Klub: Klub OB ATU Košice

Informácie

ID klubu:
24
Skratka:
TKE
Krajina:
Slovensko
Vedúci klubu:
Počet členov:
103
Virtuálne registrácie:
10
IČO:
51565153
Názov subjektu:
Klub OB ATU Košice
Právna forma:
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Umiestnenie:
Východ
Adresa subjektu:
Watsonova 4A , 04001 Košice - mestská časť Sever
Bankový účet:
SK14 0900 0000 0051 4378 5979

Kontakt

Meno kontaktnej osoby:
Jozef Pollák
Kontaktná adresa:
Watsonova 4A, 04001 Košice - Sever
Telefón - mobil:
0915 872 938
E-mail:
akademik.ob@tuke.sk

Preteky klubu

Dátum Názov Miesto Odvetvie Klasifikácia
09.10.2021 Majstrovstvá SR na dlhú trať Maďarsko - Szogliget OB MSR
06.08.2021 Karst cup Jasovská planina - Debraď OB SRJ
06.09.2020 Majstrovstvá SR_ šprintové štafety Košice OB MSR
05.09.2020 Majstrovstvá Slovenska v šprinte Košice OB MSR
05.09.2020 INOV8 Cup Košice OB SRJ
09.08.2020 WMOC 2023 tréningové preteky Košice, Plešivec OB V
08.08.2020 Slovak Karst cup / Veľká cena Slovenska Košice OB O
07.06.2020 Oblastný rebríček Východ, Bankov Košice, Bankov OB OR
06.06.2020 Oblastný rebríček Východ, Klatovianka Nižný Klátov OB OR
19.02.2020 Valentínska snežienka Košice - Terasa OB V
22.12.2019 Vianočný kapor Košice, Kuzmányho sídlisko OB V
07.12.2019 Mikulášska čižma Košice, Terasa OB V
15.09.2019 7.kolo OR Východ Košice, Furča OB OR
09.08.2019 Slovak Karst cup / Veľká cena Slovenska Plešivecká planina, Rožňava OB SRJ
19.05.2019 5.kolo oblastného rebríčka Východ Košice, Jazero OB V
16.05.2019 Školské majstrovstvá Prešovského kraja Prešov OB O
15.05.2019 Školské majstrovstvá Košického kraja Košice, Nad Jazerom OB O
01.05.2019 Grand Slam 2019, 3.kolo OR Východ Košice, Ťahanovce OB OR
16.04.2019 Školské majstrovstvá ZŠ a SŠ Košice I-IV a majstrovstvá ZŠ Košice-okolie Košice, Terasa OB O
09.02.2019 Valentínska snežienka Košice, Terasa OB V
22.12.2018 Vianočný kapor Košice, Kuzmányho sídlisko OB V
08.09.2018 7.kolo OR Východ Nižný Klátov-Mlynky OB OR
24.08.2018 Slovak Karst Cup Silica / Betliar OB SRJ
29.05.2018 Krajské kolo v orientačnom behu ZŠ a SŠ Prešov Prešov - Sídlisko III OB O
19.05.2018 Oblastný rebríček Východ Nižný Klátov-Mlynky OB OR
01.05.2018 Oblastný rebríček Východ Košice, Ťahanovce OB OR
29.04.2018 Oblastný rebríček Východ Silica OB OR
28.04.2018 Oblastný rebríček Východ Borda OB OR
11.02.2018 Valentínska snežienka Košice-Západ OB V
17.12.2017 Vianočný kapor Košice, Sever OB V
03.12.2017 Mikulášska čižma Košice OB V
08.10.2017 8.kolo oblastného rebríčka Východ Košice, Kuzmányho sídlisko OB OR
17.09.2017 Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup Košice OB SRJ
16.09.2017 Majstrovstvá Slovenska v OB - dlhá trať Košice OB MSR
15.09.2017 Majstrovstvá Slovenska v OB - šprint Košice OB MSR
28.05.2017 5. kolo oblastného rebríčka Východ Košice OB OR
