Výsledky

Preteky: Školské majstrovstvá ZŠ a SŠ Košického samosprávneho kraja

Etapa: Školské majstrovstvá ZŠ a SŠ Košického samosprávneho kraja - E1 (24.05.2017)

Kategórie

M1         M2         W1         W2        

M1

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 12:42
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 13:53 + 1:11
3 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 14:10 + 1:28
4 Šimon Dudra KYS9801 Klub OB Kysak 14:54 + 2:12
5 Pankuch Andrej 15:09 + 2:27
6 Francan Jakub 15:30 + 2:48
7 Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice 15:51 + 3:09
8 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 17:06 + 4:24
9 Lacko Tomáš 17:15 + 4:33
10 Horňák Matúš 17:23 + 4:41
11 Čuha Radoslav 19:03 + 6:21
12 Šveda Igor 19:09 + 6:27
13 Bača Martin 19:21 + 6:39
13 Dulina Samuel 19:21 + 6:39
15 Tóth Filip 20:28 + 7:46
16 Max Martin 21:37 + 8:55
17 Rusnák Ondrej 21:39 + 8:57
18 Forrai Daniel 21:50 + 9:08
19 Veľký Dušan 21:58 + 9:16
20 Szamosi Adam 23:01 + 10:19
21 Jurčo Filip 24:44 + 12:02
22 Stripaj Dávid 25:35 + 12:53
23 Nohaj Milan 30:47 + 18:05
24 Švik Miroslav 43:15 + 30:33
25 Mura Matúš 49:50 + 37:08
Babjak DNS
Franko Stanislav DNS
Gajdoš Adrián DNS
Gregorovič Peter DNS
Timotej Juraško TKE00AA Klub OB ATU Košice DNS
Konovalov Denis DNS
Kopčík RICHARD DNS
Lyocsa DNS

M2

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 7:27
2 Baldo Gregor 8:01 + 0:34
3 Maťaš Patrik 8:16 + 0:49
4 Meitner Daniel 8:52 + 1:25
5 Szabadoš Jakub 9:01 + 1:34
6 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 9:23 + 1:56
7 Kliment Martin 10:11 + 2:44
8 Abosi Ján 10:16 + 2:49
9 Miklós Ladislav 10:29 + 3:02
10 Legath Gabriel 10:33 + 3:06
11 Michal Sláma TKE0304 Klub OB ATU Košice 11:07 + 3:40
12 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 11:19 + 3:52
13 Hajduk Matej 11:20 + 3:53
14 Mikula Mário 12:13 + 4:46
15 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 12:52 + 5:25
16 Bajus Bruno 13:01 + 5:34
17 Manykó Branislav 13:27 + 6:00
18 Horizral Dávid 14:00 + 6:33
19 Krempaský Samuel 14:11 + 6:44
20 Takáč Filip 14:12 + 6:45
21 Hujduš Matyas 14:30 + 7:03
22 Body Patrik 14:35 + 7:08
23 Mráz Juraj 14:54 + 7:27
24 Darfid Karim 15:04 + 7:37
25 Mráz František 16:53 + 9:26
26 Grančaj Matej 17:27 + 10:00
26 Turčan Matúš 17:27 + 10:00
28 Maliar Dávid 17:48 + 10:21
29 Kaduk Tomáš 18:04 + 10:37
30 Pavela Ľudovít 18:25 + 10:58
31 Legath Tomáš 19:07 + 11:40
32 Kučera Filip 19:27 + 12:00
33 Kočík Matej 20:04 + 12:37
34 Struk Michal 22:13 + 14:46
35 Jančik Daniel 28:52 + 21:25
36 Kaduk Róbert 29:26 + 21:59
Kassay Max DNS
Prokop Samuel DNS
Rybánsky Matúš DNS
Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak DNS

W1

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 12:58
2 Gajdošová Ivana 15:50 + 2:52
3 Bodová Klára 17:23 + 4:25
4 Daniela Bajusová KYS9951 Klub OB Kysak 19:02 + 6:04
5 Brezinová Ema 19:05 + 6:07
6 Strompová Alexandra 19:17 + 6:19
7 Hamraková Karolína 19:28 + 6:30
8 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 20:06 + 7:08
9 Mesarčová Ivona 25:46 + 12:48
10 Kondášová Diana 29:45 + 16:47
11 Doláková Daniela 30:51 + 17:53
12 Nitkulincová Viera 38:27 + 25:29
13 Gaálová Gabriela 51:29 + 38:31
14 Rusnáková Daniela 56:37 + 43:39
Kapráľová Katarína DNS
Krajcová Terézia DNS
Petričková Lucia DNS

W2

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 6:42
2 Ištvánová Alexandra 7:44 + 1:02
3 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 7:52 + 1:10
3 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 7:52 + 1:10
5 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 8:06 + 1:24
6 Šimková Viktória 8:23 + 1:41
7 Sekaninová Sofia 9:18 + 2:36
8 Ondrejková Tamara 9:38 + 2:56
9 Jenčušová Tatiana 9:54 + 3:12
10 Husárová Martina 10:39 + 3:57
11 Kalinácsová Kristína 10:45 + 4:03
12 Sláviková Viktóra 10:46 + 4:04
13 Dzubáková Ivana 10:58 + 4:16
14 Szabóová Stela 11:06 + 4:24
15 Vasková Antónia 11:10 + 4:28
16 Jonášová Sandra 11:27 + 4:45
16 Polláková Alexandra 11:27 + 4:45
18 Krišková Kristína 11:42 + 5:00
19 Jenčušová Monika 11:46 + 5:04
20 Parouleková Veronika 11:58 + 5:16
20 Stanová Terézia 11:58 + 5:16
22 Bujňáková Ema 12:07 + 5:25
23 Borovská Barbora 12:15 + 5:33
24 Horváthová Miriam 12:27 + 5:45
25 Dečová Alžbeta 12:29 + 5:47
26 Šablatúrová Ema 12:38 + 5:56
27 Pavelová Júlia 14:05 + 7:23
28 Vasková Alexandra 14:07 + 7:25
29 Durbáková Petra 14:39 + 7:57
30 Hujdušová Bianka 14:40 + 7:58
31 Šmilňáková Katarína 14:43 + 8:01
32 Mižáková Viktória 14:57 + 8:15
33 Takáčová Eliška 16:56 + 10:14
34 Tóthová Lea 17:22 + 10:40
35 Juhásová Monika 18:23 + 11:41
36 Smoleňová Michaela 18:49 + 12:07
37 Takáčová Bianka 20:37 + 13:55
38 Vasiľová Veronika 21:20 + 14:38
39 Koniecna Eva 22:57 + 16:15
40 Hájniková Anna 29:01 + 22:19
41 Marcinová Daniela 32:34 + 25:52
Rošková Sofia DNS
Skorodenská Petronela DNS