Results

Competition: Prvý Jarný Kufor, 46.ročník

Event: Prvý Jarný Kufor, 46.ročník - E1 (24.03.2019)

Categories

M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      N          Open       RD         W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-     

M -10 1.60 km / 30 m, 6 controls

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 20:35
2 Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 29:08 + 8:33
3 Ján Varga SPE Klub OB Sokol Pezinok 36:02 + 15:27
4 Jakub Kaman SPE Klub OB Sokol Pezinok 71:55 + 51:20
5 Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita 75:53 + 55:18

M -12 1.80 km / 40 m, 6 controls

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 13:16
2 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 14:10 + 0:54
3 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 15:57 + 2:41
4 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 16:34 + 3:18
5 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 17:27 + 4:11
6 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 18:09 + 4:53
7 Juraj Jakabovič SPE08BB Klub OB Sokol Pezinok 18:21 + 5:05
8 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 18:39 + 5:23
9 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 19:24 + 6:08
10 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 19:55 + 6:39
11 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 20:14 + 6:58
12 Andrej Borský FBA0703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:31 + 10:15
13 Martin Surovčík VZA0703 Slávia Žilinská univerzita 23:34 + 10:18
14 Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 24:31 + 11:15
15 Samuel Poliačik SPE Klub OB Sokol Pezinok 28:52 + 15:36
16 Filip Kníž 06D08AA TRIAX 32:52 + 19:36
17 Dmitrij Sporyshev 06D08AB TRIAX 34:10 + 20:54
18 Ján Holman 01C07AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 34:21 + 21:05
19 Maroš Golian FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:48 + 23:32
20 Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 37:47 + 24:31
21 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 39:08 + 25:52
22 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 40:54 + 27:38
23 Patrik Gross SKS0803 Športový klub Sandberg 45:00 + 31:44
Daniel Bednárik 06H AUTOB Kittsee DISK

M -14 3.00 km / 70 m, 9 controls

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Tomáš Kováč SKS0602 Športový klub Sandberg 47:56
2 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 51:22 + 3:26
3 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 56:10 + 8:14
4 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 57:23 + 9:27
Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

M -16 4.00 km / 120 m, 20 controls

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 31:33
2 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 36:19 + 4:46
3 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 39:28 + 7:55
4 Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 40:48 + 9:15
5 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 43:53 + 12:20
6 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 48:56 + 17:23
7 Vladimír Molnár SPE0409 Klub OB Sokol Pezinok 55:22 + 23:49
8 Michal Pajtáš SKS0306 Športový klub Sandberg 60:52 + 29:19
9 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 87:56 + 56:23
10 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 92:54 + 61:21
Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -18 5.30 km / 130 m, 26 controls

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Adam Filip Niton RBA0104 TJ Rapid Bratislava 69:07
2 Tadeáš Jakuš 01C01AR Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 78:21 + 9:14

M 19- 7.70 km / 200 m, 28 controls

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:00
2 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 52:47 + 4:47
3 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 55:56 + 7:56
4 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 62:46 + 14:46
5 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 62:49 + 14:49
6 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 64:05 + 16:05
7 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 64:27 + 16:27
8 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 70:16 + 22:16
9 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 72:08 + 24:08
10 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 74:50 + 26:50
11 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 77:00 + 29:00
12 Peter Illés BBA7601 KOBRA Bratislava 78:41 + 30:41
13 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 82:08 + 34:08
14 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 89:00 + 41:00
15 Martin Orsag 01C90AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 93:23 + 45:23
16 Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 93:53 + 45:53
Simon Brunovský 06D93AA TRIAX DISK
Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M 40- 5.30 km / 130 m, 26 controls

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 50:12
2 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 53:38 + 3:26
3 Rudolf Brídzik SKS7001 Športový klub Sandberg 57:20 + 7:08
4 Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 57:29 + 7:17
5 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 58:00 + 7:48
6 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 58:13 + 8:01
7 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 59:26 + 9:14
8 Radoslav Kováč SKS77AC Športový klub Sandberg 59:30 + 9:18
9 Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 61:44 + 11:32
10 Jozef Čierny 01C68AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 61:51 + 11:39
11 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 64:36 + 14:24
12 Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 64:46 + 14:34
13 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 70:57 + 20:45
14 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 70:59 + 20:47
15 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 76:35 + 26:23
16 Peter Kníž 06D74AA TRIAX 80:30 + 30:18
17 Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 83:00 + 32:48
18 Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 131:47 + 81:35
M.S. Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 67:24

M 55- 4.50 km / 120 m, 20 controls

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 49:18
2 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 49:33 + 0:15
3 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 51:05 + 1:47
4 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 54:48 + 5:30
5 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 62:18 + 13:00
6 Vladimír Grauzel FBA5101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 67:04 + 17:46
7 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 79:39 + 30:21
8 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 87:57 + 38:39
9 Jozef Brtáň 02P56AA Slovan Modra 100:05 + 50:47
Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava DISK

N 1.80 km / 40 m, 7 controls

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Peter Ferianc SPE Klub OB Sokol Pezinok 16:13
2 Michal Surovčík VZA0902 Slávia Žilinská univerzita 20:49 + 4:36
3 Miroslava Babíková VZA Slávia Žilinská univerzita 24:30 + 8:17
4 Eliška Fedorová SPE0752 Klub OB Sokol Pezinok 27:06 + 10:53
5 Adam Chládek VZA Slávia Žilinská univerzita 27:26 + 11:13
6 Martina Némethová FBA7854 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:09 + 18:56
7 Julia Sporysheva 06D83AA TRIAX 35:19 + 19:06
8 Andrej Mališ 01D01AA CZEK.O.B. Choceň 35:45 + 19:32
9 Jaroslav Orsag 06B82AA Neregistrovaný 40:28 + 24:15
10 Alžbeta Lovásová 01D CZEK.O.B. Choceň 41:23 + 25:10
11 Branislav Brídzik SKS0503 Športový klub Sandberg 45:17 + 29:04
12 Karolína Vicenová XXX 46:23 + 30:10
13 Adam Hunčaga XXX 46:49 + 30:36
14 Lenka Bubáková XXX 53:37 + 37:24
15 Jana Holmanová 01C73AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 56:00 + 39:47
16 Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 57:41 + 41:28
17 Ľubica Mravíková SKS70AB Športový klub Sandberg 58:45 + 42:32
18 Lucia Tatranská 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 60:53 + 44:40
19 Anna Poliačiková SPE Klub OB Sokol Pezinok 72:08 + 55:55

Open 3.00 km / 70 m, 9 controls

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Ján Mazák SKS84AB Športový klub Sandberg 33:16
2 René Vrábeľ 01C77AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 34:52 + 1:36
3 Zuzana Belešová SPE Klub OB Sokol Pezinok 37:02 + 3:46
4 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 37:11 + 3:55
5 matej zenis 01C80AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 42:53 + 9:37
6 Michal Šelc 01C88AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 43:31 + 10:15
7 Lukáš Lovás 01D CZEK.O.B. Choceň 45:17 + 12:01
8 Oleg Sporyshev 06D81AA TRIAX 45:25 + 12:09
9 Martina Holbikova 01C79AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 46:01 + 12:45
10 St Ján Varga SPE Klub OB Sokol Pezinok 50:21 + 17:05
11 Miroslava Ženišová 01C82AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 54:17 + 21:01
12 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 56:22 + 23:06
13 Martin Lohnert 01C78AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 56:53 + 23:37
14 Bohuš Butaš XXX 57:50 + 24:34
15 Natália Sulanová SPE7853 Klub OB Sokol Pezinok 58:34 + 25:18
16 Martin Zúbek FBA7706 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 59:10 + 25:54
17 Samuel Butaš SPE0902 Klub OB Sokol Pezinok 59:12 + 25:56
18 Marián Mališ IBA69AA TJ Ioan 1209 59:46 + 26:30
19 Vladimír Bobovský SPE75AA Klub OB Sokol Pezinok 60:58 + 27:42
20 Katarína Poláková 06D95AA TRIAX 61:01 + 27:45
21 Ján Buršík 01C68AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 61:40 + 28:24
22 Dana Šuníková 01C90AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 62:10 + 28:54
23 Matus Stankovic 01C84AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 64:04 + 30:48
24 Andrej Sýkora FBA79AA TJ Slávia Farmaceut Bratislava 65:14 + 31:58
25 Mária Bellušová SKS74AC Športový klub Sandberg 73:48 + 40:32
26 Iveta Bobovská SPE80AB Klub OB Sokol Pezinok 74:25 + 41:09
27 Veronika Púčiková 01B Krúžok OB na ZŠ Odborárska 76:42 + 43:26
28 Lenka Slaná SKS17AD Športový klub Sandberg 77:54 + 44:38
29 Barbora Grossová SKS80AB Športový klub Sandberg 78:06 + 44:50
30 Miroslav Kuník SPE Klub OB Sokol Pezinok 81:41 + 48:25
31 Marta Jendeková SPE76AR Klub OB Sokol Pezinok 86:23 + 53:07
32 Zuzana Zajíčková VBA86AB ŠK VAZKA Bratislava 98:17 + 65:01
Eva Golasová 01C87AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK

RD 1.20 km / 20 m, 5 controls

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Simon Janus VZA Slávia Žilinská univerzita 10:49
2 Žofia Fedorová SPE Klub OB Sokol Pezinok 12:19 + 1:30
3 Michal Buriánek 01C11AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 13:28 + 2:39
4 Sofia Fekete 01C07AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 13:34 + 2:45
5 Lenka Feriancová SPE Klub OB Sokol Pezinok 13:49 + 3:00
6 Teo Martin Németh FBA1005 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:53 + 3:04
7 Hana Zúbeková FBA0952 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:24 + 3:35
8 Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 14:27 + 3:38
9 Hugo Vršanský 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 15:02 + 4:13
10 Adrián Ferianc SPE Klub OB Sokol Pezinok 15:25 + 4:36
11 De Flaes Gwen Van CNR ŠK Cart print Nitra 15:33 + 4:44
12 Anna Holmanova 01C17AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 15:46 + 4:57
13 Michal Klima 01C Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 16:31 + 5:42
14 Jakub Stankovic 01C13AF Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 16:54 + 6:05
15 Linda Lohnertová 01C12AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 17:54 + 7:05
16 Anna Mazáková SKS14AA Športový klub Sandberg 18:00 + 7:11
17 Emma Miklošová SPE Klub OB Sokol Pezinok 19:19 + 8:30
18 Martin Marian Jánoš SKS1002 Športový klub Sandberg 19:40 + 8:51
19 Ondrej Jakabovič XXX 19:50 + 9:01
20 Lea Illéšová BBA6601 KOBRA Bratislava 20:54 + 10:05
21 Zoja Vargová SPE Klub OB Sokol Pezinok 20:56 + 10:07
22 Alan Sýkora FBA1202 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:49 + 12:00
23 Šimon Bednárik 06H AUTOB Kittsee 23:35 + 12:46
24 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 24:14 + 13:25
25 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 25:21 + 14:32
26 Zuzana Máčajová SKS15AA Športový klub Sandberg 29:34 + 18:45
27 Sára Borská FBA0951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 69:28 + 58:39
Vanda Brídziková SKS0953 Športový klub Sandberg DISK

W -10 1.60 km / 30 m, 6 controls

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 36:01
2 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 38:18 + 2:17
3 Katarína Knížová 06D10AA TRIAX 39:02 + 3:01
4 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 40:14 + 4:13

W -12 1.80 km / 40 m, 7 controls

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 16:18
2 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 24:22 + 8:04
3 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 26:52 + 10:34
4 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 27:45 + 11:27
5 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 27:59 + 11:41
6 Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 28:54 + 12:36
7 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 29:41 + 13:23
8 Ivana Kováčová SKS0853 Športový klub Sandberg 31:53 + 15:35
9 Anna Valíčková SPE0753 Klub OB Sokol Pezinok 37:11 + 20:53
10 Margaréta Poliačiková SPE Klub OB Sokol Pezinok 54:58 + 38:40

W -14 2.30 km / 50 m, 7 controls

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 26:01
2 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 31:26 + 5:25
3 Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 37:16 + 11:15
4 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 38:58 + 12:57
5 Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 47:06 + 21:05
6 Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 55:21 + 29:20
7 Judita Illésová BBA0551 KOBRA Bratislava 102:16 + 76:15

W -16 3.10 km / 90 m, 14 controls

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 31:26
2 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 32:03 + 0:37
3 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 35:47 + 4:21
4 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 43:35 + 12:09
5 Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 49:41 + 18:15
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg DISK

W -18 4.00 km / 120 m, 20 controls

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 48:45
2 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 50:48 + 2:03
3 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 54:49 + 6:04
4 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 87:03 + 38:18

W 19- 5.30 km / 130 m, 26 controls

W 40- 4.50 km / 120 m, 20 controls

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 49:29
2 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 49:56 + 0:27
3 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 52:07 + 2:38
4 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 55:53 + 6:24
5 Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 56:53 + 7:24
6 Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 62:53 + 13:24
7 Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 64:51 + 15:22
8 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 69:22 + 19:53
9 Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 77:47 + 28:18
10 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 82:33 + 33:04
11 Lenka Knížová 06D77AA TRIAX 82:39 + 33:10
12 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 82:53 + 33:24
13 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 90:35 + 41:06
14 Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 98:04 + 48:35
Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava DISK

W 55- 3.10 km / 90 m, 14 controls

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 38:39
2 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 44:21 + 5:42
3 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:21 + 7:42
4 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 52:21 + 13:42
5 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 52:52 + 14:13
6 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 59:46 + 21:07
7 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 67:12 + 28:33
8 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 67:38 + 28:59
9 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 87:52 + 49:13
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava DISK