24.05.2017 Školské majstrovstvá ZŠ a SŠ Košického samosprávneho kraja Košice, Mestský park OB S
24.05.2017 Svetový deň orientačného behu, Košice Košice, Mestský park OB V
18.05.2017 Školské majstrovstvá ZŠ a SŠ Prešovského samosprávneho kraja v orientačnom behu pre školský rok 2016/2017 Prešov - Areál Športového gymnázia, Smetanova 2, sídlisko Sekčov OB S
23.04.2017 4. kolo oblastného rebríčka Východ Silica OB OR
22.04.2017 3. kolo oblastného rebríčka Východ Rudná OB OR
06.04.2017 Školské majstrovstvá Košíc + okolia ZŠ, SŠ Košice, Terasa OB S
25.02.2017 Zimná o-séria Prešov OB V
21.02.2017 Zimná o-séria, nočný OB Košice-Hradová OB V
11.02.2017 Valentínska snežienka Košice OB V
18.12.2016 Vianočný kapor Košice - Terasa OB V
04.12.2016 Mikulášska čižma Košice centrum OB V
09.10.2016 8. kolo oblastného rebríčka Košického kraja - skrátená trať Rudná OB OR
25.09.2016 Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup Silica OB SRJ
24.09.2016 Majstrovstvá SR v OB dlhá trať Silica OB MSR
01.09.2016 7. kolo oblastného rebríčka Košického kraja - šprint mix štafety Košice OB OR
21.07.2016 Veľká cena Slovenska, Slovak Karst Cup Silica + Plešivecká planina OB SRJ
07.06.2016 Školské majstrovstvá Slovenska v orientačnom behu Košice OB S
11.05.2016 Školské majstrovstvá Košického kraja Košice centrum OB S
05.05.2016 Majstrovstvá Prešovského kraja základných a stredných škôl v OB Areál Športového gymnázia Prešov OB S
15.04.2016 Školské majstrovstvá Košíc I-IV +Košice okolie Košice - Terasa OB S
02.04.2016 2. kolo oblastného rebríčka Košického kraja Ťahanovce OB OR
20.03.2016 1. kolo oblastného rebríčka Košického kraja Silica OB OR
13.02.2016 Valentínska snežienka Košice - Terasa OB V
19.12.2015 Vianočný kapor Košice OB OR
05.12.2015 Mikulášska čižma, Košice OB OR
18.10.2015 9. kolo oblastného rebríčka Košického kraja v orientačnom behu Silica-Ľadnica OB OR
17.10.2015 8. kolo oblastného rebríčka Košického kraja v orientačnom behu Košice-sídlisko Ťahanovce OB OR
27.08.2015 Karst Cup 2015 Rudná, Silica OB SRJ
17.05.2015 Majstrovstvá SR v OB - štafety Zelený dvor OB MSR
16.05.2015 Majstrovstvá SR v OB - krátka trať Rudná OB MSR
06.05.2015 Školské majstrovstvá Košického kraja v orientačnom behu ZŠ Belehradská 21, Košice-sídlisko Ťahanovce OB O
16.04.2015 Oktresné kolo základných a stredných škôl v orientačnom behu pre školský rok 2014-2015 Košice I,II,III,IV a Košice - okolie Košice-Terasa, Luník III OB OR
14.02.2015 VALENTÍNSKA SNEŽIENKA 2015 Košice-Terasa OB V
21.12.2014 Regionálne verejné preteky v OB - Vianočný kapor 2014 Košice - areál TU + Park Angelinum OB V
07.12.2014 Regionálne verejné preteky v OB - Mikulášska čižma 2014 Košice Terasa OB V
14.09.2014 9. kolo oblastného rebríčka Košického kraja v OB Bankov OB OR
31.07.2014 11. Pohár Slovenského krasu 2014 Plešivecká planina OB SRJ
