Výsledky

Preteky: Majstrovstvá Slovenska štafiet

Etapa: Majstrovstvá Slovenska štafiet - E1 (03.06.2018)

Kategórie

M -14 E    M -18 E    M 19- E    M 105 E    M 135 E    M 165 E    W -14 E    W -18 E    W 19- E    W 105 E    W 135 E    W 165 E    Open      

M -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kotuliak Viktor 31:38
2 Kasza Tomáš 34:27 + 2:49
3 Šipoš Šimon 39:26 + 7:48
4 Pajger MIroslav 40:01 + 8:23
5 Dudra Maroš 42:14 + 10:36
6 Janšo Jakub Karol 42:26 + 10:48
7 Zedníček Tomáš 43:40 + 12:02
8 Syrový Tomáš 45:29 + 13:51
9 Lanátor Jakub 56:19 + 24:41
10 Cvief Jonáš 56:38 + 25:00
11 Šebo Samuel 68:01 + 36:23
12 Ondovčík Daniel 84:18 + 52:40
Dolný Michal DISK
Trenčák MIaln DISK
Trepáč Adam DISK
Zajac Simon DISK
Roháč Adam DNS
Porubčan Tomáš DNS
Šmelík Daniel DNS
Zedníček Michal DNS
Jančík Filip DNS
Mikloš Andrej DNS
Koman Janko DNS
Bukovác Filip DNS

M -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondrejka Tomáš 29:23
2 Roháč Martin 31:02 + 1:39
3 Knor Martin 31:56 + 2:33
4 Ditri Dominic 33:35 + 4:12
5 Kubík Maximilián 35:28 + 6:05
6 Havlík Adam 49:02 + 19:39
7 Breiner Daniel 61:27 + 32:04
Simočko Lukáš DISK
Václavíková Martina DISK
Goldsmnidt Tobiáš DNS
Ditri Nicholas DNS
Kurák Michal DNS
Fedor Tibor DNS
Šimo Matúš DNS
Schenk Michal DNS
Šipoš Tomáš DNS
Oravec Matúš DNS
Trepáčová Gabriela DNS
Sláma Richard DNS
Novota Lukáš DNS
Jurčík Tomáš DNS

M 19- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Krajčík Michal 32:55
2 Mušinský Tomáš 35:34 + 2:39
3 Piják Ondrej 35:48 + 2:53
4 Chupek Jakub 35:49 + 2:54
5 Bukovác Maroš 38:13 + 5:18
6 Féder Medard ml. 42:39 + 9:44
7 Šurgan Štefan 43:52 + 10:57
8 Kvaka Ján 46:32 + 13:37
9 Jonáš Adam 48:05 + 15:10
10 Kukurugya Matej 54:34 + 21:39
11 Ugray Dávid 56:06 + 23:11
12 Papuga Miroslav 59:35 + 26:40
13 Krnáč Peter 75:51 + 42:56
14 Tomašovič Michal 80:03 + 47:08
15 Topor Matúš 93:15 + 60:20
Mihlaič Štefan DISK
Karch Peter DISK
Heffner Christián DISK
Kováč Peter DISK
Kotrlová Katarína DNS
Ďuriš Matej DNS
Sokol Tomáš DNS
Oľhava Rastislav DNS
Ivanko Štefan DNS
Sokolík Tomáš DNS
Tysz Adam DNS
Sláma Dušan DNS
Jonáš Martin DNS
Sleziaková Zuzana DNS
Krajčovič Dušan DNS
Pavelek MIchal DNS
Kubina Filip DNS
Takáč Teodor DNS
Hraboš Matej DNS
Glonáč Peter DNS
Poklop Martin DNS
Novota MIkuláš DNS
Franko Stanislav ml. DNS
Chupek Jozef DNS
Dávidík Marián DNS
Dávidíková Zuzana DNS
Lovas Dominik DNS
Kaprál Matúš DNS
Pompura Daniel DNS
Bukovác Pavol DNS

M 105 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mihlaič Juraj 45:46
2 Patráš Igor 48:00 + 2:14
3 Kurák Milan 55:57 + 10:11
Šimoník Milan DNF
Jerguš Martin DNS
Patráš Andrej DNS
Hajduch Tomáš DNS
Ďurčo Dalibor DNS
Kuzevič Ivan DNS

M 135 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šmelík Juraj 34:19
2 Prill Laszlo 39:39 + 5:20
3 Papuga František 40:59 + 6:40
4 Jurčík Peter 45:21 + 11:02
5 Franko Martin 100:52 + 66:33
Volkov Olexander DNS
Polakovič Peter DNS
Roháč Zdenko DNS
Lanátor Tibor DNS
Pavela Ľudovít DNS
Mižúr Ján DNS
Koman Marek DNS
Velgos Martin DNS
Krajňák Ľubomír DNS
Mikluš Marián DNS

