Skočiť na hlavný obsah
Slovenčina
English
Prejsť
Prihlásenie
Registrácia
Informačný systém
Prepnúť navigáciu
Preteky
Kluby
Ranking
Evidencie
Kluby
Športoví odborníci
Rozhodcovská aktivita
Reprezentácie
Talentovaní športovci
Štatistiky
Tvorba kalendára
Pomoc
FAQ
Správa pretekárov
Správa klubov
Správa žiadostí
Správa pretekov
Správa výsledkov
Správa prihlášok
Prihlasovanie na preteky
Registrácia do systému
Domov
Preteky
Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup
Klubové výsledky
Klubové výsledky
Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup
Etapa: INOV8 cup - E2 (16.10.2016)
Klub: Klub OB Sokol Pezinok
Miesto
Pretekár
Kategória
Reg. číslo
Klub
Čas
1
Andrej Mikloš
M 12 A
SPE0401
Klub OB Sokol Pezinok
21:39
1
Iveta Pijáková
W 50 A
SPE6251
Klub OB Sokol Pezinok
34:35
1
Natália Ježíková
W 12 A
SPE0454
Klub OB Sokol Pezinok
20:04
1
Jaroslav Piják
M 55 A
SPE5801
Klub OB Sokol Pezinok
42:02
1
Michal Tomašovič
M 21 D
SPE8902
Klub OB Sokol Pezinok
55:59
1
Eva Ondovčíková
W 14 A
SPE0358
Klub OB Sokol Pezinok
35:17
1
Vladislav Piják
M 60 A
SPE5201
Klub OB Sokol Pezinok
33:42
1
Eva Pijáková
W 55 A
SPE5751
Klub OB Sokol Pezinok
40:47
1
Dominic Ditri
M 16 A
SPE0002
Klub OB Sokol Pezinok
27:20
1
Soňa Kavecká
W 65 A
SPE4851
Klub OB Sokol Pezinok
37:43
3
Barbora Pijáková
W 21 E
SPE9451
Klub OB Sokol Pezinok
37:51
3
Maya Karovic
W 55 A
SPE5851
Klub OB Sokol Pezinok
47:25
3
Gabriela Ježíková
W 12 A
SPE0551
Klub OB Sokol Pezinok
21:16
4
Ivan Oravec
M 60 A
SPE5502
Klub OB Sokol Pezinok
39:03
4
Lucia Ondovčíková
W 16 A
SPE0051
Klub OB Sokol Pezinok
36:35
4
Darina Poláčková
W 55 A
SPE5852
Klub OB Sokol Pezinok
59:10
4
Daniel Ondovčík
M 10
SPE0801
Klub OB Sokol Pezinok
29:28
5
Daniela Ondovčíková
W 35 A
SPE7852
Klub OB Sokol Pezinok
73:59
5
Barbora Tomašovičová
N
SPE9052
Klub OB Sokol Pezinok
49:03
6
Pavol Kebis
M 55 A
SPE6004
Klub OB Sokol Pezinok
51:03
8
Adam Havlík
M 14 A
SPE0201
Klub OB Sokol Pezinok
32:02
9
Jakub Fraňo
M 14 A
SPE0302
Klub OB Sokol Pezinok
33:22
10
Michal Pavelek
M 21 B
SPE7902
Klub OB Sokol Pezinok
40:26
10
Matúš Šimo
M 16 A
SPE0107
Klub OB Sokol Pezinok
40:08
10
Nicolas Šuška
M 14 A
SPE0202
Klub OB Sokol Pezinok
36:35
11
Pavol Poláček
M 21 B
SPE8401
Klub OB Sokol Pezinok
41:51
12
Pavol Kebis
M 16 A
SPE0003
Klub OB Sokol Pezinok
42:07
13
Nicholas Ditri
M 14 A
SPE0304
Klub OB Sokol Pezinok
42:17
15
Alexandra Hojková
M 18 A
SPE9951
Klub OB Sokol Pezinok
84:58
15
Matej Pätoprstý
M 16 A
SPE0001
Klub OB Sokol Pezinok
51:12
16
Matej Fischer
M 14 A
SPE0309
Klub OB Sokol Pezinok
56:21
18
Matúš Topor
M 16 A
SPE0102
Klub OB Sokol Pezinok
74:21
MP
Bibiana Kebisová
W 50 A
SPE6252
Klub OB Sokol Pezinok
MP