Prihlášky podľa klubov

Preteky: Verejné preteky v OB - Scorelauf - Vyčistime si NAŠE MESTO (22.08.2020)

Počet prihlásených: 34

Kluby

02P     SPE     VBA    

ŠK VAZKA Bratislava (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jozef Fekiač VBA5801 2042534 T1 - 21.08.2020
Mária Fekiačová VBA5851 53793 T3 - 21.08.2020

Slovan Modra (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jozef Brtáň 02P56AA 46285 T3 - 18.08.2020

Klub OB Sokol Pezinok (31) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Iveta Bobovská SPE8051 1425342 T3 - 18.08.2020
Nela Bobovská SPE1351 1407837 T2 - 18.08.2020
Veronika Bobovská SPE1051 2129202 T3 - 18.08.2020
Samuel Bobovský SPE0803 2129220 T3 - 18.08.2020
Dávid Cisár SPE0708 2136737 T2 - 20.08.2020
Marie Fraňová SPE5051 416515 T3 - 20.08.2020
Lenka Jablonovská SPE9063 8660504 T3 - 17.08.2020
Tomáš Jančík SPE7603 8200011 T1 - 21.08.2020
Lenka Jančíková SPE7751 2118096 T3 - 21.08.2020
Viktor Ježík SPE1202 1407843 T3 - 19.08.2020
Gabriela Ježíková SPE0551 8060806 T3 - 19.08.2020
Ľubomíra Ježíková SPE8351 2120015 T2 - 19.08.2020
Natália Ježíková SPE0454 8188801 T2 - 19.08.2020
Maya Karovic SPE5851 1400941 T2 - 20.08.2020
Soňa Kavecká SPE4851 1407848 T2 - 19.08.2020
Matej Kopčík 2008514 T3 - 21.08.2020
Alžbeta Kopčíková SPE0453 T3 - 21.08.2020
Terézia Kopčíková SPE9255 219105 T3 - 21.08.2020
Daniel Ondovčík SPE0801 1888446 T2 - 21.08.2020
Tomáš Ondovčík T1 - 21.08.2020
Daniela Ondovčíková SPE7852 8101080 T1 - 21.08.2020
Eva Ondovčíková SPE0358 1888447 T2 - 21.08.2020
Lucia Ondovčíková SPE0051 7212124 T1 - 21.08.2020
Jaroslav Piják SPE5801 1407868 T1 - 18.08.2020
Barbora Pijáková SPE9451 8133318 T1 - 21.08.2020
Iveta Pijáková SPE6251 1407866 T2 - 18.08.2020
Marián Šipoš SPE7102 7070726 T2 - 21.08.2020
Hana Šipošová SPE0951 2120012 T3 - 20.08.2020
Zuzana Šipošová SPE7351 7070721 T2 - 20.08.2020
Marian Spišiak SPE7601 8516751 T1 - 19.08.2020
Veronika Vachová SPE8551 1407869 T2 - 18.08.2020