Prihlášky podľa klubov

Preteky: Jesenná cena Sporka (16.11.2019)

Počet prihlásených: 203

Kluby

01C     01M     02T     06D     12F     12J     12N     CNR     FBA     HBB     IBA     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TKE     TNR     VBA    

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (15) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ján Buršík 01C68AB Open 10.11.2019
Adela Cori 01C95AA 8180895 Open - 03.11.2019
Michal Fekete 01C77AD Open 10.11.2019
Juraj Jurčík 01C47AB 2109753 M 55- - 07.11.2019
Zuzana Lacova 01C83AC N 14.10.2019
Martin Lohnert 01C78AA Open 03.11.2019
Linda Lohnertová 01C12AD MW-R 03.11.2019
Andrej Rybar 01C12AB N 10.11.2019
Pavol Rybar 01C10BA M -10 10.11.2019
Michal Šelc 01C88AA Open 13.11.2019
Ľubica Slatinská 01C76AA 2114241 W 40- - 28.10.2019
Diana Stupavská 01C04AC W -16 09.11.2019
Miroslav Stupavský 01C76AB M 40- 07.11.2019
Dana Šuníková 01C90AD 2420043 Open - 10.11.2019
René Vrábeľ 01C77AA Open 18.10.2019

Sokol Pezinok (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jozef Fedor 01M57AA 46281 M 55- - 10.11.2019

(CZE) Dukla Blansko (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Petr Novotný 02T73AA 2067992 M 40- - 10.11.2019

TRIAX (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Simon Brunovský 06D93AA 2136715 Open - 10.11.2019
Filip Kníž 06D08AA 2133071 M -12 - 05.11.2019
Peter Kníž 06D74AA 2133073 M 40- - 05.11.2019
Katarína Knížová 06D10AA 2118099 W -10 - 05.11.2019
Lenka Knížová 06D77AA 2120028 W 40- - 05.11.2019
Katarína Poláková 06D95AA 2133072 N - 21.10.2019

(RUS) Orienta-Victoria (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Denis Kizhaev 12F74AA 7940590 M 40- - 05.11.2019

(PRT) Ori-Estarreja (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Pedro Rua 12J84AA 246355 Open - 09.11.2019

Detská Tour Petra Sagana (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Viliam Rakay 12N14AA MW-R 10.11.2019
Hana Rakayova 12N12AA MW-R 10.11.2019

ŠK Cart print Nitra (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Bednárik CNR7201 406996 M 40- - 10.11.2019

ŠK Farmaceut Bratislava (26) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Borský FBA7704 435206 M 40- - 10.11.2019
Pavol Bukovac FBA8102 8115118 M 19- - 10.11.2019
Katarína Daříčková FBA5551 362807 W 55- - 10.11.2019
Nicole Herna FBA0552 2104581 W -14 - 10.11.2019
Richard Kanávor FBA1006 2067242 MW-R - 10.11.2019
Boris Kocúr FBA1004 2126240 MW-R - 10.11.2019
Barbora Kocúrová FBA1251 2067244 MW-R - 10.11.2019
Ján Koman FBA0504 2124800 M -14 - 10.11.2019
Marek Koman FBA7905 2124765 M 40- - 10.11.2019
Ivan Kotuliak FBA7402 2078495 M 40- - 10.11.2019
Peter Kotuliak FBA1003 2088215 M -10 - 10.11.2019
Lea Kotuliaková FBA0751 2078498 W -12 - 10.11.2019
Petra Kotuliaková FBA7552 2078494 W 40- - 10.11.2019
Rastislav Mikluš FBA7702 1771226 M 40- - 10.11.2019
Viktor Mikluš FBA5201 406913 M 55- - 10.11.2019
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 55- - 10.11.2019
Peter Mižúr FBA9101 8116785 M 19- - 10.11.2019
Ján Nebeský FBA4101 2095951 M 55- - 10.11.2019
Adam Novosad FBA0506 2103264 M -14 - 10.11.2019
Tibor Novosad FBA7103 2103265 Open - 10.11.2019
Hana Šmelíková FBA6951 9200733 W 19- - 10.11.2019
Alan Sýkora FBA1202 2133067 MW-R - 10.11.2019
Katarína Sýkorová FBA8253 2099593 W 19- - 10.11.2019
Martin Zúbek FBA7706 2095930 Open - 10.11.2019
Dorota Zúbeková FBA1151 2133885 MW-R - 10.11.2019
Hana Zúbeková FBA0952 2095979 MW-R - 10.11.2019

