Skočiť na hlavný obsah
Slovenčina
English
Prejsť
Prihlásenie
Registrácia
Informačný systém
Prepnúť navigáciu
Preteky
Kluby
Ranking
Evidencie
Kluby
Športoví odborníci
Rozhodcovská aktivita
Reprezentácie
Talentovaní športovci
Štatistiky
Tvorba kalendára
Pomoc
FAQ
Správa pretekárov
Správa klubov
Správa žiadostí
Správa pretekov
Správa výsledkov
Správa prihlášok
Prihlasovanie na preteky
Registrácia do systému
Domov
Preteky
Preteky: Malý Vazkárik 9. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2017
Klubové výsledky
Klubové výsledky
Preteky: Malý Vazkárik 9. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2017
Etapa: Malý Vazkárik 9. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2017 - E1 (23.04.2017)
Klub: Klub OB Sokol Pezinok
Miesto
Pretekár
Kategória
Reg. číslo
Klub
Čas
1
Daniel Ondovčík
M 10
SPE0801
Klub OB Sokol Pezinok
19:20
1
Andrej Mikloš
M 14
SPE0401
Klub OB Sokol Pezinok
24:27
1
Iveta Pijáková
W 40
SPE6251
Klub OB Sokol Pezinok
44:39
1
Nina Kutišová
W 14
SPE0353
Klub OB Sokol Pezinok
24:15
1
Gabriela Ježíková
W 12
SPE0551
Klub OB Sokol Pezinok
23:57
1
Jozef Fedor
M 40
SPE5701
Klub OB Sokol Pezinok
47:07
2
Maya Karovic
W 55
SPE5851
Klub OB Sokol Pezinok
40:29
2
Matúš Topor
M 16
SPE0102
Klub OB Sokol Pezinok
41:44
2
Ondrej Jendek
M 10
SPE07AA
Klub OB Sokol Pezinok
19:28
2
Natália Ježíková
W 14
SPE0454
Klub OB Sokol Pezinok
25:42
3
Tomáš Syrový
M 12
SPE06AC
Klub OB Sokol Pezinok
25:46
3
Adam Havlík
M 16
SPE0201
Klub OB Sokol Pezinok
55:12
3
Klára Fedorová
W 14
SPE04AC
Klub OB Sokol Pezinok
26:40
3
Peter Hojko
M 40
SPE7001
Klub OB Sokol Pezinok
57:25
4
Matej Knapčok
M 10
SPE08AA
Klub OB Sokol Pezinok
20:36
4
Klára Kapustová
W 16
SPE0253
Klub OB Sokol Pezinok
49:05
4
Karolína Toporová
W 14
SPE0452
Klub OB Sokol Pezinok
34:21
4
Andrej Havlík
RD
SPE09AB
Klub OB Sokol Pezinok
21:35
5
Michal Zedníček
M 12
SPE06AB
Klub OB Sokol Pezinok
29:00
6
Ľubica Toporová
W 19
SPE7552
Klub OB Sokol Pezinok
61:57
7
Lukáš Kapusta
M 12
SPE06AA
Klub OB Sokol Pezinok
35:15
8
Samuel Hostačný
M 12
SPE0501
Klub OB Sokol Pezinok
35:36
9
Michal Pavelek
M 19
SPE7902
Klub OB Sokol Pezinok
68:07
9
Tomáš Zedníček
M 14
SPE04AA
Klub OB Sokol Pezinok
46:35
10
Tomáš Sokolík
M 19
SPE9109
Klub OB Sokol Pezinok
69:27
10
Daniela Ondovčíková
W 19
SPE7852
Klub OB Sokol Pezinok
73:14
11
Christián Heffner
M 19
SPE9801
Klub OB Sokol Pezinok
69:45
MP
Jaroslav Piják
M 40
SPE5801
Klub OB Sokol Pezinok
MP