Skočiť na hlavný obsah
Slovenčina
English
Prejsť
Prihlásenie
Registrácia
Informačný systém
Prepnúť navigáciu
Preteky
Kluby
Ranking
Evidencie
Kluby
Športoví odborníci
Rozhodcovská aktivita
Reprezentácie
Talentovaní športovci
Štatistiky
Tvorba kalendára
Pomoc
FAQ
Správa pretekárov
Správa klubov
Správa žiadostí
Správa pretekov
Správa výsledkov
Správa prihlášok
Prihlasovanie na preteky
Registrácia do systému
Domov
Preteky
Preteky: Majstrovstvá Slovenska v OB - dlhá trať
Klubové výsledky
Klubové výsledky
Preteky: Majstrovstvá Slovenska v OB - dlhá trať
Etapa: Majstrovstvá Slovenska v OB - dlhá trať - E1 (16.09.2017)
Klub: Klub OB Sokol Pezinok
Miesto
Pretekár
Kategória
Reg. číslo
Klub
Čas
1
Gabriela Ježíková
W 12 C
SPE0551
Klub OB Sokol Pezinok
26:14
1
Vladislav Piják
M 65 E
SPE52AA
Klub OB Sokol Pezinok
50:54
2
Jaroslav Piják
M 55 E
SPE5801
Klub OB Sokol Pezinok
52:20
2
Eva Pijáková
W 60 E
SPE57AA
Klub OB Sokol Pezinok
55:09
2
Ľubica Toporová
W 40 E
SPE7552
Klub OB Sokol Pezinok
68:38
2
Iveta Pijáková
W 50 E
SPE6251
Klub OB Sokol Pezinok
56:08
2
Eli Valach
M 10 C
SPE07AC
Klub OB Sokol Pezinok
23:52
2
Christián Heffner
M 20 E
SPE9801
Klub OB Sokol Pezinok
97:31
2
Ivan Oravec
M 60 E
SPE5502
Klub OB Sokol Pezinok
52:20
3
Lucia Šipošová
W 12 C
SPE0654
Klub OB Sokol Pezinok
32:12
3
Hana Šipošová
W 10 C
SPE09AC
Klub OB Sokol Pezinok
25:49
3
Dominic Ditri
M 18 E
SPE0002
Klub OB Sokol Pezinok
81:56
3
Maya Karovic
W 55 E
SPE5851
Klub OB Sokol Pezinok
54:15
3
Natália Ježíková
W 14 E
SPE0454
Klub OB Sokol Pezinok
44:52
4
Lucia Ondovčíková
W 18 E
SPE0051
Klub OB Sokol Pezinok
72:46
4
Daniela Ondovčíková
W 35 E
SPE7852
Klub OB Sokol Pezinok
90:45
4
Daniel Ondovčík
M 10 C
SPE0801
Klub OB Sokol Pezinok
27:03
4
Matúš Šimo
M 16 E
SPE0107
Klub OB Sokol Pezinok
48:49
4
Lenka Jablonovská
W 21 E
SPE9063
Klub OB Sokol Pezinok
83:27
5
Tomáš Sokolík
M 21 C
SPE9109
Klub OB Sokol Pezinok
64:55
5
Darina Poláčková
W 55 E
SPE5852
Klub OB Sokol Pezinok
61:02
5
Barbora Tomašovičová
W 21 C
SPE9052
Klub OB Sokol Pezinok
110:38
5
Andrej Mikloš
M 14 E
SPE0401
Klub OB Sokol Pezinok
38:02
6
Pavol Kebis
M 55 E
SPE6004
Klub OB Sokol Pezinok
60:59
6
Nina Kutišová
W 14 E
SPE0353
Klub OB Sokol Pezinok
48:01
6
Michal Tomašovič
M 21 C
SPE8902
Klub OB Sokol Pezinok
80:54
7
Nicholas Ditri
M 14 E
SPE0304
Klub OB Sokol Pezinok
39:25
7
Kristína Toporová
W 10 C
SPE0751
Klub OB Sokol Pezinok
43:21
7
Eva Ondovčíková
W 14 E
SPE0358
Klub OB Sokol Pezinok
49:04
7
Pavol Poláček
M 60 E
SPE5501
Klub OB Sokol Pezinok
90:54
8
Tibor Fedor
M 14 E
SPE0303
Klub OB Sokol Pezinok
41:02
9
Matej Pätoprstý
M 18 E
SPE0001
Klub OB Sokol Pezinok
128:30
10
Adam Havlík
M 16 E
SPE0201
Klub OB Sokol Pezinok
64:29
10
Šimon Šipoš
M 14 E
SPE04AB
Klub OB Sokol Pezinok
48:10
11
Matúš Topor
M 16 E
SPE0102
Klub OB Sokol Pezinok
68:07
11
Lukáš Kapusta
M 12 C
SPE0602
Klub OB Sokol Pezinok
45:51
11
Karolína Toporová
W 14 E
SPE0452
Klub OB Sokol Pezinok
54:34
12
Tomáš Šipoš
M 14 E
SPE0311
Klub OB Sokol Pezinok
52:42
DNS
Linda Legáthová
W 12 C
SPE05AA
Klub OB Sokol Pezinok
DNS
DNS
Ema Havlíková
W 14 E
SPE0451
Klub OB Sokol Pezinok
DNS