27.05.2014 Krajské kolo stredných a základných škôl v orientačnom behu pre školský rok 2013/2014 Košického kraja Ihrisko pri Športovom Gymnáziu na Popradskej, Košice OB O
11.05.2014 Majstrovstvá Slovenska v OB 2014 - štafety Izra OB MSR
10.05.2014 Majstrovstvá Slovenska v OB 2014 - stredné trate Izra OB MSR
10.05.2014 Majstrovstvá Slovenska v OB 2014 v šprinte Košice OB MSR
01.05.2014 5. kolo Oblastného rebríčka košického kraja v orientačnom behu ŤAHANOVSKÝ GRAND SLAM KOšICE OB SRJ
29.04.2014 Propozície regionálneho kola stredných a základných škôl v orientačnom behu pre školský rok 2013-2014 Košice I,II,III,IV a Košice - okolie Rekreačný areál Anička (Košice – Sever) OB O
26.04.2014 Oblastný rebríček Košického kraja v OB Silica OB OR
23.02.2014 Regionálne verejné preteky v OB - Valentinská snežienka 2014 Košice Terasa OB V
15.09.2013 Slovenský rebríček Silická planina OB SRJ
14.09.2013 Majstrovstvá Slovenska v OB 2013 - šprint Silická planina OB MSR
14.09.2013 Majstrovstvá Slovenska v OB 2013 - šprintové štafety Silická planina OB MSR
13.09.2013 Majstrovstvá Slovenska v nočnom OB 2013 Silická planina OB MSR
11.07.2013 37. Veľká cena Slovenska v OB 2013, 10. Pohár Slovenského krasu 2013 Mošovce, Veľká Fatra OB SRJ
12.05.2013 Slovenský pohár v OC - dlhá trať Košice OC SRJ
11.05.2013 Slovenský pohár v OC - stredná trať Košice OC SRJ
06.04.2013 3. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2013 - dlhá Silica OB OR
17.02.2013 VALENTÍNSKA SNEŽIENKA 2013, preteky v OB Košice - Hradová OB OR
22.12.2012 Vianočný kapor 2012 - šprint Košice - Terasa OB OR
09.12.2012 Mikulášska čižma 2012 - stredná trať Košice - Anička OB OR
02.09.2012 9. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2012 Košice OB OR
01.09.2012 8. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2012 Borda OB OR
27.05.2012 7. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2012 - dlhá Silica OB OR
26.05.2012 6. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2012 - stredná Košice - Ťahanovce OB OR
25.02.2012 VALENTÍNSKA SNEŽIENKA 2012, preteky v OB Košice - Terasa OB OR
18.12.2011 Vianočný kapor 2011 Košice - areál TU OB OR
04.12.2011 Mikulášska čižma 2011 Košice - Hradová OB OR
29.08.2011 8. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2011 Soroška OB OR
28.07.2011 8. Pohár Slovenského krasu 2011 Krásnohorské Podhradie OB SRJ
30.04.2011 4. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2011 Gombasek OB OR
19.02.2011 VALENTÍNSKA SNEŽIENKA 2011, preteky v OB Košice - Hradová OB OR
19.12.2010 Vianočný kapor 2010 Košice - areál TU OB OR
05.12.2010 Mikulášska čižma 2010 Košice, bistro Bankov OB OR
25.09.2010 6. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2010 Bukovec OB OR
04.09.2010 4. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2010 Tepličany OB OR
02.05.2010 Slovenský rebríček v OB 2010 - skrátené trate Košice OB MSR
