Skočiť na hlavný obsah
Slovenčina
English
Prejsť
Prihlásenie
Registrácia
Informačný systém
Prepnúť navigáciu
Preteky
Kluby
Ranking
Evidencie
Kluby
Športoví odborníci
Rozhodcovská aktivita
Reprezentácie
Talentovaní športovci
Štatistiky
Tvorba kalendára
Pomoc
FAQ
Správa pretekárov
Správa klubov
Správa žiadostí
Správa pretekov
Správa výsledkov
Správa prihlášok
Prihlasovanie na preteky
Registrácia do systému
Domov
Preteky
Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup
Klubové výsledky
Klubové výsledky
Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup
Etapa: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup - E1 (14.10.2017)
Klub: Klub OB Sokol Pezinok
Miesto
Pretekár
Kategória
Reg. číslo
Klub
Čas
1
Ema Havlíková
W 14 A
SPE0451
Klub OB Sokol Pezinok
16:19
1
Vladislav Piják
M 65 A
SPE52AA
Klub OB Sokol Pezinok
27:40
1
Lucia Šipošová
W 12 A
SPE0654
Klub OB Sokol Pezinok
17:33
1
Katarína Fedorová
W 40 A
SPE7451
Klub OB Sokol Pezinok
46:11
2
Jozef Fedor
M 60 A
SPE5701
Klub OB Sokol Pezinok
32:15
2
Kristína Toporová
W 10 C
SPE0751
Klub OB Sokol Pezinok
13:02
2
Maya Karovic
W 55 A
SPE5851
Klub OB Sokol Pezinok
41:55
2
Ľubica Toporová
W 40 A
SPE7552
Klub OB Sokol Pezinok
49:49
2
Eva Ondovčíková
W 14 A
SPE0358
Klub OB Sokol Pezinok
17:27
3
Ivan Oravec
M 60 A
SPE5502
Klub OB Sokol Pezinok
39:14
3
Dominic Ditri
M 18 A
SPE0002
Klub OB Sokol Pezinok
43:45
3
Eli Valach
M 10 C
SPE07AC
Klub OB Sokol Pezinok
13:07
4
Daniel Ondovčík
M 10 C
SPE0801
Klub OB Sokol Pezinok
13:27
4
Alžbeta Kopčíková
W 14 A
SPE0453
Klub OB Sokol Pezinok
24:06
4
Daniela Ondovčíková
W 35 A
SPE7852
Klub OB Sokol Pezinok
73:14
4
Klára Kapustová
W 16 A
SPE0253
Klub OB Sokol Pezinok
59:12
4
Lucia Ondovčíková
W 18 A
SPE0051
Klub OB Sokol Pezinok
73:03
4
Matúš Šimo
M 16 A
SPE0107
Klub OB Sokol Pezinok
33:51
4
Eva Pijáková
W 60 A
SPE57AA
Klub OB Sokol Pezinok
42:26
4
Gabriela Ježíková
W 12 A
SPE0551
Klub OB Sokol Pezinok
26:23
5
Natália Ježíková
W 14 A
SPE0454
Klub OB Sokol Pezinok
27:43
5
Iveta Pijáková
W 50 A
SPE6251
Klub OB Sokol Pezinok
45:40
5
Matúš Mikloš
M 10 C
SPE0702
Klub OB Sokol Pezinok
17:28
5
Michal Zedníček
M 12 A
SPE0603
Klub OB Sokol Pezinok
18:43
5
Hana Šipošová
W 10 C
SPE09AC
Klub OB Sokol Pezinok
17:16
5
Petra Kurucová
W 12 A
SPE0651
Klub OB Sokol Pezinok
29:05
5
Matej Pätoprstý
M 18 A
SPE0001
Klub OB Sokol Pezinok
54:36
6
Lukáš Kapusta
M 12 A
SPE0602
Klub OB Sokol Pezinok
20:24
6
Tomáš Šipoš
M 14 A
SPE0311
Klub OB Sokol Pezinok
19:06
6
Barbora Pijáková
W 21 E
SPE9451
Klub OB Sokol Pezinok
69:13
6
Pavol Poláček
M 60 A
SPE5501
Klub OB Sokol Pezinok
46:10
6
Soňa Kavecká
W 60 A
SPE4851
Klub OB Sokol Pezinok
48:21
6
Karolína Toporová
W 14 A
SPE0452
Klub OB Sokol Pezinok
29:17
7
Andrej Mikloš
M 14 A
SPE0401
Klub OB Sokol Pezinok
20:46
8
Terézia Kopčíková
W 21 B
SPE9255
Klub OB Sokol Pezinok
119:34
9
Nina Kutišová
W 14 A
SPE0353
Klub OB Sokol Pezinok
32:55
9
Nicholas Ditri
M 14 A
SPE0304
Klub OB Sokol Pezinok
23:45
9
Eva Kurucová
W 45 A
SPE7151
Klub OB Sokol Pezinok
82:26
10
Tomáš Syrový
M 12 A
SPE0601
Klub OB Sokol Pezinok
23:42
11
Tibor Fedor
M 14 A
SPE0303
Klub OB Sokol Pezinok
25:45
11
Adam Havlík
M 16 A
SPE0201
Klub OB Sokol Pezinok
55:17
11
Klára Fedorová
W 14 A
SPE0455
Klub OB Sokol Pezinok
34:51
11
Tomáš Sokolík
M 21 B
SPE9109
Klub OB Sokol Pezinok
87:57
12
Michal Tomašovič
M 21 B
SPE8902
Klub OB Sokol Pezinok
89:11
14
Šimon Šipoš
M 14 A
SPE04AB
Klub OB Sokol Pezinok
34:20
15
Tomáš Zedníček
M 14 A
SPE0405
Klub OB Sokol Pezinok
67:32
15
Lenka Jablonovská
W 21 E
SPE9063
Klub OB Sokol Pezinok
82:18
DNS
Christián Heffner
M 20 A
SPE9801
Klub OB Sokol Pezinok
DNS
MP
Matúš Topor
M 16 A
SPE0102
Klub OB Sokol Pezinok
MP