Skočiť na hlavný obsah
Slovenčina
English
Prejsť
Prihlásenie
Registrácia
Informačný systém
Prepnúť navigáciu
Preteky
Kluby
Ranking
Evidencie
Kluby
Športoví odborníci
Rozhodcovská aktivita
Reprezentácie
Talentovaní športovci
Štatistiky
Tvorba kalendára
Pomoc
FAQ
Správa pretekárov
Správa klubov
Správa žiadostí
Správa pretekov
Správa výsledkov
Správa prihlášok
Prihlasovanie na preteky
Registrácia do systému
Domov
Preteky
Preteky: Nógrad Nagydíj (Veľká cena Nógradu)
Klubové výsledky
Klubové výsledky
Preteky: Nógrad Nagydíj (Veľká cena Nógradu)
Etapa: Nógrad Nagydíj (Veľká cena Nógradu) - E1 (27.04.2019)
Klub: Klub OB Sokol Pezinok
Miesto
Pretekár
Kategória
Reg. číslo
Klub
Čas
1
Hana Šipošová
W 12 A
SPE0951
Klub OB Sokol Pezinok
16:44
1
Lucia Šipošová
W 14 A
SPE0654
Klub OB Sokol Pezinok
22:09
1
Peter Karch
M 21 BR
SPE9112
Klub OB Sokol Pezinok
45:06
1
Ema Havlíková
W 16 A
SPE0451
Klub OB Sokol Pezinok
31:15
1
Lenka Jablonovská
W 21 A
SPE9063
Klub OB Sokol Pezinok
38:41
1
Dávid Cisár
M 12 A
SPE0708
Klub OB Sokol Pezinok
17:25
1
Katarína Fedorová
W 40 A
SPE7451
Klub OB Sokol Pezinok
24:58
1
Jaroslav Piják
M 60 A
SPE5801
Klub OB Sokol Pezinok
25:32
1
Iveta Pijáková
W 55 A
SPE6251
Klub OB Sokol Pezinok
24:32
1
Darina Poláčková
W 60 A
SPE5852
Klub OB Sokol Pezinok
65:53
1
Filip Jančík
M 14 A
SPE0604
Klub OB Sokol Pezinok
21:48
1
Soňa Kavecká
W 70 A
SPE4851
Klub OB Sokol Pezinok
25:15
2
Marie Fraňová
W 65 A
SPE5051
Klub OB Sokol Pezinok
37:48
2
Lucia Ondovčíková
W 20 A
SPE0051
Klub OB Sokol Pezinok
64:27
2
Michal Pavelek
M 35 A
SPE7902
Klub OB Sokol Pezinok
42:16
2
Michal Dolný
M 12 A
SPE0706
Klub OB Sokol Pezinok
20:36
2
Christián Heffner
M 21 BR
SPE9801
Klub OB Sokol Pezinok
46:41
3
Viktor Ježík
M 10 R
SPE1202
Klub OB Sokol Pezinok
30:33
3
Gabriela Ježíková
W 14 A
SPE0551
Klub OB Sokol Pezinok
26:45
3
Zuzana Šipošová
W 45 A
SPE7351
Klub OB Sokol Pezinok
51:52
3
Ľubomíra Ježíková
W 35 A
SPE8351
Klub OB Sokol Pezinok
64:55
3
Ingrid Valachová
Open B
SPE6752
Klub OB Sokol Pezinok
27:19
3
Eli Valach
M 12 A
SPE0703
Klub OB Sokol Pezinok
23:51
3
Matúš Šimo
M 18 A
SPE0107
Klub OB Sokol Pezinok
29:24
3
Tomáš Šipoš
M 16 A
SPE0311
Klub OB Sokol Pezinok
28:50
4
Ivan Oravec
M 60 A
SPE5502
Klub OB Sokol Pezinok
35:04
4
Natália Ježíková
W 16 A
SPE0454
Klub OB Sokol Pezinok
35:28
4
Michal Zedníček
M 14 A
SPE0603
Klub OB Sokol Pezinok
39:42
4
Michal Tomašovič
M 21 BR
SPE8902
Klub OB Sokol Pezinok
101:28
4
Michaela Zedníčková
W 35 A
SPE8253
Klub OB Sokol Pezinok
82:56
5
Nicholas Ditri
M 16 A
SPE0304
Klub OB Sokol Pezinok
30:36
6
Klára Fedorová
W 16 A
SPE0455
Klub OB Sokol Pezinok
37:33
6
Daniel Ondovčík
M 12 A
SPE0801
Klub OB Sokol Pezinok
28:55
6
Daniela Ondovčíková
W 40 A
SPE7852
Klub OB Sokol Pezinok
39:35
7
Eva Ondovčíková
W 16 A
SPE0358
Klub OB Sokol Pezinok
39:46
7
Andrej Mikloš
M 16 A
SPE0401
Klub OB Sokol Pezinok
35:25
8
Jakub Fraňo
M 16 A
SPE0302
Klub OB Sokol Pezinok
35:55
8
Pavol Poláček
M 60 A
SPE5501
Klub OB Sokol Pezinok
46:29
9
Šimon Šipoš
M 16 A
SPE0406
Klub OB Sokol Pezinok
39:11
10
Marek Dolný
M 16 A
SPE0407
Klub OB Sokol Pezinok
54:14
MP
Adam Havlík
M 18 A
SPE0201
Klub OB Sokol Pezinok
MP
DNS
Barbora Zelníková
W 16 A
SPE0457
Klub OB Sokol Pezinok
DNS
DNS
Maya Karovic
W 60 A
SPE5851
Klub OB Sokol Pezinok
DNS