Klub: Športový klub Sandberg

Informácie

ID klubu:
46
Skratka:
SKS
Krajina:
Slovensko
Vedúci klubu:
Počet členov:
70
Virtuálne registrácie:
17
IČO:
31807399
Názov subjektu:
Športový klub Sandberg
Právna forma:
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Umiestnenie:
Západ
Adresa subjektu:
J. Smreka 10 , 84108 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves
Bankový účet:
SK9083300000002001784563

Kontakt

Meno kontaktnej osoby:
Radoslav Jonáš
Kontaktná adresa:
Zavadilova 27
Telefón - mobil:
+421902488202
E-mail:
sandberg.orienteering@gmail.com
gold
10
silver
16
bronze
15
races
3007
victories
202
podmiums
677

Preteky klubu

Dátum Názov Miesto Odvetvie Klasifikácia
25.09.2022 Slovenský rebríček jednotlivcov Bratislava OB SRJ
24.09.2022 Majstrovstvá Slovenska v OB na dlhých tratiach Bratislava OB MSR
07.11.2021 Snežienky a machri šprint Rakúsko - Hainburg a.D. OB OR
07.11.2021 Snežienky a machri štafety Rakúsko - Hainburg a.D. OB OR
06.11.2021 Snežienky a machri long Bratislava, Kamzík OB OR
26.09.2021 Majstrovstvá Slovenska štafiet Kamenec pod Vtáčnikom OB MSR
25.09.2021 Majstrovstvá Slovenska na strednej trati, WRE Kamenec pod Vtáčnikom OB MSR
06.06.2021 Spoznaj svoj les Svätý Jur OB O
08.05.2021 Merany individualny trening Pekná cesta Bratislava Pekná cesta Bratislava OB O
04.10.2020 M SR štafiet Kamenec pod Vtáčnikom OB MSR
03.10.2020 M SR na stredných tratiach Kamenec pod Vtáčnikom OB MSR
23.05.2020 Spoznaj svoj les Bratislava, Kamzík OB OR
15.03.2020 Snežienky a Machri - šprintové štafety Hainburg OB O
14.03.2020 Snežienky & Machri 14.3. Kamzík, Bratislava, 15.3. Hainburg OB OR
29.09.2019 Jelení paroh Bratislava OB SRJ
28.09.2019 Majstrovstvá SR štafiet Bratislava OB MSR
27.09.2019 Majstrovstvá SR v nočnom OB Bratislava OB MSR
14.07.2019 O-camp 2019 Athéna Suchý, ČR OB O
01.06.2019 Spoznaj svoj les Bratislava, Pekná cesta OB OR
09.03.2019 Snežienky a Machri, 4.kolo oblastného rebríčka ZO SZOŠ Ivanka pri Dunaji OB OR
09.03.2019 Snežienky a Machri -- štafety Ivanka pri Dunaji OB OR
23.09.2018 Majstrovstvá Slovenska v OB - šprintové štafety Nové Mesto nad Váhom OB MSR
22.09.2018 Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup Nová Bošáca OB SRJ
21.09.2018 Majstrovstvá Slovenska v nočnom OB Nová Bošáca OB MSR
19.05.2018 Spoznaj svoj les, 7.kolo Sanasport Cup 2018 Bratislava, Kamzík OB OR
17.03.2018 Snežienky a machri, 5. kolo Sanasport Cup 2018 Ivanka pri Dunaji OB OR
17.03.2018 Majstrovstvá západnej oblasti SZOŠ šprintových štafiet Ivanka pri Dunaji OB O
15.10.2017 Majstrovstvá Slovenska v OB - šprintové štafety Kremnica OB MSR
14.10.2017 Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup Kremnica OB SRJ
10.06.2017 Spoznaj svoj les - 10. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2017 Bratislava OB OR
26.03.2017 Snežienky a machri 8. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2017 šprint Bad Deutsch Altenburg OB OR
26.03.2017 Majstrovstvá Západnej oblasti SZOŠ - šprintové štafety Bad Deutsch Altenburg OB OR
10.09.2016 Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup Nová Bošáca OB SRJ
19.06.2016 Verejný OB Deň otcov Líščie údolie OB V
29.05.2016 Spoznaj les 9. kolo Oblastného rebríčka západnej oblasti Bratislava Rača OB OR
11.05.2016 Preteky Svetového dňa orientačného behu – WOD 2016 Bratislava - Partizánska lúka pod Červeným mostom OB V
06.03.2016 Snežienky a machri 5. kolo Oblastného rebríčka západnej oblasti Bratislava Kramáre OB OR
24.10.2015 Majstrovstvá SR v OB - šprint Kremnica OB MSR
24.10.2015 SRJ v OB - stredná trať Kremnica OB SRJ
26.09.2015 SRJ v OB Medzi obcou Borinka a Medenými Hámrami OB SRJ
30.05.2015 Spoznaj svoj les, 9. kolo rebríčka oblasti Západ Bratislava - Kamzík OB OR
15.02.2015 Snežienky a machri, 3. kolo rebríčka oblasti Západ Bratislava - Kramáre II OB OR
19.10.2014 Majstrovstvá SR v OB 2014 dlhá trať Marianka OB MSR
18.10.2014 Majstrovstvá SR v OB 2014 šprintové štafety Bratislava OB MSR
18.10.2014 Verejný pretek middle-šprint Iuventa, Karloveská 64, Bratislava OB V
15.06.2014 K.L.B.K.O. Líščie údolie OB O
07.06.2014 Spoznaj les nad svojim sídliskom, 12. kolo Oblastného rebríčka 2014 západnej oblasti SZOŠ Lúčka v lese nad Peknou cestou OB OR
08.03.2014 Snežienky a machri - 7. kolo rebríčka oblasti Západ Bratislava OB OR
16.06.2013 4. ročník OB pri príležitosti Dňa Otcov: Klbkovský lesný beh Bratislava, Líščie údolie OB O

