Prihlášky podľa klubov

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v nočnom OB (21.09.2018)

Počet prihlásených: 125

Kluby

01C     BBA     EBB     FBA     HBB     KYS     PEZ     RBA     SKS     SPE     TKE     VIA     VZA     ZMT    

Športový klub Sandberg (12) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 W -16 E - 10.09.2018
Katarína Kotrlová SKS9051 2102783 W 21- E - 10.09.2018
Tomáš Kováč SKS0602 2118105 N - 10.09.2018
Ivana Kováčová SKS0853 2128440 N - 10.09.2018
Filip Kubina SKS8901 8656707 M 21- E - 10.09.2018
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 M -18 E - 12.09.2018
Šimon Kukurugya SKS0402 2049991 M -16 E - 12.09.2018
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 W -16 E - 10.09.2018
Anamária Šutková SKS0552 2049989 W -16 E - 10.09.2018
Matej Urban SKS0102 2027944 M -18 E - 10.09.2018
Barbora Vorlíčková SKS7651 2049984 W 40- E - 10.09.2018
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -16 E - 12.09.2018

Klub OB AŠK Pezinok (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ0102 7204989 M -18 E - 10.09.2018

Klub OB Kysak (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
György Filö KYS6302 9633077 M 55- E - 09.09.2018
Valér Franko KYS6601 1966416 M 45- E - 09.09.2018

Klub OB ATU Košice (32) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Petronela Filipová TKE0352 307352 W -16 E 09.09.2018
Jakub Karol Janšo TKE0602 2051421 M -16 E 09.09.2018
Karol Janšo TKE6206 2051437 M 55- E 09.09.2018
Michal Krajčík TKE8704 8656741 M 21- E 09.09.2018
Kristína Krajčíková TKE9254 2020726 W 21- E 09.09.2018
Ján Kuchta TKE5701 2051335 M 60- E - 09.09.2018
Michal Kurák TKE0101 2051399 M -18 E 09.09.2018
Milan Kurák TKE6801 2051411 M 50- E - 09.09.2018
Valéria Kuráková TKE7151 2051441 W 45- E - 09.09.2018
Katarína Lamiová TKE8351 920656 W 21- E 09.09.2018
Simona Mihaličová TKE0551 2032148 W -16 E 09.09.2018
Tomáš Mušinský TKE9301 920667 M 21- E 09.09.2018
Lukáš Mário Novota TKE0302 2025333 M -16 E 09.09.2018
Mikuláš Novota TKE6002 2025332 M 50- E 09.09.2018
František Papuga TKE6302 307290 M 55- E 09.09.2018
Jozef Pollák TKE6001 920651 M 50- E - 09.09.2018
Adam Roháč TKE0601 2051356 M -16 E 09.09.2018
Martin Roháč TKE0301 1408128 M -16 E 09.09.2018
Zdenko Roháč TKE7301 2051301 M 45- E - 09.09.2018
Viktória Roháčová TKE0051 1403139 W -18 E 09.09.2018
Judita Sádecká TKE6253 307378 W 55- E - 12.09.2018
Dušan Sláma TKE9801 7204978 M -20 E 09.09.2018
Peter Sláma TKE6401 9102083 M 50- E - 09.09.2018
Richard Sláma TKE0303 2008508 M -16 E 09.09.2018
Jana Slámová TKE7252 7207626 W 45- E - 09.09.2018
Antónia Šofranková TKE9753 2051330 W 21- E - 12.09.2018
Csaba Takács TKE6205 8639460 M 55- E - 09.09.2018
Adam Tysz TKE8703 2020702 M 21- E 09.09.2018
Vladimír Tysz TKE6202 416501 M 55- E - 09.09.2018
Michaela Velgosová TKE0151 2051450 W -18 E 09.09.2018
Miroslava Velgosová TKE0351 2051329 W -16 E 09.09.2018
Ľuboslava Weissová TKE0252 2032149 W -16 E 09.09.2018

TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 7201767 W 35- E - 09.09.2018
Jakub Dekrét EBB9902 2088141 M -20 E - 09.09.2018
Juraj Nemec EBB6001 406942 M 55- E - 09.09.2018

Viatoris (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Peter Krnáč VIA7701 1771230 M 40- E 09.09.2018
Zuzana Sleziaková VIA9251 416719 N 09.09.2018

TJ Rapid Bratislava (12) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Dušan Formanko RBA5801 2099591 M 60- E - 09.09.2018
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 2045678 M -18 E - 09.09.2018
Maximilián Kubik RBA0303 2092468 M -16 E - 09.09.2018
Dominik Lovás RBA9902 2045687 M -20 E - 09.09.2018
Milan Mazúr RBA6201 910191 M 55- E - 09.09.2018
Marián Mikluš RBA7204 8000029 M 35- E - 09.09.2018
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 W -18 E - 09.09.2018
Dušan Rybár RBA6202 2045172 M 55- E - 09.09.2018
Michal Schenk RBA0201 434810 M -16 E - 09.09.2018
Juraj Šmelík RBA6603 7208215 M 50- E - 09.09.2018
Ľudovít Šmelík RBA4301 2104604 M 65- E - 09.09.2018
Dorota Šmelíková RBA0251 1399951 W -18 E - 09.09.2018

