Klub: Klub OB Sokol Pezinok

Informácie

ID klubu:
22
Skratka:
SPE
Krajina:
Slovensko
Vedúci klubu:
Počet členov:
157
IČO:
31818790
Názov subjektu:
Klub orientačného behu Pezinok
Právna forma:
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Umiestnenie:
Západ
Adresa subjektu:
ul. SNP 3 , 90201 Pezinok
Bankový účet:
SK36 1100 0000 0029 2288 4948

Kontakt

Meno kontaktnej osoby:
Poláček Pavol
Kontaktná adresa:
ul. SNP 3
Telefón - mobil:
0908 930360
E-mail:
palopolacekst@gmail.com

Preteky klubu

Dátum Názov Miesto Odvetvie Klasifikácia
17.11.2018 Štúrov Bajúz, M-ZO na dlhej trati Pezinok-Kučišdorfská dolina OB OR
07.06.2018 Pezinská školská liga - štafety Modra - Zochova chata OB O
10.05.2018 Pezinská školská liga - 5. kolo Limbach - futbalový štadión OB O
05.05.2018 Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup Viničné OB SRJ
18.04.2018 Školské majstrovstvá okresu Pezinok, Pezinská školská liga - 4. kolo Budmerice-kaštieľ OB O
22.03.2018 Pezinská školská liga - 3. kolo Pezinok-CZŠ Narnia OB O
24.02.2018 Valentínske Srdce, 4. kolo Sanasport Cup 2018 Častá-Červený Kameň OB OR
06.01.2018 Trojkráľové parkové preteky 2018 Základná škola, Orešie č. 3, Pezinok OB OR
07.11.2017 2. kolo Pezinskej školskej ligy Pezinok, Zámocký park, CVČ OB O
19.10.2017 1. kolo Pezinskej školskej ligy Šenkvice, motokros OB O
30.09.2017 ŠTÚROV BAJÚZ - 11. kolo OR Západ Častá OB OR
24.05.2017 Svetový deň orientačného behu, Pezinok ZŠ Kupeckého, Pezinok OB V
20.05.2017 Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup Kučišdorfská dolina OB SRJ
12.04.2017 Školské majstrovstvá okresu Pezinok, 2. kolo Pezinskej školskej ligy Hrad Červený kameň, lúka pred hradom OB S
12.02.2017 Valentínske srdce 4. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2017 Limbach OB OR
06.01.2017 18. Trojkrálové parkové preteky v OB Pezinok - Pinellova nemocnica OB OR
21.05.2016 Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup Červený kameň OB SRJ
21.04.2016 Školské majstrovstvá obvodov Pezinok a Senec Šenkvice - motokrosový areál OB S
09.03.2016 Pezinská školská liga v OB Centrum voľného času – Epicentrum, prístavba, Mladoboleslavská 7, Pezinok OB S
28.02.2016 Valentínske srdce 4. kolo Oblastného rebríčka západnej oblasti Budmerice OB OR
06.01.2016 17.Trojkráľové parkové preteky v orientačnom behu Pezinok - amfiteater OB OR
10.05.2015 SRJ v OB - dlhá trať Kučišdorská dolina OB SRJ
09.05.2015 SRJ v OB - stredná trať Kučišdorská dolina OB SRJ
28.04.2015 Školské majstrovstvá obvodu Pezinok ZŠ J. Kupeckého, Kupeckého 74, Pezinok, školský dvor OB O
21.02.2015 Valentínske srdce, 4. kolo rebríčka oblasti Západ Šenkvice OB OR
06.01.2015 16.Trojkráľové parkové preteky v orientačnom behu 1. kolo rebríčka oblasti Západ Pezinok OB OR
04.05.2014 11.kolo oblastného rebríčka oblasti Západ Červený kameň OB OR
11.04.2014 Školské majstrovstvá okresu Pezinok. v orientačnom behu o Pohár predsedu BSK Súkromné centrum voľného času Štúrova 34, Modra OB O
02.03.2014 Štúrov bajúz - 6. kolo rebríčka oblasti Západ Modra OB OR
08.02.2014 VALENTÍNSKE SRDCE, 4.kolo rebríčka oblasti Západ Limbach OB OR
06.01.2014 15. Trojkráľové mestské orientačné preteky, 2. kolo ZL Západ Pezinok OB OR
06.10.2013 Majstrovstvá Slovenska v OB 2013 - štafety OB MSR
