Prihlášky podľa klubov

Preteky: Yeti Zima Cup 2. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2018 (28.01.2018)

Počet prihlásených: 202

Kluby

01B     BBA     FBA     HBB     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TKE     VBA     VZA    

Klub OB ATU Košice (2) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Roman Kučera TKE8301 307376 M 19- - 24.01.2018
Miroslav Papuga TKE9002 886720 M 19- - 26.01.2018

Klub OB AŠK Pezinok (3) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Andrej Dubovský PEZ9901 7204499 M 19- - 23.01.2018
Filip Dubovský PEZ0201 2030952 M -16 - 23.01.2018
Roman Kučera PEZ6401 9753101 M 40- - 25.01.2018

TJ Slávia Farmaceut Bratislava (47) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Sára Borská FBA0951 2116441 RD - 23.01.2018
Andrej Borský FBA0703 2116472 N - 23.01.2018
Martin Borský FBA7704 435206 M 40- - 23.01.2018
Filip Bukovac FBA0501 2096113 M -14 - 23.01.2018
Lukáš Bukovác FBA1002 307460 RD - 23.01.2018
Maroš Bukovac FBA7601 525005 M 19- - 23.01.2018
Katarína Daříčková FBA5551 362807 W 55- - 23.01.2018
Dušan Furucz FBA7101 511234 M 19- - 23.01.2018
Maroš Golian FBA0702 2095953 M -12 - 23.01.2018
Ida Herna FBA7253 2103272 Open - 23.01.2018
Nicole Herna FBA0552 2104581 W -14 - 23.01.2018
Rebecca Herna FBA0553 2104582 W -14 - 23.01.2018
Ladislav Kasza FBA7102 2078497 M 40- - 23.01.2018
Tomáš Kasza FBA0503 2078496 M -14 - 23.01.2018
Tereza Kendrová FBA0651 2078493 W -12 - 23.01.2018
Boris Kocúr FBA1004 2126240 RD - 23.01.2018
Barbora Kocúrová FBA1251 2067244 RD - 23.01.2018
Ján Koman FBA0504 2124800 M -14 - 23.01.2018
Marek Koman FBA7905 2124765 Open - 23.01.2018
Kristína Komanová FBA7853 2124760 W 40- - 23.01.2018
Ivan Kotuliak FBA7402 2078495 M 40- - 23.01.2018
Peter Kotuliak FBA1003 2088215 RD - 23.01.2018
Viktor Kotuliak FBA0401 2085594 M -14 - 23.01.2018
Lea Kotuliaková FBA0751 2078498 W -12 - 23.01.2018
Petra Kotuliaková FBA7552 2078494 W 40- - 23.01.2018
Viktor Mikluš FBA5201 406913 M 55- - 23.01.2018
Ján Mižúr FBA5501 2079503 M 55- - 23.01.2018
Peter Mižúr FBA9101 7202851 M 19- - 23.01.2018
Ján Nebeský FBA4101 2095951 M 55- - 23.01.2018
Martin Németh FBA0603 M -12 - 23.01.2018
Adam Novosad FBA0506 2103264 M -14 - 23.01.2018
Tibor Novosad FBA7103 2103265 Open - 23.01.2018
Jozef Paluska FBA7401 2078490 M 40- - 23.01.2018
Karol Paluska FBA0601 2078492 M -12 - 23.01.2018
Michal Patassi FBA6901 2104622 M 40- - 23.01.2018
Marianna Patassiová FBA7351 2104621 W 40- - 23.01.2018
Michaela Patassiová FBA0252 2104620 W -16 - 23.01.2018
Patrícia Patassiová FBA0554 2119192 W -14 - 23.01.2018
Petra Rebrová FBA7252 2092412 W 40- - 23.01.2018
Michal Spišiak FBA7902 406931 M 19- - 23.01.2018
Michal Spišiak FBA1102 2088147 RD - 23.01.2018
Katarína Spišiaková FBA0851 2088171 RD - 23.01.2018
Jana Styková FBA8051 2111086 W 19- - 23.01.2018
Natália Styková FBA1051 4143 RD - 23.01.2018
Alan Sýkora FBA1202 2067242 RD - 23.01.2018
Tristan Sýkora FBA0602 2099592 M -12 - 23.01.2018
Katarína Sýkorová FBA8253 2099593 W 19- - 23.01.2018

