Prihlášky

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v nočnom OB (21.09.2018)

Počet prihlásených: 125

Kategórie

M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    M 65- E    W -16 E    W -18 E    W 21- E    W 35- E    W 40- E    W 45- E    W 55- E    W 60- E    W 65- E    N         

M -16 E (17)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 2049991 Áno 12.09.2018
Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 1408128 Áno 09.09.2018
Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 2025333 Áno 09.09.2018
Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 2008508 Áno 09.09.2018
Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 2051356 Áno 09.09.2018
Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 2051421 Áno 09.09.2018
Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 434810 Áno 09.09.2018
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 2092468 Áno 09.09.2018
Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 2066091 Áno 08.09.2018
Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124800 Áno 07.09.2018
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Áno 30.08.2018
Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 8445533 Áno 30.08.2018
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 1407834 Áno 30.08.2018
Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 1407838 Áno 05.09.2018
Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 2120011 Áno 30.08.2018
Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 2045214 Áno 04.09.2018
Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 2092474 Áno 04.09.2018

M -18 E (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 2027944 Áno 10.09.2018
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 2049990 Áno 12.09.2018
Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 7204989 Áno 10.09.2018
Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 2051399 Áno 09.09.2018
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 2045678 Áno 09.09.2018
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 7209670 Áno 06.09.2018
Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 1407842 Áno 05.09.2018
Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 2088725 Áno 30.08.2018
Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 2025367 Áno 06.09.2018

M -20 E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 7204978 Áno 09.09.2018
Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 2088141 Áno 09.09.2018
Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 2045687 Áno 09.09.2018

M 21- E (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 8656707 Áno 10.09.2018
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 920667 Áno 09.09.2018
Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 2020702 Áno 09.09.2018
Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 8656741 Áno 09.09.2018
Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 525005 Áno 07.09.2018
Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 515478 Áno 07.09.2018
Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2012281 Áno 07.09.2018
Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 7698697 Áno 07.09.2018
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 2090843 Áno 06.09.2018
Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 9900077 Áno 06.09.2018
Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 2078195 Áno 30.08.2018
Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 9201671 Áno 06.09.2018

M 35- E (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno 09.09.2018
Peter Bohuš FBA7904 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 416806 Áno 07.09.2018
Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124765 Áno 07.09.2018
Marek Vaňo 01C79AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 1919919 Áno 06.09.2018
Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 7210911 Áno 07.09.2018

M 40- E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 1771230 Áno 09.09.2018
Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104597 Áno 07.09.2018
Jozef Král VZA6801 Slávia Žilinská univerzita 8627 Áno 12.09.2018

M 45- E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 1966416 Áno 09.09.2018
Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 2051301 Áno 09.09.2018
Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 640640 Áno 06.09.2018

M 50- E (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 9102083 Áno 09.09.2018
Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 920651 Áno 09.09.2018
Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 2025332 Áno 09.09.2018
Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 2051411 Áno 09.09.2018
Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 7208215 Áno 09.09.2018

M 55- E (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 9633077 Áno 09.09.2018
Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 416501 Áno 09.09.2018
František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 307290 Áno 09.09.2018
Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 8639460 Áno 09.09.2018
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 2051437 Áno 09.09.2018
Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406942 Áno 09.09.2018
Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 910191 Áno 09.09.2018
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 2045172 Áno 09.09.2018

M 60- E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 2051335 Áno 09.09.2018
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno 09.09.2018
Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 416537 Áno 07.09.2018

M 65- E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 2104604 Áno 09.09.2018
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 416723 Áno 11.09.2018
Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 416534 Áno 08.09.2018

W -16 E (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Áno 12.09.2018
Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 2049997 Áno 10.09.2018
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 2079535 Áno 10.09.2018
Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 2049989 Áno 10.09.2018
Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 2032149 Áno 09.09.2018
Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 2032148 Áno 09.09.2018
Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 2051329 Áno 09.09.2018
Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 307352 Áno 09.09.2018
Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 2111093 Áno 05.09.2018
Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok Áno 05.09.2018
Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 2120017 Áno 30.08.2018
Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 2045213 Áno 04.09.2018

W -18 E (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 1403139 Áno 09.09.2018
Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 2051450 Áno 09.09.2018
Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 8434822 Áno 09.09.2018
Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 1399951 Áno 09.09.2018
Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2045171 Áno 07.09.2018
Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 2111094 Áno 05.09.2018

W 21- E (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 2102783 Áno 10.09.2018
Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 920656 Áno 09.09.2018
Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 2020726 Áno 09.09.2018
Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 2051330 Áno 12.09.2018
Jana Kotrlová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 9102150 Áno 06.09.2018

W 35- E (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 7201767 Áno 09.09.2018
Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava 406903 Áno 06.09.2018
Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 338220 Áno 05.09.2018
Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 1152125 Áno 12.09.2018

W 40- E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 2049984 Áno 10.09.2018
Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 522004 Áno 07.09.2018
Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124760 Áno 07.09.2018

W 45- E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 7207626 Áno 09.09.2018
Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 2051441 Áno 09.09.2018
Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2012280 Áno 07.09.2018

W 55- E (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 307378 Áno 12.09.2018
Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 416848 Áno 08.09.2018

W 60- E (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 2008505 Áno 07.09.2018

W 65- E (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 416514 Áno 10.08.2018

N (17)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Tomáš Kováč SKS0602 Športový klub Sandberg 2118105 Áno 10.09.2018
Ivana Kováčová SKS0853 Športový klub Sandberg 2128440 Áno 10.09.2018
Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 416719 Áno 09.09.2018
Matúš Vaňo 01C08AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 7900097 Áno 06.09.2018
Dávid Cisár SPE Klub OB Sokol Pezinok Áno 05.09.2018
Marek Dolný SPE Klub OB Sokol Pezinok Áno 05.09.2018
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 1407844 Áno 30.08.2018
Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 219138 Áno 05.09.2018
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 1407857 Áno 30.08.2018
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok Áno 30.08.2018
Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 2118108 Áno 05.09.2018
Bianka Halčínová SPE0554 Klub OB Sokol Pezinok Áno 05.09.2018
Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok Áno 05.09.2018
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 2120014 Áno 30.08.2018
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok Áno 05.09.2018
Vladimír Molnár SPE04AF Klub OB Sokol Pezinok Áno 05.09.2018
Damián Dojčar SPE07BB Klub OB Sokol Pezinok Áno 05.09.2018