01.05.2010 Majstrovstvá Slovenska v OB 2010 - krátke trate / Akademické MSR v OB 2010 + verejné preteky v OB šprinte Košice OB MSR
20.12.2009 Vianočný kapor 2009 Košice OB OR
06.12.2009 Mikulášska čižma 2009 Košice, bistro Bankov OB OR
25.09.2009 Liga školských družstiev v OB 2009, 3.- 4. kolo Košice OB OR
26.04.2009 4. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2009 Herľany OB OR
22.03.2009 2. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2009 Košice - Ťahanovce OB OR
22.02.2009 Košická 40-ka, vytrvalostný beh na lyžiach - SRJ v LOB Kavečany LOB SRJ
20.12.2008 Vianočný kapor 2008 Košice OB OR
19.10.2008 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v OB 2008 - štafety Plešivecká planina OB MSR
18.10.2008 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v OB na klasických tratiach 2008 Plešivecká planina OB MSR
27.09.2008 8. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2008 Tepličany OB OR
31.05.2008 Medzinárodné M SR 2008, Slovenský pohár v OC - VVpKS + dlhé trate Košice OC MSR
01.05.2008 3. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2008 Košice - Čermeľ OB OR
30.03.2008 2. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2008 Košice - Čermeľ OB OR
22.12.2007 Vianočný kapor 2007 Košice OB OR
16.09.2007 9. kolo Oblastný rebríček VÝCHOD - krátke + skrátené trate Herľany OB OR
15.09.2007 8. kolo Oblastný rebríček VÝCHOD - krátke + skrátené trate Herľany OB OR
27.05.2007 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v OB - štafety Herľany OB MSR
26.05.2007 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v OB na krátkych tratiach Herľany OB MSR
25.03.2007 Východ - 2. kolo Košice - Bankov OB OR
23.12.2006 Vianočný kapor 2006 Košice OB OR
07.10.2006 Oblastný rebríček VÝCHOD - skrátené trate + 2-členné štafety Kavečany, Čermeľ OB OR
11.06.2006 Slovenský pohár v OC - šprint Kosice OC SRJ
10.06.2006 Medzinárodné M SR, Slovenský pohár v OC - stredné trate Košice OC MSR
08.05.2006 3.kolo Oblastného rebríčka VÝCHOD - stredné trate Košice OB OR
18.12.2005 Vianočný kapor 2005 Košice OB OR
20.03.2005 2. kolo OR - Východ Košice - Ťahanovce OB OR
06.03.2005 Zimný OB - Ťahanovská snežienka Košice - Ťahanovce OB OR
19.12.2004 1. kolo KKzl Košice OB O
22.08.2004 Pohár Slovenského krasu 2004 - 4.etapa Gombasek OB SRJ
21.08.2004 Pohár Slovenského krasu 2004 - 3.etapa Gombasek OB SRJ
20.08.2004 Pohár Slovenského krasu 2004 - 2.etapa Gombasek OB SRJ
04.07.2004 Medzinárodné MSR v OC na klasických tratiach a v štafetách 2004 Horný Bankov OC MSR
03.07.2004 7. kolo SP HI-TEC v OC na KT Ťahanovce OC SRJ
21.12.2003 KKzl - 1. kolo Košice OB OR
11.10.2003 KPo - 13. kolo Košice OB OR
22.02.2003 KKzl - 4. kolo - Valentínska snežienka Košice OB OR
22.12.2002 Vianočný kapor - 1. kolo Košicko-Kysackej zimnej ligy Košice OB OR
08.09.2002 Národné rebríčkové preteky na klasických tratiach Silická planina OB SRJ