Pretekári klubu

Registrácia: normálna

Meno a priezvisko Registračné číslo SportIdent Dátum od Dátum do  
Balogh Matúš SKS0101 2028797 17.03.2011 -  
Balogh Michal SKS0301 2028796 17.03.2011 -  
Balogh Richard SKS6901 2027941 17.03.2011 -  
Jonášová Marta SKS6951 2128442 17.03.2011 -  
Urban Marek SKS7401 2027943 30.01.2012 -  
Urban Matej SKS0102 2027944 30.01.2012 -  
Urbanová Monika SKS7751 2027945 30.01.2012 -  
Baloghová Hana SKS6551 2028800 07.02.2012 -  
Kukurugya Matej SKS0103 2049990 29.02.2012 -  
Vorlíčková Barbora SKS7651 2049984 18.04.2012 -  
Vorlíček Peter SKS7501 2049993 12.01.2013 -  
Brídzik Rudolf SKS7001 53102 01.01.2014 -  
Jonáš Radoslav SKS6902 7209462 19.03.2014 -  
Kukurugya Šimon SKS0402 8103015 01.01.2016 -  
Baloghová Zora SKS0751 2028798 01.01.2016 -  
Vorlíčková Martina SKS0551 2049985 01.01.2016 -  
Urban Michal SKS0401 2027942 01.01.2016 -  
Macháček Július SKS8402 2128440 11.03.2016 -  
Kubina Filip SKS8901 8656707 01.09.2016 -  
Kubinová Katarína SKS9051 8004608 01.09.2016 -  
Baľová Katarína SKS7551 - 31.03.2017 -  
Bartalos Ondrej SKS0305 - 31.03.2017 -  
Bartalos Martin SKS0601 - 31.03.2017 -  
Brňák Jakub SKS0701 2049999 31.03.2017 -  
Brňák Štefan SKS7601 2049992 31.03.2017 -  
Brňáková Martina SKS7752 2049995 31.03.2017 -  
Mravíková Teodorka SKS0752 - 01.04.2017 -  
Žilincová Paulína SKS0651 2103271 01.04.2017 -  
Brídziková Vanda SKS0953 - 01.04.2017 -  
Vorlíčková Lucia SKS0851 8112324 01.04.2017 -  
Rohaľová Adela SKS0852 - 01.04.2017 -  
Rohaľová Ivona SKS0453 2049997 01.04.2017 -  
Mravíková Katarína SKS0451 - 01.04.2017 -  
Hujsa Stanislav SKS1001 - 01.04.2017 -  
Jonášová Ema SKS0951 2049987 01.04.2017 -  
Dokupil Samuel SKS0304 2079531 01.04.2017 -  
Dokupil Ján SKS0801 2079534 01.04.2017 -  
Dokupil Daniel SKS0502 2079532 01.04.2017 -  
Gross Oliver SKS0404 2079536 01.04.2017 -  
Hujsa Ján SKS0702 - 01.04.2017 -  
Hujsa Daniel SKS0802 - 01.04.2017 -  
Brňáková Diana SKS0952 2049994 02.04.2017 -  
Macháčková Anna SKS1151 2132981 06.04.2017 -  
Pajtášová Katarína SKS0152 2079539 01.06.2017 -  
Kostercová Viktória SKS0251 8099114 28.09.2017 -  
Pajtáš Michal SKS0306 2079537 28.09.2017 -  
Jánoš Martin Marian SKS1002 - 01.01.2018 -  
Gross Patrik SKS0803 - 01.01.2018 -  
Prutkay Filip SKS0403 2049996 01.01.2018 -  
Kukurugya Emil SKS6603 - 01.01.2018 -  
Prutkayová Veronika SKS7852 2128445 01.01.2018 -  
Prutkay Patrik SKS0703 2114238 01.01.2018 -  
Šutka Alex Luis SKS0901 2079540 01.01.2018 -  
Šutková Anamária SKS0552 2049989 01.01.2018 -  
Kováč Tomáš SKS0602 2118105 01.01.2018 -  
Máčajová Hana SKS1153 2118097 28.05.2018 -  
Máčajová Zina SKS0954 2118085 28.05.2018 -  
Kováčová Ivana SKS0853 2128440 21.08.2018 -  
Vaňo Matúš SKS0804 7900097 16.10.2018 -  
Dokupil Rastislav SKS7402 2079533 15.01.2019 -  
Vaňo Marek SKS7901 1919919 15.01.2019 -  
Mazáková Anna SKS1451 2120073 16.03.2019 -  
Macháčková Júlia SKS0854 2132980 22.06.2019 -  
Antal Matúš SKS0505 - 24.11.2019 -  
Patassiová Michaela SKS0252 8670509 17.12.2019 -  
Máčajová Zuzana SKS1551 2114247 18.02.2020 -  
Kováč Radoslav SKS7701 - 18.02.2020 -  
Mazák Ondrej SKS1601 2102811 15.01.2021 -  
Šuníková Dana SKS9052 - 16.01.2021 -  
Brijaková Annamária SKS9351 - 16.01.2021 -