Výsledky

Preteky: Valentínska snežienka

Etapa: Valentínska snežienka - E1 (11.02.2017)

Kategórie

A          B          C          D         

A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 24:24
2 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 25:13 + 0:49
3 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 25:54 + 1:30
4 Štefan Nitkulinec TKE8904 Klub OB ATU Košice 27:32 + 3:08
5 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 28:40 + 4:16
6 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 28:52 + 4:28
7 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 30:18 + 5:54
8 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 30:40 + 6:16
9 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 31:23 + 6:59
10 Antónia Lamiová TKE9753 Klub OB ATU Košice 33:50 + 9:26
11 Velgos Martin TKE7201 Klub OB ATU Košice 34:05 + 9:41
12 Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 35:38 + 11:14
13 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 35:46 + 11:22
14 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 36:09 + 11:45
15 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 40:31 + 16:07
16 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 40:34 + 16:10
17 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 47:12 + 22:48
Szabo Gabriel DISK
Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice DISK
Hluchá Zina DISK
Hluchý Martin DISK
Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak DISK
František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice DNS
M.S. Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 31:42

B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 22:55
2 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 24:37 + 1:42
3 Pavela Ľudovít KYS Klub OB Kysak 27:47 + 4:52
4 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 27:57 + 5:02
5 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 28:52 + 5:57
6 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 29:20 + 6:25
7 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 32:22 + 9:27
8 Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 32:52 + 9:57
9 Krajňák Ľubomír KYS Klub OB Kysak 33:17 + 10:22
10 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 34:04 + 11:09
11 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 36:11 + 13:16
12 Hendrichovská Lucia - 37:16 + 14:21
13 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 41:03 + 18:08
14 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 43:47 + 20:52
Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice DISK
Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice DNS
Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice DNS
Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice DNS

C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šofranková Terézia TKE9451 Klub OB ATU Košice 24:29
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 26:42 + 2:13
3 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 26:55 + 2:26
4 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 26:59 + 2:30
5 Kuzmiak Marián 30:59 + 6:30
6 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 34:35 + 10:06
7 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 37:12 + 12:43
8 Kováčová Mária - 37:41 + 13:12
9 Šofranková Mária TKE6351 Klub OB ATU Košice 43:36 + 19:07
Velgosová Oksana TKE7351 Klub OB ATU Košice DISK
Marková Eva - DNS

D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peratová Katarína 18:27
2 Miňová Tatiana 20:13 + 1:46
3 Pavelová Júlia KYS Klub OB Kysak 21:33 + 3:06
4 Bohunická Elena 23:55 + 5:28
Pavela Ľudovít ml. KYS Klub OB Kysak DNS