ŠK HADVEO Banská Bystrica (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ela Sedileková HBB9352 8116746 W 19- - 13.11.2019

TJ Ioan 1209 (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Lukáš Lovás IBA0101 2045687 Open - 10.11.2019
Martin Lovás IBA0401 Open 10.11.2019
Alžbeta Lovásová IBA6951 2120019 N - 10.11.2019

Klub OB AŠK Pezinok (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ7303 7201804 M 40- - 16.09.2019

TJ Rapid Bratislava (16) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Buršíková RBA0652 2017100 W -14 - 10.11.2019
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 55- - 10.11.2019
Jakub Hummel RBA0304 2092467 M -16 - 10.11.2019
Jozef Jánoška RBA5902 8100017 M 55- - 10.11.2019
Taťjana Jánošková RBA6051 8400039 W 55- - 10.11.2019
Jakub Lanátor RBA0701 307361 M -12 - 10.11.2019
Tibor Lanátor RBA7903 445617 M 40- - 10.11.2019
Katarína Lanátorová RBA7856 307269 W 40- - 10.11.2019
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 19- - 10.11.2019
Dagmar Miklušová RBA7351 8123457 W 40- - 10.11.2019
Svelana Puls RBA7251 2133069 W 40- - 10.11.2019
Dušan Rybár RBA6202 2045172 M 55- - 10.11.2019
Daniel Šmelík RBA0702 442590 M -14 - 10.11.2019
Philip Stubna RBA9304 1399407 M 19- - 10.11.2019
Beata Vávrová RBA5651 682341 W 55- - 10.11.2019
Erika Vávrová RBA7751 9201324 W 40- - 10.11.2019

Športový klub Sandberg (39) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matúš Antal 445611 N - 10.11.2019
Richard Balogh SKS6901 2027941 M 40- - 09.11.2019
Hana Baloghová SKS6551 2028800 W 40- - 09.11.2019
Zora Baloghová SKS0751 2028798 W -12 - 09.11.2019
Ivana Bartalosová SKS78AC 2132981 W 40- - 09.11.2019
Mária Bellušová SKS74AC 2120022 N - 09.11.2019
Jakub Brňák SKS0701 2049999 M -12 - 09.11.2019
Štefan Brňák SKS7601 2049992 M 40- - 09.11.2019
Diana Brňáková SKS0952 2049994 W -12 - 09.11.2019
Martina Brňáková SKS7752 2049995 W 40- - 09.11.2019
Ján Dokupil SKS0801 2079534 M -12 - 09.11.2019
Rastislav Dokupil SKS7402 2079533 M 40- - 09.11.2019
Radoslav Jonáš SKS6902 7209462 M 19- - 09.11.2019
Ema Jonášová SKS0951 2049987 W -10 - 09.11.2019
Marta Jonášová SKS6951 2049988 W 40- - 09.11.2019
Vlasta Kostercová SKS71AA 2118102 N - 09.11.2019
Milo Kosterec SKS69AA 2132982 N - 09.11.2019
Hana Máčajová SKS1153 2118097 MW-R - 09.11.2019
Zina Máčajová SKS0954 2118085 W -10 - 09.11.2019
Ján Mazák SKS84AB 2102811 Open - 09.11.2019
Anna Mazáková SKS1451 2120073 MW-R - 09.11.2019
Filip Prutkay SKS0403 2049996 M -16 - 09.11.2019
Patrik Prutkay SKS0703 2114238 M -12 - 09.11.2019
Veronika Prutkayová SKS7852 2128445 W 40- - 09.11.2019
Jana Školeková SKS79AB 2132984 Open - 09.11.2019
Lenka Slaná SKS17AD 2132983 W 19- - 09.11.2019
Alex Luis Šutka SKS0901 2079540 M -10 - 09.11.2019
Anamária Šutková SKS0552 2049989 W -14 - 09.11.2019
Marek Urban SKS7401 2027943 M 19- - 09.11.2019
Matej Urban SKS0102 2027944 M -18 - 09.11.2019
Michal Urban SKS0401 2027942 M -16 - 09.11.2019
Monika Urbanová SKS7751 2027945 W 19- - 09.11.2019
Marek Vaňo SKS7901 1919919 M 40- - 09.11.2019
Matúš Vaňo SKS0804 7900097 M -12 - 09.11.2019
Peter Vorlíček SKS7501 2049993 M 40- - 09.11.2019
Barbora Vorlíčková SKS7651 2049984 W 40- - 09.11.2019
Lucia Vorlíčková SKS0851 2049981 W -12 - 09.11.2019
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -16 - 09.11.2019
Paulína Žilincová SKS0651 2103271 W -14 - 09.11.2019

