Prihlášky podľa klubov

Preteky: Jarný elexír, KnockOut šprint (08.05.2019)

Počet prihlásených: 119

Kluby

01C     02K     06B     06D     BBA     CNR     FBA     HBB     PEZ     RBA     SKS     SPE     TKE     VBA    

TJ Slávia Farmaceut Bratislava (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Andrej Borský FBA0703 2116472 M -12 - 06.05.2019
Nicole Herna FBA0552 2104581 W -16 - 06.05.2019
Rebecca Herna FBA0553 2104582 W -16 - 06.05.2019
Tomáš Kasza FBA0503 2078496 M -16 - 06.05.2019
Tereza Kendrová FBA0651 2078493 W -16 - 06.05.2019
Peter Kotuliak FBA1003 2088215 MW-10 - 06.05.2019
Viktor Kotuliak FBA0401 2085594 M -16 - 06.05.2019
Lea Kotuliaková FBA0751 2078498 W -16 - 06.05.2019

ROB klub KYSUCA n.o. (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ján Košut 02K63AA 1409500 M 40- - 02.05.2019
Martin Košut 49180 M 17-40 - 03.05.2019

ŠK Cart print Nitra (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Bednárik CNR7201 406996 Open - 30.04.2019
Henrieta Libantová 445611 Open - 30.04.2019
Alexandre Van De Flaes RD - 30.04.2019

KOBRA Bratislava (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Juraj Horniak BBA8202 307459 M 17-40 - 30.04.2019

Neregistrovaný (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Michal Wittlinger 06B11AA RD - 30.04.2019

Klub OB Sokol Pezinok (29) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jakub Berky SPE1101 2111071 MW-10 - 30.04.2019
Zuzka Berkyová SPE 2111078 Open - 30.04.2019
Dávid Cisár SPE0708 2111077 M -12 - 30.04.2019
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 M -16 - 05.05.2019
Damián Dojčar SPE0709 2111076 M -12 - 30.04.2019
Marek Dolný SPE0407 2111075 M -16 - 30.04.2019
Michal Dolný SPE0706 2111074 M -12 - 30.04.2019
Klára Fedorová SPE0455 1407852 W -16 - 02.05.2019
Andrej Havlík SPE0901 307272 MW-10 - 02.05.2019
Samuel Hostačný SPE0501 406927 M -16 - 30.04.2019
Filip Jančík SPE0604 8300002 M -16 - 30.04.2019
Tomáš Jančík SPE7603 2118096 M 40- - 30.04.2019
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 W -16 - 02.05.2019
Lukáš Kapusta SPE0602 2111073 M -16 - 30.04.2019
Richard Križan SPE0503 2111072 M -16 - 30.04.2019
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 M -16 - 02.05.2019
Andrej Mikloš SPE7503 406930 M 40- - 02.05.2019
Matúš Mikloš SPE0702 406924 M -12 - 02.05.2019
Michaela Mozolíková SPE0254 2120017 W 17-40 - 30.04.2019
Ivan Oravec SPE5502 219143 M 40- - 02.05.2019
Šimon Šipoš SPE0406 2120012 M -16 - 02.05.2019
Hana Šipošová SPE0951 1407850 W -12 - 02.05.2019
Lucia Šipošová SPE0654 2120011 W -16 - 02.05.2019
Tomáš Syrový SPE0601 1407857 M -16 - 30.04.2019
Eli Valach SPE0703 2118108 M -12 - 30.04.2019
Matúš Zedníček SPE1201 416594 RD - 30.04.2019
Michal Zedníček SPE0603 219102 M -16 - 30.04.2019
Tomáš Zedníček SPE0405 406970 M -16 - 30.04.2019
Michaela Zedníčková SPE8253 2120013 W 17-40 - 30.04.2019

TJ Rapid Bratislava (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 40- - 29.04.2019
Jozef Jánoška RBA5902 8100017 M 40- - 29.04.2019
Taťjana Jánošková RBA6051 8400039 W 40- - 29.04.2019
Dominik Lovás RBA9902 2045687 M 17-40 - 29.04.2019
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 40- - 29.04.2019
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 W 40- - 29.04.2019
Milan Petrinec RBA5802 307357 M 40- - 29.04.2019
Daniel Šmelík RBA0702 442590 M -12 - 29.04.2019