KOBRA Bratislava (6) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Juraj Horniak BBA8202 307459 M 19- - 23.01.2018
Adam Jonáš BBA0101 7209670 M 19- - 23.01.2018
Martin Jonáš BBA9601 515307 M 19- - 23.01.2018
Eva Marková BBA76AA 406903 W 19- - 23.01.2018
Monika Molnárová BBA9451 533303 W 19- - 23.01.2018
Ondrej Piják BBA8204 9900077 M 19- - 23.01.2018

KOB Čingov Spišská Nová Ves (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Táňa Bednáriková SSN7952 416825 W 19- - 23.01.2018

Športový klub Sandberg (35) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Matúš Balogh SKS0101 2028797 M -18 - 22.01.2018
Michal Balogh SKS0301 2028796 M -16 - 22.01.2018
Richard Balogh SKS6901 2027941 M 40- - 22.01.2018
Hana Baloghová SKS6551 2028800 W 40- - 22.01.2018
Zora Baloghová SKS0751 2028798 W -12 - 22.01.2018
Katarína Baľová SKS7551 2028799 W 40- - 22.01.2018
Štefan Brňák SKS7601 2049992 M 40- - 22.01.2018
Ján Dokupil SKS0801 2079534 M -10 - 22.01.2018
Samuel Dokupil SKS0304 2079531 M -16 - 22.01.2018
Patrik Gross SKS09AD 2079539 M -10 - 22.01.2018
Veronika Jánošová SKS0151 2049998 W -18 - 22.01.2018
Marta Jonášová SKS6951 2049988 W 40- - 22.01.2018
Viktória Kostercová SKS0251 2079535 W -16 - 22.01.2018
Filip Kubina SKS8901 2095924 M 19- - 22.01.2018
Jozef Kudla SKS80AC 2079538 M 19- - 22.01.2018
Emil Kukurugya SKS66AA 2049986 M 40- - 22.01.2018
Matej Kukurugya SKS0103 2049990 M -18 - 22.01.2018
Šimon Kukurugya SKS0402 2049991 M -14 - 22.01.2018
Katarína Mravíková SKS0451 2049983 W -14 - 22.01.2018
Teodorka Mravíková SKS0752 2049982 RD - 22.01.2018
Katarína Pajtášová SKS0152 2118105 N - 22.01.2018
Filip Prutkay SKS04AD 2079537 M -14 - 22.01.2018
Adela Rohaľová SKS0852 2050000 W -10 - 22.01.2018
Ivona Rohaľová SKS0453 2049997 W -14 - 22.01.2018
Alex Luis Šutka SKS09AE 2079540 RD - 22.01.2018
Anamária Šutková SKS05AC 2049989 W -14 - 22.01.2018
Ľubica Šutková SKS77AB 2118101 W 40- - 22.01.2018
Marek Urban SKS7401 2027943 M 19- - 22.01.2018
Matej Urban SKS0102 2027944 M -18 - 22.01.2018
Michal Urban SKS0401 2027942 M -14 - 22.01.2018
Monika Urbanová SKS7751 2027945 W 40- - 22.01.2018
Peter Vorlíček SKS7501 2049993 M 40- - 22.01.2018
Barbora Vorlíčková SKS7651 2049984 W 40- - 22.01.2018
Lucia Vorlíčková SKS0851 2049981 W -10 - 22.01.2018
Martina Vorlíčková SKS0551 2049985 W -14 - 22.01.2018

TJ Rapid Bratislava (7) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Martin Bejdák RBA9605 434830 M 19- - 23.01.2018
Jakub Hummel RBA0304 2092467 M -16 - 23.01.2018
Maximilián Kubik RBA0303 2092468 M -16 - 22.01.2018
Tamara Miklušová RBA0252 8434822 W 19- - 23.01.2018
Michal Schenk RBA0201 434810 M -18 - 23.01.2018
Daniel Šmelík RBA0702 442590 M -12 - 24.01.2018
Beata Vávrová RBA5651 682341 W 55- - 23.01.2018