Klub OB Sokol Pezinok (67) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Milan Beleš SPE5901 1407851 M 55- - 10.11.2019
Zuzana Belesova Open - 10.11.2019
Jakub Berky SPE1101 1407858 M -10 - 10.11.2019
Zuzka Berkyová SPE7571 1407863 N - 10.11.2019
Nela Bobovská SPE1351 1407837 MW-R - 09.11.2019
Veronika Bobovská SPE1051 2129202 W -10 - 09.11.2019
Vladimír Bobovský SPE7202 1425371 Open - 09.11.2019
Kristína Čabounová 338220 N - 09.11.2019
Dávid Cisár SPE0708 2136737 M -12 - 14.11.2019
Tomáš Cisár SPE1212 2111073 MW-R - 14.11.2019
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 M -16 - 10.11.2019
Damián Dojčar SPE0709 1407854 M -12 - 09.11.2019
Marek Dolný SPE0407 2111071 M -16 - 14.11.2019
Michal Dolný SPE0706 8300010 M -12 - 14.11.2019
Eliška Fedorová SPE0752 416720 N - 09.11.2019
Katarína Fedorová SPE7451 8445533 W 19- - 09.11.2019
Žofia Fedorová 416725 MW-R - 09.11.2019
Adrian Ferianc 2141131 MW-R - 09.11.2019
Peter Ferianc 2111093 Open - 09.11.2019
Lenka Feriancová 2141135 W -10 - 09.11.2019
Jakub Fraňo SPE0302 406936 M -16 - 03.11.2019
Marie Fraňová SPE5051 416515 W 55- - 03.11.2019
Alexandra Gschwandtner 2141153 MW-R - 09.11.2019
Adam Havlík SPE0201 1407834 M 19- - 14.11.2019
Andrej Havlík SPE0901 307272 M -10 - 09.11.2019
Juraj Honsch SPE1210 1407852 MW-R - 10.11.2019
Ondrej Honsch SPE1211 1407853 MW-R - 10.11.2019
Samuel Hostačný SPE0501 406927 M -14 - 09.11.2019
Lenka Jablonovská SPE9063 8660504 W 19- - 03.11.2019
Filip Jančík SPE0604 8300002 M 19- - 14.11.2019
Tomáš Jančík SPE7603 8200011 M 40- - 09.11.2019
Ondrej Jendek SPE0704 1407855 M -12 - 09.11.2019
Viktor Ježík SPE1202 1407843 MW-R - 09.11.2019
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 W -14 - 09.11.2019
Ľubomíra Ježíková SPE8351 2120015 W 19- - 09.11.2019
Lukáš Kapusta SPE0602 1407856 M -14 - 09.11.2019
Peter Karch SPE9112 8303074 M 19- - 03.11.2019
Soňa Kavecká SPE4851 1407848 W 55- - 15.10.2019
Pavol Kebis SPE0003 M 19- - 09.11.2019
Matúš Mikloš SPE0702 406924 M -12 - 09.11.2019
Zuzana Miklošová SPE7652 2111080 N - 09.11.2019
Vladimír Molnár SPE0409 2111072 M -16 - 14.11.2019
Daniel Ondovčík SPE0801 1888446 M -12 - 09.11.2019
Daniela Ondovčíková SPE7852 8101080 W 40- - 09.11.2019
Eva Ondovčíková SPE0358 1888447 W -16 - 09.11.2019
Lucia Ondovčíková SPE0051 7212124 W 19- - 09.11.2019
František Ondra SPE7903 Open - 10.11.2019
Gregor Ondra SPE0805 1888445 M -12 - 10.11.2019
Ivan Oravec SPE5502 219143 M 55- - 10.11.2019
Miloš Paulo SPE6301 46289 M 55- - 09.11.2019
Jaroslav Piják SPE5801 1407868 M 55- - 11.09.2019
Vladislav Piják SPE52AA 8644312 M 55- - 09.11.2019
Barbora Pijáková SPE9451 8133318 W 19- - 03.11.2019
Iveta Pijáková SPE6251 1407866 W 55- - 11.09.2019
Pavol Poláček SPE5501 1407867 M 55- - 09.11.2019
Hana Šipošová SPE0951 2120012 W -12 - 10.11.2019
Zuzana Šipošová SPE7351 219137 W 40- - 10.11.2019
Marian Spišiak SPE7601 7210911 M 40- - 09.11.2019
Lucia Syrová SPE12AD 1407857 W -10 - 09.11.2019
Tomáš Syrový SPE0601 8400090 M 19- - 14.11.2019
Michal Tomašovič SPE8902 219144 Open - 14.11.2019
Eli Valach SPE0703 2118108 M -12 - 14.11.2019
Ján Varga 2111094 Open - 09.11.2019
Ján Varga 2141148 M -10 - 09.11.2019
Zoja Vargová 219138 MW-R - 09.11.2019
Michal Zedníček SPE0603 219102 M -14 - 09.11.2019
Barbora Zelníková SPE0457 1407850 W -16 - 10.11.2019

