Prihlášky podľa klubov

Preteky: ŠTÚROV BAJÚZ - 11. kolo OR Západ (30.09.2017)

Počet prihlásených: 161

Kluby

BBA     CNR     FBA     HBB     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TNR     VBA    

ŠK VAZKA Bratislava (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Barbora Šmelíková VBA6951 307356 W 40- - 26.09.2017

KOBRA Bratislava (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Marian Dávidík BBA7713 2090843 M 19- - 26.09.2017
Zuzana Dávidíková BBA8251 533301 Open - 26.09.2017
Eva Marková BBA76AA 406903 W 19- - 26.09.2017
Jozef Wallner BBA6812 8917 M 19- - 26.09.2017

TJ Rapid Bratislava (13) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 55- - 26.09.2017
Maximilián Kubik RBA0303 2092468 M -14 - 26.09.2017
Jakub Lanátor RBA0701 307361 M -10 - 26.09.2017
Tibor Lanátor RBA7903 445617 M 19- - 26.09.2017
Katarína Lanátorová RBA7856 307269 W 19- - 26.09.2017
Lucia; Lanátorová RBA1001 434822 RD - 26.09.2017
Milan Mazúr RBA6201 910191 M 55- - 26.09.2017
Soňa Mazúrová RBA6551 307362 W 40- - 26.09.2017
Daniel Šmelík RBA0702 442590 M -12 - 26.09.2017
Juraj Šmelík RBA6603 7208215 M 19- - 26.09.2017
Beata Vávrová RBA5651 682341 W 55- - 26.09.2017
Erika Vávrová RBA7751 9201324 W 40- - 26.09.2017
Ela Vojtková RBA0254 W -16 - 26.09.2017

ŠK HADVEO Banská Bystrica (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ela Sedileková HBB9352 2066973 W 19- - 26.09.2017

ŠK Cart print Nitra (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Bednárik CNR7201 406996 M 40- - 26.09.2017

TJ Slávia Farmaceut Bratislava (44) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Barbora Borská FBA1052 2116441 RD - 26.09.2017
Andrej Borský FBA0703 2116472 M -10 - 25.09.2017
Martin Borský FBA7704 435206 M 40- - 25.09.2017
Filip Bukovac FBA0501 2096113 M -12 - 25.09.2017
Maroš Bukovac FBA7601 525005 M 19- - 25.09.2017
Alena Bukovacová FBA7451 522004 W 19- - 25.09.2017
Katarína Daříčková FBA5551 362807 W 55- - 25.09.2017
Michal Funtáľ FBA0502 2067266 M -12 - 26.09.2017
Ondrej Funtaľ FBA17AD RD - 26.09.2017
Roman Funtaľ FBA17AC N - 26.09.2017
Ida Herna FBA7253 2103372 Open - 25.09.2017
Nicole Herna FBA0552 2104581 W -12 - 25.09.2017
Rebecca Herna FBA0553 2104582 W -12 - 25.09.2017
Ladislav Kasza FBA7102 2078497 M 40- - 25.09.2017
Tomáš Kasza FBA0503 2078496 M -12 - 25.09.2017
Branislav Kendra FBA17AA 2067269 Open - 25.09.2017
Tereza Kendrová FBA0651 2078493 W -12 - 25.09.2017
Ján Koman FBA0504 2067242 M -12 - 25.09.2017
Marek Koman FBA7905 2044259 Open - 25.09.2017
Kristína Komanová FBA7853 2067244 Open - 25.09.2017
Ivan Kotuliak FBA7402 2078495 M 40- - 25.09.2017
Peter Kotuliak FBA1003 2088215 RD - 25.09.2017
Viktor Kotuliak FBA0401 2085594 M -14 - 25.09.2017
Lea Kotuliaková FBA0751 2078498 W -10 - 25.09.2017
Petra Kotuliaková FBA7552 2078494 W 40- - 25.09.2017
Viktor Mikluš FBA5201 406913 M 55- - 25.09.2017
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 55- - 25.09.2017
Šimon Mižúr FBA9401 2051380 M 19- - 25.09.2017
Ján Nebeský FBA4101 2095951 M 55- - 25.09.2017
Martin Németh FBA7802 2095934 Open - 27.09.2017
Adam Novosad FBA0506 2103264 M -12 - 25.09.2017
Tibor Novosad FBA7103 2103265 Open - 25.09.2017
Michal Patassi FBA17AB 2104622 M 40- - 25.09.2017
Marianna Patassiová FBA7351 2104621 Open - 25.09.2017
Michaela Patassiová FBA0252 2104620 W -16 - 25.09.2017
Petra Rebrová FBA7252 2092412 W 40- - 25.09.2017
Lea Simaichlová FBA8255 2116442 Open - 26.09.2017
Jana Styková FBA8051 2111086 W 19- - 25.09.2017
Natália Styková FBA1051 4143 RD - 25.09.2017
Tristan Sýkora FBA0602 2099592 M -12 - 25.09.2017
Katarína Sýkorová FBA8253 2099593 W 19- - 25.09.2017
Slavomír Ženiš FBA1201 RD - 26.09.2017
Miroslava Ženišová FBA8254 2104606 Open - 26.09.2017
Sára Ženišová FBA0953 RD - 26.09.2017

