Skočiť na hlavný obsah
Slovenčina
English
Prejsť
Prihlásenie
Registrácia
Informačný systém
Prepnúť navigáciu
Preteky
Kluby
Ranking
Evidencie
Kluby
Športoví odborníci
Rozhodcovská aktivita
Reprezentácie
Talentovaní športovci
Štatistiky
Tvorba kalendára
Pomoc
FAQ
Správa pretekárov
Správa klubov
Správa žiadostí
Správa pretekov
Správa výsledkov
Správa prihlášok
Prihlasovanie na preteky
Registrácia do systému
Domov
Preteky
Preteky: Zimný Sporko, 3. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2018
Klubové výsledky
Klubové výsledky
Preteky: Zimný Sporko, 3. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2018
Etapa: Zimný Sporko, 3. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2018 - E1 (10.02.2018)
Klub: Športový klub Sandberg
Miesto
Pretekár
Kategória
Reg. číslo
Klub
Čas
1
Matej Kukurugya
M 18
SKS0103
Športový klub Sandberg
29:07
1
Diana Brňáková
W 10
SKS0952
Športový klub Sandberg
6:59
1
Filip Kubina
M 19
SKS8901
Športový klub Sandberg
30:26
1
Viktória Kostercová
W 16
SKS0251
Športový klub Sandberg
28:21
2
Šimon Kukurugya
M 14
SKS0402
Športový klub Sandberg
20:14
2
Barbora Vorlíčková
W 40
SKS7651
Športový klub Sandberg
34:50
2
Veronika Jánošová
W 18
SKS0151
Športový klub Sandberg
38:42
2
Jakub Brňák
M 12
SKS0701
Športový klub Sandberg
18:03
2
Lucia Vorlíčková
W 10
SKS0851
Športový klub Sandberg
7:00
3
Zora Baloghová
W 12
SKS0751
Športový klub Sandberg
22:58
3
Katarína Kubinová
W 19
SKS9051
Športový klub Sandberg
32:04
3
Katarína Pajtášová
W 18
SKS0152
Športový klub Sandberg
62:56
4
Adela Rohaľová
W 10
SKS0852
Športový klub Sandberg
7:54
5
Rastislav Dokupil
M 40
SKS74AA
Športový klub Sandberg
32:38
5
Matúš Balogh
M 18
SKS0101
Športový klub Sandberg
43:00
5
Martina Brňáková
W 40
SKS7752
Športový klub Sandberg
39:59
6
Barbora Grossová
Open
SKS80AB
Športový klub Sandberg
38:03
6
Rudolf Brídzik
M 40
SKS7001
Športový klub Sandberg
33:43
6
Ján Dokupil
M 10
SKS0801
Športový klub Sandberg
8:43
6
Samuel Dokupil
M 16
SKS0304
Športový klub Sandberg
30:50
6
Anamária Šutková
W 14
SKS05AC
Športový klub Sandberg
40:25
7
Patrik Gross
M 10
SKS09AD
Športový klub Sandberg
10:14
7
Katarína Mravíková
W 14
SKS0451
Športový klub Sandberg
40:57
8
Veronika Prutkayová
W 40
SKS78AB
Športový klub Sandberg
47:56
8
Michal Pajtáš
M 16
SKS0306
Športový klub Sandberg
39:32
8
Štefan Brňák
M 40
SKS7601
Športový klub Sandberg
36:07
9
Alex Luis Šutka
RD
SKS09AE
Športový klub Sandberg
10:45
10
Michal Balogh
M 16
SKS0301
Športový klub Sandberg
50:08
11
Tomáš Tvrdý
M 16
SKS0201
Športový klub Sandberg
51:05
11
Peter Vorlíček
M 40
SKS7501
Športový klub Sandberg
38:40
11
Marta Jonášová
W 40
SKS6951
Športový klub Sandberg
57:52
12
Teodorka Mravíková
RD
SKS0752
Športový klub Sandberg
11:17
14
Edita Máčajová
W 40
SKS75AB
Športový klub Sandberg
67:59
15
Patrik Prutkay
M 12
SKS07AE
Športový klub Sandberg
52:46
15
Emil Kukurugya
M 40
SKS66AA
Športový klub Sandberg
43:37
18
Richard Balogh
M 40
SKS6901
Športový klub Sandberg
63:42
20
Marek Urban
M 19
SKS7401
Športový klub Sandberg
54:21
MP
Ema Jonášová
RD
SKS0951
Športový klub Sandberg
MP
DNS
Ivona Rohaľová
W 14
SKS0453
Športový klub Sandberg
DNS
MP
Martina Vorlíčková
W 14
SKS0551
Športový klub Sandberg
MP
DNS
Katarína Baľová
W 40
SKS7551
Športový klub Sandberg
DNS
MP
Daniel Dokupil
M 14
SKS0502
Športový klub Sandberg
MP