OB V TKE
01.03.2020 Jarný elixír Bratislava, Dúbravka OB OR FBA P
14.03.2020
- 15.03.2020
Snežienky a Machri - dlhá trať a šprint 14.3. Kamzík, 15.3. Hainburg OB OR SKS
15.03.2020 Snežienky a Machri - šprintové štafety Hainburg OB O SKS
21.03.2020
- 22.03.2020
1. - 2. kolo OR Východ Lemešany, Kysak OB OR KYS P
28.03.2020
- 29.03.2020
CESOM Šaštín - Stráže OB SRJ BBA P
08.04.2020 Školské majstrovstvá okresu Pezinok, Pezinská školská liga Pezinok OB O SPE
18.04.2020 Konferencia SZOŠ 2020 Stredná odborná škola, Pod Bánošom 80, Banská Bystrica OB X SZOŠ
21.04.2020 Školské majstrovstvá obvodov BA IV a BA V Bratislava, ZŠ Tilgnerova OB S VBA
22.04.2020 Školské majstrovstvá obvodov BA III a BA I Bratislava, ZŠ Tilgnerova OB S VBA
23.04.2020 Školské majstrovstvá obvodov BA II Bratislava, ZŠ Tilgnerova OB S RBA
24.04.2020 Trnavská župná olympiáda, majstrovstvá TTSK v OB, Pezinská školská liga Trnava OB O SPE
01.05.2020
- 03.05.2020
OB víkend Bratislava- Rača OB SRJ RBA
08.05.2020
- 09.05.2020
Tipó Kupa Maďarsko OB SRJ XOB
12.05.2020 Školské majstrovstvá Bratislavského samosprávneho kraja Bratislava - Petržalka, ZŠ Felix OB S VBA
16.05.2020 Majstrovstvá SR v šprinte Nová Bystrica - Vychylovka (Múzeum kysuckej dediny) OB MSR BBA
17.05.2020 INOV8 CUP Nová Bystrica - Vychylovka (Múzeum kysuckej dediny) OB SRJ BBA
26.05.2020
- 27.05.2020
Letná univerziáda v orientačnom behu Žilina OB O VZA
30.05.2020
- 31.05.2020
Pohár oslobodenia mesta Pezinok Dubová - chata Fúgelka OB SRJ SPE
03.06.2020
- 04.06.2020
Školské MSR v OB Senec, Slnečné jazerá OB S SPE
04.06.2020 Pezinská školská liga - finále Senec, Slnečné jazerá OB O SPE
06.06.2020 Majstrovstvá Slovenska v MTBO -krátka trať Šaštín-Stráže OC MSR VBA
07.06.2020 Majstrovstvá Slovenska v MTBO - Dlhá trať Šaštín-Stráže OC MSR VBA
25.06.2020
- 28.06.2020
TATRY ORIENTEERING 4 etapy Liptov, Tatry OB V RBK
01.08.2020
- 02.08.2020
pre-WMOC Training Competition Bratislava(SK) / Hainburg(AT) OB O SKS
08.08.2020
- 14.08.2020
Slovak Karst cup / Veľká cena Slovenska Košice OB O KYS
TKE
P
18.09.2020 M SR v nočnom OB Lučenec OB MSR HBB
19.09.2020
- 20.09.2020
Slovenský rebríček Lučenec OB SRJ HBB

Preteky na mape