07.09.2002 Národné rebríčkové preteky na krátkych tratiach Silická planina OB SRJ
16.07.2002 Pohár Slovenského krasu - 4. etapa Silická planina OB SRJ
15.07.2002 Pohár Slovenského krasu - 3. etapa Silická planina OB SRJ
14.07.2002 Pohár Slovenského krasu - 2. etapa Silická planina OB SRJ
13.07.2002 Pohár Slovenského krasu - 1. etapa Silická planina OB SRJ
24.03.2002 KPo - 4. kolo oblastného rebríčka Bukovec OB OR
23.03.2002 KPo - 3. kolo oblastného rebríčka Bukovec OB OR
10.03.2002 KPo - 2. kolo oblastného rebríčka Bankov OB OR
09.03.2002 KPo - 1. kolo oblastného rebríčka Anička OB OR
16.02.2002 Ko - Valentínska snežienka, 4. kolo zimných parkových OB pretekov Košice OB O
24.03.2001 3. a 4. kolo OR Košicko-Prešovskej oblasti Silická planina OB O
22.10.2000 OR KPo Košice OB OR
20.05.2000 M KPo - krátka trať OB OR
16.04.2000 OR KPo OB OR
08.09.1999 Majstrovstvá Košicko-Prešovskej oblasti v parkovom orientačnom behu. OB OR

Pretekári klubu

Registrácia: normálna

Meno a priezvisko Registračné číslo SportIdent Dátum od Dátum do  
Sláma Peter TKE6401 9102083 01.01.2001 -  
Korim Martina TKE7662 920680 01.01.2001 -  
Slámová Jana TKE7252 7207626 01.01.2001 -  
Korim Juraj TKE6003 920670 01.01.2001 -  
Athanasová Helena TKE5951 416586 01.01.2001 -  
Mušinská Eva TKE6451 2032145 01.01.2001 -  
Pollák Jozef TKE6001 8017127 01.01.2001 -  
Kuchta Ján TKE5701 8017120 01.01.2001 -  
Belicová Elena TKE6251 307259 01.01.2001 -  
Žilinčík Slávko TKE5602 8017123 01.01.2001 -  
Drenčák Tomáš TKE8502 307345 01.01.2001 -  
Hammer Juraj TKE7701 442909 29.09.2001 -  
Lamiová Katarína TKE8351 8019949 16.11.2001 -  
Oľhava Richard TKE8802 307266 01.01.2002 -  
Oľhava Rastislav TKE8901 7201826 01.01.2002 -  
Mušinský Tomáš TKE9301 8656717 01.01.2002 -  
Kaprál Matúš TKE8804 8017118 27.04.2002 -  
Tyszová Natália TKE8851 8017116 01.06.2002 -  
Macinská Jana TKE8651 8019944 16.11.2002 -  
Tysz Vladimír TKE6202 416501 21.01.2003 -  
Kučera Roman TKE8301 307376 03.03.2003 -  
Ďurčo Boris TKE6301 307277 01.04.2003 -  
Jergušová Anna Mária TKE6651 232109 21.05.2003 -  
Tysz Adam TKE8703 2020702 30.04.2004 -  
Vincze István TKE4901 2111524 18.01.2005 -  
Leštinský Tomáš TKE7801 2027232 18.01.2005 -  
Ringer Štefan TKE8906 2020734 30.08.2005 -  
Weiszer Eduard TKE5301 362938 31.12.2005 -  
Putnovská Iveta TKE5651 307387 01.04.2006 -  
Novota Mikuláš TKE6002 8017124 20.03.2007 -  
Sádecká Judita TKE6253 2051419 20.03.2007 -  
Krajčík Michal TKE8704 8656741 16.11.2007 -  
Lami Michal TKE8601 - 28.01.2008 -  
Krajčíková Kristína TKE9254 2020726 01.04.2008 -  
Papuga František TKE6302 307290 12.03.2009 -  
Papugová Andrea TKE9751 2051346 12.03.2009 -  
Papugová Martina TKE9551 2051353 12.03.2009 -  
Papuga Miroslav TKE9002 886720 12.03.2009 -  
Papugová Katarína TKE9255 9999903 12.03.2009 -  
Papugová Elena TKE6552 416733 12.03.2009 -  
