Skočiť na hlavný obsah
Slovenčina
English
Prejsť
Prihlásenie
Registrácia
Informačný systém
Prepnúť navigáciu
Preteky
Kluby
Ranking
Evidencie
Kluby
Športoví odborníci
Rozhodcovská aktivita
Reprezentácie
Talentovaní športovci
Štatistiky
Tvorba kalendára
Pomoc
FAQ
Správa pretekárov
Správa klubov
Správa žiadostí
Správa pretekov
Správa výsledkov
Správa prihlášok
Prihlasovanie na preteky
Registrácia do systému
Domov
Preteky
Preteky: Jarný elixír
Klubové výsledky
Klubové výsledky
Preteky: Jarný elixír
Etapa: Jarný elixír (01.03.2020)
Klub: Klub OB Sokol Pezinok
Miesto
Pretekár
Kategória
Reg. číslo
Klub
Čas
1
Hana Šipošová
W 12
SPE0951
Klub OB Sokol Pezinok
25:53
1
Michal Dolný
M 16
SPE0706
Klub OB Sokol Pezinok
43:46
1
Ema Havlíková
W 16
SPE0451
Klub OB Sokol Pezinok
27:34
1
Iveta Pijáková
W 55
SPE6251
Klub OB Sokol Pezinok
35:55
1
Daniela Ondovčíková
W 40
SPE7852
Klub OB Sokol Pezinok
48:02
1
Jakub Fraňo
M 18
SPE0302
Klub OB Sokol Pezinok
46:25
1
Lenka Jablonovská
W 19
SPE9063
Klub OB Sokol Pezinok
46:49
2
Natália Ježíková
W 18
SPE0454
Klub OB Sokol Pezinok
47:44
2
Lucia Šipošová
W 16
SPE0654
Klub OB Sokol Pezinok
34:23
2
Matúš Mikloš
M 14
SPE0702
Klub OB Sokol Pezinok
34:31
2
Lucia Syrová
W 10
SPE1052
Klub OB Sokol Pezinok
39:39
2
Tomáš Šipoš
M 19
SPE0311
Klub OB Sokol Pezinok
47:26
2
Viktor Ježík
RD
SPE1202
Klub OB Sokol Pezinok
19:51
2
Lucia Ondovčíková
W 19
SPE0051
Klub OB Sokol Pezinok
50:37
3
Daniel Ondovčík
M 12
SPE0801
Klub OB Sokol Pezinok
28:15
3
Ondrej Hönsch
M 10
SPE1102
Klub OB Sokol Pezinok
39:44
3
Soňa Kavecká
W 55
SPE4851
Klub OB Sokol Pezinok
49:40
4
Zuzana Miklošová
N
SPE7652
Klub OB Sokol Pezinok
61:17
4
Vladislav Piják
M 55
SPE52AA
Klub OB Sokol Pezinok
60:32
4
Klára Fedorová
W 18
SPE0455
Klub OB Sokol Pezinok
54:21
4
Jaroslav Piják
M 40
SPE5801
Klub OB Sokol Pezinok
43:33
4
Matúš Šimo
M 19
SPE0107
Klub OB Sokol Pezinok
54:20
4
Richard Križan
M 16
SPE0503
Klub OB Sokol Pezinok
53:36
5
Šimon Šipoš
M 19
SPE0406
Klub OB Sokol Pezinok
59:47
5
Andrej Havlík
M 12
SPE0901
Klub OB Sokol Pezinok
35:24
5
Stanislava Križanová
W 14
SPE0655
Klub OB Sokol Pezinok
88:02
6
Maya Karovic
W 55
SPE5851
Klub OB Sokol Pezinok
52:33
6
Timotej Guňovský
M 12
SPE0808
Klub OB Sokol Pezinok
40:32
6
Ľubomíra Ježíková
W 19
SPE8351
Klub OB Sokol Pezinok
80:12
6
Ondrej Jendek
M 14
SPE0704
Klub OB Sokol Pezinok
82:50
6
Miloš Paulo
M 55
SPE6301
Klub OB Sokol Pezinok
67:21
6
Andrej Mikloš
M 19
SPE0401
Klub OB Sokol Pezinok
61:15
6
Tomáš Jančík
M 40
SPE7603
Klub OB Sokol Pezinok
52:24
6
Lenka Paulová
Open
SPE8852
Klub OB Sokol Pezinok
61:12
7
Nela Bobovská
RD
SPE1351
Klub OB Sokol Pezinok
32:19
7
Samuel Bobovský
M 12
SPE0803
Klub OB Sokol Pezinok
43:29
8
Marie Fraňová
W 55
SPE5051
Klub OB Sokol Pezinok
59:58
8
Zuzana Šipošová
W 40
SPE7351
Klub OB Sokol Pezinok
65:18
9
Eva Pijáková
W 55
SPE57AA
Klub OB Sokol Pezinok
61:45
9
Pavol Poláček
M 55
SPE5501
Klub OB Sokol Pezinok
73:50
9
Matej Jendek
M 12
SPE0810
Klub OB Sokol Pezinok
44:32
10
Marián Šipoš
M 40
SPE7102
Klub OB Sokol Pezinok
61:38
10
Dominic Ditri
M 19
SPE0002
Klub OB Sokol Pezinok
63:41
11
Adam Eiben
M 12
SPE0807
Klub OB Sokol Pezinok
72:43
11
Filip Jančík
M 19
SPE0604
Klub OB Sokol Pezinok
65:04
13
Nicholas Ditri
M 19
SPE0304
Klub OB Sokol Pezinok
74:40
15
Michal Pavelek
M 19
SPE7902
Klub OB Sokol Pezinok
78:26
MP
Tomáš Charvát
M 19
SPE8502
Klub OB Sokol Pezinok
MP
DNS
Ivan Butaš
M 40
SPE7201
Klub OB Sokol Pezinok
DNS
DNS
Natália Sulanová
W 40
SPE7853
Klub OB Sokol Pezinok
DNS
MP
Ivan Oravec
M 55
SPE5502
Klub OB Sokol Pezinok
MP
MP
Peter Karch
M 19
SPE9112
Klub OB Sokol Pezinok
MP
MP
Marek Dolný
M 19
SPE0407
Klub OB Sokol Pezinok
MP
DNS
Petra Kurucová
W 14
SPE0651
Klub OB Sokol Pezinok
DNS
MP
Eva Ondovčíková
W 18
SPE0358
Klub OB Sokol Pezinok
MP
DNS
Lukáš Kapusta
M 14
SPE0602
Klub OB Sokol Pezinok
DNS
DNS
Vladimír Bobovský
M 40
SPE7202
Klub OB Sokol Pezinok
DNS
DNS
Juraj Hönsch
M 12
SPE0809
Klub OB Sokol Pezinok
DNS
MP
Andrej Mikloš
M 40
SPE7503
Klub OB Sokol Pezinok
MP