ŠK HADVEO Banská Bystrica (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Ela Sedileková HBB9352 2066973 W 19- - 22.01.2018

Krúžok OB na ZŠ Odborárska (10) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Gabika Čechová 2118104 RD - 22.01.2018
Monika Filipová 445611 Open - 22.01.2018
Barbora Grossová 2114240 Open - 22.01.2018
Lubor Illek 445612 Open - 22.01.2018
Martin Jánoš 2114239 RD - 22.01.2018
Jakub Mertan 2114237 Open - 22.01.2018
Ivan Prutkay 2114236 N - 22.01.2018
Patrik Prutkay 2114238 M -12 - 22.01.2018
Veronika Prutkayová 2118103 W 40- - 22.01.2018
Mila Šimová 2118102 RD - 23.01.2018

Slávia Žilinská univerzita (1) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Andrea Poštulková VZA9351 7207885 W 19- - 22.01.2018

ŠK VAZKA Bratislava (13) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Stanislava Ančicová VBA8454 2008512 W 19- - 23.01.2018
Jozef Fekiač VBA5801 2042534 M 55- - 21.01.2018
Mária Fekiačová VBA5851 53798 W 55- - 21.01.2018
Milan Kováč VBA7101 2043834 M 40- - 22.01.2018
Ondrej Kováč VBA0601 2043831 M -12 - 22.01.2018
Katarína Kováčová VBA7451 2043833 W 40- - 22.01.2018
Lucia Kováčová 442600 RD - 23.01.2018
Žofia Kováčová VBA0451 2043832 W -14 - 22.01.2018
Elena Lago VBA0551 307373 W -14 - 23.01.2018
Miroslav Lago VBA7601 307299 M 19- - 23.01.2018
Oľga Lago VBA7452 416557 W 40- - 23.01.2018
Oliver Lago VBA0301 307360 M -16 - 23.01.2018
Barbora Šmelíková VBA6951 307356 W 19- - 21.01.2018

Klub OB Sokol Pezinok (76) (filter)

