Klub: TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica

Informácie

ID klubu:
7
Skratka:
EBB
Krajina:
Slovensko
Vedúci klubu:
Počet členov:
34
IČO:
00631116
Názov subjektu:
Telovýchovná jednota Slávia Ekonóm UMB
Právna forma:
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Umiestnenie:
Stred
Adresa subjektu:
Tajovského 10 , 97590 Banská Bystrica
Bankový účet:
SK3509000000000050191538
Webstránka:

Kontakt

E-mail:
juraj.nemec@umb.sk

Preteky klubu

Dátum Názov Miesto Odvetvie Klasifikácia
18.02.2018 Majstrovstvá Slovenska v LOB - štafety Skalka pri Kremnici LOB MSR
17.02.2018 Majstrovstvá Slovenska v LOB - dlhá trať Skalka pri Kremnici LOB MSR
24.09.2017 Oblastný rebríček STRED v orientačnom behu Môlča, autokrosový areál OB OR
23.09.2017 Beh dolinou Túfna 2017 Lesná cesta Zalámaná (smer Kráľova Studňa) OB O
24.05.2017 Krajské kolo v OB štvorčlenných družstiev žiakov a žiačok ZŠ a SŠ v šk. roku 2016/2017 Mestský park, Banská Bystrica OB S
19.02.2017 Majstrovstvá Slovenska v LOB - štafety Skalka pri Kremnici LOB MSR
18.02.2017 Majstrovstvá Slovenska v LOB - dlhá trať Skalka pri Kremnici LOB MSR
04.09.2016 Majstrovstvá SR v OB v šprinte štafiet Skalka pri Kremnici OB MSR
03.09.2016 Majstrovstvá SR v nočnom OB Skalka pri Kremnici OB MSR
11.05.2016 Krajské kolo v OB žiakov a žiačok ZŠ a SŠ v šk. roku 2015/2016 Mestský park, Banská Bystrica OB S
21.02.2016 Majstrovstvá SR v LOB 2016 štafety Skalka LOB MSR
20.02.2016 Majstrovstvá SR v LOB 2016 dlhá trať Skalka LOB MSR
18.10.2015 Beh dolinou Túfna a oblastný rebríček stred v OB Lesná cesta Zalámaná a Môlča, autokrosový areal OB OR
07.06.2015 1. Kolo pohára Mestských lesov BB, Oblastný rebríček STRED Banská Bystrica - Laskomer OB OR
26.05.2015 Krajské kolo v orientačnom behu štvorčlenných družstiev žiakov a žiačok ZŠ a SŠ Banská Bystrica SOŠ - IT Tajovského 30, Banská Bystrica OB O
08.03.2015 Majstrovstvá SR v LOB - štafety Skalka LOB MSR
07.03.2015 Majstrovstvá SR v LOB - dlhá trať Skalka LOB MSR
08.11.2014 Majstrovstvá SR v nočnom OB 2014 Môlča / Banská Bystrica OB MSR
07.09.2014 Oblastný rebríček STRED v OB 2014 Môlča OB OR
07.09.2014 VI. ročník Beh dolinou Túfna Dolina Túfna Iné O
07.06.2014 OBLASTNÝ REBRÍČEK OB, 1. KOLO POHÁRA MESTSKÝCH LESOV BANSKÁ BYSTRICA s.r.o. Laskomer OB OR
06.05.2014 Krajské kolo školských športových súťaží BB Junior centrum, Tajovského ul. Banská Bystrica OB O
23.02.2014 Majstrovstvá SR v LOB 2014 - štafety Skalka LOB MSR
22.02.2014 Majstrovstvá SR v LOB 2014 - stredná trať Skalka LOB MSR
22.09.2013 Oblast. rebríček STRED v OB 2013 Poniky/Môlča OB OR
22.09.2013 V. ročník Beh dolinou Túfna Dolina Túfna Iné O
17.03.2013 1. kolo Pohára Mestských lesov B. Bystrica - preteky v OB oblasti Stred Banská Bystrica OB OR
03.03.2013 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB 2013 - šprint Skalka LOB MSR
02.03.2013 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB 2013 - klasická trať Skalka LOB MSR
02.09.2012 Oblast. rebríček STRED v OB 2012 Banská Bystrica, časť Uhlisko OB OR
12.05.2012 1. kolo Pohára Mestských lesov B. Bystrica - preteky v OB oblasti Stred Banská Bystrica - Laskomerská dolina OB OR
10.03.2012 4. kolo Zimnej ligy STRED Banská Bystrica OB OR
05.02.2012 Medzinárodné majstrovstvá SR v LOB 2012 - štafety Skalka LOB MSR
04.02.2012 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB 2012 - klasická trať Skalka LOB MSR
21.10.2011 Liga školských družstiev v OB 2011 - finále, 5. kolo Banská Bystrica OB SRJ
24.09.2011 Oblast. rebríček STRED v OB 2011 Banská Bystrica, časť Uhlisko OB OR