05.10.2013 Majstrovstvá Slovenska v OB 2013 na dlhých tratiach OB MSR
05.06.2013 Školské majstrovstvá Slovenska v OB 2013 Budmerice OB MSR
08.05.2013 56. ročník Pohára oslobodenia mesta Pezinok - OR v OB ZÁPAD Pezinok OB OR
16.02.2013 Šenkvický Valentín, 5. kolo Zimnej ligy v OB 2013 oblasti ZÁPAD Šenkvice OB OR
06.01.2013 14. Trojkráľové mestské orientačné preteky, 2. kolo ZL Západ Pezinok OB OR
11.02.2012 4. kolo Zimnej ligy v OB 2012 oblasti ZÁPAD Limbach OB OR
06.01.2012 13. Trojkráľové mestské orientačné preteky, 2. kolo ZL Západ Pezinok OB OR
04.06.2011 Slovenský rebríček v OB 2011 - krátka + skrátená trať Pezinok OB SRJ
06.01.2011 11. Trojkráľové mestské orientačné preteky, 2. kolo ZL Západ Pezinok OB OR
23.05.2010 52. Pohár oslobodenia mesta Pezinok v OB Oblastný rebríček v OB 2010 Západ Pezinok - Grinava OB OR
06.01.2010 10. Trojkráľové mestské orientačné preteky, 2. kolo ZL Západ Pezinok OB OR
05.09.2009 Majstrovstvá Slovenska + Slovenský pohár v OC + Český pohár v MTBO – stredné + dlhé trate Pezinok OC MSR
17.05.2009 52. ročník "Pohára oslobodenia mesta Pezinok" - oblastný rebríček ZÁPAD 2009 v OB Pezinok - Grinava OB OR
06.01.2009 9. Trojkráľové mestské orientačné preteky, 2. kolo ZL Západ Pezinok OB OR
02.11.2008 Štvorstretnutie Bratislavskej župy, Burgenlandu, žúp VAS a Sopron-Gyor, OR Západ, - skrátené trate Zochova chata OB OR
31.07.2008 32. Veľká cena Slovenska v OB 2008 Častá OB SRJ
06.01.2008 8. Trojkráľové mestské orientačné preteky, 4. kolo ZL Západ Pezinok OB OR
28.04.2007 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska + Slovenský pohár v OC + Český pohár v MTBO – šprint Pezinok OC MSR
06.01.2007 7. Trojkráľové mestské orientačné preteky, 2. kolo ZL Západ Pezinok OB OR
06.01.2006 6. Trojkráľové mestské orientačné preteky, 2. kolo ZL Západ Pezinok OB OR
30.10.2005 4-stretnutie žúp Bratislava-Burgenland-Vás-Györ v OB Dubová OB INT
29.10.2005 Majstrovstvá oblasti ZÁPAD v OB na krátkych tratiach Grinava OB INT
19.03.2005 Cena jarného blata Pezinok - Grinava OB OR
19.02.2005 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB - klasické trate + štafety Peziská Baba LOB MSR
06.01.2005 6. Trojkráľové mestské orientačné preteky, 2. kolo Bzl Pezinok OB OR
11.07.2004 28. Veľká cena Slovenska - 4. etapa Doľany OB SRJ
10.07.2004 28. Veľká cena Slovenska - 3. etapa Doľany OB SRJ
09.07.2004 28. Veľká cena Slovenska - 2. etapa Doľany OB SRJ
08.07.2004 28. Veľká cena Slovenska - 1. etapa Doľany OB SRJ
11.01.2004 5. Trojkráľové mestské orientačné preteky, 3.kolo CEWOL Pezinok OB OR
19.05.2002 Národné rebríčkové preteky na klasických tratiach OB SRJ
18.05.2002 Majstrovstvá SR na krátkych tratiach - kvalifikácia, Verejné preteky OB MSR
18.05.2002 Majstrovstvá SR na krátkych tratiach - finále OB MSR
27.04.2002 Majstrovstvá SR na dlhých tratiach, Pohár Jarného blata Dubová OB MSR
06.01.2002 BTo - Trojkráľové parkové preteky (3. ročník) Pezinok OB O
01.04.2001 2. kolo OR Bratislavsko-Trnavskej oblasti (Pohár jarného blata) Pezinok OB O
17.02.2001 Zimné mestské parkové preteky Pezinok OB OR
06.01.2001 Trojkráľové parkové preteky Pezinok OB OR
31.03.2000 Beh mesta Pezinok - cezpoľný beh Pezinok Iné OR
26.03.2000 OR BTo - klasická trať Pezinok OB OR
21.03.1999 3. kolo oblastného rebríčka Bratislavsko-Trnavskej oblasti - skrátená trať Pezinok OB OR

