Results

Competition: Snežienky a machri - 4. kolo OR Západ

Event: Snežienky a machri - 4. kolo oblastného rebríčka - E1 (04.03.2023)

01C     04A     12X     17Y     BBA     FBA     HBB     IBA     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TNR     VBA     VZA    

Categories

M 10       M 12       W 12       M 14       W 14       M 16       W 16       W 18       M 19       W 19       M 40       W 40       M 55       W 55       N          Open       MWR       

M 10 1.00 km / 25 m Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Tomi Gibala 12X14AA NOK- Narnijský orientačný krúžok 11:38
2 Adam Marko SPE1305 Klub OB Sokol Pezinok 20:00 + 8:22
3 Matej Sabadoš SPE1304 Klub OB Sokol Pezinok 24:13 + 12:35
Peter Sumega SPE1303 Klub OB Sokol Pezinok MP

M 12 1.50 km / 55 m Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Kubko Maslík 12X11AB NOK- Narnijský orientačný krúžok 17:31
2 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 26:37 + 9:06
3 Sebastián Brezovský SPE1206 Klub OB Sokol Pezinok 29:43 + 12:12
4 Matej Eliáš RBA1201 TJ Rapid Bratislava 31:01 + 13:30
5 Jakub Eliáš RBA1202 TJ Rapid Bratislava 33:12 + 15:41
Adrián Ferianc 01C12BC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS

W 12 1.50 km / 55 m Split times

M 14 2.00 km / 70 m Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 14:59
2 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 16:54 + 1:55
3 Regő Bojtor 19:26 + 4:27
4 Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 19:28 + 4:29
5 Tobias Tenk 24:50 + 9:51
6 Simon Straka 25:20 + 10:21
7 Richard Kanávor FBA1006 ŠK Farmaceut Bratislava 29:05 + 14:06

W 14 1.90 km / 65 m Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Zita Mohai 14:53
2 Lenka Feriancová 01C10BF Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 15:24 + 0:31
3 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 17:41 + 2:48
4 Maria Dubynets SKS0955 Športový klub Sandberg 17:51 + 2:58
5 Borostyán Kovács-Pataki 18:08 + 3:15
6 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 18:17 + 3:24
Blanka Holczinger DNS
Juliana Szlováková FBA1053 ŠK Farmaceut Bratislava DNS

M 16 2.70 km / 85 m Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Barnabás Sugta 15:47
2 Bálint Bata 16:38 + 0:51
3 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 18:59 + 3:12
4 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 21:19 + 5:32
5 Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 24:02 + 8:15
6 Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok 25:27 + 9:40
7 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 25:49 + 10:02
8 Alexej Deák 26:27 + 10:40
9 Jendek Ondrej 27:26 + 11:39
Ondrej Vojta DNS

W 16 2.00 km / 70 m Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Luca Mauer 12:39
2 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 16:36 + 3:57
3 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 18:09 + 5:30

W 18 2.70 km / 85 m Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 20:06
2 Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 21:18 + 1:12
3 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 28:39 + 8:33

M 19 4.80 km / 170 m Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 23:05
2 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 24:36 + 1:31
3 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 24:54 + 1:49
4 Dominik Lapornik 17Y89AA (AUT) HSV Großmittel 27:40 + 4:35
4 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 27:40 + 4:35
6 Jozef Pelikán HBB8401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 28:46 + 5:41
7 Barnabás Bata 28:50 + 5:45
8 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 28:51 + 5:46
9 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 29:37 + 6:32
10 Nikolai Semenov 30:14 + 7:09
11 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 31:53 + 8:48
11 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 31:53 + 8:48
13 Ján Kuchárik SPE0504 Klub OB Sokol Pezinok 32:22 + 9:17
14 Jakub Jánoška 32:26 + 9:21
15 Tomáš Jánoška RBA9301 TJ Rapid Bratislava 34:11 + 11:06
16 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 35:17 + 12:12
17 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 39:37 + 16:32
18 Michal Paško RBA9903 TJ Rapid Bratislava 40:36 + 17:31
19 Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava 44:21 + 21:16
20 Vladyslav Myrets SKS8902 Športový klub Sandberg 60:09 + 37:04
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava MP
Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava MP
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava MP
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok MP

W 19 3.70 km / 120 m Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 21:22
2 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 21:57 + 0:35
3 Ela Mižúrová HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 22:53 + 1:31
4 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 24:38 + 3:16
5 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 25:54 + 4:32
6 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 28:39 + 7:17
7 Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 28:41 + 7:19
8 Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok 29:42 + 8:20
9 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 31:06 + 9:44
10 Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava 32:33 + 11:11
11 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 38:30 + 17:08
12 Jana Dienová BBA8651 KOBRA Bratislava 53:13 + 31:51
13 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 58:27 + 37:05
Khrystyna Myhovych SPE0255 Klub OB Sokol Pezinok MP
Ria Staszová BBA8951 KOBRA Bratislava DNS