ŠK Triturus Nitra (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Andrea Porubská TNR7651 406967 N - 25.09.2017
Lenka Porubská TNR0451 7210405 W -14 - 25.09.2017
Július Porubský TNR7301 2045596 M 19- - 25.09.2017

Klub OB AŠK Pezinok (8) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Milan Demovič PEZ0202 2030951 N - 26.09.2017
Anna Demovičová PEZ0551 2030955 N - 26.09.2017
Rebeka Demovičová PEZ0751 887926 W -10 - 26.09.2017
Filip Dubovský PEZ0201 2030952 M -16 - 26.09.2017
Medard Féder PEZ5001 7206540 M 55- - 26.09.2017
Medard Féder PEZ0102 7204989 M 19- - 25.09.2017
Zuzana Féderová PEZ0351 887631 N - 26.09.2017
Roman Kučera PEZ6401 975310 Open - 29.09.2017

Športový klub Sandberg (26) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Katarína Baľová SKS7551 2028799 W 40- - 24.09.2017
Jakub Brňák SKS0701 2049999 M -10 - 24.09.2017
Štefan Brňák SKS7601 2049992 M 40- - 24.09.2017
Diana Brňáková SKS0952 2049994 W -10 - 24.09.2017
Martina Brňáková SKS7752 2049995 W 40- - 24.09.2017
Daniel Dokupil SKS0502 2079532 M -12 - 24.09.2017
Ján Dokupil SKS0801 2079534 M -10 - 24.09.2017
Rastislav Dokupil SKS74AA 2079533 M 40- - 24.09.2017
Samuel Dokupil SKS0304 2079531 M -14 - 24.09.2017
Veronika Jánošová SKS0151 2049998 W -16 - 25.09.2017
Viktória Kostercová SKS02AB 2079540 N - 24.09.2017
Katarína Kotrlová SKS9051 2102783 W 19- - 24.09.2017
Filip Kubina SKS8901 2095924 M 19- - 24.09.2017
Šimon Kukurugya SKS0402 2049991 M -14 - 24.09.2017
Katarína Mravíková SKS0451 2049983 W -14 - 24.09.2017
Teodorka Mravíková SKS0752 2049982 RD - 24.09.2017
Michal Pajtáš SKS03AC 2079539 M -14 - 24.09.2017
Katarína Pajtášová SKS0152 2079538 W -16 - 24.09.2017
Adela Rohaľová SKS0852 2050000 W -10 - 24.09.2017
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 W -14 - 24.09.2017
Marek Urban SKS7401 2027943 M 19- - 29.09.2017
Monika Urbanová SKS7751 2027945 W 19- - 29.09.2017
Peter Vorlíček SKS7501 2049993 M 19- - 24.09.2017
Barbora Vorlíčková SKS7651 2049984 W 19- - 24.09.2017
Lucia Vorlíčková SKS0851 2049981 W -10 - 24.09.2017
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -14 - 24.09.2017

KOB Čingov Spišská Nová Ves (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Táňa Bednáriková SSN7952 416825 W 19- - 24.09.2017

Klub OB Sokol Pezinok (59) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Michal Čaboun RD - 26.09.2017
Kristína Čabounová N - 26.09.2017
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 M -14 - 26.09.2017
Bianka Dugovičová SPE0653 2111077 W -12 - 26.09.2017
Jozef Fedor SPE5701 46281 M 40- - 24.09.2017
Tibor Fedor SPE0303 416725 M -14 - 24.09.2017
Katarína Fedorová SPE7451 9817 W 19- - 24.09.2017
Klára Fedorová SPE04AC 435207 W -14 - 26.09.2017
Paulína Fitzová SPE0652 435208 W -12 - 26.09.2017
Jakub Fraňo SPE0302 406936 M -14 - 29.09.2017
Marie Fraňová SPE5051 416515 W 55- - 29.09.2017
Bianka Halčinová SPE 1407862 W -12 - 26.09.2017
Adam Havlík SPE0201 1407834 M -16 - 26.09.2017
Andrej Havlík SPE09AB 307272 RD - 26.09.2017
Ema Havlíková SPE0451 W -14 - 29.09.2017
Andrej Hojko SPE0404 M -14 - 29.09.2017
Peter Hojko SPE7001 M 40- - 29.09.2017
Krisztián Horváth 2111079 M -12 - 27.09.2017
Samuel Hostačný SPE0501 406927 M -12 - 26.09.2017
Martin Hrdlička 406928 M -14 - 26.09.2017
Lenka Jablonovská SPE9063 2008513 W 19- - 26.09.2017
Viktor Ježík RD - 26.09.2017
Gabriela Ježíková SPE0551 2111076 W -12 - 26.09.2017
Ľubka Ježíková Open - 26.09.2017
Natália Ježíková SPE0454 1407843 W -14 - 26.09.2017
Lukáš Kapusta SPE0602 2111073 M -12 - 26.09.2017
Peter Karch M 19- - 26.09.2017
Maya Karovic SPE5851 1400941 W 55- - 23.09.2017
Agáta Komanová 2111078 W -12 - 27.09.2017
Branislav Kuník SPE9901 1407835 M 19- - 26.09.2017
Radoslav Kuník SPE0103 219136 M -16 - 26.09.2017
Stanislav Kuník SPE0305 1407839 M -14 - 26.09.2017
Eva Kurucová SPE7151 1407846 W 40- - 26.09.2017
Petra Kurucová SPE0651 1407845 W -12 - 26.09.2017
Nina Kutišová SPE0353 406925 W -14 - 26.09.2017
Silvia Kutišová Open - 26.09.2017
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 M -14 - 26.09.2017
Matúš Mikloš SPE0702 406930 M -10 - 26.09.2017
Emma Miklošová 232070 RD - 26.09.2017
Vladimír Molnár 2111080 N - 27.09.2017
Daniel Ondovčík SPE0801 219138 M -10 - 26.09.2017
Daniela Ondovčíková SPE7852 338220 W 19- - 26.09.2017
Eva Ondovčíková SPE0358 2111093 W -14 - 26.09.2017
Lucia Ondovčíková SPE0051 2111094 W 19- - 26.09.2017
Gregor Ondra M -10 - 26.09.2017
Alžbeta Ondrová RD - 26.09.2017
Šimon Šipoš SPE04AB 219144 M -14 - 26.09.2017
Tomáš Šipoš SPE0311 2111072 M -14 - 26.09.2017
Hana Šipošová SPE09AC 2111074 W -10 - 26.09.2017
Lucia Šipošová SPE0654 2111071 W -12 - 26.09.2017
Zuzka ŠIpošová Open - 26.09.2017
Romana Štrbová W 19- - 26.09.2017
Tomáš Syrový SPE0601 1407857 M -12 - 26.09.2017
Matúš Topor SPE0102 1407849 M -16 - 26.09.2017
Karolína Toporová SPE0452 406940 W -14 - 26.09.2017
Kristína Toporová SPE0751 219131 W -10 - 26.09.2017
Veronika Vachová SPE8551 1407869 W 19- - 26.09.2017
Eli Valach SPE07AC 2111075 M -10 - 26.09.2017
Tomáš Zedníček SPE0405 219102 M -14 - 26.09.2017