04.09.2011 Slovenský rebríček v OB 2011 - krátka trať Skalka OB SRJ
03.09.2011 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v OB 2011 - klasické trate Skalka OB MSR
15.05.2011 Pohár Mestských lesov Banská Bystrica - preteky v OB oblasti Stred B. Bystrica, Uhlisko OB OR
26.02.2011 Medzinárodné majstrovstvá SR v LOB 2011 - klasické trate + štafety Skalka LOB MSR
16.01.2011 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB 2011 - šprint Skalka LOB MSR
15.01.2011 Majstrovstvá Slovenska v LOB 2011 - krátka trať Skalka LOB MSR
19.09.2010 3. kolo oblast. rebríčka STRED v OB 2010 Banská Bystrica, časť Uhlisko OB OR
12.09.2010 Majstrovstvá Slovenska v OB 2010 - štafety Banská Bystrica OB MSR
13.06.2010 preteky v OB oblasti STRED B. Bystrica - Suchý vrch OB OR
08.05.2010 Preteky v OB a plavenie dreva Rakytovo, Laskomerská dolina OB OR
17.01.2010 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB - ŠTAFETY Skalka LOB MSR
16.01.2010 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB - klasická trať Skalka LOB MSR
19.09.2009 4. kolo oblast. rebríčka STRED v OB 2009 Banská Bystrica, časť Uhlisko OB OR
27.06.2009 2. kolo oblast. rebríčka STRED v OB 2009 Hrochoť OB OR
09.05.2009 Slovenský rebríček v OB 2009 - krátke + skrátené trate Banská Bystrica OB SRJ
15.02.2009 Slovenský rebríček v LOB - klasické trate Skalka LOB MSR
14.02.2009 Majstrovstvá Slovenska v LOB 2009- klasické trate, medzinárodné majstrovstvá lesníkov v LOB 2009 Skalka LOB MSR
12.10.2008 7. kolo oblast. rebríčka STRED v OB 2008 Banská Bystrica - Uhlisko OB OR
06.09.2008 3. kolo oblast. rebríčka STRED v OB 2008 Banská Bystrica - Sásová OB OR
24.05.2008 2. kolo oblast. rebríčka STRED v OB 2008 Hrochoť OB OR
01.05.2008 1. kolo oblast. rebríčka STRED v OB 2008 Banská Bystrica - Laskomerské údolie OB OR
24.02.2008 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB - štafety Skalka LOB MSR
23.02.2008 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB - krátka trať Skalka LOB MSR
19.05.2007 4. kolo oblastného rebríčka v OB STRED Vlkanová OB OR
25.03.2007 Stred OB OR
25.02.2007 SRJ v LOB - klasická trať Králiky LOB SRJ
24.02.2007 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB - stredné trate Králiky LOB MSR
10.02.2007 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB - klasická trať Banská Bystrica - Šachtička LOB MSR
18.06.2006 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v OB - štafety Suchy vrch OB MSR
21.01.2006 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB - krátka + klasická trať Tajov LOB MSR
26.06.2005 4. kolo OR - Stred B. Bystrica - Sásová OB OR
23.01.2005 Slovenský rebríček v LOB - stredná trať Lom nad Rimavicou LOB SRJ
22.01.2005 Slovenský rebríček v LOB - stredná trať Lom nad Rimavicou LOB MSR
10.09.2004 Medzinárodné majstrovstvá SR v nočnom orientačnom behu B. Bystrica OB MSR
26.06.2004 5. kolo oblastného rebríčka Stred v OB (skrátené trate) Suchý vrch OB OR
04.06.2004 3. kolo oblastného rebríčka Stred v OB (šprint) Sásová OB OR
21.02.2004 Medzinárodné M SR v LOB jednotlivcov a štafiet Šachtičky LOB MSR
23.10.2003 STRED - pob Banská Bystrica OB OR
20.09.2003 STRED - 5. kolo Banská Bystrica OB OR
05.04.2003 Stred - 3. kolo Banská Bystrica OB OR
04.04.2003 Stred - 2. kolo Banská Bystrica OB OR
01.06.2002 BBO - 3. kolo OB OR
20.04.2002 BBo - 2. kolo Banská Bystrica OB OR
18.04.2002 BBo - 2. kolo v parkovom OB Banská Bystrica OB OR
07.04.2002 BBo - 1. kolo Banská Bystrica OB OR
22.03.2002 BBo - 1. kolo v parkovom OB Banská Bystrica OB OR