Klub OB Martin (4) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Jana Davi ZMT6151 416848 W 55- E - 08.09.2018
Martin Knor ZMT0201 2066091 M -16 E - 08.09.2018
Milan Meriač ZMT4205 416723 M 65- E - 11.09.2018
Ivan Zacharovský ZMT5201 416534 M 65- E - 08.09.2018

TJ Slávia Farmaceut Bratislava (11) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Peter Bohuš FBA7904 416806 M 35- E - 07.09.2018
Maroš Bukovac FBA7601 525005 M 21- E 07.09.2018
Pavol Bukovac FBA8102 515478 M 21- E 07.09.2018
Alena Bukovacová FBA7451 522004 W 40- E 07.09.2018
Peter Glončák FBA7901 2012281 M 21- E 07.09.2018
Magdaléna Hrabošová FBA0052 2045171 W -18 E - 07.09.2018
Dušan Hrnčiar FBA7703 2104597 M 40- E - 07.09.2018
Ján Koman FBA0504 2124800 M -16 E 07.09.2018
Marek Koman FBA7905 2124765 M 35- E 07.09.2018
Kristína Komanová FBA7853 2124760 W 40- E 07.09.2018
Hana Šmelíková FBA6951 2012280 W 45- E 07.09.2018

ŠK HADVEO Banská Bystrica (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matej Hraboš HBB9501 7698697 M 21- E 07.09.2018

KOBRA Bratislava (5) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Marian Dávidík BBA7713 2090843 M 21- E - 06.09.2018
Adam Jonáš BBA0101 7209670 M -18 E - 06.09.2018
Eva Marková BBA76AA 406903 W 35- E - 06.09.2018
Juraj Petrinec BBA6403 640640 M 45- E - 06.09.2018
Ondrej Piják BBA8204 9900077 M 21- E - 06.09.2018

Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Marek Vaňo 01C79AA 1919919 M 35- E - 06.09.2018
Matúš Vaňo 01C08AA 7900097 N - 06.09.2018

Klub OB Sokol Pezinok (27) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Dávid Cisár SPE N 05.09.2018
Dominic Ditri SPE0002 1407842 M -18 E 05.09.2018
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 M -16 E 05.09.2018
Damián Dojčar SPE07BB N 05.09.2018
Marek Dolný SPE N 05.09.2018
Michal Dolný SPE0706 N 05.09.2018
Tibor Fedor SPE0303 8445533 M -16 E 30.08.2018
Klára Fedorová SPE0455 W -16 E 05.09.2018
Bianka Halčínová SPE0554 N 05.09.2018
Adam Havlík SPE0201 1407834 M -16 E 30.08.2018
Ema Havlíková SPE0451 1407844 N 30.08.2018
Filip Jančík SPE0604 2120014 N 30.08.2018
Ondrej Jendek SPE0704 N 05.09.2018
Lukáš Kapusta SPE0602 N 30.08.2018
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 M -16 E 30.08.2018
Vladimír Molnár SPE04AF N 05.09.2018
Michaela Mozolíková SPE0254 2120017 W -16 E 30.08.2018
Daniel Ondovčík SPE0801 219138 N - 05.09.2018
Daniela Ondovčíková SPE7852 338220 W 35- E - 05.09.2018
Eva Ondovčíková SPE0358 2111093 W -16 E - 05.09.2018
Lucia Ondovčíková SPE0051 2111094 W -18 E - 05.09.2018
Lukáš Poláček SPE8601 2078195 M 21- E 30.08.2018
Matúš Šimo SPE0107 2088725 M -18 E 30.08.2018
Tomáš Šipoš SPE0311 2120011 M -16 E 30.08.2018
Marian Spišiak SPE7601 7210911 M 35- E - 07.09.2018
Tomáš Syrový SPE0601 1407857 N 30.08.2018
Eli Valach SPE0703 2118108 N 05.09.2018

Slávia Žilinská univerzita (11) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Alena Ďurčová VZA7753 1152125 W 35- E - 12.09.2018
Jozef Král VZA6801 8627 M 40- E - 12.09.2018
Tomáš Ondrejka VZA0001 2025367 M -18 E 06.09.2018
Miroslav Pajger VZA0502 2092474 M -16 E - 04.09.2018
Peter Polakovič VZA5501 416537 M 60- E - 07.09.2018
Elena Polakovičová VZA5850 2008505 W 60- E - 07.09.2018
Darina Polónyiová VZA4850 416514 W 65- E - 10.08.2018
Adam Trepáč VZA0501 2045214 M -16 E - 04.09.2018
Gabriela Trepáčová VZA0351 2045213 W -16 E - 04.09.2018
Peter Vričan VZA8901 9201671 M 21- E - 06.09.2018
Jana Kotrlová VZA8952 9102150 W 21- E - 06.09.2018