M 40 3.70 km / 120 m Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 24:52
2 Mikuláš Šabo RBA7820 TJ Rapid Bratislava 26:53 + 2:01
3 Lajos Mauer 26:55 + 2:03
4 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 27:36 + 2:44
5 Martin Bednárik TNR7201 ŠK Triturus Nitra 29:36 + 4:44
6 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 32:45 + 7:53
7 Robert Lukoťka 01C82BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 33:44 + 8:52
8 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 34:39 + 9:47
9 Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 34:56 + 10:04
10 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 36:10 + 11:18
11 Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava 36:46 + 11:54
12 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 39:28 + 14:36
13 Paľo Kebis 40:05 + 15:13
14 Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 45:32 + 20:40
Serhii Shuniakov SKS8301 Športový klub Sandberg DNF

W 40 2.70 km / 85 m Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Kathrin Kollndorfer 17Y82AA (AUT) HSV Großmittel 22:34
2 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 22:43 + 0:09
3 Katarína Sýkorová FBA8253 ŠK Farmaceut Bratislava 22:45 + 0:11
4 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 22:58 + 0:24
5 Ágnes Szabó 23:03 + 0:29
6 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 23:53 + 1:19
7 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 25:04 + 2:30
8 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 26:04 + 3:30
9 Míriam Buršíková 04A06AA GAMČA 29:24 + 6:50
10 Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 30:01 + 7:27
11 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 31:49 + 9:15
12 Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava 33:04 + 10:30
Alena Pašková RBA7151 TJ Rapid Bratislava DNS

M 55 2.50 km / 95 m Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 20:03
2 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 22:19 + 2:16
3 Volodymyr Shuniakov SKS5701 Športový klub Sandberg 23:20 + 3:17
4 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 24:27 + 4:24
5 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 27:16 + 7:13
6 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 28:39 + 8:36
7 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 29:19 + 9:16
8 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 32:51 + 12:48
9 Ján Buršík RBA6801 TJ Rapid Bratislava 33:29 + 13:26
10 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 35:34 + 15:31
11 Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 36:19 + 16:16
12 Vladislav Piják SPE52AA Klub OB Sokol Pezinok 38:05 + 18:02
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava DNS

W 55 2.30 km / 85 m Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 21:35
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 22:04 + 0:29
3 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 30:59 + 9:24
4 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 32:51 + 11:16
5 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 40:59 + 19:24
6 Katarína Daříčková FBA5551 ŠK Farmaceut Bratislava 41:09 + 19:34
7 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 44:49 + 23:14

N 1.50 km / 55 m Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Lýdia Adamcová Svrčková 18:19

Open 2.50 km / 95 m Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Ľubomír Calpaš 01C88AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 17:23
2 Adam Müller VBA8802 ŠK VAZKA Bratislava 24:03 + 6:40
3 Branislav Endel 01C95AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 25:52 + 8:29
4 Máté Mauer 28:28 + 11:05
5 Miroslava Babkova FBA7553 ŠK Farmaceut Bratislava 29:03 + 11:40
6 Tibor Novosad FBA7103 ŠK Farmaceut Bratislava 29:05 + 11:42
7 Ivana Hasprová 30:48 + 13:25
8 Daniela Bieliková 31:47 + 14:24
9 Marián Mališ IBA6901 TJ Ioan 1209 32:19 + 14:56
10 Ida Herna FBA7253 ŠK Farmaceut Bratislava 37:08 + 19:45
Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava DNS
Linda Horná 01C79AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS

MWR 0.80 km / 30 m Split times

Place Runner Reg. number Club Time Loss
1 Danil Myrets SKS1602 Športový klub Sandberg 8:43
2 Matúš Calpaš 01C17AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 9:20 + 0:37
3 Krištof Gibala 10:01 + 1:18
4 Alžbeta Kucháriková SPE1353 Klub OB Sokol Pezinok 12:11 + 3:28
5 Anna Syrová SPE Klub OB Sokol Pezinok 12:45 + 4:02
6 Michael Onufer 18:31 + 9:48
7 Artur Kráľovič 19:01 + 10:18
8 Lucia Müllerová VBA1551 ŠK VAZKA Bratislava 20:22 + 11:39
9 Richard Kráľovič 20:56 + 12:13
10 Zina Lukoťková 01C17AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 21:46 + 13:03
11 Emília Lukoťková 21:48 + 13:05
12 Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg 32:10 + 23:27
Alexandra Ester Šabová RBA19AA TJ Rapid Bratislava DNS
Karolína Szlováková 01C16AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS