Klub: KOBRA Bratislava

Informácie

ID klubu:
2
Skratka:
BBA
Krajina:
Slovensko
Vedúci klubu:
Počet členov:
35
IČO:
30845602
Názov subjektu:
Klub orientačného behu KOBRA
Právna forma:
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Umiestnenie:
Západ
Adresa subjektu:
Pod Rovnicami 41 , 84104 Bratislava - Karlova Ves

Kontakt

E-mail:
maj.stefan@slsp.sk

Preteky klubu

Dátum Názov Miesto Odvetvie Klasifikácia
17.06.2018 Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup Šamorín OB SRJ
16.06.2018 Majstrovstvá Slovenska v OB - šprint Šamorín OB MSR
07.04.2018 CESOM - INOV8 cup Šaštín Stráže OB SRJ
10.02.2018 Zimný Sporko, 3. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2018 Bratislava - Rusovce OB OR
05.11.2017 Jesenný Sporko - 13. kolo oblastného rebríčka, Majstrovstvá Západnej oblasti SZOŠ - dlhá trať Svätý Jur OB OR
24.05.2017 Školské majstrovstvá Bratislavského samosprávneho kraja Bratislava Rusovce - hasičská zbrojnica OB S
24.05.2017 Svetový deň orientačného behu, Bratislava Bratislava - Rusovce OB V
01.04.2017 CESOM 2017 - INOV8 cup Lakšárska Nová Ves OB SRJ
11.02.2017 Valentínsky Sporko 3. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2017 Bratislava - Rusovce OB OR
02.11.2016 WWOP TOUR 2016 Svätý Júr Infocentrum AINova OB V
22.10.2016 Jesenná cena Sporka 12. kolo oblastného repríčka Západnej oblasti SZOŠ 2016 Svätý Júr OB OR
16.04.2016 CESOM 2016 - INOV8 cup Borský Mikuláš OB SRJ
14.02.2016 Valentínsky Sporko - 3. kolo Oblastného rebríčka západnej oblasti Modra OB OR
17.10.2015 Majstrovstvá Západnej oblasti na dlhej trati, Jesenný Sporko - 11. kolo rebríčka oblasti Západ Svätý Jur, Infocentrum AINova OB OR
29.03.2015 CESOM 2015 - Slovenský rebríček v OB - dlhá trať Borský Mikuláš OB SRJ
28.03.2015 CESOM 2015 - Slovenský rebríček v OB -stredná trať Borský Mikuláš OB SRJ
28.03.2015 CESOM 2015 - Slovenský rebríček v OB - šprint Borský Mikuláš OB SRJ
28.02.2015 6. kolo rebríčka oblasti Západ - Zimný Sporko 2015 Modra OB OR
08.04.2014 Školské majstrovstvá obvodu Bratislava IV. a Bratislava V. v orientačnom behu o Pohár predsedu BSK ZŠ Tupolevova 20, Bratislava - Petržalka OB O
06.04.2014 Trail-O preteky konané 6.4.2014 popri podujatí CESOM 2014 Šajdíkove Humence Iné O
05.04.2014 CESOM 2014 - Slovenský rebríček v OB - šprint + stredná a dlhá trať Šajdíkove Humence OB SRJ
16.02.2014 Zimný Sporko - 5. kolo rebríčka oblasti Západ Svätý Jur OB OR
10.02.2013 Valentínsky Sporko, 4. kolo ZL Západ Bratislava OB OR
03.11.2012 Jesenná cena Sporka 2012, Majstrovstvá oblasti ZÁPAD na dlhej trati Lakšárska Nová Ves OB OR
31.03.2012 CESOM 2012 - Slovenský rebríček v OB - stredná trať (WRE) + šprint + dlhá trať Borský Mikuláš OB SRJ
31.03.2012 WRE, CESOM 2012 - 1. etapa (Slovenský rebríček v OB - stredná trať) Borský Mikuláš OB INT
25.02.2012 Zimný Sporko - 5. kolo Zimnej ligy v OB 2012 oblasti ZÁPAD Bratislava - Karlova Ves OB OR
17.11.2011 Jesenná cena Sporka, Majstrovstvá oblasti ZÁPAD na klasickej trati Bratislava - Dúbravka OB OR
26.03.2011 CESOM 2011 - Slovenský rebríček v OB - krátka trať + šprint + klasická trať Borský Mikuláš OB SRJ
23.01.2011 Zimný Sporko - 3. kolo Zimnej ligy v OB 2011 oblasti ZÁPAD Bratislava OB OR
17.11.2010 Jesenná cena Sporka, majstrovstvá oblasti ZÁPAD v OB 2010 na klasickej trati Bratislava - Pekná cesta OB OR
27.03.2010 CESOM 2010 - Slovenský rebríček v OB - krátka trať + šprint + klasická trať Lakšárska Nová Ves OB SRJ
23.01.2010 Zimný Sporko - 4. kolo Zimnej ligy v OB 2010 oblasti ZÁPAD Bratislava OB OR
17.11.2009 Jesenná cena Sporka, majstrovstvá oblasti ZÁPAD v OB na klasickej trati Bratislava - Pekná cesta OB SRJ
04.04.2009 CESOM 2009 - Slovenský rebríček v OB - krátka trať + šprint + skrátená trať Šaštín-Stráže OB SRJ
14.02.2009 7. kolo Zimnej ligy v OB 2009 oblasti ZÁPAD Rusovce OB OR
12.10.2008 Jesenná cena Sporka, 11. kolo OR Západ, MO - klasické trate Svätý Jur OB OR
05.04.2008 CESOM 2008 - Slovenský rebríček v OB - stredná trať + skrátená trať Šaštín-Stráže OB SRJ
17.02.2008 7. kolo Zimnej ligy v OB 2008 oblasti ZÁPAD Rusovce OB OR
01.04.2007 Jarná cena Sporka v OB 2007 (klasika) Dúbravka OB OR
31.03.2007 Jarná cena Sporka v OB 2007 (klasika) Dúbravka OB OR
04.02.2007 4. kolo Zimnej ligy v OB 2007 oblasti ZÁPAD Rusovce OB OR
25.03.2006 Západ - 2. kolo - Cena sporky Bratislava OB OR
26.02.2006 Západ - 4. kolo ZL Rusovce OB OR
27.02.2005 3. kolo Bzl, šprint Bratislava - Petržalka OB OR
27.10.2002 BTo - majstrovstvá oblasti na krátkych tratiach OB OR
30.06.2002 Národné rebríčkové preteky na klasických tratiach Vysoké Tatry OB SRJ
29.06.2002 Majstrovstvá SR na parkových tratiach Vysoké Tatry OB SRJ
29.06.2002 Národné rebríčkové preteky na krátkych tratiach Vysoké Tatry OB SRJ
24.02.2002 6. preteky Stredoeurópskej zimnej ligy (CEWOL) 2002, verejné preteky Bratislava OB INT
29.08.2001 Majstrovstvá Bratislavsko-Trnavskej oblasti v parkovom OB Bratislava OB O
03.06.2001 6. kolo OR Bratislavsko-Trnavskej oblasti Svätý Jur OB O
13.05.2001 4. kolo OR Bratislavsko-Trnavskej oblasti Bratislava OB O
18.02.2001 Verejné preteky v parkovom OB - Cena Sporka Rusovce OB OR
01.05.1999 M BTO na krátkych tratiach - 6. kolo oblastného rebríčka Bratislavsko-Trnavskej oblasti - krátka tra Bratislava OB OR

Pretekári klubu

Registrácia: normálna

Meno a priezvisko Registračné číslo SportIdent Dátum od Dátum do  
Máj Andrej BBA7901 416704 01.01.2001 -  
Libant František BBA7708 232172 01.01.2001 -  
Máj Štefan BBA5201 8390839 01.01.2001 -  
Kniebügl Anton BBA6401 416747 01.01.2001 -  
Hierweg Karol BBA5801 406918 01.01.2001 -  
Čulen Peter BBA6101 416747 01.01.2001 -  
Demovič Štefan BBA6402 416729 01.01.2001 -  
Máj Michal BBA8101 - 01.01.2001 -  
Kuna Daniel BBA6001 406904 01.01.2001 -  
Májová Paulína BBA5351 8350835 01.01.2001 -  
Krška Tibor BBA7712 - 01.01.2001 -  
Dávidík Marian BBA7713 2090843 01.01.2001 -  
Pecha Peter BBA7001 - 01.01.2001 -  
Wallner Jozef BBA6812 8917 01.01.2001 -  
Petrinec Juraj BBA6403 640640 01.01.2001 -  
Ogurčák Jaroslav BBA7714 406906 29.09.2001 -  
Horniak Juraj BBA8202 307459 16.11.2001 -  
Stasz Michal BBA8203 406912 16.11.2001 -  
Barták Lukáš BBA8301 307353 01.04.2002 -  
Hierweg Karol BBA9201 406909 01.01.2003 -  
Jonáš Martin BBA9601 515307 01.05.2003 -  
Piják Ondrej BBA8204 9900077 16.11.2003 -  
Jonáš Adam BBA0101 7209670 13.05.2005 -  
Libantová Katarína BBA8351 - 03.06.2005 -  
Kniebügl Jakub BBA0001 53840 16.04.2009 -  
Illés Peter BBA7601 307340 01.04.2010 -  
Illésová Emília BBA7951 307343 01.04.2010 -  
Illésová Ester BBA0351 533310 30.05.2013 -  
Illésová Judita BBA0551 307343 30.05.2013 -  
Kniebüglová Hana BBA0251 - 30.05.2013 -  
Molnárová Monika BBA9451 8122122 28.07.2016 -  
Dávidíková Zuzana BBA8251 533301 26.09.2016 -