Preteky

Dátum Názov Miesto Odvetvie Klasifikácia Organizátor Info
08.04.2020 Školské majstrovstvá okresu Pezinok, Pezinská školská liga - 3. kolo Pezinok OB O SPE
18.04.2020 Konferencia SZOŠ 2020 Stredná odborná škola, Pod Bánošom 80, Banská Bystrica OB X SZOŠ
21.04.2020 Školské majstrovstvá obvodov BA IV a BA V Bratislava, ZŠ Tilgnerova OB S FBA
22.04.2020 Školské majstrovstvá obvodov BA III a BA I Bratislava, ZŠ Tilgnerova OB S VBA
23.04.2020 Školské majstrovstvá obvodov BA II Bratislava, ZŠ Tilgnerova OB S RBA
24.04.2020 Trnavská župná olympiáda, majstrovstvá TTSK v OB, Pezinská školská liga Trnava OB O SPE
01.05.2020
- 03.05.2020
OB víkend Bratislava- Rača OB SRJ RBA
02.05.2020 Majstrovstvá SR v Knock-Out šprinte (zatiaľ neoficiálne) Bratislava OB MSR FBA
02.05.2020 Majstrovstvá SR v PO v disciplíne PreO Bratislava TRAIL MSR FBA
08.05.2020
- 09.05.2020
Tipó Kupa Maďarsko OB SRJ XOB
12.05.2020 Školské majstrovstvá Bratislavského samosprávneho kraja Bratislava - Petržalka, ZŠ Felix OB S VBA
16.05.2020 Majstrovstvá SR v šprinte Nová Bystrica - Vychylovka (Múzeum kysuckej dediny) OB MSR BBA
17.05.2020 INOV8 CUP Nová Bystrica - Vychylovka (Múzeum kysuckej dediny) OB SRJ BBA
23.05.2020
- 24.05.2020
Spoznaj svoj les Bratislava, Kamzík OB OR SKS
26.05.2020
- 27.05.2020
Letná univerziáda v orientačnom behu Žilina OB O VZA
30.05.2020
- 31.05.2020
Pohár oslobodenia mesta Pezinok Dubová - chata Fúgelka OB SRJ SPE
03.06.2020
- 04.06.2020
Školské MSR v OB Senec, Slnečné jazerá OB S SPE
04.06.2020 Pezinská školská liga - finále Senec, Slnečné jazerá OB O SPE
06.06.2020 Majstrovstvá Slovenska v MTBO -krátka trať Šaštín-Stráže OC MSR VBA
07.06.2020 Majstrovstvá Slovenska v MTBO - Dlhá trať Šaštín-Stráže OC MSR VBA
25.06.2020
- 28.06.2020
TATRY ORIENTEERING 4 etapy Liptov, Tatry OB V RBK
01.08.2020
- 02.08.2020
pre-WMOC Training Competition Bratislava(SK) / Hainburg(AT) OB O SKS
08.08.2020
- 14.08.2020
Slovak Karst cup / Veľká cena Slovenska Košice OB O KYS
TKE
18.09.2020 M SR v nočnom OB Lučenec OB MSR HBB
19.09.2020
- 20.09.2020
Slovenský rebríček Lučenec OB SRJ HBB
03.10.2020 M SR na stredných tratiach Kamenec pod Vtáčnikom OB MSR SKS
04.10.2020 M SR štafiet Kamenec pod Vtáčnikom OB MSR SKS
11.10.2020 Štúrov Bajúz, OR Západ Svätý Martin OB OR SPE
17.10.2020 Majstrovstvá SR na dlhej trati Valaská Dubová OB MSR RBK
18.10.2020 Slovenský rebríček Likavka OB SRJ RBK

Preteky na mape