Pretekári klubu

Registrácia: normálna

Meno a priezvisko Registračné číslo SportIdent Dátum od Dátum do  
Bednár Pavol EBB6101 406943 01.01.2001 -  
Nemec Juraj EBB6001 406942 01.12.2001 -  
Paráková Mária EBB5951 416751 01.12.2001 -  
Herdová Viktória EBB7852 406947 01.12.2001 -  
Nemcová Erika EBB8752 416753 01.04.2002 -  
Ščehovič Roman EBB6401 305982 01.04.2002 -  
Bednárová Dominika EBB8953 1862 16.11.2003 -  
Mihálová Dáša EBB8952 406960 16.11.2003 -  
Majláth Martin EBB8902 406959 16.11.2003 -  
Nemec Juraj EBB8901 406961 16.11.2003 -  
Mihálová Dáša EBB6151 416803 01.01.2004 -  
Hlaváčiková Katarína EBB6152 416804 01.01.2004 -  
Nemec Andrej EBB9201 207857 16.11.2004 -  
Pecník Ivan EBB6801 - 23.10.2006 -  
Pecníková Jana EBB6951 - 23.10.2006 -  
Apfel Eduard EBB6302 2008501 13.02.2008 -  
Snopková Dajana EBB9551 2012285 17.10.2008 -  
Snopko Erik EBB9601 435209 17.10.2008 -  
Ďurčo Peter EBB6102 406939 01.04.2010 -  
Bialeková Martina EBB7351 7201767 02.09.2011 -  
Veselovský Rastislav EBB6402 - 01.12.2011 -  
Snopko Dušan EBB7001 435210 01.01.2013 -  
Arpáš Samuel EBB9901 2032616 24.01.2013 -  
Dekrét Jakub EBB9902 2088141 24.01.2013 -  
Gombalová Martina EBB9951 - 01.04.2015 -  
Herda Andrej EBB0501 - 15.11.2015 -  
Schwarzová Katarína EBB1151 - 15.11.2015 -  
Schwarzová Martina EBB0951 - 15.11.2015 -  
Herdová Miroslava EBB0851 - 15.11.2015 -  
Repáč Ivan EBB5901 2102809 02.10.2016 -  
Repáčová Adriana EBB0552 2102852 02.10.2016 -  
Hlavačik Zdeno EBB5902 - 27.09.2017 -  
Majláthová Zuzana EBB9251 - 28.09.2017 -