Pretekári klubu

Registrácia: normálna

Meno a priezvisko Registračné číslo SportIdent Dátum od Dátum do  
Fedorová Katarína SPE7451 9817 01.01.2001 -  
Fedor Jozef SPE5701 46281 01.01.2001 -  
Beleš Milan SPE5901 46284 01.01.2001 -  
Fraňo Peter SPE4701 416505 01.01.2001 -  
Libant František SPE4702 416720 01.01.2001 -  
Kavecká Soňa SPE4851 1407848 01.01.2001 -  
Fraňová Marie SPE5051 416515 01.01.2001 -  
Brzová Marta SPE5351 46298 01.01.2001 -  
Noga Štefan SPE5402 49722 01.01.2001 -  
Poláček Pavol SPE5501 1407867 01.01.2001 -  
Poláčková Darina SPE5852 1407865 01.01.2001 -  
Hrašna Vladimír SPE6901 - 01.01.2001 -  
Fraňo Peter SPE7101 406936 01.01.2001 -  
Butaš Ivan SPE7201 406963 01.01.2001 -  
Vachová Veronika SPE8551 1407869 01.01.2001 -  
Vachová Zora SPE8251 338391 01.01.2001 -  
Pilka Matej SPE8305 2008510 01.01.2001 -  
Paulo Miloš SPE6301 46289 01.01.2001 -  
Paulová Iveta SPE6751 46288 01.01.2001 -  
Poláček Pavol SPE8401 219114 01.01.2001 -  
Poláček Lukáš SPE8601 46283 01.01.2001 -  
Piják Jaroslav SPE5801 1407868 01.01.2001 -  
Spišiak Marian SPE7601 - 01.01.2001 -  
Pavelek Michal SPE7902 307293 01.01.2001 -  
Fraňo Michal SPE7501 332288 01.05.2003 -  
Dikej Jakub SPE9106 416702 21.05.2003 -  
Kopčíková Terézia SPE9255 219105 21.05.2003 -  
Paulová Lenka SPE8852 416538 21.05.2003 -  
Pijáková Barbora SPE9451 9999009 23.02.2004 -  
Hrašnová Katarína SPE9351 9102567 23.02.2004 -  
Kebis Samuel SPE9402 219112 17.03.2005 -  
Kopčík Matej SPE9601 2008514 17.03.2005 -  
Tomašovič Michal SPE8902 219144 04.05.2005 -  
Jablonovská Lenka SPE9063 2008513 01.09.2005 -  
Kebis Pavol SPE6004 338390 10.03.2006 -  
Pijáková Iveta SPE6251 1407866 01.04.2008 -  
Oravec Ivan SPE5502 219143 25.05.2009 -  
Karovic Maya SPE5851 1400941 06.04.2011 -  
Sokolík Tomáš SPE9109 219111 28.10.2012 -  
Pätoprstý Matej SPE0001 7204510 28.10.2012 -  
Chorvátová Barbora SPE9052 406928 28.10.2012 -  
Kebis Juraj SPE9701 - 28.10.2012 -  
Kebisová Bibiana SPE6252 - 28.10.2012 -  
Mikloš Andrej SPE0401 1407840 28.10.2012 -  
Ditri Dominic SPE0002 1407842 28.10.2012 -  
Fraňo Jakub SPE0302 406936 28.10.2012 -  
Fedor Tibor SPE0303 416725 28.10.2012 -  
Kebis Pavol SPE0003 - 28.10.2012 -  
Mikloš Andrej SPE7503 406930 28.10.2012 -  
Hojková Alexandra SPE9951 2111092 20.09.2013 -  
Havlíková Ema SPE0451 1407844 20.09.2013 -  
Hojko Peter SPE7001 1407847 01.01.2014 -  
Kuníková Ingrid SPE7251 219136 01.01.2014 -  
Kuník Branislav SPE9901 1407835 01.01.2014 -  
Topor Matúš SPE0102 1407849 01.01.2014 -  
Kuník Radoslav SPE0103 219148 01.01.2014 -  
Havlík Adam SPE0201 1407834 01.01.2014 -  
Ditri Nicholas SPE0304 1407838 01.01.2014 -  
Kuník Stanislav SPE0305 1407839 01.01.2014 -  
Toporová Karolína SPE0452 406940 01.01.2014 -  