Športový klub Sandberg (38) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Katarína Baľová SKS7551 2028799 W 40- - 30.04.2019
Ivana Bartalosová SKS78AC 2132981 W 40- - 29.04.2019
Mária Bellušová SKS74AC 2120022 Open - 29.04.2019
Jakub Brňák SKS0701 2049999 M -12 - 29.04.2019
Štefan Brňák SKS7601 2049992 M 40- - 29.04.2019
Diana Brňáková SKS0952 2049994 W -12 - 29.04.2019
Martina Brňáková SKS7752 2049995 W 40- - 29.04.2019
Oliver Gross SKS0404 2079536 Open - 29.04.2019
Patrik Gross SKS0803 2132980 M -12 - 29.04.2019
Barbora Grossová SKS80AB 2128444 Open - 29.04.2019
Ema Honzírková SKS0351 2118104 W -16 - 29.04.2019
Martin Marian Jánoš SKS1002 2079537 RD - 29.04.2019
Veronika Jánošová SKS0151 2049998 W 17-40 - 29.04.2019
Ema Jonášová SKS0951 2049987 MW-10 - 29.04.2019
Katarína Kotrlová SKS9051 2102783 W 17-40 - 29.04.2019
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 M 17-40 - 29.04.2019
Šimon Kukurugya SKS0402 2049991 M -16 - 29.04.2019
Hana Máčajová SKS1153 2118097 RD - 29.04.2019
Zina Máčajová SKS0954 2118085 MW-10 - 29.04.2019
Zuzana Máčajová 2114247 RD - 29.04.2019
Michal Pajtáš SKS0306 2118103 M -16 - 29.04.2019
Katarína Pajtášová SKS0152 7212125 W 17-40 - 29.04.2019
Filip Prutkay SKS0403 2049996 M -16 - 29.04.2019
Patrik Prutkay SKS0703 2114238 M -12 - 29.04.2019
Veronika Prutkayová SKS7852 2128445 W 40- - 29.04.2019
Adela Rohaľová SKS0852 2050000 W -12 - 30.04.2019
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 W -16 - 30.04.2019
Alex Luis Šutka SKS0901 2079540 MW-10 - 29.04.2019
Anamária Šutková SKS0552 2049989 W -16 - 29.04.2019
Ľubica Šutková SKS77AB 2118101 Open - 29.04.2019
Marek Urban SKS7401 2027943 M 40- - 29.04.2019
Michal Urban SKS0401 2027942 M -16 - 29.04.2019
Marek Vaňo SKS7901 1919919 M 40- - 29.04.2019
Peter Vorlíček SKS7501 2049993 M 40- - 29.04.2019
Barbora Vorlíčková SKS7651 2049984 W 40- - 29.04.2019
Lucia Vorlíčková SKS0851 2049981 W -12 - 29.04.2019
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -16 - 29.04.2019
Paulína Žilincová SKS0651 2103271 W -16 - 29.04.2019

Klub OB AŠK Pezinok (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ7303 7201804 M 40- - 29.04.2019
Medard Féder PEZ0102 7204989 M 17-40 - 29.04.2019

ŠK VAZKA Bratislava (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jozef Fekiač VBA5801 2042534 Open - 28.04.2019
Mária Fekiačová VBA5851 53793 Open - 28.04.2019
Oliver Lago VBA0301 307360 M -16 - 06.05.2019
Matej Müller VBA9601 8240596 M 17-40 - 28.04.2019
Simone Skrúcaná VBA9151 2110806 W 17-40 - 28.04.2019
Barbora Šmelíková VBA6951 307356 W 40- - 28.04.2019

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (11) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jozef Čierny 01C68AA 445618 M 40- - 30.04.2019
Matej Demovič 01C03AB 8667951 M -16 - 28.04.2019
Sofia Fekete 01C07AC Open - 24.04.2019
Michal Klima 01C07AD Open - 24.04.2019
Michal Šelc 01C88AA Open - 29.04.2019
Michelle Skrucana 01C91AB 2110807 W 17-40 - 28.04.2019
Ľubica Slatinská 01C76AA 2114241 Open - 30.04.2019
Alex Slatinsky 2118087 RD - 30.04.2019
Max Slatinsky 2138227 MW-10 - 30.04.2019
Dana Šuníková 01C90AD Open - 30.04.2019
René Vrábeľ 01C77AA Open - 22.04.2019

ŠK HADVEO Banská Bystrica (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Lucia Kovalančíková HBB9351 8200014 W 17-40 - 19.04.2019
Jozef Pelikán HBB8401 2012276 M 17-40 - 19.04.2019
Milan Šimoník HBB7501 2126379 M 40- - 25.04.2019

TRIAX (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Simon Brunovský 06D93AA 2136715 M 17-40 - 19.04.2019
Filip Kníž 06D08AA 2133071 M -12 - 30.04.2019
Katarína Knížová 06D10AA 2118099 MW-10 - 30.04.2019
Lenka Knížová 06D77AA 2120028 Open - 30.04.2019
Katarína Poláková 06D95AA 2133072 Open - 19.04.2019

Klub OB ATU Košice (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Miroslav Papuga TKE9002 886720 M 17-40 - 15.04.2019
Katarína Papugová TKE9255 9999903 W 17-40 - 15.04.2019