M 165 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Piják Jaroslav 30:06
2 Ďurčo Peter 32:47 + 2:41
3 Sláma Peter 33:27 + 3:21
4 Šoltés František 34:27 + 4:21
5 Kuchta Ján 35:51 + 5:45
6 Mazúr Milan 40:54 + 10:48
7 Roháč Igor 41:07 + 11:01
8 Simočko MIchal 60:47 + 30:41
Noga Štefan DISK
Rybár Dušan DISK
Nemec Juraj DNS
Korim Juraj DNS
Janšo Karol DNS
Šoltés Pavol DNS
Onder Anton DNS
Repáč Ivan DNS
Tysz Vladimír DNS
Formanko Dušan DNS
Palička Miroslav DNS
Weiszer Eduard DNS
Petrinec Milan DNS
Oravec Ivan DNS
Schenk Róbert DNS
Šmelík Ľudovít DNS

W -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mihaličová Simona 28:00
2 Ježíková Gabriela 34:05 + 6:05
3 Ježíková Natália 38:54 + 10:54
4 Vorlíčková Martina 48:07 + 20:07
5 Kurucová Petra 61:10 + 33:10
6 Halčínová Bianka 61:16 + 33:16
7 Patrášová Ella Michaela 66:23 + 38:23
Valyavka Viktoriya DISK
Romáľová Ivona DNS
Šipošová Hanka DNS
Breinerová Michaela DNS
Šipošová Lucia DNS
Fedorová Klára DNS
Legáthová Linda DNS

W -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Weissová Ľuboslava 32:30
2 Pružincová Tereza 38:32 + 6:02
3 Patassiová Michaela 43:06 + 10:36
4 Velgosová Michaela 50:09 + 17:39
5 Filipová Petronela 61:31 + 29:01
6 Kostercová Viktória 63:04 + 30:34
Kutišová Nina DISK
Jánošová Veronika DISK
Honzírková Ema DNS
Ivanková Sandra DNS
Velgosová Miroslava DNS
Roháčová Viktória DNS
Ondovčíková Lucia DNS
Herna Rebecca DNS
Ondovčíková Eva DNS

W 19- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miklušová Tamara 43:26
2 Kršiaková Jana 43:30 + 0:04
3 Slámová Jana 43:41 + 0:15
4 Hošeková Vanda 43:42 + 0:16
5 Jablonovská Lenka 48:45 + 5:19
6 Šmelíková Dorota 53:50 + 10:24
7 Šofranková Antónia 54:51 + 11:25
8 Papugová Andrea 56:39 + 13:13
Breinerová Martina DNS
Miklušová Tereza DNS
Toporová Ľubica DNS
Lamiová Katarína DNS
Rakayová Martina DNS
Macinská Jana DNS
Krajčíková Kristína DNS
Papugová Katarína DNS
Papugová Martina DNS
Tyszová Natália DNS
Poštulková Andrea DNS
Chupeková Silvia DNS
Ondovčíková Daniela DNS

W 105 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šmelíková Hana 47:49
2 Komanová Kristína 54:30 + 6:41
3 Lanátorová Katarína 56:26 + 8:37
4 Barillová Alena 57:08 + 9:19
5 Ježíková Ľubomíra 113:00 + 65:11
Rigasová Monika DISK
x DNS
Miklušová Dagmar DNS
Bednáriková Tatiana DNS
Zedníčková Michaela DNS
Bukovácová Alena DNS
Scheková Katarína DNS

W 135 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ďurčová Alena 37:12
2 Papugová Elena 40:41 + 3:29
3 Velgosová Oksana 59:00 + 21:48
4 Kuráková Valéria 63:46 + 26:34
Jurašková Ema DNF
Mušinská Eva DNS
Denysenko Tamara DNS
Poštulková Zuzana DNS
Sadecká Judita DNS

W 165 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pijáková Iveta 37:31
2 Belicová Elena 40:37 + 3:06
3 Polónyiová Darina 48:05 + 10:34
Kavecká Soňa DNS
Polakovičová Elena DNS
Maľárová Nagela DNS
Ondrejková Soňa DNS
Karovic Maya DNS
Putnovská Iveta DNS

Open

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jonáš Rado 26:19
2 Pavlík Michal 28:51 + 2:32
3 Kukurugya Šimon 31:04 + 4:45
4 Barč Maroš 40:39 + 14:20
5 Farrelly Patrick 40:44 + 14:25
6 Hríbik Miroslav 42:16 + 15:57
7 Volkov Maxym 42:18 + 15:59
8 Bialeková Martina 42:22 + 16:03
9 Vaľa Martin 42:44 + 16:25
10 Lipková Nicole 43:03 + 16:44
11 Mozolíková Michaela 44:44 + 18:25
12 Kasza Ladislav 47:43 + 21:24
13 Paulen Adam 48:39 + 22:20
14 Kumová Iva 56:43 + 30:24
15 Trepáčová Eva 59:46 + 33:27
16 Kiss Pavol 67:50 + 41:31
17 Šebo Ján 68:03 + 41:44
18 Hudecová Elza 68:06 + 41:47
Jurčíková Nina DISK
Pajtášová Katarína DNS
Havlíková Ema DNS
Macháček Július DNS
Šefara Tomáš DNS
Mazúrová Soňa DNS
Vričan Peter DNS
Rusnák Tomáš DNS
Kukurugya Emil DNS
Gamblička Adam DNS
Lučenič Timotej DNS
Ščehovič Roman DNS
Trepáč Ivan DNS
Hríbiková Andrea DNS
Dudra Šimon DNS
Niton Adam DNS
Cvasnochová Tatiana DNS
Bednárik Martin DNS