Pretekár Reg. číslo SportIdent Kategórie (E1) Služby Dátum prihlášok
Veronika Bobovská SPE1051 2111072 RD - 21.01.2018
Marta Brzová SPE5351 46298 W 55- - 22.01.2018
Tomáš Charvát 1985804 Open - 23.01.2018
Barbora Chorvátová SPE9052 406928 Open - 21.01.2018
Dominic Ditri SPE0002 1407842 M 19- - 21.01.2018
Nicholas Ditri SPE0304 1407838 M -16 - 23.01.2018
Michal Dolný SPE0706 2111074 M -12 - 21.01.2018
Bianka Dugovičová SPE0653 219134 W -12 - 21.01.2018
Tibor Fedor SPE0303 416725 M -16 - 22.01.2018
Klára Fedorová SPE0455 2111075 W -14 - 21.01.2018
Monika Fintorová SPE7653 219137 W 40- - 21.01.2018
Jakub Fraňo SPE0302 406936 M -16 - 23.01.2018
Marie Fraňová SPE5051 416515 W 55- - 23.01.2018
Bianka Halčínová SPE0554 2111076 W -14 - 21.01.2018
Adam Havlík SPE0201 1407834 M -16 - 21.01.2018
Andrej Havlík SPE0901 307272 M -10 - 21.01.2018
Ema Havlíková SPE0451 1407844 W -14 - 21.01.2018
Jakub Heriban SPE08AB 2111077 M -10 - 21.01.2018
Peter Hojko SPE7001 1407847 M 40- - 22.01.2018
Samuel Hostačný SPE0501 406927 M -14 - 21.01.2018
Lenka Jablonovská SPE9063 2008513 W 19- - 22.01.2018
Filip Jančík SPE0604 2120014 M -12 - 21.01.2018
Ondrej Jendek SPE0704 2111078 M -12 - 21.01.2018
Viktor Ježík SPE 1407858 RD - 22.01.2018
Ľubomíra Ježíková SPE83AA 2120015 W 19- - 22.01.2018
Natália Ježíková SPE0454 1407843 W -14 - 21.01.2018
Lukáš Kapusta SPE0602 2111079 M -12 - 21.01.2018
Peter Karch SPE9112 416749 M 19- - 22.01.2018
Maya Karovic SPE5851 1400941 W 55- - 21.01.2018
Matej Knapčok SPE0802 232070 M -10 - 21.01.2018
Jakub Kolimár SPE0705 2111080 M -12 - 21.01.2018
Agáta Komanová SPE0553 435207 W -14 - 21.01.2018
Branislav Kuník SPE9901 1407835 M 19- - 23.01.2018
Stanislav Kuník SPE0305 1407839 M -16 - 23.01.2018
Ingrid Kuníková SPE7251 219136 W 40- - 23.01.2018
Petra Kurucová SPE0651 1407845 W -12 - 21.01.2018
Nina Kutišová SPE0353 406925 W -16 - 22.01.2018
Silvia Kutišová SPE7352 2120016 W 40- - 22.01.2018
Linda Legáthová SPE0552 435208 W -14 - 21.01.2018
Timotej Lučenič SPE0313 1407850 M -16 - 21.01.2018
Andrej Mikloš SPE0401 1407840 M -14 - 23.01.2018
Matúš Mikloš SPE0702 406924 M -12 - 21.01.2018
Zuzana Miklošová SPE7652 406930 N - 23.01.2018
Vladimír Molnár SPE 1407852 M -14 - 21.01.2018
Jakub Mozolík SPE 2120018 M -14 - 21.01.2018
Michaela Mozolíková SPE0254 2120017 W -16 - 21.01.2018
Krištof Nemček SPE 1407863 M -18 - 23.01.2018
Štefan Noga SPE5402 49722 M 55- - 21.01.2018
Daniel Ondovčík SPE0801 219138 M -10 - 22.01.2018
Daniela Ondovčíková SPE7852 338220 W 19- - 22.01.2018
Eva Ondovčíková SPE0358 2111093 W -16 - 22.01.2018
Lucia Ondovčíková SPE0051 2111094 W 19- - 22.01.2018
Ivan Oravec SPE5502 219143 M 55- - 22.01.2018
Matej Pätoprstý SPE0001 7204510 M -18 - 23.01.2018
Miloš Paulo SPE6301 46289 M 55- - 21.01.2018
Lenka Paulová SPE8852 416538 Open - 21.01.2018
Pavol Poláček SPE5501 1407867 M 55- - 21.01.2018
Matúš Šimo SPE0107 2088725 M 19- - 21.01.2018
Šimon Šipoš SPE0406 2120012 M -14 - 22.01.2018
Tomáš Šipoš SPE0311 2120011 M -16 - 22.01.2018
Hana Šipošová SPE0951 1407853 W -10 - 21.01.2018
Lucia Šipošová SPE0654 1407854 W -12 - 21.01.2018
Zuzana Šipošová SPE7351 1407855 Open - 22.01.2018
Tomáš Sokolík SPE9109 219111 M 19- - 21.01.2018
Marian Spišiak SPE7601 M 40- - 24.01.2018
Branislav Stančík SPE 1407856 M -10 - 21.01.2018
Tomáš Syrový SPE0601 1407857 M -12 - 21.01.2018
Michal Tomašovič SPE8902 219144 M 19- - 21.01.2018
Matúš Topor SPE0102 1407849 M -18 - 21.01.2018
Karolína Toporová SPE0452 406940 W -14 - 22.01.2018
Kristína Toporová SPE0751 219131 W -12 - 22.01.2018
Ľubica Toporová SPE7552 5576 W 19- - 22.01.2018
Matúš Zedníček SPE 416594 RD - 21.01.2018
Michal Zedníček SPE0603 219102 M -12 - 21.01.2018
Tomáš Zedníček SPE0405 406970 M -14 - 21.01.2018
Michaela Zedníčková SPE8253 2120013 W 19- - 21.01.2018