Sláma Dušan TKE9801 8019943 25.04.2009 -  
Takács Csaba TKE6205 8639460 07.10.2009 -  
Roháč Igor TKE4301 307263 01.12.2009 -  
Roháč Zdenko TKE7301 2051301 01.12.2009 -  
Roháčová Ingrid TKE7051 2023819 01.12.2009 -  
Roháčová Viktória TKE0051 1403139 01.12.2009 -  
Jerguš Martin TKE6702 8017135 26.03.2010 -  
Jurašková Ema TKE6453 362939 15.03.2011 -  
Roháč Martin TKE0301 8017132 15.03.2011 -  
Novota Lukáš Mário TKE0302 8017117 23.03.2011 -  
Šmelík Martin TKE9604 682340 16.11.2011 -  
Onder Anton TKE5401 2051413 16.11.2012 -  
Simočko Lukáš TKE0003 8017134 16.11.2012 -  
Simočko Michal TKE5302 2032193 16.11.2012 -  
Mihalič Juraj TKE7903 2032179 16.11.2012 -  
Mihalič Štefan TKE0002 2032200 16.11.2012 -  
Lamiová Antónia TKE9753 2051330 09.01.2013 -  
Sláma Richard TKE0303 8017125 20.09.2013 -  
Ugray Dávid TKE9605 2051350 14.01.2014 -  
Roháč Adam TKE0601 2051356 10.03.2014 -  
Vancáková Valentína TKE9951 2032187 16.09.2014 -  
Weissová Ľuboslava TKE0252 8017122 16.09.2014 -  
Janšo Karol TKE6206 2051437 01.10.2014 -  
Mihaličová Simona TKE0551 8017133 10.01.2015 -  
Kurák Michal TKE0101 2051399 20.01.2015 -  
Šefarová Jana TKE8951 406976 05.03.2015 -  
Kurák Ondrej TKE9703 - 07.05.2015 -  
Kurák Milan TKE6801 2051411 12.05.2015 -  
Kuráková Valéria TKE7151 2051441 12.05.2015 -  
Velgosová Michaela TKE0151 2051450 30.11.2015 -  
Janšo Jakub Karol TKE0602 2051421 04.01.2016 -  
Leitner Matej TKE9101 - 15.02.2016 -  
Ivanko Štefan TKE8602 8631578 05.07.2016 -  
Ivanková Sandra TKE0253 8631587 05.07.2016 -  
Velgosová Miroslava TKE0351 8004605 30.11.2016 -  
Kiss Pavol TKE8503 - 30.11.2016 -  
Macinský Peter TKE8603 3073077 30.11.2016 -  
Ďurčo Dalibor TKE6502 362935 13.04.2017 -  
Velgosová Oksana TKE7351 2051368 13.04.2017 -  
Velgos Martin TKE7202 2051422 13.04.2017 -  
Antol Michal TKE8504 - 13.04.2017 -  
Hajduch Tomáš TKE8003 2032175 05.05.2017 -  
Maľarová Angela TKE5752 307388 30.05.2017 -  
Lipková Nicole TKE9454 2051390 23.03.2018 -  
Filipová Petronela TKE0352 8017126 23.03.2018 -  
Ďurčová Ivana TKE9256 2020725 13.04.2018 -  
Breinerová Michaela TKE0552 2051412 06.05.2018 -  
Breinerová Martina TKE7652 2051442 06.05.2018 -  
Šefara Tomáš TKE7702 2051367 04.06.2018 -  
Marko Valéria TKE7952 2051379 15.01.2019 -  
Marko Michal TKE0901 2051309 05.04.2019 -  
Marko Sofia TKE1251 2051312 05.04.2019 -  
Oľhavová Hana TKE9157 362930 12.04.2019 -  
Halás Gregor TKE0902 2032195 22.05.2019 -  
Ugorčáková Ysabel Cristina TKE5753 2051335 31.05.2019 -  
Timko Šimon TKE0801 - 26.06.2019 -  
Sláma Michal TKE0305 51336 31.08.2019 -  
Polyácsko Martin TKE0102 - 09.01.2020 -  
Steinerová Lucia TKE7752 2051444 27.02.2020 -  
Steiner Miroslav TKE0903 2032147 27.02.2020 -  
Steiner Juraj TKE0501 2051443 26.05.2020 -  
Sekaninová Sofia TKE0451 2051307 28.05.2020 -  
Mojžiš Samuel TKE1001 - 06.06.2020 -