KOB Čingov Spišská Nová Ves (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Táňa Bednáriková SSN7952 416825 W 40- - 10.11.2019
Silvester Dulák SSN9007 9900803 Open - 10.11.2019
Renáta Duláková 876001 N - 10.11.2019
Miroslav Palička SSN5902 8667993 M 55- - 11.11.2019

Klub OB ATU Košice (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Veronika Koľveková TKE9351 307435 Open - 30.10.2019
František Papuga TKE6302 307290 M 40- - 02.11.2019
Miroslav Papuga TKE9002 886720 M 19- - 02.11.2019
Andrea Papugová TKE9751 2051346 W 19- - 02.11.2019
Elena Papugová TKE6552 416733 W 40- - 02.11.2019
Katarina Papugova TKE9255 9999903 W 19- - 02.11.2019

ŠK Triturus Nitra (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Andrej Pinter TNR7302 N - 10.11.2019
Matúš Pinter TNR0801 N - 10.11.2019

ŠK VAZKA Bratislava (10) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jozef Fekiač VBA5801 2042534 M 55- - 08.11.2019
Mária Fekiačová VBA5851 53793 W 55- - 08.11.2019
Milan Kováč VBA7101 2043834 M 40- - 10.11.2019
Ondrej Kováč VBA0601 2043831 M -14 - 10.11.2019
Katarína Kováčová VBA7451 2043833 W 40- - 10.11.2019
Lucia Kováčová VBA10AA 442600 W -10 - 10.11.2019
Oliver Lago VBA0301 8228223 M -16 - 08.11.2019
Matej Müller VBA9601 8240596 M 19- - 08.11.2019
Simone Skrúcaná VBA9151 2110806 W 19- - 10.11.2019
Barbora Šmelíková VBA6951 307356 W 40- - 08.11.2019