Toporová Ľubica SPE7552 5576 01.01.2014 -  
Kurucová Eva SPE7151 1407846 01.01.2014 -  
Kurucová Petra SPE0651 1407845 01.01.2014 -  
Kutišová Nina SPE0353 406925 01.01.2014 -  
Kopčíková Alžbeta SPE0453 - 01.01.2015 -  
Toporová Kristína SPE0751 219131 01.01.2015 -  
Ondovčíková Lucia SPE0051 2111094 27.03.2015 -  
Fischer Matej SPE0309 - 27.03.2015 -  
Ježíková Natália SPE0454 1407843 27.03.2015 -  
Ondovčík Daniel SPE0801 219138 08.02.2016 -  
Ondovčíková Daniela SPE7852 338220 08.02.2016 -  
Ondovčíková Eva SPE0358 2111093 08.02.2016 -  
Pernecký Artur SPE0701 - 08.02.2016 -  
Mikloš Matúš SPE0702 - 08.02.2016 -  
Fitzová Paulína SPE0652 - 08.02.2016 -  
Dugovičová Bianka SPE0653 219134 08.02.2016 -  
Hostačný Samuel SPE0501 406927 08.02.2016 -  
Ježíková Gabriela SPE0551 8060806 08.02.2016 -  
Hojko Andrej SPE0404 2111091 08.02.2016 -  
Hojková Viera SPE7152 - 08.02.2016 -  
Kapustová Klára SPE0253 - 08.02.2016 -  
Heffner Christián SPE9801 46290 08.02.2016 -  
Šimo Matúš SPE0107 2088725 05.03.2016 -  
Syrový Tomáš SPE0601 1407857 28.08.2017 -  
Kapusta Lukáš SPE0602 - 28.08.2017 -  
Zedníček Tomáš SPE0405 406970 28.08.2017 -  
Zedníček Michal SPE0603 219102 28.08.2017 -  
Šipoš Tomáš SPE0311 2120011 28.08.2017 -  
Šipošová Lucia SPE0654 - 28.08.2017 -  
Legáthová Linda SPE0552 - 31.08.2017 -  
Fedorová Klára SPE0455 - 31.08.2017 -  
Jančík Filip SPE0604 2120014 19.12.2017 -  
Dolný Michal SPE0706 - 19.12.2017 -  
Bobovský Samuel SPE0803 2129220 19.12.2017 -  
Bobovská Veronika SPE1051 2129202 19.12.2017 -  
Bobovská Nela SPE1351 1407837 19.12.2017 -  
Karch Peter SPE9112 416749 01.01.2018 -  
Jelínek Jakub SPE0312 - 01.01.2018 -  
Šipošová Zuzana SPE7351 - 01.01.2018 -  
Valachová Ingrid SPE6752 - 01.01.2018 -  
Zedníčková Michaela SPE8253 2120013 01.01.2018 -  
Sulanová Natália SPE7853 - 01.01.2018 -  
Fedorová Eliška SPE0752 416720 01.01.2018 -  
Miklošová Zuzana SPE7652 406924 01.01.2018 -  
Jančík Tomáš SPE7603 2118096 01.01.2018 -  
Fintorová Monika SPE7653 - 01.01.2018 -  
Hudecová Elza SPE9163 - 01.01.2018 -  
Šipošová Hana SPE0951 - 01.01.2018 -  
Šipoš Šimon SPE0406 2120012 01.01.2018 -  
Lučenič Timotej SPE0313 - 01.01.2018 -  
Komanová Agáta SPE0553 - 01.01.2018 -  
Valach Eli SPE0703 - 01.01.2018 -  
Halčínová Bianka SPE0554 - 01.01.2018 -  
Havlík Andrej SPE0901 307272 01.01.2018 -  
Butaš Samuel SPE0902 - 01.01.2018 -  
Jendek Ondrej SPE0704 - 01.01.2018 -  
Kolimár Jakub SPE0705 - 01.01.2018 -  
Mozolíková Michaela SPE0254 2120017 01.01.2018 -  
Knapčok Matej SPE0802 - 01.01.2018 -  
Kutišová Silvia SPE7352 2120016 01.01.2018 -  
Rigasová Monika SPE7353 - 01.01.2018 -  
Mozolík Jakub SPE0502 2120018 01.01.2018 -  
Charvát Tomáš SPE8502 1985804 01.01.2018 -